اینجا هستید :

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

آینه لوکس دستشویی

آینه ال‌ای‌دی‌ دار دستشویی

آینه ال‌ای‌دی‌ دار دستشویی جدیدترین و مدرن‌ترین نوع از آینه سرویس‌بهداشتی هست . این مدل از آینه ها حتی ساده ترین مدل هاشون هم واقعا لوکس هستن . این آینه های نوردار با اینکه قیمت خیلی زیادی هم ندارن ، اما جزو پر فروش ترین آینه های سال 2021 و2022 هستن . پس پیشنهاد متخصصین دکوراسیون ما به شما این هست که اگر واقعا با سلیقه هستید و به زیبایی و لوکس بودن فضای سرویس بهداشتی خودتون اهمیت میدید ، خرید این نوع از آینه ها رو از قلم نندازید !.

چرا نیاز است مطالب آینه سرویس‌بهداشتی را در این مقاله تا انتها بخوانید

آینه ال ای دی دار به طور کلی یکی از زیبا ترین انواع آینه های نوری، آینه های ال ای دی دار هستن ، این آینه ها طوری تعبیه شدن که برای تامین نور اون ها از لامپ های ال ای دی استفاده میشه.

لامپ های ال ای دی طول عمر خیلی بیشتر نصبت به لامپ های دیگه دارن. علاوه بر این بازده نوری اون ها چندین برابر لامپ های دیگه هست. این لام ها برخلاف لامپ های دیگه ایجاد گرما نمیکنه و میشه موقع روشن بودن اون ها به راحتی اون ها رو لمس کرد.با خواندن مطالب زیر در مورد آینه سرویس‌‍بهداشتی کمک شایانی به شما خواهد شد در انتخاب انواع آینه و عوامل تاثیر گذار بر قیمت آینه ال‌ای‌دی دار دستشویی آشنا خواهید شد .

آینه ال‌ای‌دی‌ دار دستشویی

سه نکته کلیدی در مورد آینه ال‌ای‌دی‌ دار دستشویی

  1. رنگ‌ها در قیمت آینه سرویس‌بهداشتی یکی از عوامل مهمی هستند که در خرید آینه‌های سرویس‌بهداشتی تاثیرگذار است . رنگ آینه‌ای که انتخاب می‌کنید باید با روشویی هماهنگی داشته باشد . آینه و روشویی باید با در و دیوار و حتی کف سرویس بهداشتی شما نیز هماهنگی داشته باشد ، تا سرویس بهداشتی شما زیبا جلوه کند
  2. متراژ جایی که قرار است آینه دستشویی در آن نصب شود نیز یکی از عوامل مهمی است که در خرید آینه ، باید مدنظر قرار داد . مثلاً سرویس‌‌هایی بهداشتی‌ای که وسعت آنها زیاد نمی‌باشد گذاشتن آینه‌های بزرگ با این محیط همخوانی ندارد و طبعاً جلوه خوبی به سرویس‌بهداشتی شما نخواهد داد و برعکس آن اگر از آینه کوچک برای سرویس‌های بهداشتی بزرگ استفاده کنیم باز جلوه خوبی را به آن محیط نخواهد داد
  3. نوع آینه‌ای که خریداری می شود نیز باید با محیط سرویس بهداشتی هماهنگی داشته باشد نوع مدل آینه ای که انتخاب می کنید باید بر چه اساسی خریداری شود تا سرویس بهداشتی شما تبدیل به محیطی لوکس و زیبا شود

کاربرد کلی آینه‌ها

آینه‌ها نوعی اکسسوری سرویس‌بهداشتی مدرن هستند که شما می‌توانید تصویر خود را در آن ببینید . آینه‌ها می‌توانند باز تابش نور داشته‌باشند یعنی نوری که به آینه می‌تابد ، بازتاب می‌کند و این انعکاس باعث می‌شود تصویر خود، یا هرچه روبروی آن وجود دارد را درون آن به‌خوبی مشاهده نمایید . معمولاً اشیا نوری را که می تابد منعکس می‌کنند ولی حتماً اینطور نیست که تمام آن نور را بازتاب کنند . ولی آینه جزء اشیاء‌ایست که تمام نوری که به آن می‌تابد را بازتاب می‌کند . یعنی آینه‌ها تمام نوری که با آن‌ها می‌تابد را به صورت کامل و بدون اینکه جذب آینه یا از آینه عبور کند منعکس میکند و حتی نور تابیده شده ، پراکندگی ندارد ، همه‌ی نور تابیده شده توسط آینه کاملاً منعکس می‌شود.

