وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

آینه حمام ضدبخار

آینه حمام ضدبخار

آینه حمام ضدبخار قطعا امروزه یکی از مهم‌ترین وسایلی که برای محیط حمام و دستشویی بهش نیاز داری . به طور کلی آینه حمام ها از مهم‌ترین و تاثیر گذارترین وسایل درون محیط های دستشویی و حمام هستن . من توی این‌مقاله در مورد انواع آینه حمام ضدبخار و کاربرد آینه ضدبخار و همچنین عوامل موثر بر قیمت آینه حمام ضدبخار و مزیت‌ها و امتیاز های خرید از فروشگاه بزرگ شادکو اشاره می‌کنم . که حتما می‌تونه خیلی به کارت بیاد .

حتما برات پیش اومده که می‌خوای توی محیط حمام از آینه حمام استفاده کنی . اما چون روی آینه حمام و بخار گرفته هیچی روی آینه حمام ارزون مشخص نیست . و وقتی سطح آینه حمام رو تمیز می‌کنی . دوباره سریع سطح آینه رو بخار می‌گیره . واقعا خیلی می‌تونه آزار دهنده باشه . ولی جای نگرانی نیست . می‌تونی به راحتی با تهیه آینه حمام ضدبخار از این مشکلات راحت بشی و تونی به راحتی از آینه حمام مورد نظرت توی این‌مدل محیط‌هایی استفاده کنی و لذت ببری . ✅

آینه حمام ضدبخار چطور کار می کنه ؟

طرز کار آینه‌های حمام ضد بخار خیلی ساده است . آینه حمام ضدبخار یک المنت داره . که سطح آینه حمام لوکس رو گرم می‌کنه . و باعث میشه که عمل معیات اتفاق نیوفته . مثلا وقتی ما توی حمام آب گرم و باز می‌کنیم . باعث میشه که بخار آب روی سطح آینه به دلیل سرما تبدیل به آب بشه و جلوی دیده مارو بگریه . ولی وقتی سطح آینه حمام ضدبخار گرم باشه . دیگه این اتفاق نمیفته . خیلی ساده است نه ؟ با همین سادگی آینه حمام ضدبخار خیلی کاربرد داره . که می‌تونه خیلی به من و تو کمک کنه .

البته باید اشاره هم کنیم . که آینه‌های حمام ضدبخار با تکنولوژی‌های مختلفی کار می‌کنند . و همین تنوع هم باعث شده . که قیمت آینه حمام هم توی بازار و فروشگاه های فروش آینه حمام و سرویس‌بهداشتی متفاوت بشه . ولی در کل همه‌ی آینه‌های حمام ضدبخار به صورت یکسانی کار میکنند . و زیاد تفاوت خاصی ندارند . در کل همگی از یک المنت برای گرم کردن سطح آینه حمام استفاده می‌کنند . تا از تبدیل اون به آب جلوگیری کنن .

آینه حمام ضدبخار
آینه بدون قاب

آینه حمام ضدبخار چه کاربردی داره ؟

آینه‌های حمام ضدبخار تنوع و مدل های خیلی متنوع‌ای دارن . که باعث میشه . بتونی به راحتیی آینه حمام مورد نظرت رو پیدا و استفاده کنی . همین طور که تا اینجا اشاره کردیم . آینه حمام ضدبخار همون طور که از اسمش پیداست . بخار نمی‌کنند . و باعث میشه که در هنگام استحمام زیر دوش آب داغ داعم بخار نکنن .

همین موضوع باعث میشه که در خیلی از مواقع‌ها بتونی کارهاتو خیلی سریع‌تر انجام بدی . مثلا آقایون وقتی می‌خوان ریش خودشون رو بتراشن وقتی از آینه دستشویی ساده استفاده می‌کنند . هی مشکل پیدا می‌کنند . و سطح آینه حمام رو تمیز می‌کنند . که باز هیچ تاثیری نداره . چون مشخصه که سطح آینه به سرعت دوباره بخار می‌کنه . اما وقتی که از آینه حمام ضدبخار استفاده بشه . دیگه هیچ کدوم از این مشکلات و سختی‌ها رو نداره . برای همین هم هست که آینه‌های ضدبخار امروزه خیلی مرود توجه قرار گرفتنن .

