اینجا هستید :

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

آینه19

آینه چراغ‌دار دستشویی

آینه چراغ‌دار دستشویی یک آینه مدل جدید مناسب سرویس‌بهداشتی‌های جدید . خانه از مکان‌های مهم هر خانه‌ای حساب می‌شوند . از همین رو طراحان دکوراسیون‌های داخلی اهمیت زیادی را به این بخش از خانه می دهند . برای بهبود و زیبایی سرویس بهداشتی می توان انواعی از کار هارا انجام داد . برای مثال استفاده از انواع آینه دستشویی که می تواند بسیار مناسب باشد . امروزه هم که با وجود انواع مدل آینه های سرویس بهداشتی مانند آینه چراغ‌دار دستشویی می توان به راحتی از این آینه ها استفاده کرد .

آینه چراغدار
آینه لامپ دار

هر کدوم از ما زمان‌های زیادی را در خانه خود می گذرانیم . پس مهم است که در خانه خود احساس راحتی را داشته باشیم . این احساس را می توانیم با یک دکوراسیون مناسب و قابل پسند خود به دست آورد . از مکان های مهم که باید به دکوراسیون آن توجه ویژه ای کرد دست شویی است . که در این مطلب در مورد چگونه استفاده کردن از آینه چراغدار دستشویی صحبت خواهیم کرد .

ست چراغ‌دار
آینه گرد

انواع آینه دستشویی

آینه ضدبخار

آینه چراغ‌دار

آینه شلف‌دار

آینه کمددار

آینه کمددار دستشویی

شاید برای تو هم این‌مشکل پیش اومده که می‌خواستی از تعدادی وسایل مورد نیاز توی محیط دستشویی و یا سرویس‌بهداشتی استفاده کنی . اما به دلیل فضای کم این‌محیط‌ها نتونستی . محیط‌های دستشویی و سرویس‌بهداشتی معمولا از محیط های کوچک هستند . ولی امروزه میشه . با استفاده از وسایلی مثل آینه دستشویی لوکس کمددار این‌مشکل رو حل کرد . که طراحی این‌مدل آینه دستشویی اینطوریه که کمدهایی قرار دارن . و در جلوی آنها آینه چراغ‌دار دستشویی قرار داره در واقع نقش در رو داره برای این‌کمدها

اما باید توجه داشته باشی . که توی فروشگاه آینه دستشویی در حال حاضر انواع آینه چراغ‌دار دستشویی کمددار وجود داره . که می تونی به راحتی یک آینه چراغ‌‎دار دستشویی کمددار مناسب رو برای خونت تهیه کنی . با هر سلیقه ای هم که داشته باشی . با استفاده از آینه چراغ‌دار دستشویی کمددار از داری از محیط دستشویی و یا سرویس بهداشتی خونت بیشترین استفاده رو می بری . به همین علت هم می تونی از وسایل بیشتری توی این‌محیط‌ها استفاده کنی .

از آینه چراغ‌دار دستشویی کمددار داری توی محیط های دستشویی و سرویس بهداشتی استفاده می کنی . که از محیط های مرطوب خونه هستند . به همین علت هم خوبه که یک آینه تاچ سرویس‌بهداشتی کمددار ضد آب و رطوبت استفاده کنی . تا این‌مدل آینه چراغ‌دار دستشویی توی محیط های مرطوب بیشتر کیفیت خودشون رو مثل روز اول حفظ کنن . و در کل هم ارزش خرید بالاتری داشته باشند . این‌مدل آینه کمددار دستشویی ضد آب هم که به راحتی پیدا میشه و می تونی تهیه کنی . و لذتشو ببری .

حتما هم به قیمت آینه سرویس‌بهداشتی کمددار هم توجه داشته باش . چون معمولا آینه ضد آب و رطوبت قیمت بیشتری نسبت به قیمت آینه دستشویی ساده داره .

آینه چراغ‌دار دستشویی
آینه دستشویی کمددار

آینه شلف‌دار دستشویی

استفاده از وسایل تزئینی توی محیط‌های مختلف خونه از قدیم خیلی عادی بوده و حتما تو هم این‌مدل وسایل تزئینی رو توی محیط‌های مختلف دیدی که چه تاثیر خوبی روی دکوراسیون محیط های مختلف میزارن . در حال حاضر هم می‌تونی از این‌مدل وسایل برای خود وسایل خونه استفاده کنی . که می‌تونیم به انواع شلف‌ها برای آینه چراغ‌دار دستشویی اشاره کنیم . با استفاده از شلف برای آینه دستشویی مورد نظرت می‌تونی خیلی به قشنگ‌تر شدن جلوه محیط دستشویی خونت کم کمک کنی .

