اینجا هستید :

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

آینه دستشویی با قیمت مناسب

آینه دستشویی با قیمت مناسب

آینه دستشویی با قیمت مناسب و بطور‌کلی انواع آینه‌ها، یکی از وسایل ضروری در سرویس‌های بهداشتی هستند،
که کارایی فراوونی دارند و جزء مهم‌ترین تزیینات دکوراسیون داخلی محسوب می‌شن که از اهمیت فوق‌العاده ویژه‌ای برخوردارهست. در گذشته به ظاهر و دکوراسیون داخل سرویس بهداشتی اهمیت زیادی نمی دادند
اما امروزه یکی از مهم‌ترین کار‌ها رسیدگی به دکوراسیون سرویس بهداشتی هست. طرح آینه و هماهنگی اون با دکوراسیون سرویس‌بهداشتی نتیجه مطلوبی به این محیط می‌ده. این روزا مدل‌های مدرن و جذابی از انواع آینه دستشویی توی سرویس بهداشتی استفاده میشه.

چرا باید این مطلب رو بخونین👇🏻👇🏻

خوندن مطالب زیر به شما کمک می‌کنه تا شما با طرح آینه و هماهنگی اون با دکوراسیون سرویس‌بهداشتی آشنا بشین و نتیجه مطلوبی رو به این محیط‌ها می‌ده. این روزا مدل‌های مدرن و جذابی از انواع آینه دستشویی توی سرویس بهداشتی استفاده میشه.

با انواع آینه دستشویی با قیمت مناسب آشنا شو☺️

تو بورس آینه‌ سرویس‌بهداشتی ، آشنایی با مدل‌های گوناگون ، طرح‌ها و رنگ‌های مختلف ، هم‌چنین ، دونستن قیمت‌های مختلف آینه‌ها کمک می‌کنه تا بهترین انتخاب رو برای سرویس‌بهداشتی داشته باشید. تا بتونید هم از فضای سرویس بهداشتی بهترین شکل استفاده کنید هم سرویس‌بهداشتی رو به بهترین نحو ، زیبا و مدرن کنید.

می‌دونی چرا باید با انواع آینه دستشویی با قیمت آسنا بشی؟ 🤓

آشنایی با مدل‌های گوناگون ، طرح ها و رنگ‌های مختلف ، هم‌چنین ، دونستن قیمت‌های مختلف آینه‌ها کمک می‌کنه تا بهترین انتخاب رو برای سرویس‌بهداشتی داشته باشین تا بتونین هم از فضای سرویس‌بهداشتی‌تون به بهترین شکل استفاده کنین و هم سرویس‌بهداشتی‌تونو به بهترین نحو ، زیبا و مدرن کنین.

انواع آینه دستشویی با قیمت مناسب

 • آینه سرویس بهداشتی بک لایت
 • آینه سرویس بهداشتی ضدبخار
 • آینه سرویس بهداشتی قاب استیل
 • آینه سه بعدی
 • آینه جورچین
 • آینه دوطرفه
 • آینه بدون قاب
آینه دستشویی با قیمت مناسب
انواع آینه رو توطرح‌ها و ابعاد مختلف توی شادکو ببینین

آینه بدون قاب

بر خلاف آینه‌ی قاب ‌دار که از گذشته کاربرد داشته و داره ساخت آینه سرویس‌بهداشتی بدون‌قاب بیشتر مورد توجه قرار گرفته، چون این آینه دستشویی چون این آینه قیمت مناسب تری نسبت به آینه های قاب دار داره بیشتر به تولید و فروش میرسه. درست است که این آینه قاب نداره اما لبه‌های آینه نسبت به سطح مرکزی اون ظرافت‌هایی داره که زیبایی اون رو به طرز قابل توجهی زیاد میکنه.

