اینجا هستید :

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

آینه سرویس‌بهداشتی ارزون

آینه سرویس‌بهداشتی ارزون

آینه سرویس‌بهداشتی ارزون ولی شیک و مدل جدید می‌خوای ؟ ادامه مطلب رو بخون تا هم با انواع آینه سرویس‌بهداشتی آشنا بشی و هم مدل‌های آینه رو ببینی و هم فروشگاه‌های معتبری که آینه قیمت مناسب دارن رو بهت معرفی کنیم.. اینجا به شما نکاتی رو یادآوری می‌کنیم تا ، کنار داشتن یه محصول مدرن ، ارزان‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین آینه‌ها رو با بالاترین کیفیت خریداری کنی .

سه نکته‌‌ی کلیدی که برای خرید آینه باید بدونی

توجه به ظاهر آینه‌تون

توجه به سایز آینه‌تون

توجه به کیفیت آینه‌تون

توجه به کیفیت آینه‌تون

زمانی که می‌خوای خرید کنی دقت کن ، کیفیت لازمه رو داشته باشه چون محیط‌ سرویس‌بهداشتی لخار گرفته و مرطوب هستن ، اگه از کیفیت خوبی نداشته باشه به کدر می‌شه و شفافیت خودشو به مرور از دست می‌ده .

ظاهر آینه

آینه دستشویی و حموم‌تو که می‌خوای بهری باید دقت کنی ، آینه سطح صاف و یک‌دستی داشته باشه ، البته با نگاه اول تموم آینه‌ها به‌نظر صاف میان ولی با کمی دقت متوجه میشی که بعضی از اونا سطح‌شون مواجه و تصاویر رو اون‌طور کهباید نشون نمی‌دن و کمی پهن‌تر و یا عجیب نشون می‌دن در صورتی که آینه اگه با کیفیت باشه اون حالت مواج رو نداره و تصویر رو واضح ، شفاف و به‌صورت واقعی نشون می‌ده .

ظاهر آینه‌ رو هم باید دقت کنی تا آینه لب‌پریدگی نداشته باشه و یا پشتش خراش نداشته باشه چون محیط‌ اون‌جا مرطوبه همین یه خراش کوچیک‌ یا لب پریدگی جزئی باعث می‌شه به بعداز کمی کیفیت آینه کم می‌شه و به مرور آینه کدر می‌شه .

ابعاد سایز و اندازه

حتماً قبل از خرید باید دیواری که قراره آینه توی اون نصب بشه رو اندازه‌ بگیرین تا بدونین آینه‌ای رو که میخواین بخرین باید چه ابعادیداشته باشه و اندازه‌ی آینه رو با اندازه‌ی روشویی بسنجین تا ابعاد و اندازه اون با ابعاد روشویی هماهنگی داشته باشه تا محیط‌ اونجا رو منظم نشون بده .

آینه سرویس‌بهداشتی ارزون

سفارش اینترنتی آینه سرویس‌بهداشتی ارزون

می‌تونی آینه سرویس‌بهداشتی ارزون مورد نیازتو از فروشگاه‌ آینه سرویس‌بهداشتی سفارش بدی و اونو هرکجای ایران گه باشی جلوی در خونه‌ت تحویل بگیری با این کار باعث کاهش آلودگی‌های زیست محیطی می‌شی و باعث کمتر شدن ترافیک‌های شهری و در نتیجه داشتن هوا و شهری سالم‌تری هم می‌شی .توی ادامه بحثمون در مورد انواع آینه سرویس‌بهداشتی ارزان صحبت می‌کنیم تا بتوانی با یه آینه‌ی ارزان و مقرون به صرفه اقتصادی که کیفیت بسیار بالا هم داشته باشه خریداری کنی…

آینه‌ی سرویس‌بهداشتی مدرن

انواع آینه سرویس‌بهداشتی ارزون

 • آینه لمسی یا حسگری
 • آینه ریموتی
 • آینه ضدبخار
 • آینه کمد دار
 • آینه قاب دار
 • آینه شلف دار
 • آینه چراغ دار یا هالووینی
 • آینه چند تکه
 • آینه رنگی
 • آینه دکوراتیو
 • آینه حکاکی شده
 • آینه گرد

آینه لمسی یا حسگری سرویس‌بهداشتی

اگه آینه سرویس‌بهداشتی ارزون مورد نظرت می‌خوای نور داشته باشه باید لمسی و حسگری باشه .این آینه‌ها این‌طوری هستن که یه نقطه توی آینه تعبیه می‌شه که با لمس اون می‌‌شه آینه‌رو خاموش و روشن کرد ، یا نور اونو کم و زیاد کرد .

