اینجا هستید :

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

آینه22

آینه سرویس‌بهداشتی مدرن

آینه سرویس‌بهداشتی مدرن ، محصولی مناسب برای محیطی مدرن ! قطعا همه‌ی ما به دنبال خونه و محیط‌هایی با بهترین و زیباترین دکوراسوین‌ها هستیم . چون بیشتر وقت خودمون رو تو خونه‌هامون می‌گذرونیم . از این رو داشتن دکوراسیونی زیبا و مطابق با سلیقه‌مون همیشه می‌تونه حسی خوب و مثبت رو به ما القا کنه . برای داشتن دکوراسیونی زیبا هم باید از وسایل مناسب و با کیفیت استفاده کرد . از این وسایل لوکس و زیبا میشه به انواع آینه‌ سرویس‌بهداشتی اشاره کرد . .

آینه29
آینه مربعی سرویس بهداشتی

برای دست یابی به این‌دکور دلخواه و مورد نظر نیازی به هزینه‌‎های بسیار بالا نیست . بلکه می‌توان با چینش درست وسیله‌ها به دکوراسیون دلخواه خودمان برسیم . سرویس‌های بهداشتی و حمام‌ها از مهم‌ترین مکان‌های هر خانه‌ای محسوب می‌شوند . از این رو حتما باید به دکوراسیون‌های این‌مکان‌ها توجه زیادی کرد .

استفاده از متریال‌هایی مانند آینه‌های سرویس بهداشتی می‌تواند بسیار خوب و تاثیر گذار باشد . البته باید توجه کرد که برای هر محیطی باید از متریال‌ها و وسایل درست و مناسب استفاده کرد . برای مثال برای محیط‌های سرویس بهداشتی وسایلی مانند آینه‌های دستشویی می‌تواند مناسب باشد .

مدرن
آینه گرد سرویس بهداشتی با لامپ

اگر شما به دنبال تهیه جدیدترین مدل آینه سرویس‌بهداشتی هستید

باید بگوییم که وارد مطلب درستی شده‌اید . برای تهیه مدل 2022 آینه دستشویی باید اطلاعاتی از قبیل عوامل موثر بر قیمت ، انواع این آینه‌ها ، دیدن لیست قیمت‌ها و آدرس سایت فروشگاه‌های آینه سرویس‌بهداشتی مدرن ، داشته باشید . ما در این مقاله با ذکر تمامی این موارد به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین آینه مطابق با سلیقه خود را خریداری نمایید . تا انتهای مطلب در کنار ما باشید …

انواع آینه سرویس‌بهداشتی

مدرن
آینه بیضی دستشویی
سرویس بهداشتی
آینه سرویس بهداشتی

آینه دستشویی شلف‌دار مدرن

حتما تو هم از وسایل تزئینی توی محیط های مختلف خونت استفاده کردی . و دیدی که این‌مدل وسایل چه تاثیر خوبی روی دکوراسیون محیط‌های مختلف خونه میزارن . در حال حاضر هم از وسایل تزئینی به طور ویژه برای خود وسایل خونه هم استفاده میشه . که می‌تونیم به شلف برای آینه سرویس‌بهداشتی مدرن اشاره کنیم . استفاده از شلف برای مدل آینه سرویس‌بهداشتی می تونه دو مزیت خیلی خوب برای دکوراسیون محیط‌های مختلف خونت داشته باشه .

اولیش اینکه باعث میشه خود آینه سرویس‌بهداشتی مدرن ظاهر قشنگ‌تری داشته باشی . همچنین باعث میشه که محیط دستشویی و یا سرویس‌بهداشتی خونت زیباتر بنظربرسه . پس می‌تونی با استفاده از یک شلف قشنگ برای آینه سرویس‌بهداشتی مدرن مورد نظرت خیلی به قشنگ‌تر شدن خونت کمک کنی . در حال حاضر هم که انواع شلف‌ها برای انواع مدل‌های آینه دستشویی موجوده که می‌تونی به راحتی ازشون استفاده کنی . که انواع گلدون‌ها و انواع برچسب‌ها هم از محبوب‌ترین شلف‌های موجود تو بازاره .

