اینجا هستید :

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

آینه چراغ‌دار لمسی

آینه چراغ‌دار لمسی

آینه چراغ‌دار لمسی در حال حاضر از بهترین و پر استفاده‌ترین آینه‌های لمسی توی بازاره . در کل آینه سرویس‌بهداشتی رو می‌تونیم . از مهم وسایل درون محیط‌های دستشویی و سرویس‌بهداشتی بدونیم . چون تاثیر آینه دستشویی و سرویس‌بهداشتی توی این‌محیط‌ها خیلی زیاده . توی این‌مطلب به انواع آینه چراغ‌دار لمسی و انواع آینه‌های دیگه هم از نظر شکل و هم از نظر مدل اشاره می‌کنیم . که می‌تونی با خوندن این‌مطلب خیلی در خرید یک آینه چراغ‌دار لمسی بهتر عمل کنی و یک آینه دستشویی خوب رو تهیه و استفاده کنی .

همون طور که گفتیم ، آینه چراغ‌دار لمسی و آینه دستشویی از مهم‌ترین وسایل درون محیط های دستشویی اند . و استفاده ازشون خیلی مفید و خوبه ، برای مثال محیط دستشویی معمولا به دلیل اینکه پنجره نداره . نور کافی هم نداره . می‌تونی از این آینه چراغ‌دار لمسی استفاده کنی . که خیلی می‌تونه به جلوه محیط دستشویی و سرویس بهداشتی کمک کنه . و تاثیر فوق العاده‌ای داشته باشه . البته باید توجه داشته باشی . که استفاده درست از آینه چراغ‌دار لمسی و آینه دستشویی شیک در کل می‌تونه خیلی خوب باشه .

آینه چراغ‌دار لمسی
آینه دستشویی شیک

آینه لمسی چیست ؟

قطعا باید آینه لمسی رو از نشانه‌های پیشرفت فوق العاده خوب صنعت آینه سازی بدونیم . آینه‌هایی که دیگه دارن کم کم جای آینه دستشویی ساده رو می گیرن . با این حال حتما با خودت فکر می‌کنی که این‌آینه لمسی دستشویی طراحی بسیار پیچیده و خاصی داره . اما در واقعیت این‌طور نیست . آینه های لمسی رو به طور عمده به شکل آینه بک‌لایت دستشویی توی بازار و جاهای مختلف می‌بینی . که طبیعی هم هست که این‌تکنولوژی رو توی یک آینه بسیار محبوب و پراستفاده مثل آینه بک‌لایت استفاده کنند .

آینه تاچ سرویس‌بهداشتی توی خودش برد ها و صفحات لمسی داره که در حالت عادی نمی‌تونی این‌ هارو ببینی . اساس کار آینه لمسی مثل آینه چراغ‌دار لمسی با همین برد های لمسیه که به تو اجازه می‌ده که بتونی اون افزونه‌هایی که به آینه چراغ‌دار لمسی خودت اضافه کردی رو فعال و یا غیر فعال کنی . برای مثال برای همین آینه چراغ‌دار لمسی می‌تونی با لمس نواحی مشخص شده روی آینه نور آینه رو کم و یا زیاد کنی و یا اینکه رنگ آینه بک‌لایت دستشویی خونه‌ات رو عوض کنی .

خبر خوب برای تو اینکه با آینه لمسی می‌تونی خیلی قابلیت‌های مختلف به آینه دستشویی خودت اضاف کنی . به طوری که متناسب با سلیقت و یا اینکه متناسب با نیازت این‌افزونه‌ها و قابلیت‌هارو استفاده کنی . به طور مثال محیط دستشویی خونه‌ات شاید کمی سرد باشه . می‌تونی از سیستم گرمایشی برای این‌مدل آینه های لمسی دستشویی استفاده کنی که واقعا می‌تونه خیلی خوب و مفید باشه .

موضوع دیگه قیمت آینه‌ی ضد بخار لمسی که به دلیل لمسی بودن قیمت بالایی نسبت به آینه‌های معمولی دستشویی دارند . قیمت بالای این‌مدل آینه دستشویی لمسی رو می‌تونیم متریال و مواد باکیفیت برای ساخت این‌مدل آینه دستشویی لمسی بدونیم .