.یکی دیگر از انواع آینه‌ی مدرن روشویی ارزان نوردار به روش ریموتی هستش ؛ به طوریکه می‌شه به راحتی با استفاده از ریموت ، با زدن دکمه‌ای نور آینه رو کم و زیاد یا خاموش و روشن کرد. آینه‌های ریموتی به نوعی بهتر از لمسی یا حسگری هستش باعث ایجاد لک می‌شه و باید آینه‌ی رو از لک بوجود اومده تمیز کرد.

آینه سرویس‌بهداشتی ارزون
آینه لمسی یا حسگری سرویس بهداشتی

یکی دیگه از مدل‌های آینه سرویس‌بهداشتی ارزون آینه‌های ریموت‌دار هستن

آینه سرویس‌بهداشتی ارزون ریموتی همون طوری‌که می‌دونی ، می‌تونی به راحتی با استفاده از ریموت ، آینه رو با زدن دکمه‌ای نور شو مثل آینه‌های لمسی کم و زیاد یا خاموش و روشن کنی. آینه‌های ریموتی نسبت به آینه‌های لمسی یا حسگری بهتر هستن چون استفاده انگشت توی آینه‌های لمسی باعث ایجاد لک می‌شه و باید آینه رو زود به زودتر تمیز کنی .

آینه ضدبخار سرویس‌بهداشتی

بهترین نوع آینه‌ها برای سرویس‌بهداشتی یا حموم ، آینه سرویس‌بهداشتی ارزون ضدبخار هستش . چون محیط‌هایی مثل سرویس‌بهداشتی چون دارای رطوبت‌ بالایی هستش و رطوبت و بخار همیشه از محل گرم به محل سرد در حال حرکت هستش و روی اجسام سردتری مثل آینه‌ی مدرن روشویی می‌نشینه ، به همین خاطر هم بهتره که با تعبیه‌ی یه دماسنج و یه گرمکن روی آینه ، دمای محیط رو تنظیم کنیم و اگه دماسنج دمای آینه رو سردتر نشان داد با استفاده از گرمکن دما رو به‌صورت یکسان تنظیم کنیم.

آینه ضد بخار سرویس بهداشتی

ست آینه و باکس سرویس‌بهداشتی

آینه‌های کمددار یکی از بهترین آینه سرویس‌بهداشتی ارزون هستن که توی هر محیطی مورد استفاده قرار می‌گیرن مثلاً هم برای محیط‌های کوچیک و هم برای محیط‌های بزرگ مناسب هستن ، برای محیط‌های کوچیک مناسب‌ترن ، البته چون توی محیط های کوچیک وسایلی که اکثراً توی این محیط هستن و اون‌جا رو به هم ریخته و آشفته نشون میدن داخل این کمد دار قرار می‌گیرن .

برای این محیط‌ها این آیینه‌ها رو طوری تعبیه کردن که کمترین جا رو بگیره کمد این آینه‌ها به این صورته که قفسه کمد ، دقیقاً پشت آینه قرار می‌گیره و آینه نقش درب کمد رو ایفا می‌کنه ، ولی برای محیط‌های بزرگ همیشه این طوری که آیینه بین کمدها قرار می‌گیره ، چون نگرانی از فضا وجود نداره میشه ، طرح‌های مختلفی رو روی این آینه‌ دستشویی لوکس اجرا کرد .

آینه قاب‌دار

آینه‌های قاب‌دار معمولاً از قدیم تا به امروز ، همیشه جز آینه سرویس‌بهداشتی ارزون بوده و هستن با این تفاوت که آینه‌های قدیمی اکثراً طرح‌هاشون و مدل‌هاشون ساده بوده که شیک‌ترین نوع اون‌ها آینه‌هایی با قاب چوب بوده که برای محیط‌های مرطوب سرویس‌بهداشتی مناسب نبوده ، بنابراین همیشه در طرح‌های ساده‌ی پلاستیکی تولید می‌شده .

امروزه با پیشرفت علم ، قاب‌های مختلف رو با کیفیت بالا تولید می‌کنن مثلاً قاب آینه‌ها رو با جنس پی وی سی با طرح‌های مختلف تولید می‌کنن و یا قاب‌هایی از جنس خود آیینه تولید می‌شن یا به شکل یه تکه یا به شکل تکه‌های کوچیک پازلی که به اشکال گوناگون با جنس خوده آینه طراحی می‌شن .

