وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

آینه روشویی لمسی

آینه روشویی لمسی

آینه روشویی لمسی می‌خوای ته یک محیط دستشویی زیبا و لوکسی بسازی و بتونی به سلیقه‎‌ات افتخار کنی ؟؟؟ فقط چند دقیقه از زمانت رو با من باش ، تا بهت توی این‌مطلب انواع آینه سرویس‌بهداشتی ، انواع آینه چراغ‌دار دستشویی و علاوه بر این‌ها هم عوامل موثر روی قیمت آینه دستشویی رو معرفی کنم ، تا بتونی یک محیط دستشویی خیلی قشنگی رو داشته باشی.

با خوندن این‌مطلب می‌تونی ببینی که چقدر راحت میشه محیط دستشویی رو از این رو به اون رو کرد .

حالا نمی‌دونی که آینه روشویی لمسی که می‌خوای رو از کجا تهیه کنی ؟ دیگه غمت نباشه ، چون قرار توی این‌مطلب یکی از بهترین فروشگاه‌های فروش آینه دستشویی رو بهت معرفی کنم . که می‌تونی به آسونی تموم اون چیزی که از یک آینه روشویی توقع داری رو ، برآورده کنی . دیگه اون‌قدر صنایع آینه سازی پیشرفت کرده که کلی آینه روشویی با شکل‌ها و طرح‌های مختلف توی بازار موجوده . آینه روشویی لمسی رو مثل یک دوست برای خودت بدون چونکه می‌تونه خیلی به بهتر شدن جلوه محیط دستشویی بهت کمک کنه .

آینه روشویی لمسی
آینه سرویس‌بهداشتی

خودت انتخاب کن ! ببین لیاقت کدوم رو داری

حتما خودت هم دقت کردی ، که وقتی از خواب بلند میشی معمولا قبل از هر چیزی ، اول به سمت دستشویی میری . حالا اگه محیط دستشویی قدیمی و زشت باشه قطعا می‌تونه خیلی روی روحیه‌ات تاثیر بذاره و نذاره که روز رو به خوبی شروع کنی . حالا فرض کن که یک محیط دستشویی خیلی زیبا و لوکسی رو داشته باشی ، قطعا خیلی توی روز شادتر و سرزنده‌تری . این‌ حل خیلی خوب رو داشتن یک آینه روشویی لمسی می‌تونه بهت هدیه کنه . خودت می‌تونی فرقشون رو تو عکس پایین متوجه بشی .

آینه روشویی لمسی
سرویس‌بهداشتی

آینه لمسی چیست ؟

الان می خوایم فرق بین یک آینه روشویی لمسی و با یک آینه دستشویی ساده متوجه بشیم . حالا شاید داری با خودت میگی دیگه آینه‌های لمسی آخر تکنولوژی و خفن بودن هستند . اما طرز کار آینه‌های لمسی دستشویی خیلی ساده‌اس و معمولا هم به این‌صورته درون آینه روشویی لمسی یک سری صفحات و برد های لمسی قرار دارند . که می‌تونی با لمس این‌برد ها قابلیتی که می‌خوای رو برای آینه روشویی لمسی مورد نظرت غیر فعال یا فعال کنی . به همین سادگی 🙂 البته آینه‌های لمسی که با تکنولوژی‌های دیگه هم کار می‌کنن توی بازار هستند . اما به طور معمول آینه‌های دستشویی لمسی اینطوری کار می کنند .

خبر خوب برات اینکه قابلیت ها و توانایی‌هایی که برای آینه دستشویی لمسی تعبیه میشن کاملا انتخابی‌اند . و می‌تونی بر اساس نیازت و اونچه که دوست داری این‌قابلیت هارو برای آینه دستشویی لمسیت داشته باشی . اما باز هم بهت پیشنهاد میکنیم . که بر اساس محیط دستشویی خونه‌ات و نیازی که داری این‌قابلیت هارو انتخاب کنی . در مورد قیمت آینه سرویس‌بهداشتی هم حواست باشه که هر کدوم از این‌قابلیت‌ها می‌تونن تاثیر متقاوتی روی قیمت آینه روشویی لمسی بزارن .

