اینجا هستید :

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

آینه3

آینه دستشویی مدرن و شیک

امروزه قطعا آینه سرویس‌بهداشتی از مهم ترین وسایل درون هر خانه ای هستند . و می توان انواعی از آینه های دستشویی مدرن و شیک را درون هر خانه ای مشاهده کرد . آینه ها تاثیری زیادی در زیبایی یک محیط دارند . و استفاده از آینه های زیبا و مدرن می تواند جلوه ی هر محیطی را بسیار زیبا تر کند . همان طور که همه ی ما به دنبال محیط ها و خانه هایی با بهترین دکوراسیون ها هستیم . استفاده از این آینه های دستشویی مدرن و شیک می تواند بسیار مناسب باشد . داشتن یک دکوراسیون زیبا و مطابق با سلیقه مان می تواند همیشه انرژی ای مثبت را به ما القا کند .

امروزه با پیشرفت صنایع آینه سازی و تولید انواع آینه های سرویس بهداشتی در ابعاد ها و اندازه های مختلف استفاده از این آینه دستشویی بسیار راحت شده است . به طوری که می توان به راحتی آینه مناسب برای هر محیطی را تهیه و استفاده کرد . تنوع این آینه های دستشویی در رنگ ها نیز می باشند . به طوری که در رنگ های متنوعی تولید و استفاده می شوند . استفاده ست شیرآلات قهرمان مدل ایتالیایی در کنار این آینه های دستشویی می تواند بسیار جذاب باشد .

انواع آینه دستشویی مدرن و شیک

آینه شلف‌دار

آینه دستشویی مدرن و شیک چراغ‌دار

آینه کمددار

آینه دستشویی مدرن و شیک ضدبخار

انواع آینه های چراغ دار دستشویی

آینه بک لایت

آینه لامپی

آینه ال ای دی

آینه1
آینه سرویس بهداشتی چراغدار

آینه بک لایت دستشویی مدرن و شیک

قطعا آینه های بک لایت سرویس بهداشتی از محبوب ترین و خاص ترین آینه های دستشویی مدرن و شیک موجود در بازار هستند . آینه هایی که با طرح خاص خود توانسته اند محبوبیت خود را در این چند ساله بین عموم مردم و طراحان دکوراسیون های داخلی بیشتر بکنند . و زیبایی این‌مدل آینه های بک لایت باعث شده است .

که از آینه دستشویی مدرن و شیک بک‌لایت در تمامی محیط‌ها و مکان‌ها استفاده شود . طراحی این آینه بک لایت دستشویی به گونه ای است که نور های لامپ های کم مصرف معمولا از پشت به آینه ها برخورد می کند . و نوری زیبا و ملایم را به سرویس بهداشتی شما هدیه می دهد . البته این آینه های بک لایت هم در انواع طرح ها و مدل ها تولید می شوند .

آینه بک لایت سرویس بهداشتی

برای مثال در شکل های مربعی-دایره ای – افقی و عمودی تولید می شوند . برای انتخاب طرح این آینه های بک لایت بهتر است که به محیط مورد نظر توجه کرد . به طوری که متناسب با محیط و وسایل اطراف خود آینه باشد . همچنین لامپ های این آینه های بک لایت در رنگ های مختلفی تولید می شود . که لامپ های سفید – زرد -بنفش از محبوب ترین این لامپ ها هستند . اگر به دنبال ترکیبی جذاب برای آینه دستشویی مدرن و شیک خود هستید . می توانید از روشویی مدل یولیت برند BAKHTAR در کنار این آینه های بک لایت استفاده بکنید .

مدرن و شیک
آینه بک‌لایت دستشویی

آینه دستشویی مدرن و شیک لامپی

از دیگر مدل آینه های چراغدار می توان به آینه های لامپی اشاره کرد . آینه هایی که شباهت هایی به آینه های بک لایت دارند . ولی لامپ های این آینه ها روی خود آینه های دستشویی مدرن و شیک قرار دارد . آینه های لامپی دستشویی هم مانند آینه های بک لایت در انواع طرح ها و مدل ها تولید و استفاده می شود .

و به دلیل داشتن نوری فوق العاده زیبا و عالی از این آینه‌ها به عنوان آینه‌های گریم هم یاد می‌شود . البته از آینه‌های لامپی دستشویی با نام های دیگر نیز یاد می شود . که می‌توان به آینه‌های دستشویی هالیوودی اشاره کرد .

