اینجا هستید :
انواع دیوارپوش آینه

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

آینه ی دیوارپوش

انواع دیوارپوش آینه

دیوارپوش آینه ای
دیوارپوش آینه ای

آینه ها در دکوراسیون داخلی از اهمیت بسیاری برخوردار هستند . لازمه هر فضا وجود آینه هاست . علاوه بر لازم بودن ، با انعکاس نور باعث زیبایی و بزرگتر و روشن نشان دادن فضا خواهند شد . امروزه انواع دیوارپوش آینه در انواع مدل ها ، طرح ها برای پوشش تمامی سلیقه ها قابل تولید هستند . یکی از انواع آنها آینه کاری دیوار است که در ادامه به کاربرها و معرفی آن می پردازیم . ما در تولیدی شادکو تلاش میکنیم با کمترین قیمت اما بالاترین کیفیت آینه دلخواه شما را به تولید برسانیم .

آینه دیوارپوش

کاربرد آینه کاری در فضای منزل:

 • آینه کاری در اپن آشپزخانه
 • آینه کاری اتاق خواب
 • آینه کاری اتاق پذیرایی
 • آینه کاری بالای شومینه
 • آینه کاری در ستون منزل
 • آینه کاری بالای میز کنسول
 • آینه کاری بین کابینت
 • آینه کاری پشت تلویزیون
 • آینه کار به شکل تابلو در بخشی از منزل
 • آینه کاری پله
 • آینه کاری به عنوان دیوار پوش
 • آینه کاری راه پله
 • آینه کاری دیوار
 • اتاق نشیمن
 • حمام و سرویس بهداشتی

انواع آینه ی دیوارپوش

آینه کاری دیوار به دو دسته شفاف و مات یا دکوراتیو تقسیم بندی میشود. هر کدام از نوع آینه ها قیمت های متفاوتی دارند . بسته به موارد استفاده ی مخاطبان میتوان از نوع شفاف یا مات آینه استفاده کرد .

انواع رنگ آینه ی دیوارپوش

رنگ انتخابی شما برای آینه ها در قیمت آنها موثر هستند . رنگ انواع دیوارپوش آینه تراش دار می تواند به رنگ های سیلور ، برنز ، مسی ، طلایی یا انواع طیف رنگی باشد . رنگ ها علاوه بر موثر بودن در قیمت آینه کاری دیوار در جلوه و زیبایی فضا بی تاثیر نیستند . با توجه به دکور فضای مورد نظر و سلیقه مشتری رنگ آینه ها و دیوارپوش آینه ای پذیرایی انتخاب و سفارش شما ثبت خواهد شد .

آینه های رنگی با انواع طیف رنگی و تنوع رنگی بسیار میتواند انتخاب را برای شما آسان کند . اگر انتخاب رنگ آینه صحیح باشد به زیبایی بیشتر محیط و آینه می افزاید.

آینه ی دیوارپوش

ابعاد آینه ی دیوار پوش

به وضوح پیداست که ابعاد آینه سفارشی یا ابعاد محل نصب آینه کاری دیوار در ساخت انواع دیوارپوش آینه تاثیر خواهد داشت . هرچه ابعاد مورد درخواست مشتری بیشتر باشد قاعدتا قیمت آن هم افزایش خواهد یافت . بدلیل استفاده بیشتر از مواد اولیه برای تولید آینه این افزایش قیمت کاملا منطقی و صحیح خواهد بود .

ضخامت ساخت آینه ی دیوارپوش

ضخامت انواع دیوارپوش متفاوت هستند . بنا به درخواست و محل استفاده مشتری ضخامت ها معین میشوند . هرچه ضخامت شیشه یا آینه افزایش یابد یعنی برای تولید آن از متریال بیشتری استفاده شده است . در نتیجه افزایش فروش دیوارپوش آینه ای نسبت به افزایش ضخامت آن امری طبیعی است .

کیفیت تولید آینه ی دیوارپوش

همانطور که می دانید برای تولید شیشه و آینه کاری دیوار از مواد اولیه و متریال خاصی استفاده میشود . هرچه مواد اولیه برای تولید با کیفیت تر باشد محصول بهتری به مشتریان ارائه میگردد . نتیجه محصول بهتر و با کیفیت افزایش قیمت آن است . هرچه مواد اولیه مورد استفاده بهتر باشد مزیت های بیشتری به آینه اضافه خواهد شد . برای مثال ضد خش بودن آینه ، طول عمر بالا و مقاومت در برابر ضربه که همه اینها مهم هستند .