از جذاب‌ترین قابلیت هایی که می‌تونی برای آینه دستشویی خونه‌ات انتخاب کنی اینکه می‌تونی آینه دستشویی محیط دستشویی خونه‌ات رو اسپیکرد دار کنی . فرض کن داری خودت رو توی آینه دستشویی لمسی قشنگت نگاه می کنی . در حالی که داره آهنگ مورد علاقت هم پخش میشه . خیلی جذابه مگه نه ؟ یا اینکه می‌تونی برای آینه روشویی لمسی خودت یک ساعت خیلی قشنگ قرار بدی . تا دیگه نخوای برای محیط دستشویی خونه‌ات هم یک ساعت جداگونه تهیه کنی . که می‌تونه به فضای کوچیک محیط دستشویی خونه‌ات هم خیلی کمک کنه .

آینه روشویی لمسی
آینه شیک

انواع آینه چراغ‌دار لمسی

آینه بک لایت

آینه لامپی

آینه ال ای دی

آینه روشویی لمسی
آینه روشویی لمسی

آینه بک‌لایت لمسی

دیگه لازم به گفتن نیست که آینه بک‌لایت دستشویی از بهترین آینه‌های چراغ‌دار لمسی توی بازار و بورس‌های مختلف هستند . اگه بتونی یک آینه دستشویی بک‌لایت لمسی مناسب و خوبی رو برای محیط دستشویی خونه‌ات تهیه کنی . واقعا لطف بزرگی رو برای بهتر شدن جلوه محیط دستشویی خونه‌ات کردی . نورپردازی آینه روشویی بک‌لایت باعث شده که آینه بک‌لایت لمسی مثل یک ماه باشه توی محیط دستشویی خونه‌ات و به همین علت هم هست که می‌تونی از آینه بک‌لایت دستشویی توی محیط‌های مختلف خونه‌ات استفاده کنی . در واقع یکی از دلایل پرفروش بودن آینه بک‌لایت دستشویی همین موضوع هست .

در ظاهر ساختار آینه بک لایت دستشویی شاید زیاد برات مشخص نباشه . اما پشت این آینه چراغ‌دار لمسی یک سری لامپ‌های کوچیکی هستند که معمولا هم لامپ های LED هستند . به همین صورت هم این‌مدل آینه دستشویی چراغ‌دار لمسی همون طور که گفتم مثل ماه یک نور خیلی قشنگ و ملایمی رو به محیط دستشویی خونت تقدیم می‌کنه و می‌تونه خیلی به زیبایی بیشتر محیط دستشویی خونت کمک کنه و بتونی واقعا از فضای دستشویی خونت لذت ببری .

توی فروشگاه آینه سرویس‌بهداشتی هم که انواع آینه های بک لایت دستشویی با رنگ‌های بسیار متنوع و قشنگی به چشم میخوره . و این‌موضوع می‌تونه برات خیلی عالی باشه . چون با هر سلیقه‌ای که هستی دیگه مطمنی که می‌تونی به سادگی یک آینه روشویی لمسی بک‌لایت شایسته محیط دستشویی خونت خریداری و استفاده کنی و ازش کلی لذت ببری . الحق که استفاده از این روشویی مدل LORENZO برند تیفانی در کنار آینه بک‌لایت لمسی دستشویی یک ترکیب برنده و فوق العادس برای خونه‌ات .

آینه بک‌لایت دستشویی لمسی

ساخت آینه لمسی

در کنار موضوع خود آینه بک لایت و آینه روشویی لمسی شاید ساخت آینه لمسی بک‌لایت هم خیلی جذاب باشه . اگه می‌خوای بیشتر در مورد نحوه ساخت آینه بک‌لایت و آینه لمسی بیشتر آشنا بشی حتما تا انتها این‌چند پاراگراف رو بخون که خیلی می تونه توی این‌موضوع به تو کمک کنه . در اول کار باید بگیم که خود آینه بک لایت از دو اجزا مهم تشکیل شده . اولیش که مشخصه خود آینه دستشویی ساده هست و قسمت دوم هم سیستم نورپردازی آینه دستشویی هست . که کارکردن درست این‌دو قسمت در کنار هم در نهایت باعث میشه که یک آینه دستشویی بک‌لایت مناسب و خوبی رو داشته باشیم .

در اول باید خود آینه دستشویی یک فاصله ای با دیواری عقب خودش داشته باشه . به طوری که آینه بک‌لایت نباید کاملا چسبیده به دیوار باشه . این‌موضوع برای سیستم نورپردازی پشت آینه بک‌لایت هست . چون محل سیستم نورپردازی آینه پشت آینه دستشویی هست و نیاز به همچین فضایی داره . به طور معمولا این‌سیستم دور تا دور آینه بک لایت قرار میگیره و به همین علت هم باید دور آینه تراش کاری بشه و یک نوار بدون جیوه ایجاد بشه . تا نوری که از منبع نور میاد به درستی توی محیط اطراف آینه پخش بشه .

