اینجا هستید :

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

آینه دستشویی

آینه دستشویی سلطنتی

آینه دستشویی سلطنتی یکی از زیباترین آینه سرویس‌بهداشتی هستش که توی انواع محیط‌های سرویس‌بهداشتی از اون‌ها استفاده می‌‌کنن .

چرا این 👇👇 مقاله رو تا آخر باید بخونی

توی شرکت شادکو همه‌ی اطلاعاتی که شما برای خرید انواع مدل‌های آینه‌ سرویس‌بهداشتی و انواع حموم نیاز دارین ، رو در اختیارتون قرار می‌ده و شما می‌تونین با خوندن این مقاله با آینه‌ها و انواع مدل‌ها و طرح‌ها آشنا بشین تا بتونین آینه‌ی دلخواه‌تونو خریداری کنین این شرکت چون یه شرکت تولید کننده‌اس شما می‌تونین بدون واسطه آینه‌تونو با قیمت مناسب خریداری کنین

سه نکته طلایی در مورد آینه دستشویی سلطنتی

  • می‌تونین برای خرید آینه‌ی سرویس‌بهداشتی، از خود تولیدی اون آینه ، آینه‌تونو خریداری کنین تا هم از کیفیت آینه مطمعن بشین و هم با توجه به معتبر بودن تولیدی آینه‌ای رو که مد نظر دارین رو با مناسب‌ترین قیمت خریداری کنین.
  • نکته‌ی بعدی این که، زمانی که از تولیدی بطور مستقیم خرید می‌کنین، واسطه‌ها حذف می‌شن و محصولی رو که می‌خواین می‌تونین با قیمت پایه‌ از خوده تولیدی خریداری کنین.
  • نکته‌ی بعدی اینکه وقتی شما خریدتونو از تولیدکننده آینه سرویس‌بهداشتی تهیه می‌کنین خیلی لذت‌بخش تره چون می‌تونین هر مدل آینه‌ای رو که می‌خواین طبق سلیقه‌تون به تولیدی سفارش بدین .

آینه دستشویی سلطنتی

آینه دستشویی سلطنتی قطعا از بهترین و مناسب‌ترین وسایل موجود برای محیط‌هایی مثل سرویس‌های بهداشتی و دستشویی‌ها هستش . این آینه‌ مدرن دستشویی با ویژگی‌هایی که داره توی هر محیط‌ی که قرار می‌گیره اون‌ رو از حالت معمولی‌ خودش بزرگ‌تر نشون می‌ده . به خاطر همین استفاده از این آینه‌ها توی محیط‌های کوچک سرویس‌بهداشتی می‌تونه کیس مناسبی باشه . هم‌چنین این آینه‌های سرویس‌بهداشتی امروزه با پیشرفت صنایع آینه‌سازی توی انواع طرح‌ها تولید می‌شن که یکی از اون‌ها آینه‌های دستشویی سلطنتی هستش .

آینه دستشویی سلطنتی
آینه دستشویی سلطنتی

همچنین آینه‌های سرویس‌بهداشتی تاثیر فوق العاده‌ای توی زیبایی محیط‌ها دارن . از اون‌جایی که اکثر ما‌ها بیشتر وقت خودمون رو توی خونه‌های‌مون سر می‌کنیم . داشتن یه خونه و محیطی که دارای دکوراسیون زیبا داره می‌تونه به ما انرژی‌ای مثبت و خوبی رو القا کنه ، استفاده از این آینه‌های دستشویی سلطنتی برای این منظور می‌تونه بسیار عالی باشه . اگه به دنبال روشویی‌ای مناسب برای سرویس‌بهداشتی خودتون هستین می‌توانین از روشویی مدل یولیت برند BAKHTAR استفاده بکنین که کنار این آینه‌های سلطنتی بسیار جذاب هستن . 😇