فقط لازمه که آینه حمام ضدبخار خودتو انتخاب کنی . و توی محیط دستشویی و حمام ازش استفاده کنی . لذتشو ببری . 🤩

آینه حمام ضدبخار
آینه افقی زیبا

آینه‌های ضدبخار طرح‌های خیلی مختلفی دارن

آینه حمام ضدبخارطرح‌ها و مدل های خیلی مختلف و متنوع دارن . که باعث میشه . بتونی به راحتی یک آینه حمام ضدخبار متناسب برای محیط دستشویی و حمام خودت و متناسب با نیاز خودت انتخاب کنی . و لذت ببری . امروزه توی بازار و فروشگاه آینه حمام می‌تونی انواع آینه ضدبخار دستشویی و حمام رو مشاهده کنی . که هر کدومشون توی رنگ‌ها و ابعاد خیلی متنوع‌ای موجودن .

البته باید حواست باشه . که با وجود این‌همه تنوع در آینه حمام و دستشویی نباید با عجله آینه حمام و دستشویی خودتو انتخاب کنی . چون ممکنه دچار مشکل بشی و یک آینه حمام ضدبخار غیر مناسب تهیه کنی . و هی حسرتشو بخوری . و همچنین از اونجایی که گفتیم آینه برای محیط دستشویی و حمام خیلی مهمه پس باید توی انتخابش خیلی دقت کنی .

آینه حمام ضدبخار
آینه حمام و دستشویی

انواع آینه حمام ضدبخار

آینه ضدبخار چراغ‌دار

آینه ضدبخار هوشمند

آینه ضدبخار لمسی

آینه ضدبخار رنگی

آینه حمام ضدبخار
آینه دایره‌ای شکل

انواع آینه چراغ‌دار حمام

آینه بک لایت

آینه هالیوودی

آینه ال ای دی

آینه بک لایت حمام

در حال حاضر آینه‌های بک‌لایت دستشویی و حموم دیگه دارن کم کم جای آینه دستشویی ساده رو می‌گیرن . که این‌موضوع بیشتر به دلیل ظاهر این‌مدل آینه حموم بک‌لایت که واقعا سر تا سر آینه‌های بک‌لایت زیبایی بسیار خیره کننده ای دارند . آینه‌های بک‌لایت حموم به لطف طراحی بسیار جذاب و جالبشون از زیباترین آینه‌های موجود توی فروشگاه های فروش آینه حموم هستند .

این آینه چراغ‌دار لمسی بک لایت طراحی بسیار جالبی داره که شاید بتونی از روی اسمشون متوجه بشی . پشت و در کنار آینه حمام ضدبخار بک‌لایت لامپ هایی قرار دارن که باعث میشن که نور به خود آینه و یا دیواری کناری آینه بک لایت حموم برخورد کنه . به همین صورت هم نوری ظریف اما با درخشش خوب و آرامش بخش به محیط دستشویی و یا حموم خونه شما هدیه می‌کنه . همین ویژگی هم می تونه برای محیط‌های حموم و یا دستشویی که نیاز به مقداری نور و روشنایی دارند ، بسیار مفید و عالی باشه .

همون طور که گفتیم در کنار این‌مدل آینه چراغ‌دار دستشویی بک لایت سیستم نورپردازی قرار داره . بعضی وقتا همین سیستم باعث میشه که مثل یک قاب برای آینه‌بک‌لایت دستشویی و حموم باشه ، که می‌تونه جلوه خود آینه بک‌لایت رو خیلی قشنگ‌تر از قبل کنه . خبر خوب دیگه هم اینکه آینه بک‌لایت حموم توی رنگ‌های خیلی متنوع‌ای تولید و به فروش می‌رسه . که باعث میشه برای هر حمومی با هر دکوراسیونی یک آینه حمام ضدبخار بک لایت مناسب وجود داشته باشه .

آینه حمام ضدبخار
آینه بک‌لایت حمام

آینه لامپی حمام

درست مثل آینه‌های بک‌لایت ، آینه‌های لامپی حموم هم امروزه طرافدار خیلی زیادی پیدا کردند . درسته که محبوبیت و فروش آینه حمام ضدبخار لامپی به آینه بک‌لایت دستشویی نمی رسه . اما نمی‌تونیم میزان استفاده از آینه لامپی حموم رو انکار کنیم . خیلی‌ها آینه هالیوودی رو با آینه بک‌لایت یکی می‌دونن که در واقعیت به این‌صورت نیست . درسته که آینه لامپی حموم با آینه بک‌لایت شباهت‌ها و تفاوت هایی داره اما سیستم نورپردازی این‌دو آینه محبوب کمی باهم فرق داره .

