وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

آینه دستشویی

آینه دستشویی ارزان

شما هم می‌خواید دستشویی قدیمی رو نوسازی کنی اما پول زیادی نداری ؟؟ اصصصلا نگران نباش.. ما اینجاییم تا با دادن یه سری راه‌کار بهتون کمک کنیم تا فضای دستشویی رو با کمترین قیمت ، از این رو به اون رو کنید .. شاید فکر کنید برای خرید یه آینه لوکس باید کلی هزینه کنید . اما اینطور نیست ، البته اگر به صورت مستقیم و بدون واسطه و از بورس آینه سرویس‌بهداشتی خرید کنید !

ما تو این مقاله بهتون فروشگاه‌هایی رو که آینه‌های لوکس رو با قیمت مناسب می‌فروشن معرفی می‌کنیم . برای نمونه آینه‌های زیر رو می‌بینید که هزینه خریدشون دقیقا به اندازه‌ای هست که یه شب با خانواده برید بیرون شام بخورید !

چرا باید با انواع آینه دستشویی ارزان آشنا شویم

این آینه‌های سرویس‌بهداشتی در انواع مدل‌ها و طرح‌ها تولید و استفاده می‌شوند . و می‌توان این آینه‌های دستشویی ارزان و گران را در بازار‌های مختلفی به راحتی تهیه و استفاده کرد . از آنجایی که محیط‌های سرویس‌بهداشتی و دستشویی از مهم‌ترین مکان‌های هر خانه‌ای محسوب می‌شوند . استفاده از وسایل مناسب و با کیفیتی هم‌چون آینه‌های بک‌لایت می‌تواند بسیار عالی باشد . هم‌چنین استفاده از ست شیرآلات کسری آمازون کروم در کنار این آینه‌ها می‌تواند بسیار انتخاب مناسبی باشد . و جلوه‌ی محیط سرویس‌بهداشتی را چندین برابر زیبا تر می‌کند .

آینه دستشویی ارزان
آینه دایره‌ای شکل سرویس‌بهداشتی

انواع آینه دستشویی ارزان

آینه چراغ دار

آینه ضد بخار

آینه شلف دار

آینه قاب دار

آینه بدون قاب

آینه کمد دار

انواع آینه‌های چراغ‌دار دستشویی

آینه بک لایت

آینه لامپی

آینه ال ای دی

آینه چراغدار دستشویی

آینه دستشویی ارزان بک‌لایت

قطعا از محبوب‌ترین مدل آینه‌های چراغ‌دار دستشویی می‌توان به آینه‌های بک‌لایت سرویس‌بهداشتی اشاره کرد . آینه‌هایی که با طرح خاص خود توانسته اند . نقش پر رنگی را در انواع دکوراسیون های داخلی و خارجی ایفا کنند . و به یکی از پر فروش ترین مدل آینه های سرویس بهداشتی در بازار تبدیل شوند .

البته باید اشاره کرد که قیمت این آینه های بک‌لایت از آینه‌های دستشویی ارزان گران‌تر و بیشتر است . طراحی این آینه‌های بک‌لایت به گونه‌ای است که لامپ‌هایی در پشت این آینه دستشویی مدرن قرار دارند . و نور این لامپ‌ها به خود آینه‌ها برخورد می‌کند و نوری بسیار زیبا و ملایمی را تحویل سرویس‌بهداشتی شما می‌دهد .

آینه دستشویی ارزان
آینه عمودی بک لایت دستشویی

البته این آینه دستشویی ارزان بک‌لایت سرویس‌بهداشتی در انواع مدل‌ها و طرح‌ها تولید می شوند . به‌طوری که مدل این طرح‌های بک‌لایت می‌تواند با هم متفاوت باشد . هم‌چنین این آینه‌های بک‌لایت در انواع رنگ‌ها نیز تولید و استفاده نیز می‌شوند . و از محبوب‌ترین این رنگ‌ها می‌توان به رنگ‌های آبی – صورتی – سفید و آفتابی اشاره کرد .