آینه سرویس‌بهداشتی مدرن

قیمت آینه دستشویی ساده شلف‌دار علاوه بر اینکه به مدل و طرح خود شلف بستگی داره . به مدل و کیفیت خود آینه سرویس‌بهداشتی مدرن هم بستگی داره . پس هنگام خرید آینه سرویس‌بهداشتی مورد نظرت حتما به این‌موضوع توجه داشته باش . تا متناسب با پول توی جیبت یک آینه سرویس‌بهداشتی مدرن رو خریداری و استفاده کنی . یک پیشنهاد جذاب هم برات داریم . می‌تونی از این روشویی مدل LORENZO برند تیفانی هم در کنار این‌مدل آینه سرویس‌بهداشتی مدرن شلف‌دار هم استفاده کنی . که می‌تونه خیلی قشنگ و جذاب باشه .

آینه16
آینه شلف‌دار سرویس‌بهداشتی

آینه سرویس‌بهداشتی بک‌لایت مدرن

از زیباترین و خاص‌ترین آینه‌ های سرویس‌بهداشتی می‌توان به آینه های سرویس‌بهداشتی مدرن بک لایت اشاره کرد . آینه‌هایی که با توجه به طراحی خاص‌شان به تنهایی باعث بزرگ‌تر نشان دادن محیط سرویس بهداشتی و همچنین دادن جلوه‌ای زیبا به محیط می‌شوند. در این‌آینه‌های سرویس بهداشتی نور‌های لامپ‌های LED معمولا از پشت به آینه‌ها برخورد می‌کنند و نوری ملایم و بسیار زیبا را به طور یک نواخت به شما می‌دهند .

استفاده از این‌آینه‌های بک‌لایت در محیط‌های بسته و کوچک هم مانند سرویس‌های بهداشتی بسیار می‌تواند مفید واقع شود . با توجه به زیبایی بسیار زیاد این‌آینه‌ها از آنها در بیشتر مکان‌ها استفاده می‌شود . البته باید توجه کرد که قیمت این‌آینه در مقایسه با آینه‌های معمولی بیشتر است . و کیفیت لامپ‌ها هم می‌تواند بر این‌موضوع بیشتر تاثیر بگذارد .

سرویس بهداشتی
آینه گرد حمام با لامپ

همچنین طرح‌های این‌آینه‌های سرویس‌بهداشتی بک‌لایت بسیار متنوع هستند . به طوری که این‌آینه‌های سرویس بهداشتی را می‌توان طوری طراحی کرد . که طرح‌های نورانی کنار آینه‌ها و یا روی خود آینه‌ها قرار گیرند . که هر کدام از این‌آینه‌ها قیمت خاص خودشان را خواهند داشت . همچنین می‌توان رنگ‌های این‌آینه ها را شخصی سازی کرد . به طوری که میزان نور – رنگ نور تماما شخصی سازی شده باشد .

آینه19
آینه سرویس بهداشتی گرد

آینه کمددار سرویس‌بهداشتی مدرن

شاید برای تو هم این‌مشکل خیلی پیش اومده باشه که به دلیل فضای کوچیک محیط‌های دستشویی و سرویس بهداشتی نتونستی از تمومی وسایل مورد نیازت توی این‌محیط‌ها استفاده کنی . اما دیگه خیالت راحت می‌تونی از وسایلی مثل آینه سرویس‌بهداشتی مدرن کمددار تا حدودی این‌مشکل رو حل کنی . در واقع وقتی داری از آینه تاچ سرویس‌بهداشتی کمددار استفاده می کنی . داری از تمومی فضای محیط استفاده می‌کنی . به همین علت هم استفاده از آینه سرویس‌بهداشتی مدرن کمددار می‌تونه خیلی خوب و مفید باشه .

