وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

آینه لوکس دستشویی

آینه لوکس دستشویی

آینه لوکس دستشویی با کیفیت و قیمت مناسب اگر می‌خوای ، جای درستی اومدی . درسته که لوکس بودن طبق تعریف هرکسی می‌تونه متفاوت باشه ، اما بعضی از وسایل هستن که از نظر متخصصین اون حرفه لوکس و لاکچری محسوب میشن . در مورد آینه سرویس‌بهداشتی هم دقیقا همین واقعایت صدق می‌کنه و متخصصین دکوراسیون داخلی بر این باور هستن که بعضی از آینه‌ها فقط وفقط مخصوص دستشویی‌های لوکس و خفن هستن..

برای اینکه بدونی منظور از آینه لوکس دقیقا چه مدل‌هایی هست و قیمت‌هاشون تو چه محدوده‌ای هست ، کافیه این مقاله رو تا انتها بخونی ..

👇🏼 می‌دونین چرا باید مطلب آینه لوکس دستشویی رو بخونین؟ 👇🏼

ما توی این مقاله به انواع مدل‌های آینه دستشویی و نحوه‌ی استفاده اون توی هر محیط ی به صورت تخصصی می‌پردازیم تا شما با خووندن اون بتونید توی انتخاب آینه ‌تون برای محیط‌های سریس بهداشتی بهترین انتخاب رو داشته باشین.

سه نکته‌ی کلیدی 🔑 در مورد آینه لوکس دستشویی

  1. انواع آینه سرویس بهداشتی ای که توی محیط‌های مختلف نصب می‌شه ، باید دارای یه هارمونی خاص باشه تا هماهنگی لازم رو با تزیینات داخل محیط‌ش داشته باشه .
  2. باید ابعاد آینه‌ای که استفاده می‌کنین ، با ابعاد محیطی که آینه قراره توش نصب بشه منطبق باشه.
  3. طرح و رنگ آینه‌ای که قراره از اون استفاده کنین باید با طرح‌ها و رنگ‌های دیوار یا روشویی داخلی اون محیط ، تطابق و هماهنگی لازم رو داشته باشه .

می‌دونستی آینه‌ها رو توی انواع مختلف تولید می‌کنن 😃

آینه‌های تخت

باورت میشه شیشه‌های صاف روبرمی‌دارن و که پشت‌شونو با جیوه یا نقره پوشانده می‌دن و اونا رو با این کار به آینه تبدیل می‌کنن و عمل‌کردش به این صورته که با انعکاس نور ، نور رو بازتاب می‌کنه و تصاویر رو به شکل واقعی خود نشون می‌ده . به این نوع آینه‌ ، آینه تخت می‌گن و این آینه‌ها جزء آینه سرویس‌بهداشتی معمولی هستن که خودش به چند دسته تقسیم می‌شه .

 آینه لوکس دستشویی

انواع آینه لوکس دستشویی

  • آینه‌های مستطیلی
  • آینه های‌لوزی
  • آینه‌های چند ضلعی
  • آینه‌های بیضی
  • آینه‌های مثلثی
  • آینه تخت کروی

آینه لوکس دستشویی با اشکال هندسی ، از شیشه‌های تخت تولید می‌شه که پشت اون‌ها با نقره یا جیوه پوشانده شده و به اشکال گرد ، مستطیل ، مربع واشکال هندسی دیگه برش زده می‌شه که جزء آینه سرویس‌بهداشتی ارزان و از نوع آینه‌های معمولی محسوب می‌شه .

موارد استفاده از آینه‌های گرد یا کروی به عنوان آینه لوکس دستشویی

آینه‌های گرد معمولاً به دو صورت محدب و مقعر تولید می شن و کارایی‌های بسیاری توی زندگی روزمره ما داره که مختصری به اون اشاره می‌کنیم :

استفاده از آینه لوکس دستشویی کروی توی دندون‌پزشکی

توی دندون‌پزشکی ، از آینه‌های گرد کوچک که از نوع آینهٔ فرو رفته یا آینهٔ دهانی هستن استفاده می‌شه . این آینه‌ها  از ابزارهای کاربردی توی دندان‌ پزشکی محسوب می‌شه . سر این آینه‌ها ، گرده و بیشتر در شماره ۴ و ۵ هستش که هرکدوم‌شون کاربرد خاصی داره . البته تو بعضی مواقع از شماره دو نیزتوی مواقع لزوم استفاده می‌کنن . برای سرویس بهداشتی توی این محیط محیط‌های مختلف درمانگاهی و بیمارستانی می‌تونین از آینه‌‌دستشویی جدید استفاده کنین.