آینه دستشویی مدرن و شیک لامپی نیز در رنگ‌های مختلف و متنوع ای در بازار موجود می‌باشند . که از محبوب‌ترین و پر استفاده‌ترین رنگ‌ها می‌توان به رنگ‌های آبی ، سفید ، آفتابی و صورتی اشاره کرد . که می‌توان متناسب با محیط مورد نظر از این‌مدل آینه‌های لامپی رنگی استفاده کرد . البته باید توجه کرد . که بهتر است . که رنگ آینه دستشویی لامپی مورد نظر متناسب با محیط مورد نظر ما باشد .

از لامپ های گوناگونی برای این آینه ها استفاده می کنند . ولی معمولا لامپ های LED محبوبیت بیشتری دارند . چینش این لامپ ها به گونه ای است که لامپ ها را با فاصله های مساوی از هم روی این آینه های دستشویی مدرن و شیک نصب می کنند . چینش این لامپ ها بر اساس شکل آینه است . چینش منظم این لامپ ها تاثیر زیادی بر زیبایی این آینه های لامپی دارد .

و همچنین باعث می شود . که نور تولید شده از این‌لامپ‌ها به صورت یکنواخت در محیط پخش شود . همچنین به راحتی می توان این لامپ ها را تعویض و جایگزین کرد . نوع و کیفیت لامپ ها می تواند بر قیمت کلی محصول تاثیر مستقیم داشته باشد .

قطعا استفاده از روشویی مدل مارین برند BAKHTAR در کنار این آینه های دستشویی مدرن و شیک می تواند بسیار جذاب و خوب باشد .

آینه دستشویی
آینه دستشویی لامپ دار

آینه دستشویی مدرن و شیک شلف‌دار

استفاده از وسایل تزئینی از قدیم خیلی معمول بوده و من و تو بار ها شاهد استفاده شدن از این‌مدل وسایل توی محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی می شدیم . حتما تو هم از این‌مدل وسایل تزئینی رو توی محیط‌های مختلف خونه مشاهده کردی . که واقعا هم تاثیر خیلی مثبتی روی دکوراسیون میزارن . حالا هم علاوه بر اینکار از این‌مدل وسایل به طور ویژه برای خود وسایل خانه مثل شلف آینه دستشویی مدرن و شیک استفاده می شه . که تاثیر بسیار خوبی هم بر دکوراسیون محیط دستشوی و سرویس‌بهداشتی دارن .

در حال حاضر توی فروشگاه آینه دستشویی از محبوب ترین و پر فروش ترین آینه دستشویی مدرن و شیک همین آینه های شلف‌دار دستشویی و سرویس‌‌بهداشتی هستند . شلف های خیلی زیادی امروزه برای آینه دستشویی سرویس‌بهداشتی موجودن که می تونیم . از محبوب ترین آنها به انواع گلدان ها ، ساعت ها و برچسب ها اشاره کنیم . که می تونی با توجه به سلیقه و محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی مورد نظرت از این‌مدل شلف‌ها استفاده کنی . قیمت آینه دستشویی مدرن وشیک شلف‌دار هم به مدل آینه دستشویی مدرن و شیک و هم به مدل شلف‌آینه دستشویی بستگی داره .

آینه دستشویی مدرن و شیک
آینه دستشویی شلف‌دار زیبا

استفاده از شلف برای آینه دستشویی مدرن و شیک دو مزیت خیلی خوب و عالی می‌تونه برای دکوراسیون محیط دستشویی و یا سرویس‌بهداشتی خونت داشته باشه . علاوه بر اینکه باعث قشنگ‌تر شدن ظاهر خود آینه دستشویی شیک میشه . جلوه محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی خونت هم خیلی زیباتر و بهتر می کنه . باید توجه داشتی باشی که بعضی وقتا هم قاب آینه به عنوان شلف آینه به حساب میاد . طرز استفاده از شلف هم برای آینه دستشویی مدرن و شیک هم به مدل خود آینه و خود شلف بستگی داره .

اما به طور عادی و معمول برای آینه دستشویی مدرن و شیک یک طاقچه ای کوچیک متناسب با ابعادش درست و استفاده می‌کنن و شلف‌های مورد نظر هم روی این‌طاقچه آینه دستشویی میزارن . اگه می‌خوای به دکوراسیون محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی خونت هم یک حال اساسی و درست حسابی بدی . می‌تونی از این روشویی مدل CARMEN برند تیفانی در کنار این‌مدل آینه دستشویی مدرن و شیک شلف‌دار استفاده کنی . که واقعا می‌تونه برای دکوراسیون محیط مورد نظرت خیلی خوب و عالی باشه .