این آینه‌های سرویس‌بهداشتی بک‌لایت را می‌توان در انواع ابعاد‌ها و اندازه‌ها نیز در بازار تهیه کرد . استفاده از روشویی مدل آزوریت برند BAKHTAR در کنار این آینه‌های بک‌لایت سرویس‌بهداشتی قطعا انتخاب مناسبی است .

آینه افقی بک لایت سرویس بهداشتی

آینه لامپی در آینه دستشویی ارزان

از دیگر مدل‌های محبوب آینه‌های چراغ‌دار دستشویی می‌توان به آینه‌های لامپی دستشویی اشاره کرد . آینه‌هایی که شباهت‌ها و تفاوت‌هایی با آینه‌های بک‌لایت دارند . این مدل آینه‌ها هم قیمت بالاتری نسب به آینه‌های دستشویی معمولی و ارزان دارند . همان‌طور که از روی اسم این آینه‌های لامپ‌دار سرویس‌بهداشتی مشخص است .

بر روی این آینه سرویس بهداشتی تعدادی لامپ با فاصله‌های مشخص از هم قرار دارند . این فاصله‌ی مشخص باعث شده است که هم نور این لامپ‌ها به صورت یک‌نواخت پخش شود و هم باعث زیبایی بیشتر در این آینه‌های سرویس‌بهداشتی لامپ‌دار شود .

آینه دستشویی ارزان
آینه لامپ دار سرویس بهداشتی

در صورت ایجاد مشکلی برای این لامپ ها می توان به راحتی این لامپ هارا تعویض و جایگزین کرد . این آینه های لامپی هم در انواع رنگ ها نیز تولید می شوند . به خاطر نور فوق العاده ی این لامپ ها از این آینه دستشویی ارزان ها در اتاق های گریم هم استفاده می شود . از این رو این آینه هارا آینه های گریم هم خطاب می کنند .

همچنین این آینه های لامپی هم در انواع ابعاد ها و اندازه ها نیز تولید می شوند . قطعا استفاده از روشویی مدل ساویس برند BAKHTAR در کنار این مدل آینه چراغدار دستشویی می تواند بسیار جذاب و عالی باشد

هماهنگی استفاده از روشویی‌های دیواری با آینه‌های دستشویی

عوامل موثر بر قیمت در آینه دستشویی ارزان

ابعاد آینه

مدل آینه

شلف آینه

کمد و باکس

رنگ آینه

آینه دستشویی

ابعاد آینه دستشویی

از مهم ترین و اثر گذار ترین عوامل موثر بر قیمت آینه سرویس بهداشتی می‌توان به ابعاد و اندازه‌ی این آینه‌های دستشویی ارزان اشاره کرد . همان‌طور که مشخص است . رابطه‌ی قیمت این آینه‌های دستشویی با ابعادشان رابطه‌ای مستقم است . به‌طوری که هر چه ابعاد این آینه‌های دستشویی را بیشتر کنیم .

به همان نسبت هم قیمت این آینه‌های دستشویی بیشتر می‌شود . پس حتما باید در انتخاب ابعاد این آینه‌های سرویس‌بهداشتی توجه بسیار زیادی کرد . هم‌چنین انتخاب ابعاد این آینه‌های سرویس‌بهداشتی از مهم‌ترین مراحل خرید یک آینه مناسب به شمار می‌رود .

آینه دستشویی ارزان
آینه سرویس بهداشتی قاب دار

به‌طوری که اگر ابعاد این آینه‌های سرویس‌بهداشتی اشتباه انتخاب شوند . می‌تواند به‌ کلی آینه را بی استفاده کند . برای انتخاب ابعاد و اندازه‌ی این آینه‌های سرویس‌بهداشتی باید به محیط مورد نظرمان توجه کنیم . به‌طوری که ابعاد انتخاب شده برای این آینه‌های دستشویی ارزان متناسب با محیط و وسایل درون سرویس‌بهداشتی باشد .