شاخصه‌ی مهمه آینه بدون قاب رو می‌دونی؟ 😯

مهم‌ترین شاخصه‌ی این آینه، قابلیت استفاده از اون در هر دو سبک کلاسیک ومدرن هست . آینه‌ی بدون قاب با شکل‌های ظاهری مختلف مثل اشکال متقارن و نامتقارن هندسی و حتی با ساختار ظاهری دفرمه و به صورت بک لایت توجه اکثر افراد رو به خودش جلب میکنه.

آینه دوطرفه

آینه‌ی دوطرفه نوعی آینه از مدل آینه دستشویی جدید هست که از هردو طرفش قابل استفاده است به این شکل که هردو طرف اون، آینه هست و فقط یک‌سمت اون جیوه اندود نیست . آینه‌های دوطرفه جزو آینه دستشویی با قیمت مناسب نیستند چون از آینه‌های چراغ‌ دار یا بک‌لایت هستند که اغلب با قاب‌های استیل پوشونده میشن. و هزینه تقریباً بالایی دارند و از آنجایی که هدف از دوطرفه بودن این آینه امکان استفاده از هر دو سمت اون هست، معمولا این آینه روی دیوارنسب نمی‌شه بلکه بالای روشویی آویزون میشه.که بشه از دو طرف آینه استفاده کنیم. نمیشه گفت که آینه ی دوطرفه با به عنوان آینه ی سرویس بهداشتی ارزان هست چون جنس نهایی قاب و نوع چراغ به کار رفته توی این آینه روی قیمت اون تاثیر مستقیم داره .

آینه‌های جدید و مدرن ، زیبایی رو به سرویس بهداشتی شما دیه می‌کنن

آینه دستشویی با قیمت مناسب با قاب استیل 🙂

آینه سرویس‌بهداشتی تهران از جمله آینه‌های قاب ‌دار هست. این آینه هم جزء آینه های دستشویی با قیمت مناسب نیست . قاب اون از نوع استیل ضد زنگ و رنگ ثابته که در انواع رنگ طلایی ، نقره‌ای ، برنز ، مشکی و … تولید شده و آینه‌ی سرویس بهداشتی رو پوشش میده . آینه‌ی قاب استیل معمولا تو محیط سرویس‌بهداشتی رنگ و بویی از سبک مدرن ایجاد می‌کنه. البته در صورتی که سبک دکوراسیون سرویس‌بهداشتی شما مدرن نباشه و از طیف رنگی خاصی پیروی کنه. می‌تونید مطمئن باشید که آینه‌ی قاب استیل با اکثر رنگ‌ها قابل هماهنگی هست .

برای حمومت آینه‌ی ضدبخار بخر💯

تو تولیدی آینه سرویس‌بهداشتی ، نوعی وجود داره که آینه‌ی هوشمنده و یه سیستم ضدبخار پشت اون تعبیه شده و چون قیمتش نسبت به آینه‌های دیگه گرون‌تره نمی‌شه اون رو جزء آینه دستشویی با قیمت مناسب محسوبش کرد . ازاونجایی‌که هنگام قرارگیری مقابل آینه صورت فرد در وسط آن قرار می‌گیره ، اصولا این سیستم دقیقا ، وسط آینه نصب می‌شه . سیستم ضدبخار در واقع نوعی گرم‌کننده هستش که پس از روشن شدن ، تمامی سطح آینه را گرم می‌کنه . و از ایجاد بخار روی آینه جلوگیری می‌کنه . عملکرد این سیستم به این صورته که ممکنه با لمس دست ، حرکت دست مقابل چشم هوشمند و یا ریموت کار کنه . از اون‌جایی‌که بخار به‌صورت مستمر توی حموم ‌وجود داره از آینه‌ی ضدبخار معمولا توی اکثر حموم‌ها استفاده می‌کنن .