آینه هالیوودی روی خودش تعدادی لامپ داره که شاید برای تو جالب باشه که بدونی این‌لامپ‌ها باید با فاصله‌های یکسان از یکدیگر روی آینه حمام ضدبخار لامپی قرار بگیرند . شاید الان داری با خودت میگی که این‌مدل چینش لامپ‌ها به چه دردی میخوره . اول باید بگیم که این‌مدل چینش لامپ‌ها روی آینه لامپی حموم باعث ایجاد نظم و در نهایت زیبایی بیشتر خود آینه لامپی حموم میشه . فرض کن از این‌مدل آینه لامپی توی محیط حموم و یا دستشویی در کنار این روشویی مدل LORENZO برند تیفانی استفاده کنی ، واقعا می‌تونه شگفت انگیز باشه !

آینه حمام ضدبخار
آینه لامپی حمام

قیمت سرویس آینه دستشویی

ابعاد آینه

رنگ آینه

مدل و طرح آینه

ابعاد آینه سرویس بهداشتی

رتبه اول تاثیر گذارترین عامل روی قیمت آینه‌ی ضد بخار رو باید بدون شک بدیم به ابعاد آینه حمام ضدبخار ! رابطه ابعاد آینه حموم با قیمتش هم که دیگه خیلی روشنه ، هرچی آینه ای با ابعاد و اندازه بیشتری رو بخوای تهیه و استفاده کنی به همون نسبت هم باید بیشتر از جیبت خرج کنی . به همین علت هم همیشه به انتخاب درست اندازه آینه حمام ضدبخار خیلی تاکید داریم . برای اینکه یک آینه با ابعاد مناسب رو برای خونه‌ات هم تهیه کنی . خیلی راحل راحتی وجود داره . کافیه اندازه اون مکانی که می‌خوای آینه دستشویی و یا حموم خودت رو نصب کنی رو اندازه بگیری و متناسب با همون آینه خودتو تهیه و استفاده کنی .

سه نکته طلایی برای خرید آینه حمام 👌

اولین نکته اینه که بهتره ابعاد آینه حمام ضدبخار مورد نظرت متناسب با ابعاد محیط مورد نظرت باشه . این نکته خیلی مهم و حتما باید بهش توجه داشته باشی . تا بتونی یک آینه حمام خوب و متناسب رو برای محیط حمام خودت انتخاب و استفاده کنی . هنگام خرید آینه‌ی ضد بخار مورد نظرت حتما توجه داشته باش . که آینه حمامی که خریداری می‌کنی متناسب باشه . تا با حفظ نظم و تناسب باعث زیبایی بیشتر محیط دستشویی و حمام مورد نظرت بشه . و خودت بیشتر لذت ببری

دومین نکته اینه که مدل آینه ضدبخار مناسب برای محیط حمام خودت باشه . تا بتونی بیشترین استفاده رو از پولی که دادی کرده باشی . برای مثال محیط‌های دستشویی و حمام که نیاز به کمی نور و روشنایی دارن . استفاده از آینه حمام ضدبخار چراغ‌دار توی این‌محیط‌ها می‌تونه خیلی خوب و هوشمندانه باشه . و کلی به محیط حمام خودت کمک کنه . و بتونی تجربه بهتری از استفاده از محیط حمام داشته باشی .

آخرین نکته اینه که ابعاد آینه حمام مورد نظرت علاوه بر متناسب بودن با ابعاد محیط بهتره که متناسب با ابعاد وسایل اطراف خودشون باشن . می‌تونم این مثال و بزنم که خوبه که ابعاد آینه حمام ضدبخار متناسب با ابعاد روشویی کنار خودش باشه . که همین موضوعات کوچیک می‌تونه خیلی به زیباتر و دلبر کردن محیط دستشویی و حمام کمک کنه .

آینه حمام ضدبخار
آینه حمام قاب‌دار

نکات مثبت خرید اینترنتی

تا حالا از خودت پرسیدی که خرید اینترنتی و آنلاین چه مزیت هایی می‌تونه نسبت به خرید حضوری داشته باشه ؟ با وجود فروشگاه های خیلی زیاد آنلاین تو سراسر کشور در حال حاضر خرید اینترنتی خیلی رو بورس افتاده . البته بدون دلیل هم نیست ، چونکه خرید اینترنتی واقعا خیلی مزیت‌های زیادی داره . برای مثال از مهم‌ترین مزیت‌های خرید اینترنتی می‌تونیم به راحتی خریدمون اشاره کنیم . فرض کن به راحتی می‌تونی توی خونه خودت با لباس راحتی در هر ساعت از روز و شب هر محصولی رو مثل آینه حمام ضدبخار تهیه و خریداری کنی .