انواع آینه چراغ‌دار لمسی

آینه بک لایت

آینه هالیوودی

آینه ال ای دی

آینه چراغ‌دار لمسی
آینه دستشویی جذاب

آینه بک لایت دستشویی

قطعا آینه بک‌لایت دستشویی از محبوب‌ترین و زیبا‌ترین آینه‌های موجود که قطعا مدل‌ها و طرح‌های مختلفی هم از این‌مدل آینه چراغ‌دار لمسی توی جاهای مختلفی دیدی . از آینه بک‌لایت لمسی توی مکان‌ها و محیط‌های مختلفی استفاده می کنند . که قطعا دلیلش اینکه زیبایی و جلوه خاصی دارند . به همین علت هم می‌تونی از آینه بک‌لایت لسمی توی محیط دستشویی استفاده کنی . اگه تو هم از آینه دستشویی قدیمی خونت خسته شدی . دیگه وقتشه که از یک آینه چراغ‌دار لمسی زیبا و باکیفیت استفاده کنی .

آینه بک‌لایت طراحی خاصی داره که شاید برات خیلی جالب باشه . آینه دستشویی بک‌لایت در پشت خودش چراغ‌هایی داره . که نور منتشر شده از این‌لامپ‌ها به خود آینه و دیوار کناری برخورد می‌کنند . و به همین علت هم نور ملایم و قشنگی رو به محیط دستشویی و سرویس بهداشتی تو هدیه می کنند . البته باید توجه داشته باشی . که طراحی آینه‌های بک‌لایت به روش‌های مختلفی انجام میشه . و به همین علت هم مدل‌های خیلی متنوع‌ای توی بازار از آینه چراغ‌دار دستشویی بک‌لایت موجوده .

آینه‌های بک‌لایت دستشویی در رنگ‌های خیلی گوناگونی تولید و به فروش می‌رسند . که به همین علت هم می‌تونی به راحتی یک آینه چراغ‌دار لمسی رو تهیه و استفاده کنی و لذت ببری . فقط باید به قیمت آینه دستشویی هم توجه کنی . چون معمولا آینه بک‌لایت دستشویی و سرویس‌بهداشتی قیمت بالایی دارند . اگه می‌خوای به جلوه محیط دستشویی خونت یک حال اساسی بدی . می‌تونی از این روشویی مدل LORENZO برند تیفانی در کنار آینه چراغ‌دار لمسی استفاده کنی .

آینه چراغ‌دار لمسی
آینه بک‌لایت دستشویی

آینه هالیوودی دستشویی

از آینه چراغ‌دار لمسی محبوب و پراستفاده دیگه توی بازار همین آینه هالیوودیه که در حال حاضر هم طرافدارن زیادی پیدا کرده . طراحی آینه چراغ‌دار لمسی هالیوودی همون طور که از روی اسمشون پیداست . اینطوریه که روی خود آینه لامپ‌هایی قرار داره . که در فاصله‌های مساوی و مشخصی از هم قرار دارن . حالا ممکنه که بپرسی چرا با فاصله‌های مساوی و مشخص ؟؟؟ چون این‌فاصله دو مزیت داره برای آینه چراغ‌دار لمسی اولیش اینکه باعث میشه نور منتشر شده از لامپ‌ها به صورت مساوی توی محیط پخش میشه .

دومیش هم اینکه باعث زیبایی بیشتر خود آینه چراغ‌دار لمسی میشه . آینه هالیوودی توی بازار به اسم های خیلی زیادی شناخته میشه که شاید به گوشت خورده باشی . برای مثال از این آینه چراغ‌دار لمسی توی اتاق‌های گریم به علت نور زیبا و زیادشون استفاده میشه . که به همین علت هم از این‌آینه هالیوودی به نام آینه گریم هم یاد میشه . همچنین بهشون هم آینه چراغ‌دار هم میگن . آینه هالیوودی هم مثل آینه بک‌لایت دستشویی توی مدل‌ها و طرح‌های مختلفی توی بازار موجوده که کار خرید یک آینه آینه دستشویی لوکس رو برات خیلی راحت کرده .

آینه چراغ‌دار لمسی
آینه چراغ‌دار دستشویی

قیمت آینه سرویس‌بهداشتی هالیوودی هم به مدل و طرح خود آینه دستشویی بستگی داره . و هم کیفیت و مدل لامپ‌ها میتونن روی قیمت آینه چراغ‌دار لمسی تاثیر بزارن . که حتما باید به این‌موضوع توجه داشته باشی . اگه هم لامپ‌های این‌مدل آینه دستشویی خراب و بدون استفاده شد . نگران نباش چون به راحتی لامپ‌های این آینه چراغ‌دار لمسی تعویض و جایگزین میشن . اگه به دنبال یک ترکیب جذاب برای محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی خودت هستی . می‌تونی از این روشویی مدل JAGUAR برند تیفانی در کنار آینه دستشویی مورد نظرت استفاده کنی .