آینه سلطنتی

انواع آینه های دستشویی سلطنتی بر اساس شکل

آینه دایره

آینه مربع

آینه مستطیلی

آینه فرمی

آینه دستشویی سلطنتی دایره ای

قطعا آینه‌های دایره‌ای شکل سرویس‌بهداشتی از محبوب‌ترین آینه‌های دستشویی توی بازار‌ها هستن . این مدل آینه‌های دستشویی گرد سلطنتی چون دارای ظاهری ساده و شیک هستن بسیار مورد استقبال عموم مردم و طراحان دکوراسیون‌های داخلی قرار گرفتن و نه تنها تونستن این محبوبیت رو در چندین سال حفظ کنن بلکه رو به پیشرفت هم بودن آینه‌های گرد سرویس بهداشتی به دلیل داشتن ظاهری ساده بسیار راحت توی هر محیط‌ی نصب و اجرا می‌شن ، یکی دیگه از عواملی که باعث پر فروش بودن این آینه‌های گرد هستش همین نصب راحت اونه .
همچنین استفاده ازست شیرآلات گلد مدل آکوا برند درخشان ، کنار این آینه‌های گرد می‌تونه به جذاب و مدرن شدن اون کمک کنه .

‌این آینه‌ دستشویی سلطنتی به دلیل تولید در انواع ابعاد‌ها و اندازه‌های مختلف بسیار برای محیط‌های سرویس بهداشتی مناسبه و آینه دایره‌ای می‌تونه براحتی با هر سرویس‌بهداشتی ای با هر متراژی تهیه و استفاده بشه .

هم‌چنین این آینه‌های دایره‌ای سرویس‌بهداشتی توی رنگ‌های مختلفی هم تولید می‌شن که دست مشتری رو برای خرید یه آینه متناسب با شرایط محیطش بازتر می‌کنه

آینه دستشویی سلطنتی
آینه سلطنتی دایره ای

.

آینه (افقی) مستطیل سلطنتی

آینه‌های سرویس‌بهداشتی مستطیلی از قدیمی‌ترین نوع مدل آینه‌های هستش که از قدمت بالایی برخوردار بوده و میشه این آینه‌ها رو توی سازه‌های قدیمی هم مشاهده کرد .این مدل آینه‌ها هم مثل آینه‌های دایره‌ای شکل دارای ظاهری ساده هستن که این موضوع باعث شده به راحتی از این مدل آینه‌ها توی هر سرویس‌بهداشتی استفاده کرد .

امروزه این مدل آینه‌های دستشویی سلطنتی توی هر ابعاد به شکل مستطیلی شکل تولید و استفاده می‌کنن ترکیب روشویی مدل گارنت برند BAKHTAR، کنار این آینه‌های سلطنتی مستطیلی شکل می‌تونه جذابیت خاصی رو محیط سرویس‌بهداشتی‌تون بده .

تولید این آینه‌ دستشویی سلطنتی توی ابعاد‌ها و اندازه‌های مختلف باعث شده که برای هر سرویس‌بهداشتی‌ای با هر متراژی آینه مستطیلی شکل سلطنتی مناسب وجود داشته باشه . استفاده از این آینه‌های مستطیلی شکل بیشتر توی محیط‌هایی که عرض کمی دارن ، خیلی مناسبه ، با زیاد‌تر نشون دادن عرض محیط باعث بزرگ‌تر به نظر اومدن اون محیط می‌شه .

آینه مستطیلی سلطنتی

آینه دستشویی فرمی

آینه‌های فرمی سرویس‌بهداشتی از خاص‌ترین و جدیدترین مدل آینه‌های سرویس‌بهداشتی هستش که شکل این آینه‌ها همون طور که از اسم شون پیدا ست ، دارای شکل فرمی هستن و برای تولید اون‌ها و از قائده‌ای خاص پیروی نمی‌شه . اما می‌شه به صورت کلی گفت که بیشتر شبیه به شکل‌هایی گلابی مانند و یا در یه طرف مثلثی شکل و در طرفی دیگر مربعی هستن . آینه‌های دستشویی سلطنتی کمتر به صورت فرمی شکل تولید می‌شن . آینه‌های سلطنتی به دلیل داشتن قابی خاص در شکل‌هایی دایره‌ای و مستطیلی و مربعی تولید می‌شن . آینه‌های فرمی سرویس‌بهداشتی هم مثل مدل‌های دیگه‌ی آینه‌های سرویس‌بهداشتی توی ابعاد و اندازه‌های مختلفی تولید میشن . همچنین تنوع رنگی هم توی این مدل آینه‌ها زیاده ولی به نسبت آینه‌هایی دیگه مثل آینه‌های گرد کمتره . ست شیرآلات مدل بیزانس برند شودر از بهترین ست شیر آلات موجود برای استفاده کنار این آینه‌های فرمی شکل هستن که با ترکیب این دو کنار هم محیط و فضای سرویس بهداشتی‌تونو جذاب و زیبا کنین