برای مثال در تولیدی آینه سرویس‌بهداشتی ، هرچه ابعاد این آینه‌ها به ابعاد روشویی سرویس‌بهداشتی نزدیک‌تر باشد . با حفظ تناسب باعث زیبایی بیشتر محیط سرویس‌بهداشتی می‌شود .

آینه سرویس بهداشتی ساده

شلف در آینه دستشویی ارزان

همیشه استفاده از شلف‌ها و وسایل تزئینی در محیط‌ها و خانه‌ها رواج داشته است . به‌طوری که می‌توان این وسایل تزئینی را به‌راحتی در انواع محیط‌ها مشاهده کرد . و تاثیر فوق‌العاده مثبتی هم بر دکوراسیون محیط اطراف‌شان می‌گذاشتند . اما امروزه از این وسایل و شلف‌ها برای خود وسایل هم استفاده می‌شود . مانند شلف‌های آینه دستشویی ارزان که در انواع مدل‌ها و طرح‌ها تولید و استفاده می‌شوند . این کار هم باعث زیبایی بیشتر محیط مورد نظر و هم باعث زیبایی خود آینه سرویس بهداشتی می شود . پیشنهاد ما استفاده از روشویی مدل اونیکس برند BAKHTAR در کنار این آینه‌های شلف‌دار است .

آینه دستشویی ارزان
آینه سرویس بهداشتی شلف دار

معمولا برای استفاده از این شلف‌ها در ساخت آینه سرویس‌بهداشتی ، متناسب با ابعاد‌شان طاقچه‌ای کوچک درست می‌کنند . و این شلف‌هارا روی این طاقچه‌ها قرار می‌دهند . از محبوب و پر استفاده‌ترین شلف‌ها می‌توان به انواع گلدان‌ها و ساعت‌ها اشاره کرد . قیمت این شلف‌های آینه با توجه به کیفیت و ابعاد‌شان می‌تواند متفاوت باشد . هم‌چنین قاب این آینه‌های سرویس هم به‌عنوان شلف آینه سرویس‌بهداشتی به حساب می‌آیند .

مدل آینه سرویس‌بهداشتی

از دیگر عوامل و مولفه‌های مهم و تاثیر‌گذار بر قیمت این آینه‌های دستشویی ارزان می‌توان به مدل و طراحی آینه سرویس‌بهداشتی تهران اشاره کرد . همان‌طور که مشخص و واضح است . هر چه طرح و مدل این آینه‌های دستشویی خاص‌تر و برای طراحی و تولید آنها هزینه و زمان بیشتری صرف شده باشد . قیمت بالاتری هم خواهند داشت . برای مثال می‌توان به آینه‌های بک‌لایت سرویس‌بهداشتی اشاره کرد . که قیمت بالاتری نسبت به آینه‌های دستشویی معمولی و ارزان دارند . استفاده از این آینه‌های سرویس‌بهداشتی هم امروزه با وجود انواع مختلف و متنوع ای از آینه‌های سرویس بهداشتی بسیار راحت شده است .

آینه گرد سرویس بهداشتی

استفاده از این طرح‌ها و مدل‌ها هم باید متناسب با محیط سرویس‌بهداشتی باشد . برای مثال سرویس‌های بهداشتی ای که ارتفاع کمی دارند . استفاده از آینه سرویس‌بهداشتی معمولی افقی در آنها می‌تواند انتخاب مناسبی باشد . زیرا این آینه‌ها با بزرگ‌تر نشان دادن ارتفاع محیط باعث به‌نظر بزرگ‌تر رسیدن فضای کل محیط سرویس‌بهداشتی می‌شود .

باکس و کمد در آینه دستشویی ارزان

استفاده از آینه‌های سرویس‌بهداشتی باکس‌دار و یا همان کمد‌دار امروزه بسیار رواج پیدا کرده است . از آنجایی که اکثر محیط‌های سرویس‌بهداشتی و دستشویی فضای کمی دارند . و نمی‌توان از تمامی وسایل مورد نیاز در این محیط‌ها استفاده کرد . از این رو از این قیمت آینه حمام باکس‌دار استفاده می‌کنند .