مقایسه‌ی آینه ال‌ای‌دی‌ دار دستشویی با انواع شیشه

علت اصلی اینکه آینه‌ها پراکندگی نور ندارند ، سطح صاف آینه‌هاست که از پراکندگی نور جلوگیری می‌کند . شیشه‌ها هم دارای سطح صافی هستند اما در صورت تابش نور خورشید ، انعکاس نور ندارند و براحتی نور را از خود عبور می‌دهند .

نحوه‌ی ساخت آینه

آینه‌ همان شیشه است که برای ساخت آینه ، از شیشه استفاده می‌شود به این‌صورت که اگر پشت شیشه را آغشته به جیوه کنند شیشه ها به آینه تبدیل می‌شود . البته امروزه در بورس آینه دستشویی به‌جای جیوه از نقره هم در پشت آینه‌ها استفاده می‌کنند . در بیشتر مدل‌ها در پشت آینه‌ها از نقره بیشتر از جیوه استفاده می‌شود

آینه ال‌ای‌دی‌ دار دستشویی

انواع آینه ال‌ای‌دی‌ دار دستشویی

در ساخت آینه سرویس‌بهداشتی بعضی از آینه‌ها را طوری تولید می‌کنند که باعث می‌شود شما خود را به اشکال گوناگون در درون آنها ببینید مثلاً این آینه‌ها از حالت عادی شما را بلندتر و یا کوتاه ، چاق‌تر یا لاغر‌تر نشان می‌دهند . امروزه در ساخت آینه بسیار پیشرفت کرده‌است .
آینه‌ها هم از لحاظ جنس و هم از لحاظ کارایی در انواع مختلف تولید می‌شوند

مزایای آینه ال‌ای‌دی‌ دار دستشویی

لامپ‌های ال‌ای‌دی از انرژی کمتری استفاده می‌کنند و بیش از ۵۰ هزار ساعت کارایی دارند یعنی بیش از ۱۰ سال عمر مفید دارند این آینه‌های چراغ‌‌دار ، دارای دمای رنگ خنک‌تر و لومن بالاتر هستند . آینه‌های چراغ‌دار ، دارای نور سفید واقعی هستند . این سفیدی طوری است که خیلی شبیه به نور خورشید است و از میزان روشنایی بالاتری نسبت به چراغ‌های دیگر برخوردار است بیشتر آینه‌های ال‌ای‌دی دارای سیستم ضد مه‌شکن داخلی هستند که باعث می‌شود به‌راحتی این چراغ‌ها را در حمام‌ها استفاده کنید و دیگر لازم نیست برای دیدن خودتان آینه را پاک کنید زیرا بخاری روی این آینه‌ها نمی‌نشیند.

طول عمر آینه ال‌ای‌دی‌ دار دستشویی

طول عمر بالای انواع آینه سرویس بهداشتی یکی از مهم‌ترین امتیازات برای لامپ‌های ال‌ای‌دی محسوب می‌شود . طول عمر لامپ‌های ال ای دی را به ۶۰۰۰۰ ساعت عمر تخمین زده‌اند . که این مزیت ، باعث کاهش هزینه نسبت به دیگر لامپ‌هاست که باعث می‌شود مشتریان بیشتری از لامپ‌های ال‌ای‌دی استفاده کنند .

بازده نوری

بازده نوری بالایی که این مدل‌ آینه ال‌ای‌دی‌ دار دستشویی دارند باعث شده یکی از ویژگی‌های مهم در فروش آینه سرویس‌بهداشتی این لامپ‌ها محسوب شود . بازده نوری لامپ‌های ال‌ای‌دی ۱۲۰ لومن بروات را دارد که در مقایسه با دیگر لامپ‌ها ، که دارای بازده نوری ۱۰ تا ۱۵ لومن بروات می‌باشد خیلی بیشتر است .