استفاده از شلف‌ برای آینه چراغ‌دار دستشویی دو مزیت خیلی خوب داره . که علاوه بر اینکه باعث میشه خود آینه چراغ‌دار لمسی ظاهر بهتری داشته باشه . باعث میشه جلوه دکوراسیون محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی هم قشنگ‌تر به نظر برسه . با وجود تنوع زیاد آینه دستشویی شلف‌دار توی تنوع و مدل می‌تونی برای هر محیطی با هر دکوراسیونی یک آینه دستشویی شلف‌دار مناسب رو تهیه و استفاده کنی . در حال حاضر هم که انواع گلدون‌ها از محبوب‌ترین شلف ها برای آینه دستشویی هستن که تاثیر خیلی خوب و مثبتی هم روی محیط دارن .

آینه چراغ‌دار دستشویی
آینه دستشویی

طرز استفاده از شلف به مدل و کیفیت هم خود شلف و هم آینه‌ی ضدبخار بستگی داره . اما توی حالت عادی برای آینه دستشویی مورد نظر متناسب با ابعادش یک صفحه طاقچه مانندی رو تهیه و استفاده می‌کنن . و شلف‌ها رو روی این‌صفحه قرار میدن . قیمت آینه دستشویی شلف‌دار هم که مدل و کیفیت خود شلف و آینه بستگی داره . که هنگام خرید آینه دستشویی مورد نظرت حتما باید به این‌نکته توجه داشته باشی . که یک آینه مناسب رو برای محیط دستشویی خونت تهیه کنی .

آینه13
آینه شلف‌دار دستشویی

انواع آینه چراغدار دستشویی

آینه چرغدار دستشویی هالیوودی

آینه ال ای دی

آینه چراغدار دستشویی بک لایت

چراغ‌دار دستشویی
اینه بیضی

آینه چراغ‌دار هالیوودی

از معروف ترین و محبوب ترین آینه چراغ‌دار دستشویی می توان به آینه های زیبای هالیوودی اشاره کرد . طراحی این آینه سرویس‌بهداشتی باعث شده است که نوری زیبا و یک نواخت را به ما هدیه دهند . به این صورت که دور این آینه های سرویس بهداشتی را که در سایز های استاندارد برش خورده اند را سوراخ می کنند . و لامپ های کم مصرف را درون آنها قرار می دهند . فاصله این لامپ ها باید از همدیگر مساوی باشد تا زیبای این آینه ها حفظ شوند . نور این آینه ها می تواند جلوه دستشویی شما را چندین برابر کند.

دستشویی
آینه سرویس بهداشتی

اسم این آینه های چراغ‌دار دستشویی از آنجا آمده است که از این آینه ها در هالیوود در اتاق های گریم استفاده می کردند . از این رو از این آینه ها هم به عنوان آینه های گریم هم یاد می شود . از این رو می تواند برای بانوان بسیار مفید باشد . همچنین به دلیل نور یکنواخت و زیبای این آینه های دستشویی از آنها در مکان ها دیگر هم مانند اتاق ها استفاده می شود .

چراغدار
آینه سرویس بهداشتی

آینه چراغدار رنگی

از محبوب ترین آینه های چراغدار دستشویی می توان به آینه های چراغدار رنگی اشاره کرد . همان طور که می دانید رنگ ها در دکوراسیون ها و محیط ها نقش زیادی را دارند .

همین موضوع در مورد آینه های چراغدار هم صدق می کنند . آینه های چراغدار رنگی از زیبایی زیادی رخوردار هستند . رنگ این آینه ها می تواند به ای صورت باشد که آینه ها دودی یا نقره ای انتخاب شوند .

البته انتخاب رنگ این آینه های سرویس بهداشتی باید متناسب با رنگ دکوراسیون محیط خود باشد . برای مثال سرویس بهداشتی یا حمام هایی که محیطی و دکوراسیون سفید رنگی دارند می توان از آینه های چراغدار دستشویی نقره ای و یا دودی استفاده کرد . که می تواند برای محیط خود بسیار خوب و زیبا باشد .

دستشویی
آینه مستطیلی

از زیبا ترین ترکیب ها ، استفاده از روشویی های دیواری در کنار آینه های دستشویی !

آینه چراغ‌دار دستشویی بک‌لایت

از زیباترین آینه های چراغدار دستشویی قطعا می توان به آینه های بک لایت اشاره کرد . طراحی این آینه های سرویس بهداشتی به این صورت هست که معمولا از پشت آینه ها نور های لامپ های LED می تابد و باعث تابش نوری ملایم و یک نواخت می شود . همین موضوع باعث می شود . که زیبایی این آینه ها بیشتر از قبل شود .