آینه12
آینه شلف‌دار

آینه کمددار یکی از انواع آینه دستشویی مدرن و شیک

محیط های دستشویی و سرویس بهداشتی معمولا محیط های کم فضا و کوچیک خونه هستند . و به همین علت هم معمولا نمی‌تونی از وسایل مورد نیازت توی محیط های دستشویی و سرویس‌بهداشتی استفاده کنی . اما دیگه نگران نباش رفیق ! در حال حاضر می‌تونی با استفاده از وسایلی مثل آینه دستشویی مدرن و شیک کمددار تا حدودی این‌مشکل رو حل کنی . با استفاده از آینه دستشویی ساده کمددار از فضای در دسترست بیشترین استفاده رو میبری .

آینه14
آینه کمددار دستشویی

در حال حاضر هم که انواع آینه‌های کمددار دستشویی و سرویس بهداشتی با ابعاد متنوع توی بازار و فروشگاه‌های مختلف موجوده که کار تو رو برای خرید یک انواع مدل‌های آینه دستشویی کمددار مناسب برای خونت خیلی راحت کرده . قیمت آینه کمددار دستشویی علاوه بر اینکه به کیفیت خود آینه بستگی داره . به مدل و طرح خود کمد هم بستگی داره . که هنگام خرید آینه دستشویی مدرن و شیک مورد نظرت حتما باید به این‌نکته دقت و توجه داشته باشی . تا بتونی در نهایت یک آینه دستشویی کمددار مناسب رو برای دستشویی و یا سرویس‌بهداشتی خونت تهیه و استفاده کنی .

ایده استفاده از یک روشویی قشنگ در کنار این‌مدل آینه کمددار هم می‌تونه خیلی جذاب باشه برات . می‌تونی از این روشویی مدل JAGUAR برند تیفانی در کنار این‌مدل آینه دستشویی کمددار استفاده کنی .

آینه15
آینه دستشویی کمددار

از زیبا ترین ترکیب ها ، استفاده از روشویی های دیواری در کنار آینه دستشویی مدرن و شیک !

انواع آینه دستشویی مدرن و شیک بر اساس شکل

آینه دایره

آینه دستشویی مدرن و شیک فرمی

آینه مربع

آینه دستشویی مدرن و شیک مستطیلی

آینه دستشویی مدرن و شیک

آینه دستشویی مدرن و شیک دایره

آینه های سرویس بهداشتی دایره شکل از محبوب ترین آینه های سرویس بهداشتی موجود در بازار می باشند . این آینه ها به دلیل داشتن شکل ساده ولی شیک توانسته اند محبوبیت خود را در این چند ساله حفظ کنند . این آینه های دستشویی مدرن و شیک در انواع ابعاد ها و اندازه ها تولید و استفاده می شوند . به همین دلیل می توان به راحتی آینه مناسب را برای هر سرویس بهداشتی ای با هر متراژی تهیه کرد . اگر به دنبال روشویی های زیبا و مدرن برای سرویس های بهداشتی خود هستید می توانید از روشویی دکوراتیو GD-S برند آذین گلچین در کنار این آینه های دایره ای شکل هم استفاده بکنید .

آینه دستشویی
آینه دایره ای سرویس بهداشتی

همچنین این آینه های دایره ای شکل در انواع رنگ ها هم تهیه و استفاده می شوند . البته استفاده از این آینه های رنگی باید متناسب با محیط اطراف خود باشد . برای مثال محیط هایی که تم مشکی رنگ دارند . استفاده از آینه های دایره ای طلایی رنگ می تواند بسیار جذاب و خوب باشد . رعایت همین نکات ریز می تواند بسیار بر دکوراسیون محیط شما تاثیر مثبت می گذارد .

آینه دستشویی مدرن و شیک فرمی

از جدید ترین و خاص ترین آینه های دستشویی مدرن و شیک می توان به آینه های فرمی دستشویی اشاره کرد . همان طور که از اسم این آینه های فرمی مشخص است شکل این آینه ها از قائده مشخصی پیروی نمی کنند . ولی معمولا به شکل هایی مانند گلابی و یا در یک طرف مثلثی و در طرف دیگر مربعی هستند .