اتصال سریع آینه ال‌ای‌دی‌ دار دستشویی

یکی دیگر از نکات مثبت لامپ‌ آینه ال‌ای‌دی‌ دار دستشویی اتصال سریع به جریان برق است و به سرعت به نور حداکثری‌ می‌رسد. در دیگر لامپ‌ها اینطور نمی‌باشد کمی زمان می‌برد تا نور به حداکثر خود برسد.

آینه ال‌ای‌دی‌ دار دستشویی

آینه ال‌ای‌دی‌ دار دستشویی تولید گرما نمی‌کند

در آینه دستشویی لوکس ، لامپ‌های ال‌ای‌دی از خود گرما تولید نمی‌کنند . همین امر باعث گرم شدن محیط اطراف خود نمی‌شود و به راحتی می‌توان به آنها دست زد.
هم‌چنین خطرناک نیست ولی لامپ‌های دیگر خیلی زود گرم و داغ می‌شود و محیط را هم گرم می‌کند و حتی اگر با پارچه یا پلاستیک برخورد داشتع باشد خطر آتش سوزی نیز وجود دادر در ضمن در حین تعویض لامپ اگر مواظب نباشید دست شما را میسوزاند . در لامپ‌های رشته‌ای نیز به‌همین صورت است . وقتی لامپ‌های رشته‌ای گرم می‌شوند ، بعداز خاموشی ، بلافاصله خنک نمی‌شوند باید مدت زمانی بگذرد تا به مرور زمان خنک شوند

تعداد دفعات خاموش روشن کردن آینه ال‌ای‌دی‌ دار دستشویی

در مدل‌های آینه دستشویی ، تعداد روشن و خاموش شدن به طول عمر لامپ‌های ال‌ای‌دی ارتباطی ندارد ولی به طول ساعاتی که روشن بماند ارتباط است و از طول عمر آنها کاسته می‌شود .
در لامپ‌های دیگر ، تعداد دفعات روشن و خاموش کردن لامپ‌ها تاثیر مهمی بر روی عمر و ماندگاری لامپ دارد و از عمر آن کم می‌کند.

تنظیم کردن نور در آینه ال‌ای‌دی‌ دار دستشویی

در بورس آینه دستشویی ،چیزی که در حائز اهمیت است و قابل مقایسه با لامپ‌های دیگر نیست ، این‌است که در لامپ‌های ال‌ای‌دی این قابلیت وجود دارد که نور این لامپ‌ها را می‌توان کم و زیاد کرد . با این تکنولوژی می‌توان هم در هزینه برق صرفه‌جویی کرد و هم میزان نوری را که مورد نیازتان است برای کاربرد‌های گوناگون است را تنظیم کنید. در کل ، نصب لامپ‌های ال‌ای‌دی برای آینه ال‌ای‌دی‌ دار دستشویی این امکان را برای فراهم می‌کند تا با استفاده از این تکنولوژی شدت نور لامپ‌‌ را این آینه‌ها را کم و زیاد کنند.

آینه ال‌ای‌دی‌ دار دستشویی کاهش نور ندارد

تمامی لامپ‌هایی که در بازار وجود دارند به مرور زمان و با استفاده زیاد نور آن ها کم می‌شوند . ولی در لامپ‌های ال‌ای‌دی اینطور نمی‌باشد.

آینه ال‌ای‌دی‌ دار دستشویی

آینه ال‌ای‌دی‌ دار سرویس‌بهداشتی

آینه ال‌ای‌دی دار دستشویی همون آینه های بک لایت هست . گه در واقع به آینه ها یی گفته میشه که کناره ها یا پشت آینه به سیستم نور پردازی مجهز شده. این نور پردازی زیبایی آینه رو چندین برابر کرده و کاربرد اون رو هم بیشتر کرده. آینه های بک لایت انقدر زیبا و جذاب هستن که برای فضاهای لوکس و مختلفی استفاده میشن.