البته باید یک موضوع هم در نظر بگیری که طرح‌های خیلی مختلفی از آینه بک‌لایت موجود و تولید میشه . به طوری که محل و نوع کار سیستم نورپردازی آینه شاید کاملا متفاوت باشه از هم . برای کلید لمسی آینه هم باید یک محل روی آینه دستشویی ایجاد و مشخص بشه که همین ناحیه هم باید کاملا بدون جیوه باشه . بعد هم که کلید رو قرار میدن که خود کلید هم از دو قسمت مهم تشکیل شده .

 آینه روشویی لمسی
ساخت آینه بک لایت

آینه لامپی لمسی

بدون شک بعد آینه‌های بک‌لایت ، آینه‌های لامپی از محبوب‌ترین و پراستفاده‌ترین آینه چراغ‌دار دستشویی توی بازار و بورس‌های آینه روشویی لمسی هستند . جالبه بدونی که آینه‌های لامپی با آینه‌های بک‌لایت دستشویی شباهت‌ها و تفاوت‌های زیادی دارند . اما قطعا آینه بک‌لایت دستشویی یک سر و گردن از آینه لامپی بالاتره که به دلیل طراحی بسیار زیبا و جالبشه . طراحی و مدل ظاهری این‌آینه لامپی دستشویی لمسی رو حتما می‌تونی از روی اسم شون حدس بزنی .

روی آینه لامپی تعدادی لامپ قرار داره که با فاصله های یکسان از هم قرار دارند . حالا شاید داری از خودت می‌پرسی دلیل این‌کار چیه ؟؟ باید بگم که این‌نوع چینش لامپ‌ها روی آینه روشویی لمسی لامپی دو مزیت داره . اولیش اینکه باعث میشه که نور تولید شده به طور یکسان توی محیط‌های مختلف مثل دستشویی پخش بشه . دلیل دوم هم اینکه باعث میشه با حفظ تناسب زیبایی آینه لامپی دستشویی خیلی بیشتر بشه .

آینه‌های لامپی با اسم های خیلی متفاوتی توی بازار به گوش می‌خوردند . برای مثال شاید اسم آینه هالیوودی رو تاحالا شنیده باشی ، که در واقع همین آینه لامپیه ، یا به دلیل اینکه از این آینه تاچ سرویس‌بهداشتی لامپی به دلیل نورپردازی خیلی خوبشون توی اتاق‌های گریم استفاده میکنند . به این‌مدل آینه ، آینه گریم هم می‌گن . البته این‌مدل آینه روشویی لمسی اسم‌های دیگه هم داره ولی بیشتر به همنین اسم‌ها این‌مدل آینه رو صدا می کنند .

وقتی برای لامپ‌های آینه لمسی اتفاقی افتاد دیگه لازم نیست خودتو ناراحت کنی . لامپ‌های آینه روشویی لمسی به راحتی تعویض و یا جایگزین میشن . و یا می‌تونی از لامپ های مختلف و با مدل‌های مختلف برای آینه لامپی دستشویی خودت استفاده کنی . به طور معمول هم از لامپ‌های LED برای این‌مدل آینه استفاده می کنند .

سه نکته طلایی مورد خرید آینه لمسی

📌 می‌خوام یک سری نکاتی بهت بگم که واقعا می‌تونه خیلی تاثیر مثبتی روی دکوراسیون محیط دستشویی داشته باشه . پس همه حواست به من باشه . اولین نکته که خیلی هم مهمه اینکه رنگ مدل آینه سرویس‌بهداشتی خیلی خوبه که هماهنگ با رنگ روشویی دستشویی باشه . در واقع با رعایت این‌نکته می‌تونی خیلی به زیباتر شدن محیط دستشویی خونت کمک کنی ، چون ایجاد تناسب بین رنگ روشویی و آینه روشویی لمسی خیلی نتیجه مثبتی می‌تونه داشته باشه روی جلوه محیط‌های مختلف .

📌 دومین نکته که مثل نون شب واجبه اینکه نری یک آینه روشویی لمسی خیلی بزرگی رو برای محیط دستشویی مورد نظرت تهیه کنی . در حالی که ابعاد روشویی که داری اندازه کف دسته ! حتما سعی کن تناسب بین ابعاد و اندازه روشویی و آینه روشویی لمسی رو رعایت کنی و یک آینه دستشویی لمسی رو خریداری کنی که اندازه و ابعاد هماهنگ و نزدیک به ابعاد روشویی باشه . در این‌صورت هم خودت می‌تونی از آینه لمسی و محیط دستشویی خیلی بیشتر لذت ببری .