آینه دستشویی با قیمت مناسب
آینه‌های بک‌لایت از انواع آینه‌هایین که مورد توجه همه هستن

آینه جورچین در آینه دستشویی با قیمت مناسب 🧩

آینه‌ی جورچین تو بورس آینه دستشویی ، آینه‌ای هستش که از ، کنار هم قرار گرفتن قطعات آینه تو اشکال مختلف تولید میشه . با اشکال هندسی منظم مثل مربع یا مستطیل و … یا آینه‌هایی با طرح شکسته و ظاهری دفرمه تولید می‌شن که تشکیل نوعی پازل یا جورچین را می‌دن . این آینه‌ها فضای زیادی رو توی محیط‌ها اشغال می‌کنن و پر هزینه هستن به‌همبن خاطر هم جزء آینه دستشویی با قیمت مناسب نیستند .
از اون‌جایی که هر یک از این قطعات آینه باید دارای حداقل ابعاد برای دیدن کامل تصویر صورت و چهره باید باشن ، اصولا برای اجرای آینه‌ی جورچین توی سرویس‌بهداشتی ، به دیوار بزرگ نیازه و در نتیجه این آینه به‌طور کلی قابل اجرا توی سرویس‌‌های بهداشتی بزرگ هست . برای ایجاد تنوع در طراحی این آینه می‌شه از دو رنگ آینه در کنار هم استفاده کرد .

آینه‌ی جذاب سه بعدی رو توی دستشوییت امتحان کن 👀

آینه دستشویی لوکس سه بعدی در واقع از یک آینه تولید نمی‌شن ، بلکه از کنار هم قرار گرفتن چند آینه تهیه می‌شن و بر خلاف آینه‌های ساده که جزء آینه دستشویی با قیمت مناسب هستن ، این آینه‌های سه‌بعدی پر هزینه هستن . توی این آینه‌ی چند تکه‌ای ، آینه‌ای که دارای ابعاد بزرگتری هستش نقش آینه‌ی محوری رو ایفا می‌کنه و قطعات دیگه به صورت اریب به این آینه متصل می‌شن که باعث سه وجهی شدن اون می‌شن و در واقع به‌عنوان قاب آینه نیز انجام وظیفه می‌کنه به همین خاطر ، این آینه را با نام دیگه‌ای نیز می‌شناسن که بهش فریم آینه‌ای می‌گن . آینه‌ی سه بعدی از جمله آینه‌هاییه که امکان خریداری آن با قیمتی منصفانه و معرفی آن به‌عنوان یک آینه‌ی سرویس‌بهداشتی ارزان قیمت وجود داره . ساختار ظاهری این آینه تا حدی به آینه‌ی پازلی شباهت داره چرا که هر دو از قطعات آینه تولید شدن .

یکی از ضروری‌ترین اکسسوری‌ها توی سرویس‌بهداشتی‌ها انواع آینه‌ها هستن

با آینه‌ی بک‌لایت توی آینه دستشویی با قیمت مناسب آشنا شو 😁

آینه‌ی بک‌لایت و یا چراغ‌دار جزء آن دسته از آینه‌هابی هستش که دارای نوعی نورپردازیه که این نورپردازی ممکنه کاملا آشکار و قابل مشاهده باشه مثل آینه‌ی هالیوودی که توی اون لامپ کاملا واضح دیده می‌شه و یا ممکنه این نورپردازی به صورت مخفی باشه و تنها تلالوی نور برای بیننده قابل رویت باشه .

یکی از بهترین ، مقرون به‌صرفه‌ترین ، و کم مصرف‌ترین لامپ‌ها ، لامپ ال‌ای‌دی هستن که توی اکثر آینه‌های بک‌لایت استفاده می‌شه ولی به دلیل که این آینه‌ها دارای سنسور لمسی هستن ، جزء آینه دستشویی با قیمت مناسب نیستن و نحوه عملکرد این آینه‌ها به این صورت هستش که در صورت ، لمس قسمتی از پشت آینه جریان برق داخل لامپ قطع یا وصل می‌شه .