طراحی این آینه‌های باکس‌دار به گونه‌ای است که کمد‌هایی در پشت این آینه‌ها قرار دارند . و خود آینه‌ها نقش درب را برای این درب‌ها ایفا می‌کنند . البته این آینه‌های سرویس‌بهداشتی باکس‌دار در انواع مدل‌ها تولید و استفاده می‌شوند . مثلا این کمد‌ها در کنار آینه‌ها قرار ‌می‌گیرند .

آینه دستشویی ارزان
آینه سرویس بهداشتی کمد دار

از آنجایی که از این آینه حمام باکس‌دار در محیط‌هایی مرطوب مانند سرویس‌بهداشتی و حمام استفاده می‌شوند . باید جنس این کمد‌ها ضد اب و رطوبت باشند . تا بتوانند در مدت‌های طولانی‌تری در این محیط‌ها کیفیت خود را حفظ کنند . این آینه‌های کمد دار در انواع ابعاد‌ها و اندازه‌ها تولید و استفاده می‌شوند .

هم‌چنین استفاده از روشویی مدل آزوریت برند BAKHTAR در کنار این آینه‌های کمد‌دار سرویس‌بهداشتی می‌تواند برای محیط سرویس‌بهداشتی بسیار جذاب و خوب باشد .

انواع آینه دستشویی ارزان بر اساس شکل

مربع

دایره

مثلثی

افقی

بیضی

فرمی

آینه دستشویی دایره‌ای

آینه‌های دستشویی دایره‌ای شکل از قدیمی‌ترین آینه‌های موجود به حساب می‌آیند . این مدل آینه‌های دستشویی دایره‌ای شکل به‌دلیل داشتن ظاهری ساده از مدل آینه‌های دستشویی ارزان به حساب می‌آیند . اما به دلیل داشتن ظاهری شیک همیشه از محبوب‌ترین مدل‌های فروشگاه آینه سرویس بهداشتی بوده‌اند .

همین ویژگی‌ها باعث شده که این آینه‌های سرویس‌بهداشتی دایره‌ای شکل از پر‌فروش‌ترین مدل آینه‌های موجود در بازار باشند . به دلیل شکل ساده‌شان به‌راحتی در انواع آینه‌های سرویس‌بهداشتی نصب می‌شوند . و هم‌چنین این آینه‌های دایره‌ای شکل در انواع ابعاد‌ها و اندازه‌ها تولید می‌شوند .

هم‌چنین این آینه‌های دایره‌ای شکل سرویس‌بهداشتی در انواع مدل‌ها و طرح‌ها تولید و استفاده می‌شوند . هم‌چنین استفاده از ست شیرآلات کسری آمازون کروم در کنار این آینه‌های گرد سرویس‌بهداشتی می‌تواند جلوه‌ی محیط سرویس‌بهداشتی را چندین برابر زیبا‌تر کند .

آینه فرمی سرویس‌بهداشتی

آینه‌های فرمی شکل سرویس‌بهداشتی از جدید‌ترین و خاص‌ترین مدل‌ها آینه سرویس‌بهداشتی محسوب می‌شوند . این آینه‌های سرویس‌بهداشتی فرمی شکل همان‌طور که از روی اسم‌شان پیدا است . دارای ظاهری فرمی شکل بوده و از قائده‌ی خاصی پیروی نمی‌کند . اما می‌توان به‌طور‌کلی گفت که این آینه‌های فرمی شکل در شکل‌هایی گلابی مانند و یا در یک طرف مثلثی و در طرف دیگر مربعی هستند . هم‌چنین استفاده از روشویی مدل کوآرتز برند BAKHTAR در کنار این آینه‌های خاص فرمی می‌تواند انتخاب مناسبی باشد .