آینه15
آینه دستشویی بک‌لایت

از ویژگی های این آینه ها می توان به این موضوع اشاره کرد که می توان برای این آینه ها خصوصیاتی را تعیین کرد . به این صورت که می تونا نور های این آینه چراغ‌دار دستشویی را کاستومایز کرد و رنگ و میزان نور این آینه ها را مشخص کرد . همچنین می توان این آینه ها را ریموت دار و یا لمسی کرد . که هر کدام بر قیمت این آینه های چراغدار دستشویی تاثیر می گذارند . اگر به دنبال دکوراسیونی جذاب برای سرویس های بهداشتی خود هستید .

چراغدار
آینه دست شویی و حمام

همان طور که گفته شد . معمولا این آینه های سرویس بهداشتی بک لایت از پشت آینه ها دارای نور های رنگین هستند . اما می توان طوری این آینه ها را طراحی کرد . که نوار های نورانی به صورتی چیده شوند . که در کنار آینه های قرار بگیرند و یا به صورتی که درون آینه ها قرار داده شوند .

تاثیر آینه چراغ‌دار دستشویی در محیط سرویس‌بهداشتی

با توجه به وجود انواعی از سلیقه ها و همچنین وجود بسیار زیادی از دکوراسیون های مختلف و انوع محیط ها قطعا نمی توان در همه این مکان ها از آینه دستشویی ساده مشابه ای استفاده کرد . بلکه باید از آینه چراغدار دستشویی های متناسب با هر محیطی استفاده کرد . با توجه به گسترش صنعت آینه سازی این مشکل حل شده است . و تعداد زیادی از طرح ها و مدل های مختلف از این آینه چراغدار دستشویی وجود دارد .

این تنوع باعث شده که دست مشتری برای یک خرید خوب و راحت بسیار باز تر باشد . البته هر چه جلو می رویم بر تعداد این آینه چراغ‌دار دستشویی بیشتر می شود . و این موضوع این را نشان می دهد . که چقدر آینه ها می توانند بر دکوراسیون های حمام ها و دستشویی ها تاثیر مثبت بگذارند .

دستشویی
آینه گرد

عوامل موثر بر قیمت آینه سرویس بهداشتی

ابعاد آینه

مدل آینه

رنگ آینه

آینه چراغ‌دار
آینه بیضی

ابعاد آینه چراغ‌دار دستشویی

از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت این آینه های چراغدار دستشویی ابعاد و اندازه های این آینه های سرویس بهداشی است . معمولا هرچه ابعاد و اندازه این آینه ها بیشتر باشد . قیمت این محصولات هم بیشتر خواهد شد . پس باید به این نکته که آینه ای که خریداری می کنیم متناسب با محیط مورد نظرمان باشد بسیار توجه کرد . چون ممکن است در هنگام خرید اشتباه باعث شود که کلا آینه ها بی ثمر باشند .

انتخاب ابعاد آینه دستشویی باید از مهم ترین مراحل خرید یک آینه دستشویی است . انتخاب ابعاد آینه چراغ‌دار دستشویی باید متناسب با محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی باشد . برای مثال انتخاب یک آینه دستشویی چراغ‌دار با ابعاد بسیار بزرگ برای محیطی که ابعاد و فضای زیادی را ندارد . آنچنان مناسب نیست . البته که برعکس این‌موضوع هم صدق می‌کند . از انجایی که ابعاد آینه دستشویی و سرویس ‌بهداشتی تاثیر بسیار زیادی بر قیمت آینه دستشویی دارد . حتما باید در انتخاب ابعاد آینه دستشویی توجه و دقت زیادی کرد .

آینه چراغدار دستشویی جدید
آینه مستطیلی

همچنین علاوه بر آن بهتر و مناسب است . که ابعاد آینه دستشویی انتخاب شده . مناسب با ابعاد وسایل اطراف خود باشد . برای مثال مناسب است . که ابعاد آینه دستشویی چراغ‌دار نزدیک به ابعاد روشویی دستشویی باشد . تا با حفظ تناسب باعث زیبایی بیشتر محیط شود .

البته باید توجه کرد . که فقط عامل ابعاد تاثیر گذار بر قیمت این آینه ها نیست . و عواملی دیگر مانند قاب آینه و لامپ های آن تاثیر گذار بر قیمت این آینه سرویس بهداشتی هستند .