آینه لوکس دستشویی

استفاده از آینه‌های کروی در راهنمایی و رانندگی

از آینه‌های گرد تو راهنمایی و رانندگی هم استفاده می‌شن که آینه‌های محدب ترافیکی هستنن معمولاً سرپیچ ها توی را‌ه‌های خطرناکی مثل راه‌های پیچ در پیچ توی کو‌ه‌ها که رانندها دید خوبی از جلو ندارن استفاده می‌شه .

آینه لوکس دستشویی 😍

تو انواع مدل‌های آینه دستشویی با توجه به اینکه آینه‌ باعث می‌شه محیط سرویس‌های بهداشتی روشن‌تر از اون‌چه که هست نشون داده بشن ، مورد استقبال سازندگان توی دکوراسیون‌های داخلی قرار گرفته . طراحان داخلی از آینه‌ها توی موارد مختلف درمحیط سرویس‌های بهداشتی ، استفاده می‌کنن .

کاربرد آینه‌ها رو توی دکور سرویس‌های بهداشتی می‌دونی؟ 😎

استفاده در سرویس‌بهداشتی اماکن مسکونی

توی بورس آینه دستشویی ، استفاده از آینه‌ها در واحدهای آپارتمانی ، سازندگان رو براون داشته تا برای اینکه سازه خودشونو به بهترین شکل ارائه بدن از آینه‌های شکیل و مدرن برای سرویس‌های بهداشتی توی واحدهای آپارتمانی ، ویلاها ، برج ها و …استفاده کنن . این آینه‌ها در طرح‌های و رنگ‌های مختلف استفاده می‌شن . از لحاظ ظاهری و طرح باید آینه با انواع روشویی‌ها و دیزاین خود سرویس‌های بهداشتی هماهنگی لازم رو داشته باشه .

استفاده از آینه لوکس دستشویی در اماکن تجاری 😌

توی سرویس‌های بهداشتی ، در مکان‌هایی مثل رستوران‌ها ، تالارهای پذیرایی ، پاساژها ، با بهترین دیزاین ، انواع مختلف آینه دستشویی مدرن و شیک رو می‌تونین نصب و اجرا کنین.

آینه لوکس دستشویی

استفاده از آینه‌ها در سرویس بهداشتی در اماکن ورزشی 🏃

توی اماکن ورزشی ، داخل سالن‌های شنا ، پارک‌های آبی و سالن‌های ورزشی از آینه‌های لوکس و مدرن در داخل سرویس‌های بهداشتی استفاده می‌کنن .

استفاده از آینه‌های روشویی در اماکن عمومی 😅

معمولا سرویس‌های بهداشتی به‌ صورت عمومی در جای جای شهر وجود دارن مثل پارک‌ها و… انواع آینه‌ها برای سرویس‌های بهداشتی در این اماکن استفاده می‌شن معمولاً برای این نوع محیط‌ها از آینه سرویس‌بهداشتی ارزان استفاده می‌شه که از قیمت پایین‌تری برخورداره استفاده می‌شه .

آینه لوکس دستشویی

استفاده از آینه لوکس دستشویی در اماکن فرهنگی و آموزشی

در اماکن فرهنگی و آموزشی مثل مدارس و دانشگاه‌ها از انواع آینه سرویس بهداشتی تو این محیط‌ها استفاده می‌شه .

نحوهِ نصب و اجرای آینه‌ها 💪

از اونجایی که افراد معمولی نمی‌تونن آینه‌هایی که انتخاب می‌کننن با دیزاین محلی که باید آینه‌ها توی اونجا قراره اجرا بشه هماهنگ کننن ، بهتره که اونو به کارشناسان دکوری ساز بسپارن . طراحان داخلی ، تحصیلات دانشگاهی خود رو در زمینه دکوراسیون‌ داخلی گذروندن ، شما می‌تونین از این افراد برای طراحی داخلی دکور سازه‌های خودتون استفاده کنین.