تو حالت دیگه آینه‌ی بک‌لایت ممکنه دارای حس‌گر حرکتی باشه . که به مراتب با سرعت بالاتری نسبت به سنسور تاچ عمل می‌کنه . کافیه دست خودتونو مقابل چشم هوشمند آن حرکت بدین تا ، لامپ آینه روشن یا خاموش بشه یا تغییرات میزان روشنایی لامپ رو به وسیله‌ی ریموت انجام بسه مثل کم و زیاد کردن نور ، در این صورت حتی نیاز به نزدیک بودن به آینه برای تغییر عملکرد نیست .آینه سرویس‌بهداشتی معمولی رو می‌شه تبدیل به آینه‌های بک‌لایت کرد .

آینه دستشویی با قیمت مناسب
آینه‌های گرد بک‌لایت از زیباترین آینه‌ها توی سرویس‌های بهداشتی‌ین

برای خرید آینه دستشویی با قیمت مناسب می‌دونی باید چه نکاتی رو بدونی ⁉️

 • جنس آینه
 • میزان شفافیت آینه
 • جنس قاب آینه
 • ابعاد آینه
 • رنگ آینه
 • ضخامت آینه

جنس آینه

آینه های باکس دارتو طرحی زیبا و منحصربه فرد

آینه سرویس‌بهداشتی شادکو هم مثل شیشه‌ها از لحاظ قیمت و مقاومت توی یه سطح نیستن و بعضی بر دیگری ارجحیت دارن . برای داشتن یه آینه دستشویی با قیمت مناسب باید دنبال یه آینه‌ی ساده‌تر دست بذارین .

باید برای خرید میزان شفافیت آینه دستشویی با قیمت مناسب رو بدونی

انواع آینه سرویس بهداشتی، هم مانند شیشه‌ها بر حسب میزان وضوح و شفافیت توی تصاویر به چهار گروه فلوت ، کلیر ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می‌شن . میان این چهار دسته اول آینه‌ی کریستال و بعد آینه‌ی سوپر کلیر از بالاترین کیفیت از نظر میزان شفافیت برخوردار هستش و درخشش و تلالوی نور توی محیط رو صدچندان می‌کنه . ضمن اینکه ، تصویری رو با وضوح بالاتر نشون می‌ده .

جنس قاب آینه

از جمله عواملی که هنگام خرید مدل‌های آینه دستشویی حائز اهمیته هزینه اون هستش ، اگه آینه دستشویی با قیمت مناسب رو می‌خواین تهیه کنین توی جنس قاب آینه اون دقت کنین . مهم‌ترین فاکتورهایی که قاب آینه باید داشته باشه عبارتند از ؛ ضد‌آب بودن ، ضد‌زنگ بودن ، عدم تغییر رنگ و طول عمر بالا .

آینه دستشویی با قیمت مناسب
هماهنگی این آینه‌ها با دیوا‌ها و روشویی‌ها زیبایی رو به هرمحیطی می‌بخشه

ابعاد آینه دستشویی با قیمت مناسب 🏵️

بدیهی است که باید ابعاد قاب و ابعاد آینه توی آینه دستشویی سلطنتی ، باید متناسب با فضای سرویس‌بهداشتی و سایز دیواری که آینه روی اونن قرار می‌گیره باشه . بهتره زمانی که تصمیم به خرید آینه‌ی سرویس‌بهداشتی می‌گیرین بهتره که از قبل ابعاد اونو همرا خودتون داشته باشین .
برای داشتن آینه دستشویی با قیمت مناسب باید ابعاد آینه رو که مد نظر قرار می‌دین ، تمامی ویژگی‌های ذکر شده رو داشته باشه

ضخامت آینه

فروش آینه سرویس‌بهداشتی و قیمت آنها به عوامل مختلفی بستگی داره معمولا هرچه کاربرد آینه بیش‌تر باشه و این آینه تو ابعاد بزرگتری تولید بشه ، ضخامت اون نیز بطور قابل ملاحظه‌ای صخیم‌تر و به تبع از قیمت بالاتری هم بر خورداره ، یکی دیگه از عوامل موثر توی ضخامت آینه ، قابی هستش که قراره آینه توی اون قرار بگیره به این معنیه که نیازه ضخامت آینه با فضای داخلی قاب هم‌خوانی داشته باشه . اگه به دنبال آینه دستشویی با قیمت مناسب هستین نباید آینه‌ای با ضخامت بالا رو مد نظر قرار بدین .