آینه دستشویی سلطنتی
آینه فرمی سلطنتی

انواع آینه دستشویی

آینه ضدبخار

آینه چراغ‌دار

آینه شلف‌دار

آینه کمددار

آینه کمددار دستشویی


محیط‌های دستشویی و سرویس‌بهداشتی از مکان های کم فضای هر خانه‌ای به حساب می‌آین . از همین رو هم نمی‌شه به راحتی از تمامی وسایل مورد نیاز توی این محیط‌ها استفاده کرد ، اما امروزه با استفاده از وسایلی همچون آینه‌های دستشویی سلطنتی کمددار میشه بخشی زیادی از این‌مشکل رو حل نمود . به طوری که می‌تونین وسایل مورد نیاز خود رو مثل وسایل آرایشی و غیره ر‌و توی این‌کمدها قرار بدین . طراحی این‌مدل آینه‌های دستشویی کمددار به گونه‌ایه که تو پشت آینه‌های دستشویی کمدهایی قرار داره ، خود آینه دستشویی نقش در رو برای این‌ کمدها ایفا می‌کنه .

باید توجه داشت که آینه‌های دستشویی کمددار تو مدل‌ها و طرح‌های بسیار متنوع‌ای تولید و داخل بازار موجود هستن و از اونجایی که از آینه‌های دستشویی کمددار توی محیط‌های مرطوبی مثل دستشویی‌ها و حموم‌ها استفاده می‌شه ، بهتره که جنس کمد آینه دستشویی ضد آب و pvc باشه تا توی این محیط‌هایی بتونه مدت زمان بیشتری کیفیت خودشو حفظ کنه و در کل ارزش خرید بالاتری داشته باشه در ضمن آینه‌های دستشویی کمددار تو رنگ‌های بسیار متنوع‌ای تولید و به فروش می‌رسن .

استفاده از روشویی‌هایی مثل این روشویی مدل آوانا برند BAKHTAR ، کنار آینه‌های دستشویی کمددار می‌تونه بسیار جذاب و عالی باشه و به محیط دستشویی شما عزیزان جلوه‌ی بسیار زیباتری ببخشه.

آینه کمددار دستشویی

آینه دستشویی سلطنتی شلف‌دار

همان طور که همه‌ی ما شاهد اون هستیم ، استفاده از شلف‌ها و وسایل تزئینی از قدیم تو محیط‌ها و مکان‌‌ها معمول و رایج بوده و تاثیر بسیار مثبتی هم این‌ وسایل تزئینی روی محیط اطراف خودش گذاشته در حال حاضر هم از شلف‌ها و وسایل تزئینی برای خود وسایل هم استفاده می‌شه . این‌کار هم باعث زیبایی بیشتر آینه دستشویی می‌شه و هم دکوراسیون محیط اطراف رو بسیار زیباتر می‌کنه .

امروزه داخل فروشگاه‌ آینه سرویس‌بهداشتی ، شلف‌ها رو توی انواع مدل‌ها و طرح‌ها میشه دید که از پر استفاده‌ترین و محبوب‌ترین شلف‌ها می‌شه به انواع گلدون‌ها ، انواع ساعت‌ها و همچنین انواع برچسب‌ها اشاره کرد که متناسب با سلیقه و محیط‌تون می‌تونین از این‌ شلف‌ها استفاده کنین .