هم‌چنین این آینه‌های فرمی در انواع مدل‌ها و طرح‌ها نیز تولید و استفاده می‌شوند . اما تنوع‌شان به‌دلیل داشتن ظاهر خاص‌شان کمتر از بقیه مدل‌های آینه سرویس‌بهداشتی شادکو است . هم‌چنین این آینه‌های فرمی شکل در انواع ابعاد‌ها نیز تولید می‌شوند . قطعا استفاده از این آینه‌های فرمی خاص در محیط‌های سرویس‌بهداشتی می‌تواند بسیار جذاب باشد .

انواع رنگ در آینه دستشویی ارزان و تاثیر آن‌ بر روی قیمت‌ها

آینه دستشویی ارزان

آینه دستشویی طلایی

آینه سرویس‌بهداشتی طلایی محیطی لوکس و مجلل را برای شما به ارمغان خواهد آورد . در بورس آینه‌ سرویس‌بهداشتی وجود یک آینه طلایی در کنار المان‌هایی هم‌چون حوله آویز و یا آویز دستمال توالت علاوه‌بر افزایش هماهنگی رنگ در محیط درخشندگی و تلالو نور را در دستشویی به صورتی فزاینده افزایش می‌دهد .

بدیهی است که آینه طلایی با وجود حجم بالای درخشش و نمایی که دارد باعث جلوه‌ی دوچندان رنگ‌های خنثایی همچون سفید ، مشکی و خاکستری می‌گردد به همین دلیل استفاده از آن در سرویس‌های‌ بهداشتی با کاشی‌های سفید ، مشکی و طوسی توصیه می‌شود این در حالی است که نمای این آینه در محیطی با کاشی رنگی چنگی به دل نخواهد زد . این آینه از جمله آینه‌های ارزنده و گران محسوب می‌شود .

آینه آبی در آینه دستشویی ارزان

آینه سرویس‌بهداشتی آبی پس از آینه نقره‌ای در قیمت آینه سرویس‌بهداشتی مناسب‌ترین قیمت را به خود اختصاص می‌دهد و معمولا پای ثابت اکثر انتخاب‌ها به هنگام خرید آینه دستشویی است چرا که اکثر عناصر کاربردی سرویس بهداشتی با رنگ آبی در بازار و در دسترس مشتریان قرار می‌گیرند.

در نتیجه انتخاب آینه آبی اپامه کار شمارا برای دیزاین سرویس‌بهداشتی بسیار آسان خواهد کرد . وجود رنگ آبی به عنوان سنبل آب و نماد پاکی در دستشویی انرژی‌های منفی موجود در فضای آن را دفع و برای شما ایجاد آرامش خواهد کرد .

آینه سرویس‌بهداشتی نقره‌ای

در بورس آینه دستشویی آینه نقره‌ای دارای رنگی ساده و در عین حال متناسب و کاربردی برای سبک‌های گوناگون سرویس بهداشتی است . شاید دلیل هم‌خوانی چندجانبه‌ی این آینه با فضاهای مختلف این است که زیبایی نهفته در سادگی است . آینه‌ی نقره‌ای به عنوان یکی از ا زانترین آینه‌های دستشویی همچنین قابلیت تلفیق شدن با یک یا دو آینه با رنگ‌های گوناگون را دارا است .

یکی دیگر از ویژگی‌های این آینه این است که نور پس از بازتاب از آن تغییر رمگ نمی‌دهد ضمن اینکه رنگ تصویر نیز دقیقا مطابق با رنگ واقعی جسم روبروی آینه است .

آینه دستشویی ارزان شامپاینی رنگ

آینه شامپاینی به‌عنوان آینه دستشویی لوکس قرار گرفته در رنج قیمتی نسبتا بالایی قرار داردولی به‌علت جذابیت و طراف‌داران بی‌شمار ، وجود قیمت گران خود را مدیون رنگ خاص و ممتاز خود است . رنگ شامپاینی از ترکیب چندین رنگ از جمله رنگ صورتی ، قهوه‌ای و سرخ به دست می‌آید و مسلما برای رسیدن به یک آینه با رنگ شامپاینی اصیل باید درصد هریک از رنگ‌ها به درستی رعایت و سپس عملیات ترکیب رنگ صورت بگیرد .