کیفیت قاب آینه

از دیگر عوامل موثر بر قیمت این آینه های سرویس بهداشتی می توان به کیفیت و مرغوبیت قاب هاب آینه های سرویس بهداشتی و دست شویی اشاره کرد . معمولا قاب این آینه های سرویس بهداشتی از جنس پلاستیک هستند . از این رو زیاد قیمت بالایی نخواهند داشت . ولی امروزه آینه های سرویس بهداشتی قاب دار هم هستند . که قاب آنها از جنس فلز هایی مانند الومینیوم و یا فلز هستند . و در کنار روشویی مدل گارنت برند BAKHTAR می توانند بسیار جذاب باشند .

آینه چراغ‌دار توالت

این آینه ها هم در انواع مدل ها و طرح ها تولید می شوند . و می توان بر اساس سلیقه و همچنین بر اساس نیاز مشتری این آینه های سرویس بهداشتی کمد دار را تهیه و استفاده کرد .

رنگ آینه چراغ‌دار

قطعا از مولفه های مهم هر دکوراسیون خوبی داشتن رنگ بندی خوب و مناسب است . به طوری که نمی شود امروزه یک دکوراسیونی خوب و زیبا پیدا کرد که رنگ بندی و تم مناسبی نداشته باشد . توجه به رنگ بندی درست از مهم ترین مسائل در طراحی یک دکوراسیون خوب و زیبا است . از این رو حتما باید از آینه های چراغدار دستشویی با رنگی مناسب انتخاب شود .

البته امروزه آینه های سرویس بهداشتی و حمام در طیف های رنگی متنوع ای تولید و استفاده می شوند . از این رنگ ها می توان به دودی – سفید – طلایی – بنفش – قرمز و غیره اشاره کرد . استفاده از این رنگ ها باید متناسب با محیط اطراف خود باشد . برای مثال دکوراسیونی که تم سفید رنگ دارد . بهتر است از آینه های سرویس بهداشتی دودی برای این محیط استفاده شود .

آینه چراغ‌دار دستشویی ساده
آینه سرویس بهداشتی

درست است که انتخاب رنگ آینه های دستشویی بر اساس سلیقه ی مشتری است . اما توجه به همین نکات ریز و مهم باعث زیبا تر شدن سرویس های بهداشتی شما می شود . انتخاب رنگ های مختلف برای یک محصول تغییر زیادی را در قیمت آن ایجاد نمی کند . اما انتخاب درست رنگ باعث زیبایی بیشتر محیط خواهد شد .

سه نکته طلایی در مورد خرید آینه چراغ‌دار دستشویی

1️⃣ اولین نکته در هنگام خرید آینه چراغ‌دار دستشویی اینکه همون طور هم که در قبل تر بهش اشاره کردیم . تناسب بین ابعاد آینه چراغ‌دار دستشویی با ابعاد محیط دستشویی و یا سرویس‌بهداشتیه که موضوع بسیار مهمیه و حتما باید هنگام خرید آینه دستشویی شیک بهش توجه داشته باشی . و قبل خرید ابعاد مناسب رو برای آینه چراغ‌دار دستشویی مورد نظرت بدونی . تا اینکه در آخرسر بتونی یک آینه چراغ‌دار دستشویی مناسب و خوبی رو تهیه و توی محیط مورد نظرت ازش استفاده کنی .

2️⃣ دومین نکته هم که خیلی مهمه اینکه باید علاوه بر اینکه ابعاد آینه چراغ‌دار دستشویی متناسب با ابعاد محیط اطرافش باشه . خوبه که ابعاد و اندازه آینه دستشویی ساده مناسب با وسایل اطراف خودش باشه . که در این‌صورت با رعایت این‌نکته باعث میشه که محیط دستشویی و یا سرویس‌بهدشتی زیباتر و بهتر به نظر برسه . برای مثال خوبه که ابعاد آینه چراغ‌دار دستشویی نزدیک به ابعاد روشویی محیط دستشویی و یا سرویس‌بهداشتی باشه .

حالا یک موضوع میمونه که شاید در محیط دستشویی بالای یک روشویی وجود داشته باشه . در این‌صورت می تونیم . از یک آینه چراغ‌دار دستشویی طویل و مناسب برای تک تک روشویی ها استفاده کنیم . و یا اینکه برای هر کدوم از روشویی‌ها جداگونه یک روشویی خوب رو تهیه و استفاده کنیم . که در این‌صورت باید به موضوع قیمت آینه دستشویی هم توجه ویژه داشته باشیم .