این آینه های دستشویی مدرن و شیک به دلیل داشتن ظاهری خاص می توانند جلوه ی سرویس بهداشتی شما را بسیار خاص تر و زیبا تر کند . همچنین این آینه های فرمی سرویس بهداشتی در ابعاد ها و اندازه های مختلفی هم تولید و استفاده می شوند .

آینه های فرمی مانند دیگر آینه های سرویس بهداشتی در رنگ ها و مدل های مختلفی تولید و استفاده می شوند . و می توان برای هر محیط و سلیقه ای آینه فرمی سرویس بهداشتی مناسب را تهیه و استفاده کرد . پیشنهاد ما به شما استفاده از ست شیرآلات مدل بیزانس برند شودر در کنار این آینه های فرمی می باشد

. مناسب است که ابعاد انتخاب شده این آینه دستشویی مدرن و شیک فرمی سرویس بهداشتی نزدیک به روشویی سرویس بهداشتی باشد . تا با حفظ تناسب باعث زیبایی بیشتر محیط سرویس بهداشتی شود . قطعا استفاده از آینه دستشویی مدرن و شیک فرمی شکل در محیط مورد نظر مانند دستشویی و یا سرویس‌بهداشتی می‌تواند . بسیار عالی و جذاب باشد .

آینه دستشویی
آینه فرمی سرویس بهداشتی

عوامل موثر بر قیمت آینه های دستشویی مدرن و شیک

ابعاد آینه

رنگ آینه

مدل آینه

ابعاد آینه آینه دستشویی مدرن و شیک

از مهم ترین و تاثیر گذار ترین عوامل موثر بر قیمت این آینه های دستشویی ابعاد و اندازه آینه های دستشویی است . رابطه ی ابعاد آینه ها با قیمت آینه های سرویس بهداشتی رابطه ای مستقیم است .

هر چقدر که ابعاد آینه های سرویس بهداشتی را بیشتر کنیم . به همان نسبت هم قیمت آینه های دستشویی بیشتر می شود . همچنین انتخاب ابعاد آینه های سرویس بهداشتی از مراحل مهم خرید یک آینه مناسب است . به طوری که اگر ابعاد آینه ها مناسب محیط سرویس بهداشتی نباشد . می تواند آینه را به کلی می مصرف کند . پس حتما باید در انتخاب ابعاد آینه های سوریس بهداشتی توجه و دقت زیادی کرد .

برای انتخاب ابعاد آینه های سرویس بهداشتی هم باید به محیط مورد نظر و وسایل اطراف آینه توجه کرد . برای مثال مناسب است که ابعاد انتخاب شده برای این آینه های دستشویی مدرن و شیک نزدیک به روشویی سرویس بهداشتی باشد . تا با حفظ تناسب باعث زیبایی بیشتر محیط سرویس بهداشتی شود .

همچنین استفاده از آینه های دستشویی که ابعاد بسیار بزرگی دارند . برای محیط‌هایی که متراژ کمی دارند . مناسب و خوب نمی‌باشد . در حال حاضر آینه‌های دستشویی در ابعاد بسیار مختلف و متنوع‌ای تولید و موجود می‌باشند . که می‌توان به راحتی یک آینه دستشویی با ابعاد مناسب را برای محیط مورد نظر خود تهیه و استفاده کرد . به طور کلی انتخاب ابعاد آینه دستشویی بسیار مهم می‌باشد . که باید در انتخاب آن دقت زیادی شود .

دستشویی مدرن
آینه سرویس بهداشتی مدرن

مدل آینه دستشویی مدرن

از عوامل مهم تاثیر گذار بر قیمت آینه های دستشویی مدرن و شیک می توان به مدل آینه های دستشویی اشاره کرد . همان طور که مشخص است هر چه طراحی و مدل آینه های سرویس بهداشتی خاص تر باشد و برای طراحی آن زمان و هزینه بیشتری صرف شده باشد . قیمت بالاتری هم خواهد داشت . برای مثال قطعا آینه های بک لایت سرویس بهداشتی از آینه های معمولی قیمت بالاتری دارند . البته انتخاب مدل آینه های سرویس بهداشتی هم باید متناسب با محیط مورد نظر باشد .

برای مثال محیط‌هایی که نیاز به نور و روشنایی دارند . قطعا استفاده از آینه دستشویی مدرن و شیک دستشویی چراغ‌دار می‌تونه خیلی مفید و راحت باشه .