آینه سرویس‌بهداشتی مدرن

توی بازار هم که انواع آینه سرویس‌بهداشتی مدرن کمددار با رنگ‌ها و طرح‌های مختلف موجوده که با هر سلیقه ای هم که باشی می‌تونی به راحتی یک آینه‌ی مدرن روشویی کمددار مناسب و خوبی رو تهیه و استفاده کنی و لذتشو ببری . طراحی آینه سرویس‌بهداشتی کمددار به طوریه که کمددها در پشت آینه قرار دارن و خود آینه سرویس‌بهداشتی مدرن نقش در رو داره برای کمدها البته طرح‌های مختلفی برای آینه سرویس‌بهداشتی کمددار وجود داره .

سرویس بهداشتی
آینه سرویس بهداشتی عمودی

نیاز بازار به آینه‌ها

با توجه به وجود انواع محیط‌ها و همچنین انواع سلیقه و محبوبیت این‌آینه‌های دستشویی بین عموم مردم و طراحان دکورهای داخلی نیاز به انواع زیادی از این آینه سرویس‌بهداشتی مدرن است . تا بتواند پاسخگوی حجم زیادی از خواسته‌های بازار باشد .

همین موضوع باعث شده که دست مشتری برای یک خرید راحت و بهتر باز شود . و بتوان آینه‌ای متناسب با هر سلیقه‌ای و دکوراسیونی پیدا کرد . همچنین وجود انواع طیف‌های رنگی باعث شده که بتوان هر آینه سرویس بهداشتی با رنگ‌های مختلفی برای دکوراسیون‌های مختلف تهیه کرد .

آینه30
آینه سرویس بهداشتی زیبا

یکی از زیباترین ترکیب‌ها ، استفاده از روشوییهای دیواری در کنار آینه های سرویس بهداشتی است !

عوامل موثر بر قیمت آینه سرویس‌بهداشتی مدرن

آینه18
آینه گرد سرویس بهداشتی

ابعاد آینه

از مهم‌ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت آینه‌های سرویس بهداشتی و دستشویی همین ابعاد آینه های سرویس‌بهداشتی مدرن و اندازه‌ی آن است . رابطه‌ی ابعاد آینه‌ها با قیمت آینه‌های سرویس بهداشتی رابطه‌ای مستقیم دارد . به طوری که هر چه ابعاد آینه‌های سرویس بهداشتی را بیشتر کنیم . مسلما هم قیمت آینه‌ها افزایش پیدا خواهد کرد . انتخاب ابعاد آینه‌های سرویس بهداشتی هم از مهم‌ترین مراحل خرید هر آینه‌ای به حساب می‌آید . زیرا اگر ابعاد آینه‌های سرویس بهداشتی مناسب با سرویس‌های بهداشتی نباشد . می‌تواند به کلی آینه‌ها را بی استفاده کند .

برای انتخاب ابعاد آینه‌های سرویس بهداشتی بهتر است که ابعادی انتخاب شود که متناسب با محیط سرویس بهداشتی و وسایل درون آن باشد . به طور مثال آینه سرویس بهداشتی مدرنی مناسب است که ابعاد آن نزدیک به روشویی خود باشد . تا با حفظ تناسب در محیط باعث زیبایی بیشتر سرویس بهداشتی شود .

آینه23
آینه سرویس بهداشتی با لامپ سفید

البته امروزه آینه‌ های سرویس‌بهداشتی مدرن در انواع ابعاد‌ها و اندازه‌ها تولید و استفاده می‌شوند . به طوری که دست مشتری را برای یک خرید خوب بازتر کرده است . گرچه انتخاب ابعاد آینه‌های سرویس بهداشتی کاملا سلیقه‌ای و بر خواسته‌ی مشتری است . ولی رعایت همین نکات‌های ریز باعث زیباترشدن جلوه‌ی سرویس بهداشتی خواهد شد .

مدل آینه

از دیگر مولفه‌های مهم در تعیین قیمت آینه های سرویس بهداشتی و دستشویی موضوع مدل و طرح آینه دستشویی است . مشخص است که هر چه مدل آینه سرویس بهداشتی خاص‌تر و برای طراحی آن زمان بیشتر و همچنین هزینه بیشتری شده باشد. قیمت بالاتری هم خواهد داشت . برای مثال آینه‌های سرویس بهداشتی بک لایت قطعا قیمت بالاتری از آینه‌های معمولی خواهند داشت .