آینه چراغ‌دار لمسی
آینه هالیوودی دستشویی

قیمت آینه چراغ دار دستشویی

ابعاد آینه

رنگ آینه

سیستم نورپردازی

ابعاد آینه چراغی

تاثیر ابعاد و اندازه آینه روی قیمت آینه سرویس‌بهداشتی رو واقعا نمی‌تونیم انکار کنیم . چون از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین موضوعات روی قیمت آینه چراغ‌دار لمسی هست . رابطه قیمت آینه با ابعاد آینه دستشویی دیگه خیلی مشخص و واضحه که هرچی آینه ای با ابعاد بیشتر و بزرگ‌تر انتخاب کنی در نتیجه باید پول بیشتری از جیبت خرج کنی ، به همین علت هم هست که باید خیلی توی انتخاب اندازه آینه چراغ‌دار لمسی مورد نظرت دقت کافی رو داشته باشی . برای اینکار هم خیلی خوبه که اول ابعاد اون محلی که می‌خوای آینه رو نصب کنی و داشته باشی . تا بتونی هنگام خرید آینه‌ای مناسب رو تهیه و استفاده کنی .

هرچی ابعاد و اندازه آینه دستشویی بیشتر باشه ، برای ساختش از متریال بیشتری هم استفاده شده پس منطقیه که قیمت یک آینه دستشویی بزرگ بیشتر از قیمت یک آینه دستشویی کوچیک باشه . موضوع دیگه هم ضخامت آینه دستشویی شیک هست که عموم مردم در مورد این‌موضوع اشتباه فکر می کنند که هرچی ضخامت آینه چراغ‌دار لمسی بیشتر باشه پس قیمتش هم بیشتره . اما برای ساخت آینه دستشویی با ضخامت کم باید از وسایل پیشرفته استفاده کرد و سختی کار هم بیشتره و به همین علت هم در نتیجه قیمت آینه دستشویی بیشتر میشه .

توی خرید آینه دستشویی مورد نظرت باید در کنار توجه به اندازه آینه به موضوعات دیگه هم حواست باشه . در کنار ابعاد آینه رنگ و سیستم نورپردازی آینه دستشویی هم می‌تونن به طور مستقیم روی قیمت آینه دستشویی خیلی تاثیر بزارن . همیشه باید قیمت آینه دستشویی رو توی اولویت ها قرار بدی .

 آینه چراغ‌دار لمسی
ابعاد آینه دستشویی

چرا باید همین الان‌ خرید کنم

حتما تو هم از نوسانات بسیار زیاد و شدید قیمت ارز توی کشور خبر داری و می‌دونی که چقدر می‌تونه رو قیمت محصولات مختلف مثل آینه چراغ‌دار لمسی تاثیر بزاره . به همین علت هم هست که سایت شادکو بهت پیشنهاد می‌کنه که همین الان محصولی که مد نظرت هست رو تهیه و استفاده کنی .

شرکت شادکو سعی کرده با وجود نوسانات زیاد باز هم قیمت محصولاتش رو در کف قیمت نگه داره تا شما عزیزان بتونید به راحتی محصول خودتون رو تهیه و استفاده کنی . با خرید در همین لحظه می‌تونی آینه لمسی خودت رو با قیمت بهتری داشته باشی . علاوه بر اون هم خرید زودتر باعث میشه اون آینه ای که دوست داری خیلی سریع تر به دستت برسه .

📌 سه نکته طلایی در مورد خرید آینه چراغ‌دار لمسی

1️⃣ اولین نکته که حتما باید بهش توجه داشته باشی . و هنگام خرید آینه چراغ‌دار لمسی باید بهش دقت داشته باشی . تناسب ابعاد آینه دستشویی با قیمت مناسب با ابعاد محیط دستشویی و سرویس بهداشتیه که اهمیت خیلی زیادی داره . و می‌تونه تاثیر فوق‌العاده زیادی روی دکوراسیون محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی داشته باشه . اگه به این‌نکته مهم و طلایی دقت کنی می‌تونه زیبایی جلوه محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی خودت رو خراب و زشت کنه .

2️⃣ دومین نکته مهم هم علاوه بر اینکه خوبه که تناسب بین ابعاد آینه و ابعاد محیط وجود داشته باشه . خوبه که تناسب بین وسایل محیط دستشویی و سرویس بهداشتی هم باشه . که با رعایت این‌نکته زیبایی دکوراسیون محیط مورد نظرت خیلی بیشتر از قبل میشه . برای مثال خوبه که ابعاد آینه دستشویی ارزان نزدیک به ابعاد روشویی محیط دستشویی باشه . که می‌تونه خیلی مفید و عالی باشه .