📌 سومین نکته هم اینکه سعی کن از آینه دستشویی مدرن و شیک استفاده کنی و دیگه آینه‌های دستشویی قدیمی رو بندازی دور ! همیشه باید به محیط دستشویی توجه داشته باشی . علاوه بر اینکه به روشویی محیط توجه داری باید به همون اندازه هم برای داشتن یک آینه روشویی لمسی خوب و مناسب تلاش کنی . چون علاوه بر اینکه می‌تونه خیلی تاثیر مثبتی روی دکوراسیون محیط بزاره میتونه به همون اندازه هم تاثیر مثبتی روی روحیه تو داشته باشه . به من اعتماد کن و سعی کن این‌نکات خیلی مهم رو حتما رعایت کنی . تا با چشم‌هات بتونی تفاوت رو توی فضای دستشویی خونه‌ات احساس کنی .

آینه روشویی لمسی
آینه ساده دستشویی

مزیت خرید آنلاین

در حال حاضر خیلی از افراد به دلیل مزیت‌های خرید اینترنتی ترجیح میدن که خرید خودشون رو مثل خرید آینه روشویی لمسی رو اینترنتی انجام بدن . توی این‌مطلب می‌تونی متوجه بشی که خرید آنلاین چقدر می تونه مزیت داشته باشه ، و چقدر خرید اینترنتی می‌تونه راحت‌تر و بهتر از خرید حضوری باشه برای‌تو

راحتی خرید رو می‌تونیم بدون شک یکی از بهترین مزیت‌های خرید اینترنتی بدونیم . به لطف حضور فروشگاه‌های آنلاین شبانه روزی خیلی راحت می‌تونی توی خونه با لباس راحت هر ساعت از شبانه روز خرید خودتو انجام بدی . با این‌کار هم می‌تونی به محیط زیست خیلی کمک کنی .

دومین مورد هم مقایسه محصولات و قیمت آینه سرویس‌بهداشتی هست . دیگه مقایسه بین محصولات با وجود خرید اینترنتی خیلی راحت شده و می‌تونی در چند دقیقه کلی محصول رو با هم مقایسه کنی و در نهایت اون محصولی که مد نظرت هست رو بخری . برای مثال می‌تونی توی فروشگاه شادکو کلی محصول روشویی و آینه بک‌لایت رو با هم مقایسه کنی و در نهایت هم خرید خودتو به راحتی انجام بدی .

فروشگاه آینه لمسی شادکو

حالا وقتشه که یک فروشگاه خیلی خوب و مناسب رو برای خرید آینه روشویی لمسی بهت معرفی کنم . فروشگاهی که با امتیاز هایی که بهت میده واقعا می‌تونه تجربه خرید یک آینه دستشویی رو برای تو خیلی لذت بخش‌تر کنه . با من باش که می‌خوام مزیت‌ها و ویژگی‌های خرید از فروشگاه بزرگ شادکو رو بهت بگم تا فرق بین فروشگاه شادکو رو با فروشگاه های دیگه متوجه بشی .

خرید بدون واسطه ! اره داری درست می‌بینی با وجود فروشگاه بزرگ شادکو خرید آینه روشویی لمسی مورد نظرت رو داری به صورت خرید بدون واسطه و به طور مستقیم انجام میدی . دیگه حتما خودت هم می‌دونی که خرید بدون واسطه چقدر مزیت میتونه داشته باشه . اولیش اینکه سرعت انجام خرید رو خیلی سریع تر می‌کنه . علاوه بر اون هم می‌تونه خیلی هزینه‌های تو رو کاهش بده . در واقع یک جور مثل ذخیره پول می‌مونه .

🎁 ضمانت 1 سال اونم به صورت بی قید و شرط😍

از اونجایی که شرکت شادکو از آینه دستشویی شیک خودش خیلی مطمنه آینه‌های دستشویی خودش رو با ضمانت 1 ساله بی قید و شرط به شما تقدیم می‌کنه . با همین ضمانت هم دیگه می‌تونی خیال خودت رو از بابت اون آینه روشویی لمسی که داری خریداری می‌کنی ، راحت کنی . دیگه چی از این‌بهتر ؟؟؟ فقط لازمه برای رفتن به فروشگاه بزرگ شاکو روی لینک پایین کلیک کنی .

آینه روشویی لمسی
آینه روشویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code