3️⃣ سومین نکته هم در خرید آینه چراغ‌دار دستشویی اینکه لامپ استفاده شده توی آینه چراغ‌دار دستشویی خوب و با کیفیت باشه . در حال حاضر معمولا برا این‌مدل آینه‌های دستشویی و سرویس‌بهداشتی از لامپ‌های ال ای دی استفاده میشه . که کیفیت بالایی دارن و همچنین مصرف کمی دارن. اما می‌تونی با توجه به نیازت از لامپ‌های مختلف با رنگ‌های مختلف استفاده کنی .

فروشگاه آینه چراغ‌دار دستشویی

حالا ممکنه از خودت بپرسی بهتره که آینه چراغ‌دار دستشویی مورد نظرمون رو از کجا تهیه و استفاده کنم ؟ خرید از فروشگاه بزرگ آینه چراغ‌دار دستشویی شادکو دارای یک سری ویژگی‌ها و مزیت هاییه که قطعا می‌تونه تجربه خرید آینه دستشویی مورد نظر تو رو خیلی بهتر کنه . و قطعا این سری ویژگی‌ها و مزیت‌ها می تونه خیلی برات جذاب باشه . که در ادامه مطلب به انواع این‌سری ویژگی‌ها و مزیت‌ها اشاره می کنیم . تا ارزش خرید از فروشگاه شادکو رو متوجه بشید .

از مهم‌ترین و اول ویژگی‌ها و مزیت‌های خرید از فروشگاه بزرگ شادکو اینکه داری خرید آینه چراغ‌دار دستشویی خودتو بدون واسطه انجام می‌دی . خرید بدون واسطه هم که مشخصه یک خرید مستقیم یعنی ارتباط مستقیم ما با شما دوست عزیز است . خرید بدون واسطه چند مزیت داره . که اول باعث میشه که خرج و هزینه‌های شما کاهش پیدا کنه و دقیقا مثل یک ذخیره پول می‌مونه . و از طرف دیگه فرآیند خرید رو سرعت می‌بخشه . پس می‌شه فهمید که خرید بدون واسطه چقدر خوب می‌تونه باشه .

از مزیت‌های دیگه خرید از فروشگاه شادکو اینکه داری خرید آینه چراغ‌دار دستشویی خودتو از یک فروشگاه معتبر و با سابقه بسیار زیادی انجام میدی . و به همین علت هم می‌تونی از این بابت مطمن باشی که یک آینه چراغ‌دار دستشویی با کیفیت خریداری کردی . که قرار این آینه چراغ‌دار دستشویی سال‌ها مثل روز اول برات کار کنه .

ضمانت یک ساله بی قید و شرط 💸

فروش تمامی آینه چراغ‌دار دستشویی شرکت شادکو با ضمانت یک ساله بی قید و شرط انجام می‌شه . تا خیال تو رو از بابت خرید یک آینه چراغ‌دار دستشویی خوب راحت کنه . و بتونی به راحتی آینه دستشویی مورد نظرتو خریداری کنی و ازش لذت ببری . دیگه چی از این‌بهتر ؟

هنوز تموم نشده ها ! ما در مورد آینه چراغ‌دار دستشویی مورد نظرت هم بهت مشاوره می‌دیم . اونم چی ؟ به صورت کاملا رایگان ! تا بتونی به راحتی آینه دستشویی مورد نظرت خودتو انتخاب کنی . و ما بهت در موردش مشاوره کامل بدیم . تا در نهایت بتونی یک آینه دستشویی کاملا مناسب رو متناسب با محیط دستشویی مورد نظرت مثل دستشویی و سرویس‌بهداشتی انتخاب و استفاده کنی و ازش لذت ببری .

ما در فروشگاه بزرگمون تنوع بسیار زیادی و از انواع آینه چراغ‌دار دستشویی داریم . بطوری که به راحتی آینه دستشویی متناسب رو برای هر محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی داریم . اون هم در انواع رنگ‌ها . فقط لازمه که فروشگاه ما سر بزنی و آینه چراغ‌دار دستشویی مورد نظرت خودتو انتخاب و استفاده کنی .

برای رفتن به فروشگاه بزرگ شادکو هم لازمه که فقط روی لینک پایین کلیک کنی .

آیا محصولات شرکت شادکو دارای گارانتی می باشند ؟

بله محصولات شرکت شادکو دارای گارانتی می‌باشند . فقط نوع گارانتی با توجه به مدل محصول می‌تواند . متفاوت باشد .

شرکت شادکو محصولات خود را مانند آینه‌های دستشویی را به چه شهر هایی ارسال می‌کند ؟

شرکت شادکو محصولات خود را به تمامی شهرهای ایران ارسال می‌کند .

آینه14
آینه چراغ‌دار دستشویی

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code