البته قیمت آینه دستشویی سلطنتی قاب‌دار که از قیمت بالایی هم برخورداره که مناسب محیط دستشویی نیست مثل قاب‌های نقره‌ای ، برنز ، مسی ، برنج و طلایی که به مرور توی این محیط‌ها تغییر رنگ می‌دن .

آینه سرویس‌بهداشتی ارزون
آینه قاب دار سرویس بهداشتی

آینه چراغ‌دار

توی چند دهه‌ی قبل اگه به دنبال آینه سرویس‌بهداشتی ارزون بودن نباید ، دنبال این آینه‌ها توی آینه‌های چراغ‌دار می‌گشتن چون اکثر این آیینه‌ها مثل آینه گرد بک لایت FK-305برند شادکو قیمت‌های بالایی داشتن ولی امروزه با وجود لامپ های ال ای دی که به صورت نواری و متری توی بازار هستن و هم طول عمر بالایی دارن و هم کیفیت بالایی دارن رو میشه به راحتی با قیمت مناسب از شرکت شادکو تهیه کرد .

آینه بدون قاب

آینه سرویس‌بهداشتی ارزون مدرن امروزی اکثراً بدون قاب تولید می‌شن که ممکنه به صورت ساده و به اشکال هندسی مثل دایره ، بیضی ، مستطیل ، مربع و چند ضلعی و یا به شکل دفرمه که شکل خاصی ندارن تولید می‌شن این آینه‌ها به سرعت خودشون رو با هر محیطی هماهنگ می‌کنن و شما می‌تونین توی فروشگاه آینه سرویس‌بهداشتی شادکو این آینه سرویس‌بهداشتی ارزان رو با ابعاد مختلف تهیه کنین .

آینه چراغ دار سرویس بهداشتی

آینه سرویس‌بهداشتی ارزون حکاکی شده

مدل‌های آینه دستشویی حکاکی شده معمولاً به روش سندبلاست و با دستگاه های مخصوص تولید میشن یعنی دستگاه لایه از روی آینه به هر شکل یا نوشته ای که دوست دارن برداشته میشه مثلاً روی این آینه سرویس‌بهداشتی ارزون ، نام برند آینه حکاکی میشه و یا نام و لوگوی مزون و سالن آرایشی که قراره این آینه ها توی اون ها مورد استفاده قرار بگیره حکاکی میشه و یا بر طبق سلیقه مشتری هر چیزی که مورد علاقه اون باشه بر روی آینه حکاکی میشه .

آینه بک‌ لایت تاچ رنگی

استفاده از آینه سرویس‌بهداشتی ارزون رنگی به تازگی توی سرویس‌های بهداشتی خیلی مورد استقبال قرار گرفته و جذابیت فوق‌العاده‌ای رو برای محیط به ارمغان آورده این آینه های رنگی رو انواع روشویی‌ها که به تازگی به بازار آمده مثل روشویی‌های شیشه‌ای رنگ‌های مختلف تولید شدند با این آینه‌های رنگی داخل سرویس‌بهداشتی رو به شکل باورنکردنی مدرن و لوکس می‌کنه آینه‌های رنگی که بک‌لایت هم باشن ، توی روشنایی سرویس‌بهداشتی تاثیرگذار هستن مثل آینه عمودی سرویس بهداشتی FK-216برند شادکو که می‌تونه محیط سرویس‌بهداشتی شما رو از اون‌چه که هست روشن‌تر کنه .

آینه سرویس‌بهداشتی ارزون
آینه سرویس بهداشتی گرد

آینه سرویس‌بهداشتی آویزی

آینه آویزی از معمولی‌ترین آینه سرویس‌بهداشتی ارزون هستش که اکثراً به شکل دایره توی بازار موجودن ، این آینه‌ها قاب‌دار هستن که قلابی به قاب اون‌ها نسل می‌شه که توسط میخ به دیوار وصل می‌شه ، البته نوع فانتزی این نوع آینه سرویس‌بهداشتی ارزان نیز توی بازار وجود دارن که توسط طناب‌های رنگی و یا دارای زنجیرهای طلایی و نقره‌ای هستن و توی محیط‌هایی که طراحی داخلی اونها به سبک کلاسیک هستش مورد استفاده قرار می‌گیرن که توی ایران از استقبال زیادی روبرو برخوردار نشد .