قیمت شلف آینه دستشویی متناسب با ابعاد شلف و کیفیت اون شلف هستش و همچنین شلف‌های آینه دستشویی جنس‌های بسیار متنوع‌ای داره که جنس شلف‌ها حتماً باید ضد آب و رطوبت باشه . هم‌چنین شلف‌های آینه دستشویی رو توی رنگ‌های بسیار متنوع‌ای تولید می‌کنن که توی بازار‌ها موجود هستن .
گاهی قاب زیبای آینه دستشویی سلطنتی هم به عنوان شلف مورد استفاده قرار می‌گیره . پیشنهاد می‌کنم استفاده از روشویی مدل آترین برند BAKHTAR، کنار آینه دستشویی امتحان کنید این می‌تونه یه ترکیب بسیار زیبا برای محیط مورد نظر شما عزیزان باشه و تاثیر خوبی رو به دکوراسیون محیط‌تون بده .

آینه دستشویی سلطنتی
آینه سلطنتی شلف‌دار

عوامل موثر بر قیمت آینه دستشویی سلطنتی

ابعاد آینه

مدل آینه

رنگ آینه

ابعاد آینه.

ابعاد و اندازه‌ی آینه‌های دستشویی سلطنتی از مهم‌ترین و تاثیر گذارترین عوامل موثر بر قیمت آینه سرویس‌بهداشتی ها هستن . همان‌طور که مشخصه رابطه‌ی مستقیمی ابعاد آینه‌ با قیمت اون‌ها داره ، به‌طوری که هر چه ابعاد آینه‌ها را بیستر باشه به همان نسبت قیمت آینه‌ها هم بیشتره . از این رو حتما باید در انتخاب ابعاد دقت کرد و انتخاب اندازه‌ی آینه سرویس‌بهداشتی از مهم ترین مراحل خرید هر آینه‌ای محسوب می‌شه ، به‌طوری که اگه ابعاد و اندازه‌ی آینه‌ها مطابق با محیط‌تون نباشه می‌تونه توی شکل ظاهری سرویس بهداشتی‌تون تاثیرگذار باشه و شکل نامناسبی رو به اون محیط بده . برای انتخاب ابعاد آینه‌های سرویس‌بهداشتی باید مساحت محیط‌تون رو هم در نظر داشته باشین . به‌طوری که ابعاد آینه‌ها متناسب با محیط و وسایل اطراف آینه باشه . برای مثال ، بهتره که ابعاد آینه‌ها با ابعاد روشویی سرویس‌بهداشتی یکی باشه ، تا با حفظ تناسب باعث زیبایی بیشتر محیط و دکوراسیون بشه .

آینه دستشویی

مدل آینه

از مولفه‌های دیگه که مهم و تاثیرگذار روی قیمت این آینه‌های دستشویی سلطنتی داره ، مدل و طرح آینه‌هاست . همان‌طور که می‌دونین هر چه طرح و مدل این آینه‌ها ، تولیدشون با کیفیت ‌تر باشه و توی طرحی اون‌ها وقت و دقت بیشتری صرف شده باشه ، به همان نسبت هم از قیمت بالاتری برخورد میشه . برای مثال آینه‌های بک‌لایت سرویس‌بهداشتی قطعا قیمت بالاتری از آینه‌های معمولی سرویس بهداشتی دارن .

اگه شما ازروشویی دکوراتیو GD-S برند آذین گلچین کنار این آینه‌های بک‌لایت استفاده کنین این دو باهم ترکیب زیبا و جذابی به محیط شما می‌دن . امروزه تولید مدل‌های آینه دستشویی در طرح‌ها مختلف و متنوع باعث شده که بشه به راحتی آینه مناسب‌تونو با هر شرایط و محیطی پیدا و استفاده کنین . همچنین اضافه کردن ویژگی‌هایی به آینه‌های سرویس بهداشتی باعث افزایش قیمت آینه‌های دستشویی خواهد شد . مثلا شما عزیزان می‌تونین ویژگی‌‌هایی که به آینه‌ی بک‌لایت‌تون اضافه کنین ، انواع دکمه تاچ حرارتی ، انواع دماسنج‌ و یا انواع ساعت‌ها باشن .