اضافه کردن ویژگی هایی به این آینه های سرویس بهداشتی هم می تواند بر قیمت آینه ها تاثیر بگذارد . شما عزیزان می توانید ویژگی های رو به رو را به آینه های سرویس بهداشتی خود اضافه بکنید : دکمه تاچ حرارتی – دماسنج – ساعت . انواع آینه های سرویس بهداشتی هم در قسمت فروشگاه سایت شادکو موجود می باشند . که می توانید در ابعاد های مختلف این آینه ها را تهیه کنید .

آینه8
آینه عمودی سرویس بهداشتی

امروزه با پیشرفت صنایع آینه سازی انواع مدل ها و طرح های آینه های دستشویی تولید و استفاده می شوند . و می توان برای هر محیط و سرویس بهداشتی ای آینه مناسب را تهیه و استفاده کرد .

رنگ آینه دستشویی مدرن و شیک

قطعا رنگ ها از مهم ترین و تاثیر گذار ترین مولفه های هر دکوراسیونی محسوب می شوند . به طوری که نمی توان محیطی زیبا مشاهده کرد که رنگ بندی آن نامناسب باشد . امروزه هم که انواع آینه های دستشویی مدرن و شیک در رنگ های مختلفی تولید و استفاده می شوند . به همین دلیل هم می توان برای هر سرویس بهداشتی ای با هر دکوراسیون و رنگ بندی ای آینه مناسب را انتخاب کرد .

و کار مشتری برای انتخاب یک آینه دستشویی مدرن و شیک دستشویی متناسب با محیط مورد نظر خود مانند دستشویی و سرویس‌بهداشتی بسیار راحت‌تر از قبل شده است . همان طور که مشخص است انتخاب این آینه های سرویس بهداشتی باید متناسب با محیط مورد نظر باشد . امروزه هم که آینه‌های دستشویی در رنگ‌های بسیار متنوع‌ای در بازار موجود می‌باشند .

که از محبوب ترین و پر استفاده‌ترین رنگ‌های آینه دستشویی می‌توان . به رنگ‌های آبی ، صورتی ، سفید و آفتابی اشاره کرد . که می‌توان به راحتی می تناسب با رنگ بندی دکوراسیون محیط مورد یک آینه مناسب را تهیه و استفاده کرد .

به طور مثال برای محیط هایی که تم سفید رنگ دارند . استفاده از آینه های سوریس بهداشتی دودی رنگ می تواند بسیار مناسب باشد . و یا استفاده از آینه دستشویی مدرن و شیک طلایی رنگ در محیط‌های دستشویی و سرویس‌بهداشتی که تم و رنگ بندی سیاه رنگ دارند . می‌تواند . بسیار جذاب و عالی باشد .

توجه و رعایت همین نکات ریز می تواند بسیار بر دکوراسیون و زیبایی سرویس بهداشتی شما تاثیر بگذارد . تغییر رنگ در این آینه های سرویس بهداشتی هم در قیمت این آینه ها تاثیر زیادی نمی گذارد . ست شیرآلات گلد مدل آکوا برند درخشان در کنار این آینه ها از بهترین ترکیب های موجود برای سرویس های بهداشتی شما می باشند .

سه نکته طلایی در مورد خرید آینه دستشویی مدرن و شیک 📌

1️⃣ اولین نکته که باید بهش اشاره کنیم . که در قبل هم بهش اشاره شد . انتخاب درست ابعاد آینه دستشویی مدرن و شیک که تاثیر بسیار زیادی روی داشتن یک آینه دستشویی مناسب داره . توی خرید آینه دستشویی ارزان مورد نظرت حتما باید به این‌موضوع توجه بسیار زیادی داشته باشی . و با توجه به محیط دستشویی و یا سرویس‌بهداشتی مورد نظرت ابعاد آینه دستشویی رو خریداری کنی . انتخاب درست ابعاد آینه دستشویی خیلی تاثیر خوبی روی دکوراسیون محیط دستشویی داره .

2️⃣ دومین نکته هم اینکه علاوه بر اینکه ابعاد آینه دستشویی شیک و مدرن باید متناسب با محیط دستشویی باشه . بهتره که ابعاد آینه انتخابی متناسب با وسایل اطراف خود آینه باشه . برای مثال می تونیم . بگیم که خوبه که ابعاد آینه دستشویی در تهران مناسب و نزدیک به ابعاد روشویی محیط دستشویی و یا سرویس‌بهداشتی باشه . تا با حفظ تناسب ابعاد وسایل باعث زیبایی بیشتر محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی بشه . حتما به این‌نکته توجه داشته باش .