آینه حمام ضدبخار
آینه حمام

فروشگاه های آنلاین شبانه روزی به ما این‌ویژگی رو میدن که بتونیم با خیال راحت و بدون عجله خیلی راحت اون چیزی که دوست داریم رو تهیه و استفاده کنیم . از مزیت های دیگه خرید اینترنتی میتونیم دور بودن از شلوغی و جمعیت رو اشاره کنیم . فرض کن توی روز های مختلف مخصوصا روز های تعطیل چه زمانی رو باید پشت صف های طولانی باشی و یا اینکه موندن پشت ترافیک سنگین شهر ها چقدر می تونه روی مخ باشه .

مزیت دیگه خرید اینترنتی که حتما تاحالا حسش کردی تنوع خیلی بیشتره ! توی خرید اینترنتی می‌تونی توی چند دقیقه کلی محصول مختلف رو نگاه کنی . همچنین با وجود این‌تنوع خیلی زیاد مقایسه بین محصولات خیلی راحت شده. برای مثال می تونی به راحتی قیمت آینه حمام ضدبخار رو توی چند تا از فروشگاه‌های آنلاین مقایسه کنی و در نهایت هم خرید خودتو انجام بدی .

یک مزیت دیگه خرید اینترنتی اینکه شاید این‌مشکل برای تو هم پیش اومده باشه که هنگام خرید حضوری به اسرار فروشنده اون چیزی که دلت بوده و نیازت بوده رو نخریدی و یک کالا که اصلا شاید به کارت نیاد رو تهیه کردی . ولی توی خرید اینترنتی دیگه از این‌خبرا نیست . بدون اسرار و اجبار می‌تونی خرید خودتو انجام بدی .

آینه حمام ضدبخار
آینه شیک

مزیت های خرید از فروشگاه بزرگ شادکو 💥

حالا ممکنه از خودت یک سوال بپرسی که چرا از فروشگاه شادکو خرید کنم ؟ خرید از فروشگاه بزرگ شادکو یک سری مزیت‌ها و امتیازهایی داره . که قطعا می‌تونه خیلی برات جذاب باشه . و همچنین ارزش خرید از فروشگاه شادکو رو برسونه . و توی یک خرید خوب بهت خیلی کمک کنه .

اولین و از مهم‌ترین مزیت‌های خرید از فروشگاه شادکو اینه که خرید آینه حمام ضدبخار خودتو بدون واسطه انجام میدی . خرید بدون واسطه هم که مشخصه باعث میشه . که کمتر خرج و هزینه کنی . درواقع خرید بدون واسطه مثل یک ذخیره پول می‌مونه . پس می‌تونیم به راحتی بفمهیم که یک خرید بدون واسطه چقدر می‌تونه مخصوصا امروزه بهمون کمک کنه .

همچنین با خرید از فروشگاه شادکو داری خرید آینه حمام ضدبخار خودتو از یک فروشگاه معتبر و با سابقه زیاد انجام میدی . که باعث میشه خیالت از بابت یک خرید خوب و مطمن راحت بشه . و بدونی که محصولی که خریداری کردی . قراره سال ها مثل روز اول برات کار کنه .

ضمانت یک ساله بی قید و شرط مگه میشه ؟ 🔥

می‌دونستی شرکت شادکو برای اینکه خیال تو رو از بابت خریدی که انجام دادی راحت کنخ . تمومی محصولاتش رو با ضمانت یک ساله بی قید و شرط به فروش می‌رسونه ؟ تا به راحتی بتونی آینه حمام و آینه دستشویی مورد نظرت خودتو تهیه کنی و ازش لذت ببری . دیگه چی از این‌بهتر ؟؟

هنوز تموم نشده‌ها ! ما در مورد آینه حمام و دستشویی مورد نظرت هم بهت مشاوره می‌دیم . اونم چی به صورت کاملا رایگان ، فقط لازمه آینه حمام و دستشویی مورد نظرت خودتو انتخاب کنی تا در موردش بهت مشاوره بدیم . تا در نهایت یک آینه خوب و مناسب رو خرید کرده باشی .

فقط لازمه که برا رفتن به فروشگاه بزرگمون اینجا کلیک کنی . ✅

آینه حمام ضدبخار
آینه حمام ضدبخار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code