رنگ شامپاینی به نوعی رنگ مسی تلطیف شده محسوب می‌شود و رنگ جذاب و ویژه این آینه آن را آماده‌ی هنرنمایی در یک سرویس بهداشتی با سبک شرقی یا سبک لوکس قرار می‌دهد .

آینه سرویس‌بهداشتی صورتی

آینه دستشویی ارزان

آینه صورتی جزء آینه سرویس‌بهداشتی جدید است با رنگ فانتزی در عین حال ملایم می‌باشد که با ایجاد طیف رنگی ملیح در فضای سرویس‌بهداشتی آنجا را به محیطی سرشار از حس امنیت و به دور از خشونت مبدل می‌سازد .

با توجه به ملاحتی که در این رنگ از آینه موج می‌زند باید در انتخاب رنگ کاشی ، شیرآلات و … نیز نهایت دقت به کار گارفته شود تا مبادا این خط سرشار از لطافت دچار اختلال گردد و در این بین رنگ‌هایی همچون سفید یخی ، کرمی ، سرخ کم‌رنگ و … کمک‌کننده خواهد بود . شاخصه‌های بسیاری از قبیل نوع ترکیب رنگ و ضخامت آینه در قیمت نهایی این آینه موثر است با وجود این مسئله ذکر قیمتی دقیق برای آینه صورتی امکان‌پذیر نیست .

آینه طوسی در آینه دستشویی ارزان

آینه طوسی از انواع آینه سرویس بهداشتیه که از شدت نور و آزاردهنگی اون کاسته و پس از تعدیل ، نور رو بازنشر می‌کنه . رنگ این آینه توجه مشتریان خاص‌پسند رو به سرعت به سوی خودش جلب می‌کنه .

معمولا توی ساخت آینه‌ سرویس‌بهداشتی طوسی به نحوی از روغن و اسانس استفاده می‌شه که بازتابش ناقص نور باعث تاریکی محیط نشه اما اگه تو بعضی موارد انعکاس نور توسط این آینه ضعیف صورت بگیره با تبدیل آینه طوسی ساده به آینه طوسی بک‌لایت مشکل حل میشه و کمبود نور و عدم وضوح تصویر کاملا قابل بر طرف میشه .

استفاده از آینه طوسی توی سرویس‌بهداشتی مرسوم بوده و در کنار المان‌های سفید و مشکی دوز مدرنیته‌ی فضا رو تقویت می‌کنه . اونچه که مسلمه ابعاد این آینه و میزان اسانس و روغن به کاررفته برای تغییر رنگ اون توی قیمت آینه تأثیر‌گذاره .

مزایای خرید اینترنتی

برای راحتی تو خرید ، خرید اینترنتی بهترین گزینه‌اس که می‌تونین بدون نیاز به اتلاف وقت ، داخل منزل یا محل کار ، خریدی راحت رو تجربه کنید تو خرید اینترنتی این‌امکان برای شما بوجود میاد تا زمانی رو که در صف طولانی در صندوق‌ها منتظرید برای کارهای دیگه استفاده کنید

خرید از شرکت شادکو

شرکت صنایع شادکو بزرگترین شرکت تولید کننده آینه تو سطح کشوره که شما عزیزان می‌تونید انواع آینه رو در طرح ها و رنگ ها و ابعاد گوناگون توی سایت این شرکت مشاهده کنید و یکی از هزاران مدلی رو انتخاب کنین به‌صورت آنلاین بدون واسطه از سراسر کشور خریداری کنید

ایا آینه دستشویی شامپاینی از قیمت بالایی برخوردار است؟

ینه شامپاینی به‌عنوان آینه دستشویی لوکس قرار گرفته در رنج قیمتی …..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code