هیچ می‌دونی آینه دستشویی با قیمت مناسب چه رنگایی داره؟ 🚦

انتخاب رنگ آینه از آن جهت اهمیت داره که انتخابی درست و یا نا به‌جا باعث ایجاد تناسب و یا عدم تناسب توی محیط سرویس‌بهداشتی‌تون می‌شه . بهتره رنگ آینه‌ی مورد نظرتون با توجه به سبک دکوراسیون سرویس‌بهداشتی و طیف رنگی غالب بر فضای اون صورت بگیره . . رنگ آینه توی آینه دستشویی ارزان با قیمت مناسب معمولاً دارای رنگ های معمولی هستش .

آینه های قاب‌دار ساده که همیشه توی اکثر مکان‌های عمومی استفاده میشن

آینه سرویس‌بهداشتی ریموتی

توی بورس آینه‌ سرویس‌بهداشتی یکی از مدرن‌ترین آینه‌های سرویس‌بهداشتی هوشمند ، آینه دستشویی ریموتی هستش که هنوز برای‌ عده‌ی بسیاری تازگی داره و وجود اون توی محیط سرویس‌بهداشتی نه تنها مدرنیته‌‌اس بلکه شما رو با یه سرویس‌بهداشتی کاملا تجهیزشده و باشکوه مواجه می‌کنه و همین امر این آینه‌ی دستشویی را برای افرادی که طرف‌دار تجمل‌گرایی هستن ، جذاب و دوست‌داشتنی می‌کنه . با توجه به بالا بودن قیمت آینه‌ها ، آینه ریموت‌دارجزء ، آینه دستشویی با قیمت مناسب نیست . با وجود اینکه اساس کار این آینه نیز همچون آینه دستشویی لوکس با الکتریسته است اما تولید این آینه پس از آینه‌ی دستشویی لمسی و آینه دستشویی ریموتی به صورت انبوه آغاز شده و به همین جهت از لحاظ تکنولوژی در سطح بالاتری نسبت به آینه‌ها دیگه قرار داره .
نحوه‌ی عملکرد این آینه به گونه‌ایه که با استفاده از ریموت جریان برق توی اون قطع و وصل میشه و برای روشن یا خاموش کردن اون کافیه شما به کنترل آن دسترسی داشته باشین .

بیا مقایسه کن آینه‌ی ریموت‌دار رو با آینه‌های دیگه

این تنها آینه‌ی بک‌لایتی نیست که ممکن است ریموتی باشه بلکه انواع آینه دستشویی مدرن و شیک با قابلیت ضدبخار ، موزیکال و … نیز می‌توانن به صورت ریموتی تولید و مورد استفاده قرار بگیرن . یکی از بزرگترین حسن‌هایی که این آینه دستشویی تو مقایسه با آینه‌های دیگه‌ی هوشمند دارن اینه که برای بهره‌گیری از اون نیاز نیست به آینه خیلی نزدیک بشین بلکه ماهیت ریموت کنترل و تنظیم آینه هوشمند از راه دور هستش . آینه دستشویی با قیمت مناسب را می‌شه بین آینه‌های معمولی پیدا کرد .

آینه دستشویی با قیمت مناسب

مزایای آینه ریمورت‌دار رو می‌دونی

وقتی‌ که ریموت کنار شما قرار داشته باشه قادرین در صورت نیاز به نور بیش‌تر فقط با لمس دکمه‌ی ریموت ، چراغ آینه دستشویی شیک رو روشن کنین و یا نور رو کم و زیاد کنین و یا هنگامی که توی حموم احتمال ایجاد بخار آب وجود داره ، سیستم ضد بخار رو از راه دور و برای جلوگیری از تولید بخار روی سطح آینه ، روشن کنین و بعد از پایان استحمام اون رو به وسیله‌ی ریموت و بدون نیاز به نزدیکی یا تماس با آینه خاموش کنین .