آینه دستشویی سلطنتی
آینه سرویس بهداشتی سلطنتی

از زیبا ترین ترکیب ها ، استفاده از روشویی های دیواری در کنار آینه های دستشویی !

رنگ آینه دستشویی سلطنتی

رنگ‌ها توی آینه‌ها از مهم‌ترین مولفه‌های زیبایی توی دکوراسیون هر محیطی هستن ، به‌طوری که امروزه محیطی رو نمی‌تونین پیدا کنین که رنگ‌بندی و تم مناسبی داشته باشه و شما رو مجذوب خودش نکنه . خدا رو شکر امروزه انواع آینه‌ سرویس‌بهداشتی رو توی رنگ‌های مختلف تولید می‌کنن که هر سرویس‌بهداشتی‌ای رو با هر رنگ‌بندی‌ ای که با هر سلیقه‌ای مناسب آینه‌تون می‌دونین تهیه کنین .

ترکیب آینه‌های رنگی با دکور محیط سرویس‌بهداشتی‌

برای انتخاب رنگ آینه هم باید به محیط داخلی سرویس‌تون توجه کنین به طوری که متناسب با محیط اطراف آینه باشه . برای مثال سرویس‌های بهداشتی‌ای که رنگ‌بندی و تم مشکی دارن رو با آینه‌هایی که قاب‌ طلایی رنگ دارن ترکیب کرد و یا سرویس‌‌هایی که دارای روشویی‌های سفید و طوسی هستن گزینه‌ای مناسبی برای آینه‌های نقره‌ای میونن باشن . از محبوب‌ترین رنگ‌های این آینه‌های سرویس‌بهداشتی می‌شه به آبی-دودی-سفید-صورتی اشاره کرد . تغییر رنگ این آینه‌های دستشویی تفاوت زیادی رو توی قیمت اون‌ها ایجاد نمی‌کنه . اما می‌تونه توی زیبایی دکوراسیون سرویس بهداشتی تاثیرگذار باشه .

آینه سرویس بهداشتی سلطنتی

انواع آینه دستشویی برحسب رنگ‌ها

آینه طوسی

آینه برنزی

آینه آبی

آینه طلایی

آینه دستشویی سلطنتی

آینه طوسی

توی تولیدی آینه سرویس‌بهداشتی ، آینه طوسی ، رنگیه منحصربه‌فرد و نوری رو که تابیده می‌شه به سطح‌خودش رو با شدت آینه‌های نقره‌ای بازتاب نمی‌کنه ، بلکه نوری تعدیل شده رو بازتاب می‌کنه . از اون‌جایی که این آینه‌ها شدت نور بازتابیده شده کاهش می‌دن ، بهترین گزینه برای سرویس‌‌های بهداشتی هستن که کاشی‌های تمام سفید دارن . تا نور محیط رو تامین بشه . با این اوصاف ترکیب رنگ طوسی توی آینه‌ها ، کنار رنگ سفید دیوار‌ها و رنگ سفید کف گرینه‌ی خوب و مناسبی محسوب می‌شه که داخل سرویس‌بهداشتی سبکی مدرنی رو میاره و در نتیجه شما شاهد یه سرویس‌بهداشتی سلطنتی تقریباً مجللی خواهید بود .

آینه دستشویی سلطنتی شامپاینی رنگ

توی ساخت آینه سرویس‌بهداشتی ، رنگ شامپاینی ، به‌خصوص توی آینه دستشویی سلطنتی ، از ترکیب رنگی خاصی به‌دست میاد ، دو رنگ اصلی تشکیل دهنده رنگ شامپاینی ، رنگ‌های صورتی و قهوه‌ای هستش که البته با نگاهی به ملیح بودن این رنگ به خواهید فهمید که درصد رنگ صورتیه اون به مراتب بیشتر از رنگ قهوه‌ایه . آینه شامپاینی با وجود رنگ کم‌نظیر خودش طرف‌داران زیادی رو به سمت خودش جلب کرده و به راحتی با خودش رو با تمامی اکسسوری‌های سرویس‌بهداشتی خودش‌رو هماهنگ می‌کنه با توجه به استقبال زیادی که از رنگ شامپاینی به‌عنوان آینه دستشویی شده این آینه جزء آینه‌های گران‌قیمت به‌شمار میره .