آینه ال‌ای‌دی‌ دار دستشویی برای سرویس های بهداشتی لوکس کاملا مناسب هستن و با نور زیبایی که دارن هم محیط رو روشن میکنن هم دکوراسیون محیط رو به شدت زیبا تر از قبل نشون میدن. در لامپ‌های ال‌ای‌دی ، پرتو فرابنفش و مادون قرمز وجود ندارد . نبودن این اشعه‌های مضر نکته بسیار مهمی است . نقش حیاتی در زندگی انسان ایفا می‌کند و قابل اهمیت است که بدانیم این نوع لامپ‌ها برای سلامتی ضرری ندارند.

روشن شدن آینه ال‌ای‌دی‌ دار دستشویی با ولتاژ کم

لامپ‌های ال‌ای‌دی با ولتاژهای پایین هم روشن می‌شوند امروزه که ولتاژ برق در نواحی مختلف بالا و پایین می‌شود این امر می‌تواند یکی از عواملی برای پرطرف‌دار بودن این لامپ‌ها در فروشگاه آینه سرویس‌بهداشتی باشد زیرا در هنگامی مه برق ها برود این لامپ‌ها حتی با باطری روشن میشوند که لامپ‌های دیگر این حسن را ندارند

تنوع بالای مدل و رنگ در آینه ال‌ای‌دی‌ دار دستشویی

طرح‌ها و مدل‌های مختلف ، یکی دیگر از خصوصیات این لامپ ها هستند . تنوع رنگی بسیار زیبا و بالایی برخوردار ند که شما عزیزان می‌توانید رنگ مورد پسند خود را روی این آینه نصب کنید .

دلایل استفاده از آینه ال‌ای‌دی دار

زیبا و شیک بودن آینه ال‌ای‌دی‌ دار دستشویی

آینه‌ها خود دارای زیبایی هستند و به زیبایی فضاها نیز کمک می‌کنند تا زیباتر به نظر برسند. استفاده از آینه ال‌ای‌دی‌ دار دستشویی باعث شیک و مدرن شدن مکان‌هایی می‌شود در درون آنها نصب می‌شوند .
اگر آینه شما دارای یک ال‌ای‌دی هم باشد که زیبایی فضا را چندین برابر می‌کند.
از دیرباز ، سقف‌ها یا نمای ساختمان‌ها و یا زیر کابینت‌ها را نور پردازی می‌کردند .
نورپردازی در دکوراسیون داخلی نقش بسزایی را در فروش آینه سرویس‌بهداشتی ایفا می‌کند .
نورپردازی‌ها باعث زیبایی هر مکانی می‌شود به همین امر باعث شده امروزه حتی در آینه‌کاری‌ها نیز نورپردازی شود . آینه‌ها با طراحی‌های مختلف برای جذابیت انواع محیط بکار گرفته می‌شود . آینه‌های ال ای دی از تمامی آینه‌ها از کارایی بیشتری برخوردار است.

آینه ال‌ای‌دی‌ دار دستشویی

مزایای خرید آینه ال‌ای‌دی‌ دار دستشویی اینترنتی

از بزرگترین مزایای خرید اینترنتی این است که به‌صورت آنلاین ، می‌توانید خریدی راحت داشته باشید. در هر زمان از شبانه روز که تصمیم به خرید بگیرید ، بدون بدون معطلی و نگرانی می‌توانید خرید خود را با کمترین زمان درب خانه تحویل بگیرید. بدون آنکه لباس پوشیده و یا هزینه‌ای برای رفت و آمد بپردازیدو یا نگران بسته بودن فروشگاه باشید.

چرا از فروشگاه اینترنتی شادکو خرید کنید

شرکت شادکو یک شرکت تولیدکننده است که ، شما عزیزان می‌توانید انواع آینه‌ها را در سراسر کشور تهیه نمایید. آینه‌های مورد نظر خود را بدون واسطه با قیمت مناسب در طرح‌ها ، رنگ‌ها و جنس‌های مختلف تهیه نمایید

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code