ما در صنایع شیشه و آینه شادکو کلیه تولیدات شیشه و آینه خود را با بهترین متریال اما کمترین قیمت به دست مشتری میرسانیم . میتوانید با اطمینان خاطر سفارش خود را ثبت کنید تا متوجه کیفیت برتر تولیدی شادکو شوید.

آینه دیوارپوش

کاربردهای مهم آینه دیوارپوش

آینه بک لایت

در این زمان آینه بک لایت توانسته است طرفداران بسیاری به خود جذب کند . هم مدن تر هستند و هم جذابیت و جلوه بیشتری دارند . انواع مختلف و امکانات جالب و جذابی برای مخاطبان خود دارد . برای مثال میتوان از آینه های بک لایت برای شنیدن موسیقی یا نمایش فیلم استفاده کرد . یا در برخی موارد مثل سالن های زیبایی یا اجرای آینه کاری دیوار آرایشی که نیاز به نور بیشتری داریم این نوع از آینه ها کاربرد دارند .در صورت بک لایت شدن به قیمت انواع دیوارپوش آینه اضافه خواهد شد . اما یک آینه مدن تر و جذاب تری خواهیم داشت .

در این زمان آینه بک لایت توانسته است طرفداران بسیاری به خود جذب کند . هم مدن تر هستند و هم جذابیت و جلوه بیشتری دارند . انواع مختلف و امکانات جالب و جذابی برای مخاطبان خود دارد . برای مثال میتوان از آینه های بک لایت برای شنیدن موسیقی یا نمایش فیلم استفاده کرد . یا در برخی موارد مثل سالن های زیبایی یا اجرای آینه کاری دیوار آرایشی که نیاز به نور بیشتری داریم این نوع از آینه ها کاربرد دارند .در صورت بک لایت شدن به قیمت آِینه تراش دار اضافه خواهد شد . اما یک آینه مدن تر و جذاب تری خواهیم داشت .

امکان تعویض رنگ

رنگ نور و شدت آن قابل تغییر است . این تغییر می تواند با لمس یک دکمه بر روی آینه کاری پشت تلویزیون انجام شود یا با استفاده از ریموت از فاصله بیشتر . همچنین این قابلیت را دارد که با حرکات دست بتوانیم رنگ نور را تعویض کنیم یا نور آن را خاموش و روشن کنیم .

آینه ی دیوارپوش
دیوارپوش راهرو

مکان های تاریخی که آینه کاری ستون انجام شده

 1. آینه کاری تالار آینه
 2. آینه کاری در کاخ الماس
 3. آینه کاری در کاخ شمس العماره
 4. آینه کاری در کاخ گلستان
 5. آینه کاری در امکان مذهبی
 6. سقف عمارت نارنجستان در شیراز
 7. آینه کاری در امام زاده یحیی
 8. تالار آینه نصیرالدوله
 9. مسجد شاهچراغ
 10. آینه کاری در کاخ اشرف
 11. چهل ستون ایوانی
 12. آستانه حضرت عبدالعظیم
 13. حرم حضرت معصومه
 14. حرم امام رضا (ع)
 15. دیوانخانه ی شاه طهماسب صفوی
 16. آینه کاری در اماکن مذهبی
 17. استفاده از آینه کاری در کلیساها
آینه کاری دیوار

آینه دکوراتیو پازلی

آینه پازلی امروزه در چیدمان منازل و ادارات مورد استفاده قرار می گیرد. و توجه بسیاری از افراد را توانسته به زیبایی خود جلب کند. آینه پازلی از چندین آینه کوچک در طرح ها و رنگ های مختلف تشکیل شده است. از آن جایی که آینه پازلی معمولا از چندین تکه تشکیل شده، بازتاب نور را چندین برابر می کنند. قیمت آینه کاری دیوار و آینه پازلی نیز بسته به نوع و طرح آینه کاری دیوار های استفاده شده در آن متفاوت است.

آینه پازلی به عنوان یکی از انواع آینه های تزیینی در بازار معروف است. این نوع آینه ها بیشتر در خانه ها، اماکن مسکونی، تجاری و اداری استفاده می شوند. جلوه زیبایی که آینه های پازلی به محیط می بخشند بسیار چشم نواز است. مانند هر آینه کاری پشت تلویزیون ی دیگری می توانند نور را انعکاس دهند و سبب روشن تر دیده شدن اتاق و همچنین ایجاد توهم در بزرگ دیده شدن محیط گردنند.

آینه تراش دار به عنوان دیوارپوش

از آینه تراش دار در برخی از فضاها مانند تالار ها ، رستوران ها ، دفاتر اداری ، منازل و … به عنوان انواع دیوارپوش آینه استفاده میشود . دیوارپوش آینه ای نسل جدیدی از دیوارپوش هاست . زیبایی ویژه ای به فضا میدهد و علاوه بر آن با انعکاس نور محیط را بزرگتر نشان میدهد .