آینه آبی

استفاده از رنگ آبی ، توی آینه سرویس‌بهداشتی شادکو از گذشته تا کنون توی آینه دستشویی سلطنتی ، رواج داشته است و توی آینه‌های قدیمی اکثرا شاهد ترکیب رنگ آینه آبی و نقره‌ای داخل هر سرویس‌بهداشتی بودین و امروز نیز ترکیب آینه آبی با رنگ‌های دیگه ، توی طیف گسترده‌تری مرسومه . این آینه‌ها بعد از آینه‌های نقره‌ای از مناسب‌ترین قیمت‌ها برخورداره و همین فاکتور یکی از دلایل پرفروش بودن این آینه‌ها هستش .

آینه دستشویی سلطنتی

آینه دستشویی سلطنتی صورتی رنگ

آینه صورتی جزء آن دسته از آینه‌های رنگی هستش که جزء آینه دستشویی سلطنتی بورس آینه‌ سرویس‌بهداشتی قرار داره ، علاوه بر سادگی و زیبایی به اون محیط رنگ و لعابی خاص رو می‌بخشه ، هم‌چنین توی دستشویی سبک نوین و مدرن رو بوجود میاره . معمولا از آینه صورتی توی سرویس‌بهداشتی سلطنتی استفاده نمی‌شه و قیمت آن به درصد صورتی بودن اون توی آینه بستگی داره .

آینه طلایی

آینه طلایی تنها نمادی هستش که توی رنگ‌ها نمادی‌ترین رنگ برای آینه‌های سرویس‌بهداشتی سلطنتی هستن که جزء پر فروش‌ترین آینه سرویس‌بهداشتی تهران محسوب می‌شن که با استفاده از ترکیب چند رنگ ، می‌شه این سرویس‌بهداشتی رو طراحی کرد . اما رنگ طلایی اون با وجود زرق و برق چشم‌گیر خودش توی یه نگاه حس تجمل‌گرایی رو در نظر هر بیننده تزریق می‌کنه و از اون‌جایی که این آینه دارای رنگی شیک و جالب توجه هستش ، قیمت بالا رو به خودش اختصاص داده .

آینه نقره‌ای

آینه نقره‌ای جزو آینه سرویس‌بهداشتی معمولی هستش که در جای جای اکثر منازل به چشم می‌خوره و جزء آینه دستشویی سلطنتی محسوب نمی‌شه و ظاهرا رنگ خاصی نداره و در عین حال که می‌تونه سادگی رو تو محیط اشاعه بده. هم‌چنین با قرارگیری تو قابی طلایی رنگ و در کنار المان‌های جانبی به رنگ طلایی می‌تونه فضای دستشویی رو لوکس و شیک بکنه و موجبات تحسین طرفداران تجمل‌گرایی رو فراهم کنه .

آینه برنزی

رنگ برنزی توی انواع آینه‌ی مدرن روشویی مثل آینه شامپاینی که می‌شه اون ‌رو جزو آینه دستشویی سلطنتی به‌حساب آورد که از ترکیب دو رنگ صورتی و قهوه‌ای ایجاد می‌شه . البته با این وجه تمایز که تو آینه برنزی ردپای رنگ قهوه ای پررنگ‌تر به چشم می‌خوره . آینه برنزی نیز قابلیت ست شدن با بسیاری از عناصر داخل سرویس‌بهداشتی رو داره اما اغلب در سبک و سیاق سنتی کاربرد داره .