آینه سرویس بهداشتی آویزی

آینه قدی

آینه قدی یا یه سره جزء آینه سرویس‌بهداشتی ارزون و بسیار لوکس و مدرن برای سرویسهای بهداشتی و حتی حموم‌ها هستش این آینه‌ها رو ضد‌بخار تولید می‌کنن و از اون‌ها برای سرویس‌بهداشتی هایی که کوچیک هستن ، می‌تونه کیس مناسبی باشه و محیط اون‌جا رو بزرگ‌تر از اون چیزی که هست نشون بده از این آینه سرویس‌بهداشتی ارزون معمولاً برای سرویس‌بهداشتی های عمومی یا برای رستوران‌ها ، کلاً برای مکان‌های عمومی ، زیاد استفاده می‌شه برای این مکان‌ها این آیینه‌ها مقرون به صرفه‌تر از چندین آینه هست .

آینه سرویس‌بهداشتی ارزون
آینه‌های سرویس‌بهداشتی قدی یا یک سره

کاربرد آینه دستشویی

امروزه کاربرد زیاد آینه سرویس‌بهداشتی ارزون توی دکوراسیون محیط سرویس‌بهداشتی چشم‌گیره و می‌‌شه به واسطه‌ی داشتن یه آینه‌ی سرویس‌بهداشتی ارزون و شیک محیط‌تونو به محیطی مدرن‌ و لوکس تبدیل کنین . گسترش علم توی طراحی دکوراسیون منازل طراحان آینه رو براون داشته تا این تولیدکننده‌گان و سازنده‌گان تنوع کار رو بالا ببرن و آینه‌ دستشویی لوکس رو گسترش بدن و انواع آینه‌رو وارد بازارهای فروش کنن که از استقبال مشتریان بی‌نظیری هم برخوردار شد .

امروزه داشتن یه سرویس‌بهداشتی مدرن و زیبا ، از مسایل خیلی پیش‌ پا افتاده توی هر محیطی شده و به‌ندرت میشه محیطی رو دید که داخل سرویس‌بهداشتی ‌اون ساده باشه یا از آینه‌های معمولی توش استفاده شده باشه الویت مردم حتی اگه خرید آینه سرویس‌بهداشتی ارزون باشه هم اونو لوکسو مدرن تهیه می‌کنن ؛ بر عکس زمان‌های قدیم به تنها جا و مکانی که اهمیت داده نمی‌دادن همین محیط‌ها بود که اکثراً تاریک و کوچیک بودن .

انواع آینه‌‌ رنگی

 • آینه شامپاینی
 • آینه طوسی
 • آینه نقره‌ای
 • آینه طلایی
 • آینه صورتی
 • آینه آبی
آینه سرویس‌بهداشتی ارزون
رنگ رز گلد آینه

توضیح کلی در مورد آینه‌ رنگی توی آینه سرویس‌بهداشتی ارزون

آینه سرویس‌بهداشتی ارزون رنگی به تازگی توی سرویس‌های بهداشتی مورد استفاده قرار گرفته و جذابیت فوق‌العاده‌ای رو به محیط‌ها می‌ده ؛ این آینه‌های رنگی با انواع روشویی رنگی مثل روشویی‌های شیشه‌ای رنگ‌ی مختلف هماهنگ می‌شن و این ترکیب ، داخل سرویس‌بهداشتی رو مدرن و لوکس می‌کنه ؛ آینه‌های رنگی‌ای که بک‌لایت هم باشن ، توی روشنایی سرویس‌بهداشتی تاثیر مثبتی رو می‌زارن .

میدونی چرا باید اینترنتی خرید کنی؟

می‌دونی ، می‌تونی توی هزینه‌هات صرفه‌جویی کنی ؟!؟!


بعضی از شرکت‌ها توی جشنواره‌های مختلف و کمپین‌های مختلف که برگزار می‌شه اون دسته از بعضی از محصولات‌شونو رو که باید به‌سرعت بفروش برسن رو با تخفیف‌های چشمگیر توی این جشنواره‌ها و کمپین‌ها با قیمت‌های بسیار مناسب به مشتریان عرضه می‌کنن که خرید توی این زمون‌ها به نفع اون‌هاست .

آینه سرویس‌بهداشتی ارزون

خرید اینترنتی ، کالا‌های مختلف سازمان‌ها رو به‌بهترین شکل معرفی می‌کنه


با خرید اینترنتی اکثر شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌تونن ، محصولات خودشونو از نوع اون محصول ، کاربردشون و قیمت‌ اون‌ها به بهترین شکل معرفی کنن و اون محصولات رو ارائه بدن ، مخصوصاً اون شرکت‌هایی که تازه شروع کردن کارشونو ، از طریق اینترنت کالاهای خودشونو جلوی چشم مشتری‌ها می‌زارن و برندشونو توی کمترین زمان معرفی می‌کنن و با انواع شرکت‌‌ها چه بزرگ و کوچیک توی هر صنفی رقابت می‌کنن ، این باعث می‌شه که شرکت‌ها برای رقابت بیشتر ، کیفیت کالاهاشونو بالا ببرن که با پایین اومدن قیمت‌ها ، فروش هم بالا می‌ره .