می‌دونی چقدر نظافت آینه‌های ریموت‌دار راحته

همچنین زمانی که مشغول نظافت و رسیدگی به امور سرویس‌بهداشتی خود هستین با استفاده از ریموت قادر خواهید بود از اطلاعاتی مثل درجه حرارت و ساعت با خبر بشین و یا برای لذت بخش کردن محیط هنگام نظافت با استفاده از ریموت موزیک رو پخش کنین . آنچه که باید به اون توجه بشه ایجاد جایگاهی امن و به دور از آسیب‌هایی مثل رطوبت ، پرت شدن و ضربه خوردن برای ریموته چرا که با توجه به نقش محوری که ریموت تو آینه ریموتی داره مادامی که ریموت سالم و بی‌نقص باقی بمونه عملکرد آینه‌‌دستشویی جدید ریموتی نیز به صورت کامل و صحیح انجام می‌شه و به محض ایجاد اشکال توی ریموت عملکرد آینه هم تحت شعاع قرار می‌گیره .

قیمت آینه‌های ریموت‌دار

قیمت آینه‌ی ریموتی تو مقایسه با آینه‌ دستشویی با قیمت مناسب مثل آینه ساده اس گرون‌تره مثل ، آینه لمسی و آینه حرکتی و آینه‌های ریموت‌دار که این نوع آینه سرویس‌بهداشتی با باطری کار می‌کنه ، ضمن اینکه تو بعضی مواقع هم این ریموت به صورت الکتریکی و به وسیله‌ی کابل شارژر شارژ می‌شه .

بیا تا نظافت راحت آینه دستشویی با قیمت مناسب بهت نشون بدم

با توجه به حضور مصرانه‌ی انواع میکروب و باکتری توی محیط مرطوب سرویس‌بهداشتی و نیاز به نظافت روزانه بهتره آینه‌ای که انتخاب می‌کنین و هم‌چنین قاب احتمالی اون به سادگی و با سرعت بیش‌تری تمیز بشه تا دغدغه‌ی روزانه‌ی شما برای نظافت آینه آزاردهنده و کلافه کننده نباشه .

بیا اینترنتی خرید کن

از مزایای خرید آنلاین ، راحتی خریده ، با خرید آنلاین می‌توانین توی خونه ، محل کار بدون نیاز به مراجعت حضوری خریدی راحت داشته باشین . از مزایای دیگه خرید آنلاین ، صرفه جویی توی زمان هستش . با خرید آنلاین دیگه نیازی نیست که مشتریان برای خرید ، توی صف‌های منتظر ساعت‌ها وقت خودشونو تلف کنن تا هزینه محصولاتی رو که خریدن بپردازن .

می‌خوای خرید خوبی داشته باشی از شادکو خرید کن

مرکز فروش آینه سرویس‌بهداشتی شادکو چون یه شرکت تولید کننده‌اس می‌تونه انواع آینه‌ها رو تو طرح‌ها و رنگ‌های زیبا و مختلف بدون واسطه با مناسب‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت در اختیار شما عزیزان قرار بده و شما عزیزان می‌تونین از فروشگاه اینترنتی شادکو بصورت آنلاین انواع آینه‌ها رو مشاهده و خریداری‌ کنین .

شادکو چون یک شرکت تولید کننده است می‌تواند انواع آینه‌ها را در طرح‌ها و رنگ‌های زیبا و مختلف بدون واسطه با مناسب‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت در اختیار شما عزیزان قرار دهد و شما عزیزان می‌توانیداز از فروشگاه اینترنتی شادکو بصورت آنلاین انواع آینه‌ها را مشاهده و خریداری‌ نمایید

مصرف برق توی آینه سرویس‌بهداشتی بک‌لایت به چه صورتیه؟

لامپ ال‌ای‌دی که توی اکثر آینه‌های بک‌لایت استفاده می‌شن یکی از بهترین ….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code