حالا ممکنه که توی محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی بالای یک روشویی موجود باشه . در این‌صورت می‌تونی دو کار رو انجام بدی . می‌تونی برای کل روشویی‌ها یک آینه دستشویی مدرن و شیک طویل و مناسب رو خریداری و استفاده کنی . یا برای هر کدوم از روشویی‌ها یک آینه دستشویی جدا خریداری و استفاده کنی . که در این‌صورت حتما باید به قیمت آینه دستشویی ساده توجه داشته باشی .

فروشگاه فروش آینه دستشویی شیک و مدرن شادکو

حالا ممکنه از خودت بپرسی از کجا می‌تونم . با خیال راحت آینه دستشویی خودمو خریداری کنم ؟؟ و چه فروشگاهی می‌تونه مناسب باشه . خرید از فروشگاه بزرگ شادکو دارای یک سری مزیت‌ها و خصوصیاته که قطعا می‌تونه خیلی برات جذاب و مفید باشه . و همچنین تجربه خرید یک آینه دستشویی رو برات خیلی بهتر و راحت‌تر از قبل کنه . که در ادامه به این‌موارد اشاره می‌کنیم .

از اولین و مهم‌ترین مزیت‌های خرید از فروشگاه شادکو اینکه داری خرید آینه دستشوی مدرن و شیک خودتو بدون واسطه انجام میدی . و خرید بدون واسطه هم برای من و تو کاملا مشخصه که می‌تونه توی خرج و هزینه هات خیلی تاثیر مثبت بزاره . و دقیقا مثل یک ذخیره پول عمل کنه . پس میشه به راحتی فهمید که خرید بدون واسطه چقدر می تونه برای من و تو عالی باشه . مخصوصا امروزه واقعا خرید بدون واسطه یک نعمته

ضمانت یک ساله بی قید و شرط 💸 برای خرید آینه دستشویی مدرن و شیک

می دونستی شرکت شادکو تمومی محصولات آینه دستشویی و سرویس‌بهداشتی خودشو با ضمانت یک ساله بی قید و شرط انجام می‌ده . تا خیال شما دوستان عزیز رو از بابت یک خرید خیلی خوب و عالی راحت کنه . به طوری که می‌تونی به راحتی آینه دستشویی و سرویس‌بهداشتی مورد نظرت خودتو خریداری کنی . و ازش لذت ببری .

همچنین شما داری . خرید آینه دستشویی مدرن و شیک خودتون رو از یک فروشگاه معتبر و با سابقه انجام میدید . به همین علت هم می‌تونید . مطمن باشید . که دارید یک محصول با کیفیت رو خریداری می‌کنید . که قراره سال‌ها براتون کار کنه .

همچنین ما بهت در مورد آینه دستشویی مدرن و شیک مورد نظرت هم بهت مشاوره می‌دیم . اونم هم چی ؟؟ به صورت کاملا رایگان دیگه چی از این‌بهتر ؟؟؟ فقط لازمه که در مورد آینه دستشویی مرود نظرت از ما سوال کنی . تا به طور کامل بهت مشاوره بدیم . تا در نهایت بتونی یک آینه دستشویی متناسب با محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی خودت انتخاب کنی و استفاده کنی .

هوز تموم نشده‌ها !!! ما در فروشگاه بزرگ مون انواع محصولات آینه دستشوی و آینه چراغ‌دار دستشویی رو موجود داریم . به طوری که به راحتی می‌تونی متناسب با هر محیطی با هر دکوراسیونی به راحتی یک آینه دستشویی مناسب رو تهیه و استفاده کنی . فقط لازمه برای رفتن به فروشگاه بزرگ شادکو روی لینک پایین کلیک کنی .

شرکت شادکو محصولات خود را به چه شهر هایی ارسال می‌کند ؟

شرکت شادکو تمامی محصولات خود را به تمامی شهرهای ایران ارسال می‌کند .

آیا محصولات شرکت شادکو مانند آینه‌های دستشویی دارای گارانتی می‌باشند ؟

بله تمامی محصولات شرکت شادکو دارای گارانتی می‌باشند . فقط نوع گارانتی با توجه به مدل محصول می‌تواند . متفاوت باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code