دسترسی همیشگی به آینه سرویس‌بهداشتی ارزون داری

اینترنتی ، فروشگاه‌‌ها بصورت مداوم یعنی ۲۴ ساعته مشغول خدمت‌رسانی هستن و شما ، توی هر ساعت از شبانه روز ، محصول مورد نظرخودتونو می‌تونین از مرکز فروش آینه سرویس‌بهداشتی سفارش بدین اون محصول رو درب خونه‌تون تحویل بگیرین .

توی زمانت صرفه جویی می‌کنی

می‌دونستی برای خرید دیگه نیازی نداری از در خونه‌ بیای بیرون توی این ترافیک سوار ماشین بشی و خودتو به بازار برسونی تا یه خرید رو انجام بدی و بری از بین اون‌ همه کالا ، محصولی رو که می‌خوای انتخاب کنی و بعد از خریداری هم ، دوباره سوار ماشین بشی و توی اون ترافیک با خستگی زیاد خودتو به خونه برسونی .
تازه با خرید اینترنتی ، می‌تونی همونطور که توی محل کارت یا خونه‌‌ت هستی ، انواع محصولات رو مورد بررسی قرار بدی ، قیمت‌هارو باهم‌دیگه مقایسه کنی و اونی که میخوایرو انتخاب کنی و بعداز سفارش اونو جلوی خونه تحویل بگیری .

چرا از شادکو خرید کنی ؟

با خرید از مرکز آینه سرویس‌بهداشتی بهترین آینه سرویس‌بهداشتی ارزون رو در کمترین زمان ممکن با بهترین بسته‌بندی دم در خونه‌تون تحویل بگیرین این شرکت به شما ضمانت کیفیت و اصالت کالاهاشو می‌ده .
چون این شرکت چون یه تولیدکننده آینه سرویس‌بهداشتی هستش واسطه‌ها حذف می‌شن و شما می‌توانین آینه‌ها‌تونو با مناسب‌ترین قیمت تهیه کنین.

این شرکت ضمانت بی قید و شرط گذاشته یعنی اگه آینه سرویس‌بهداشتی ارزون‌تونو بعداز دریافت نپسندیدین و یا آینه‌تونو به هر علتی شکست و یا با محیط داخلی سرویس‌بهداشتی‌تون جور نبود می‌اونین اونو مرجوعش کنین و آینه‌ای مطابق با سلیقه‌تون تحویل بگیرین .

برخی از سوالات شما

آینه سرویس بهداشتی حکاکی شده چه نوع آینه هایی هستند

آینه‌ی حکاکی شده به روش سندپلاست با استفاده از دستگاه‌های مخصوص انجام می‌شه و یه لایه از سطح رویی آینه برداشته می‌شه . در مزون یا سالن های آرایشی اکثرا این نوع از آینه‌ها برای طراحی برند و لوگوی مورد نظر استفاده میشن . برای خوندن ادامه مطالب کلیک کنین و وارد سایت بشین .

آیا آینه‌های قاب‌دار برای سرویس‌بهداشتی مناسب هستن؟

آینه‌ی مورد نیاز خودتونو به طور ساده یا قاب‌دار و یا حتی آینه‌های خودتونو با فضای سرویس بهداشتی‌تون ست کنین و قابی انتخاب کنین که با رنگ کاشی و سرامیک شما هم خونی بیشتری داشته باشه جنس قاب‌ها می‌تونه از چوب و ……برای خوندن ادامه مطالب کلیک کنین و وارد سایت شین.

آینه ضد بخار سرویس بهداشتی چه نوع آینه هایی هستند

بهترین نوع آینه برای سرویس‌بهداشتی یا حموم آینه‌های ضدبخار هستش چون محیط‌هایی مثل سرویس‌بهداشتی دارای رطوبت‌ بالایی هستن و رطوبت و بخار گرم همیشه از محل گرم به محل سرد در حال حرکته و روی اجسام سردتری مثل آینه می‌نشینه به همین دلیل…. برای خوندن ادامه مطالب کلیک کنین و وارد سایت بشین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code