انتخاب مدل آینه‌های سرویس بهداشتی کاملا سلیقه‌ای و بر خواسته‌ی مشتری است . اما بهتر است آینه‌ای انتخاب شده باشد که متناسب با محیط سرویس بهداشتی باشد . برای مثال محیط هایی که نیاز به نور و روشنایی دارند . استفاده از آینه چراغ‌دار دستشویی مانند آینه‌های بک‌لایت در این‌چنین محیط‌هایی می‌تواند . بسیار عالی و جذاب باشد . امروزه که آینه‌های دستشویی و سرویس‌بهداشتی مدرن در مدل ها و طرح های مختلفی در بازار به فروش می رسند . که می‌توان به راحتی آینه دستشویی مورد نظر خود را تهیه و استفاده کرد .

رنگ آینه

قطعا از مهم‌ترین موضوع‌ها و مولفه‌ها در دکوراسیون‌ها بحث رنگ بندی و تم محیط است . به طوری که نمی‌شود . دکوراسیونی زیبا و شیک پیدا کرد که رنگ‌بندی آن مناسب نباشد . امروزه آینه‌ های سرویس‌بهداشتی مدرن در انواع رنگ‌هایی همانند دودی – سبز – طلایی – بنفش – آبی و غیره تولید می‌شوند که می‌توان از این‌آینه‌های سرویس بهداشتی متناسب با محیط مورد نظر استفاده کرد .

گرچه بهتر است که رنگ این‌ آینه‌ دستشویی شیک متناسب با وسایل اطراف آن و محیط قرارگیری آینه باشد . برای مثال بهتر است برای دکوراسیون‌هایی که تم سفید رنگ دارند . از آینه‌های سرویس بهداشتی دودی استفاده شود . و یا آینه های دستشویی طلایی رنگ از آینه های مناسب برای محیط های دستشویی و سرویس بهداشتی هستند . که تم و رنگ بندی سیاه رنگی دارند .

تغییر رنگ در آینه های سرویس‌بهداشتی مدرن تغییر زیادی را در قیمت آینه دستشویی و سرویس‌بهداشتی ایجاد نمی‌کند . اما قطعا می تواند . تاثیر بسیار مثبتی بر دکوراسیون محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی داشته باشد . با توجه به تنوع بسیار زیاد در رنگ های آینه دستشویی و سرویس بهداشتی مشتری می‌تواند . به راحتی یک آینه متناسب با محیط مورد نظر خود را تهیه و استفاده کند .

آینه22
ینه سرویس بهداشتی افقی

مزایای استفاده از آینه سرویس بهداشتی

متریال‌هایی مانند آینه‌های سرویس بهداشتی با توجه به ویژگی‌های خاصشان وقتی در محیطی مورد استفاده قرار می‌گیرند . آن محیط را بزرگ‌تر از حد معمولی خود نشان می‌دهند . این ویژگی فوق‌العاده آنها باعث شده که امروزه در محیط‌های شهری بیشتر از این‌متریال‌ها استفاده شود .

آینه15
آینه دستشویی بدون قاب

از همین رو استفاده از این‌متریال‌های آینه در مکان‌های کوچکی مانند سرویس‌های بهداشتی بسیار خوب و مفید است و و باعث بزرگ‌تر نشان دادن این‌محیط‌ها خواهد شد . همچنین که امروزه آینه‌ها از عضوهای جدا نشدنی در دکوراسیون‌ها هستند . آینه‌های چراغ‌در دستشویی قطعا از مناسب‌ترین آینه‌های موجود برای محیط‌های دستشویی و سرویس‌بهداشتی هستند . زیرا که این‌محیط‌ها معمولا به دلیل نداشتن پنجره از محیط‌های کم نور خانه هستند .