همچنین اگر در بعضی فضاها به عنوان دیوارپوش آینه ای پذیرایی مورد استفاده قرار بگیرد علاوه بر مدرن بودن و زیبایی ، مزیت های بیشتری اضافه میکند . مثلا در رستوران ها یا تالارها که نورها مهم هستند با انعکاس بیشتر و اجرای آینه کاری دیوار نور فضا را روشن تر میکند . بدلیل مزیت های بیشتر مثل تمیزی آسان ، طول عمر بالا ، ضد خش بودن و … کاربرد بیشتری میتوانند داشته باشند.

طرح های آینه دکوراتیو

آینه‌های دکوراتیو در طرح ها و انواع مختلف وجود دارند ، . از جمله : دیوارپوش آینه ای ، آینه‌های گرد دکوراتیو ، آینه دکوراتیو پازلی ،. آینه دکوراتیو قدی ، آینه دکوراتیو طرح کاشی ، طرح لوزی ، مربع و مستطیل .

از هنر آینه کاری دیوار در مصارف آرایشی و بهداشتی هم استفاده می شود . و در این زمینه هم کاربرد دارد و مورد مصرف قرار میگیرد . و جزو اصلی ترین ابزارهای دکوراتیو در این زمینه هستند . دیوارپوش شیشه ای آشپزخانه و شما میتوانید با توجه به طرحی که در ذهن دارید و سلیقه ای که به خرج می دهید ،.طرح های مختلف را برای این کار انتخاب کنید . و یک نمای زیبایی را در فضاهای مختلف خود فراهم کنید . و از این هنر مانند یک هنر کاربردی برای زیباتر شدن محیط استفاده کنید .

آینه ی دیوارپوش
دیوارپوش آینه ای

اهمیت آینه کاری دیوار در محیط خانه

آینه کاری پشت تلویزیون محیط زندگی خیلی مهم است . که در سالهای اخیر ، استفاده از انواع دیوارپوش آینه برای دیوار لابی و پذیرایی خیلی کاربردی و مد شده است . استفاده از آینه کاری دیوار هم باعث وسعت و دل بازی در محیط زندگی می شود . و هم نمای داخلی را مطابق مد روز می کند . برخی از افراد که دنبال یک فضای لوکس و مدرن هستند .

می توانند از مدل های مختلف آینه های برش خورده یا تراشکاری شده در خانه شان استفاده کنند . این افراد باید به یاد داشته باشند .که به کارگیری آینه در دیوارها یا سقف ، جذابیت فضا را چندین برابر می کند . در گذشته هنر آینه کاری فقط به روش کلاسیک به کار گرفته میشد . درست چیزی شبیه کاخ‌های قجری و کاخ گلستان در مرکز شهر تهران .اما امروزه با توجه به قیمت آینه کاری دیوار محیط زندگی ، سبکی نو به خود گرفته است .

آینه دیواری

چیدمان آینه های پازلی انواع دیوارپوش

مهم ترین رکن اساسی برای آینه جورچین چیدمان آن است . نوع چیدمان بسته به سلیقه و انتخاب مشتری و ابعاد محل نصب آینه طراحی و سپس نصب خواهد شد . چیدمان آن میتواند به صورت تکه تکه های منظم یا نامنظم باشد . حتی در چیدمان نامنظم هم باید نظمی وجود داشته باشد تا زیبایی آن را ازبین نبرد . در بعضی موارد اگر امکان داشته باشد میتوان شکل برش آینه و ساخت دیوارپوش شیشه ای را تغییر دهد . اما برای اطمینان بیشتر از چیدمان سبک خودتان بهتر است با جست و جو و ایده گرفتن از طرح های تولید شده قبل از سفارش اقدام کنید.

مزیتی که این آینه ها دارند میتوانید چیدمان آن را هر زمان که بخواهید تغییر دهید . با ایجاد تنوع در چیدمان آن دیوارپوش آینه ای جدیدی خواهید داشت . حتی میتوان با اضافه کردن آینه جدید یا کم تر کردن تعداد انواع دیوارپوش آینه تغییرات جدیدی ایجاد کنیم . خصوصا برای افرادی که همیشه در حال تغییر دکور و ایجاد تنوع هستند این آینه ها با صرفه تر هستند . حتی در بعضی مواقع امکان استفاده از آینه ها در قسمت های دیگر هم وجود دارد .

آینه ی دیوارپوش
آینه کنسول
قیمت آینه های دیوارپوش به چه صورت است؟

بستگی به جنس نوع و…. دارد

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code