توی این مقاله شما رو باچند نمونه از آینه لوکس دستشویی آشنا می‌کنیم

آینه‌های قدی

یکی از آینه‌های پرکاربرد‌ی که توی انواع محیط‌های سرویس بهداشتی ، مثل حموم‌ اتاق خواب‌ها ویا سرویس‌های بهداشتی در جای‌جای مکان‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیره ، آینه دستشویی مدرن و شیک هستش که تو مدل‌های مختلف و طول و عرض متفاوت ، متناسب با محیط اطراف نصب و اجرا می‌شه .

 آینه لوکس دستشویی

مواردی که در انتخاب آینه سرویس‌بهداشتی در اتاق کودک باید در نظر گرفت 😇

اگه اتاق خواب کودک‌تون دارای سرویس‌بهداشتی هستش باید از آینه‌هایی برای این میحط استفاده کنین که طرح‌های فانتزی داشته باشه و از لحاظ مرغوبیت ، کالا باید در حدی باشد که برای کودک خطرناک نباشه و باید در محلی نصب بشه که علاوه بر این که کودک بتونه براحتی از این آینه استفاده کنه خطرناک هم نباشه .

استفاده از آینه لوکس دستشویی پذیرایی

سرویس‌های بهداشتی که توی پذیرایی‌ها قرار داره اصولاً باید از آینه‌های شیک و مدرن باشه چون اکثر کسایی از اون استفاده می‌کنن که برای دید و بازدید و مهمونی به خونتون میان و از این سرویس‌ها استفاده می‌کنن پس باید از آینه‌های شیک و مدرن برای این محیط‌ها استفاده کنین .

استفاده از آینه لوکس دستشویی در اتاق خواب مستر 🥱


اتاق خواب بزرگسالان از انواع محیط‌هاییه که می‌شه از بهترین ، شیک‌ترین و مدرن‌ترین آینه‌‌ها داخل حمام‌های مستر استفاده کرد.

استفاده از آینه در حمام اتاق نوجوان🤗

برای حمام اتاق خواب نوجوان اکثراً از آینه‌های اسپرت استفاده می‌کنن ، که علاوه بر سادگی و زیبایی ، نوجوان بتونه به راحتی از این آینه‌ها استفاده کنه ، که توی طرح ها و رنگ‌های مختلف برای نصب و اجرا وجود داره .

آینه دستشویی سلطنتی 🤴

آآینه دستشویی سلطنتی، جزء آینه لوکس دستشویی‌ محسوب می‌شوند که در کنار روشویی‌های سلطنتی ، که آن محیط را تبدیل به محیطی شیک و زیبا می‌کنند و معمولاً در ابعاد بزرگ و در محیط‌های سرویس‌بهداشتی‌های وسیع مورد استفاده قرار می گیرند . جلوه خاصی را به هز محیطی که در آن جای بگیرند ، می‌بخشد . اکثراً در رنگ طلایی یا برنزی رنگ هستند .

 آینه لوکس دستشویی

مزایای خرید اینترنتی 🤓 آینه لوکس دستشویی

توی مرکز فروش آینه سرویس‌بهداشتی شما تو هر ساعت از شبانه روز می‌توانین بدون آنکه از محل کار یا خانه خودتون خارج بشین ، آینه‌های مختلف رو به صورت آنلاین در سایت شادکو تماشا کنین و یکی از آنها رو که هماهنگی با نوع دیزاین سرویس‌بهداشتی‌تون داره انتخاب و درب منزل تحویل بگیرین.

باورتون میشه شرکتی وجود داره که محصولاتش رو ضمانت بی‌قید و شرط کرده ؟ 🤩

شرکت صنایع شادکو ، ضمانت بی قید و شرط برای همه ی محصولاتش داره و این شرکت بهترین تولید کننده آینه تو سراسر کشوره . چون این شرکت یه شرکت تولید کننده‌ توی انواع آینه اس ، ، شما عزیزان می تونین بدون واسطه و با قیمت مناسب این محصولات رو از این شرکت تهیه کنین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code