سرویس بهداشتی
آینه سرویس بهداشتی عمودی با لامپ

از کدام فروشگاه آینه سرویس‌بهداشتی مدرن بخریم

یکی از راه‌های خرید آینه جدید رفتن به صورت حضوری به مراکز فروش آینه است . اما این کار علاوه‌بر اینکه بسیار هزینه بر است ، وقت زیادی نیز از ما خواهد گرفت . جایگزین خرید حضوری ، خرید اینترنتی آن هم از سایت‌هایی با سابقه فروش و معتمد است . فروشگاه اینترنتی آینه سرویس‌بهداشتی ، یکی از بهترین و راحت‌ترین راه ها برای خرید یک آینه مدرن و باکیفیت است .

سه نکته طلایی در مورد خرید آینه سرویس‌بهداشتی 📌

1️⃣ نکته اول و نکته بسیار مهمی که در قبل هم بهش اشاره کردیم . تناسب ابعاد آینه سرویس‌بهداشتی مدرن با ابعاد محیط دستشویی و یا سرویس‌بهداشتیه که خیلی تاثیر زیادی می‌تونه روی جلوه دکوراسیون این‌محیط‌ها داشته باشه . و حتما هنگاه خرید آینه سرویس‌بهداشتی جدید خودت این‌موضوع رو بهش توجه زیاد داشته باش . تا در نهایت بتونی یک آینه دستشویی خوب و مناسب رو برای محیط مورد نظرت تهیه و استفاده کنی . لذتشو ببری .

2️⃣ دومین نکته هم اینکه علاوه بر تناسب ابعاد آینه سرویس‌بهداشتی مدرن با محیط دستشویی و یا سرویس‌بهداشتی بهتره که ابعاد آینه سرویس‌بهداشتی مدرن نزدیک به ابعاد وسایل اطراف خودش باشه . برای مثال می‌تونیم . بگیم که خوبه که ابعاد آینه سرویس‌بهداشتی مدرن نردیک به ابعاد روشویی دستشویی و یا سرویس‌بهداشتی باشه . در این‌صورت با حفظ تناسب باعث زیبایی بیشتر محیط دستشویی و یا سرویس‌بهداشتی میشه.

حالا ممکنه که در محیط چند روشویی وجود داشته باشه . در این‌صورت می‌تونی از یک آینه سرویس‌بهداشتی مدرن طویل و مناسب برای همه روشویی ها استفاده کنی . و یا برای هر کدوم از روشویی‌ها یک آینه سرویس‌بهداشتی مدرن تهیه کنی و استفاده کنی . که در این‌صورت حتما باید به قیمت آینه سرویس‌بهداشتی توجه داشته باشی .

3️⃣ سومین نکته هم اینکه خوبه که رنگ آینه سرویس‌بهداشتی مدرن مورد نظر مناسب با تم و رنگ بندی محیط دستشویی و یا سرویس‌بهداشتی باشه . امروزه هم که در فروشگاه آینه سرویس‌بهداشتی انواع آینه‌های دستشویی و سرویس‌بهداشتی در رنگ‌های بسیار متنوع‌ای موجودن . که می‌تونی به راحتی آینه دستشویی مورد نظرت رو پیدا و استفاده کنی .

فروشگاه آینه سرویس‌بهداشتی مدرن

حالا ممکنه از خودت بپرسی از کجا می‌تونم اینه سرویس‌بهداشتی مدرن مورد نظر خودمو خریداری کنم و چه فروشگاهی می‌تونه بهترین خدمات رو ارائه کنه ؟؟ فروشگاه بزرگ شادکو با سابقه ای که داره با مزیت‌ها و ویژگی‌هایی که داره . قطعا می‌تونه تجربه خرید یک آینه سرویس‌بهداشتی مدرن رو برای تو خیلی راحت‌تر کنه . و قطعا این سری ویژگی‌ها و مزیت‌ها میتونه خیلی برات جذاب و عالی باشه .