ارتباط با شادکو

برای اینکه سفارش و خریدتونو توی مرکز فروش آینه سرویس‌بهداشتی شادکو ثبت کنین ویا می‌خواین از قیمت‌ها توی بورس آینه دستشویی با خبر بشین می‌تونین به قسمت فروشگاهی سایت شادکو مراجعه کنین . اگه بهترین آینه‌های سرویس‌بهداشتی رو توی شرکت شادکو سفارش بدین با این کار علاوه‌بر اینکه توی زمان و وقت‌تون صرفه‌جویی می‌کنین بلکه باعث کاهش آلودگی‌های زیست محیطی و کاهش حمل و نقل و ترافیک شهری هم می‌شین و به شهری سالم و تمیز‌تر کمک شایانی هم می‌کنین .

آینه دستشویی سلطنتی

مزایای خرید اینترنتی

از مزایای خرید آنلاین ، صرفه‌جویی توی زمان و وقت‌تونه ، با خرید اینترنتی دیگه نیاز نیست زمان با ارزش خودتونو توی بازار‌های شهر بگذرونین تا شاید آینه‌ی مورد نظرتونو پیدا کنین و خیلی راحت‌تر و سریع‌تر می‌تونین ، انواع آینه‌های سرویس‌بهداشتی و حمام‌هاتونو با همه‌ی مدل‌ها و قیمت‌های دیگه مقایسه کنین و مطمعن‌تر خرید کنین

چرا از شادکو خرید کنن و چرا سریع بخرن

شرکت شادکو تولید کننده‌ی انواع آینه و شیشه‌ها توی سطح کشور بوده و بیشتر از 50 سال سابقه که توی کارش موفق بوده وهمه محصولاتش رو با کیفیت بالا تولید و در اختیار شما قرار می‌ده . شادکو سعی کرده تا بهترین‌هارو برای مشتری‌هاش فراهم کنه .

ضمانت بی‌قید وشرط

یکی از مهمترین موقعیت‌هایی که شادکو برای خرید محصولات خودش در نظر گرفته ، ضمانت بی قید و شرط هستش ، یعنی تا یک سال اگه هر اتفاقی برای محصول‌تون بیفته یا از محصولی که خریداری کردین راضی نبودین ، می‌تونین اون رو به شرکت مرجوع یا با محصول دیگه‌ای تعویض کنین.

این شرکت بهترین متریال روز دنیا رو به شما ارائه می‌ده تا محصول‌تونو بدون هیچ‌گونه شکستگی درب منزل خودتون توی هر کجای ایران که باشین ، تحویل بگیرین .

آینه سرویس بهداشتی سلطنتی عمودی
آینه دایره ای دستشویی برای سبک سلطنتی چگونه می باشد

قطعا آینه‌های دایره‌ای شکل سرویس بهداشتی از محبوب‌ترین آینه‌های دستشویی موجود در بازار هستند . این مدل آینه‌های دستشویی گرد سلطنتی به دلیل داشتن ظاهری ساده و شیک بسیار مورد استقبال…..برای خواندن ادامه متن کلیک کنید

مشکلات و ایرادات کوچک بودن سرویس بهداشتی چگونه قابل حل است؟

از مشکلات و ایرادات همیشگی محیط‌هایی کوچک مانند سرویس‌های بهداشتی کوچک نداشتن فضای مناسب است . به طوری که نمی‌توان تمامی وسایل‌های مورد نیاز را در این محیط‌ها قرار داد . از این رو می‌توان…..برای خواندن ادامه متن کلیک کنید

مولفه مهم و تاثیر گذار بر قیمت آینه چیست

از دیگر مولفه‌های مهم و تاثیرگذار بر قیمت این آینه‌های دستشویی سلطنتی مدل و طرح آینه ها سرویس‌بهداشتی هستند . همان طور که مشخص است هر چه طرح و مدل این آینه‌ها خاص‌تر باشد . و برای تولید این آینه‌ها وقت و هزینه بیشتری صرف شده باشد . به همان نسبت هم قیمت بالاتری خواهد داشت . برای مثال….برای خواندن ادامه متن کلیک کنید و وارد سایت شوید

شرکت شادکو محصولات خود را به چه شهر هایی ارسال می‌کند ؟

شرکت شادکو محصولات خود را به تمامی شهر های ایران ارسال می‌کند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code