حالا ممکنه که یک مشکل پیش بیاد که توی فروشگاه‌ها و مکان های خیلی شلوغ و پر رفت و آمد می‌تونی این موضوع رو ببینی . ممکنه که توی محیط دستشویی این‌محیط‌ها بالای یک روشویی وجود داشته باشه . از همین رو هم میشه از یک آینه چراغ‌‌دار لمسی طویل و مناسب استفاده کرد . یا برای هر کدوم از روشویی‌ها یک آینه دستشویی جدا خریداری و استفاده کرد . که در این‌صورت باید به قیمت آینه سرویس‌بهداشتی هم توجه داشت .

3️⃣ سومین نکته هم اینکه آینه چراغ‌دار لمسی که خریداری می‌‌کنی . بهتره که رنگش مناسب با تم و رنگ بندی محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی باشه . در حال حاضر هم در فروشگاه آینه دستشویی انواع آینه‌های دستشویی در رنگ‌های مختلفی موجودن که می‌تونی به راحتی یک آینه دستشویی خوب رو تهیه کنی . توجه به همین نکات ریز باعث میشه که یک دستشویی و سرویس‌بهداشتی زیبا رو داشته باشی .

آینه چراغ‌دار لمسی
آینه دستشویی ساده

مزایای خرید اینترنتی آینه لمسی

خرید اینترنتی خیلی می‌تونه مزایای زیادی رو برات نسبت به خرید حضوری داشته باشه . مخصوصا الان که اوضاع کرونا هست و یک سری مسائل رو به وجود اورده .

شاید تو هم مثل از موندن توی صف‌های طولانی و موندن پشت ترافیک سنگین شهرها خیلی بدت میاد . اما با خرید اینترنتی دیگه خبری از اینها نیست . می‌تونه در هر ساعت از شبانه روز با لباس راحتی توی خونت بشینی و به راحتی محصولی رو که می‌خوای مثل آینه چراغ‌دار لمسی رو سفارش بدی و استفاده کنی .

از مزیت‌های دیگش هم اینکه تنوع خیلی زیادی توی محصولات وجود داره . و می‌تونی به راحتی محصولات رو با هم مقایسه کنی . و در نهایت یک محصول مناسب رو برای خودت تهیه کنی . همچنین امکان مقایسه قیمت محصولات هم باهم وجود داره که باعث میشه که متناسب با پول تو جیبت یک محصولی رو خریداری کنی .

یکی از مشکلاتی که شاید تو هم تجربش کردی این بوده که توی خرید حضوری نتونستی اون چیزی که می‌خواستی رو تهیه کنی و به اجبار و فشار وسیله ای که مد نظرت نبوده رو تهیه کردی . با این‌کار هم که پول خودت رو هدر دادی و اون وسیله هم دیگه به کارت نمیاد . ولی دیگه این‌مشکل توی خرید آنلاین نیست . به راحتی می تونی دور از اجبار و فشار اون چیزی که دوست داری رو مثل آینه چراغ‌دار لمسی تهیه و استفاده کنی .

آینه چراغ‌دار لمسی
آینه دستشویی زیبا

فروشگاه شرکت شادکو

حالا ممکنه که از خودت بپرسی که از کدوم فروشگاه آینه چراغ‌دار لمسی رو تهیه کنم ؟ خرید از فروشگاه بزرگ شادکو یک سری مزیت‌ها و ویژگی‌ها داره که خیلی می‌تونه برات جذاب و عالی باشه . که در ادامه بهشون اشاره می کنیم .

اولین مزیت خرید از فروشگاه بزرگ شادکو اینکه داری خرید مدل آینه دستشویی مدرن بدون واسطه‌ای رو انجام میدی . خرید بدون واسطه خیلی ویژگی‌های مثبتی داره برات ، اولیش اینکه باعث میشه برای خرید آینه چراغ‌دار لمسی مورد نظرت کمتر هزینه و خرج کنی . که در واقع برات مثل یک ذخیره پول می‌مونه . دومیش هم اینکه باعث میشه فرایند خرید آینه دستشویی خیلی سریع‌تر انجام بشه .

😍 ضمانت 1 ساله بی قید و شرط دیگه چی می‌خوای ؟؟؟

شرکت شادکو برای اینکه خیال تو رو از بابت خرید آینه چراغ‌دار لمسی راحت کنه . فروش آینه دستشویی مدرن و شیک خودشو با ضمانت 1 ساله بی قید و شرط انجام میده .

برای رفتن به فروشگاه بزرگمون هم می‌تونی روی لینک پایین کلیک کنی .

آینه چراغ‌دار لمسی
آینه روشویی جذاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code