از اولین و مهم‌ترین ویژگی‌های خرید از فروشگاه بزرگ شادکو اینه که داری خید آینه سرویس‌بهداشتی مدرن رو بدون واسطه و مستقیم انجام میدی . خرید بدون واسطه هم که مشخصه باعث کاهش هزینه‌ها و خرج‌های تو می‌شه . و دقیقا مثل یک ذخیره پول عمل می‌کنه . خرید بدون واسطه یعنی ارتباط مستقیم ما و شما مشتریان عزیز . پس به راحتی می‌شه فهیمد که خرید بدون واسطه چقدر می‌تونه مخصوصا امروزه خوب وعالی باشه .

از ویژگی‌های مهم دیگه خرید از فروشگاه بزرگ شادکو اینه که محصولات مورد نظر شما مثل آینه سرویس‌بهداشتی مدرن بعد از خرید سریع به دستتون میرسن . حالا هرجای ایران هم که باشین . ما به سرعت محصول مورد نظر شما رو بهتون می‌رسونیم .

ضمانت یک ساله بی قید و شرط مگه میشه ؟ 😍

شرکت شادکو برای اینکه خیال تو رو از خرید آینه سرویس‌بهداشتی مورد نظرت راحت کنه . و بتونی به راحتی آینه دستشویی مورد نظر خودتو خریداری کنی و ازش لذت ببری . تمومی محصولات خودشو مثل آینه سرویس‌بهداشتی مدرن رو با ضمانت یک ساله بی قید و شرط به فروش می‌رسونه . و به همین علت هم خرید از فروشگاه بزرگ شادکو می‌تونه خیلی خوب و مفید باشه .

همچنین از ویژگی‌های دیگه خرید از فروشگاه شادکو اینه که خرید محصول مورد نظر خودتو مثل آینه سرویس‌بهداشتی مدرن رو داری از یک فروشگاه با سابقه زیاد و همچنین معتبر انجام میدی . و به همین علت هم می‌تونی مطمن باشی . که یک محصول باکیفیت و خوب رو تهیه کردی . که می‌تونه مدت‌های بسیار زیاد برات کار کنه .

همچنین می‌تونیم . در مورد آینه سرویس‌بهداشتی مدرن مورد نظرت بهت مشاوره بدیم اون هم به صورت کاملا رایگان ! دیگه چی از این‌بهتر ؟ فقط لازمه که آینه سرویس‌بهداشتی مورد نظر خودتو انتخاب کنی . و ما در مورد خریدت بهت مشاوره میدیم . تا در نهایت بتونی یک آینه دستشویی و سرویس‌بهداشتی مناسب رو برای محیط مورد نظر خودت مثل محیط سرویس‌بهداشتی و دستشویی انتخاب و کنی و استفاده کنی .

فقط لازمه که برای مشاهده و رفت به فروشگاه بزرگ شادکو روی لینک پایین کلیک کنید .

سرویس بهداشتی
آینه گرد سرویس بهداشتی زیبا
آینه‌های مدرن سرویس بهداشتی شرکت شادکو دارای گارانتی می‌باشند ؟

بله تمامی آینه‌های شرکت شادکو دارای گارانتی می‌باشند .

شرکت شادکو محصولات خود را به چه شهر هایی ارسال می‌کند ؟

شرکت شادکو محصولات خود را به تمامی شهرهای ایران ارسال می‌کند .

انتخاب ابعاد آینه دستشویی مدرن متناسب با ابعاد روشویی محیط چگونه است ؟

علاوه بر اینکه ابعاد آینه دستشویی مدرن باید متناسب با محیط اطراف خود باشد . بهتر و مناسب است . که ابعاد آینه سرویس بهداشتی مدرن متناسب با ابعاد روشویی محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی باشد . تا با حفظ تناسب باعث زیبایی بیشتر محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی شود .

آینه15
آینه سرویس بهداشتی مدرن

2 پاسخ

    1. برای خرید می توانید به قسمت فروشگاه سایت بروید و محصول خود را انتخاب و خریداری کنید . برای اینکه متخصصین ما بهتر کمکتون کنن ما یه مشاوره رایگان در نظر گرفتیم براتون که برای بهره مندی ازش میتونید با شماره ی رو به رو تماس بگیرید. tel:+982188068352

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code