اینجا هستید :
آینه کاری دیوار

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

آینه دیواری

آینه کاری دیوار

آینه کاری دیوار
آینه رزگلد

آینه کاری دیوار :

آینه وسیله ای است
که با بازتاب و شفافیتی که دارد ، تصویر اجسام را در خود به نمایش می گذارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد آینه کاری دیوار بخوانید:
در زمان های دور ، آینه را با صیقل دادن سطح فلزات وسنگ ها بدست می آوردند . که البته شفافیت آنها هرگز مثل تولیدات امروزه نبود.آینه کاری پشت تلویزیون ها انواع مختلفی دارند . صاف ، محدب و مقعر . در زمان قدیم ، در ونیز تولید می شدند ولی به دلیل نداشتن تکنولوژی ساخت شیشه های صاف و یکپارچه ، اغلب دارای موج بودند . علاوه بر استفاده در مصارف شخصی انسان ، امروزه آینه کاری دیوار استفاده های تزیینی نیز دارند . که زیبایی ، ظرافت و درخشندگی به خانه ها و محل کارهایمان هدیه کرده است.

آینه کاری دیوار

چرا آینه؟

اجرای آینه تراش خورده بر روی دیوارپوش آینه ای ، ابتدا به دلایل انتخاب آینه برای معماری داخلی میپردازیم . آینه از گذشته دور خود را عنوان یک وسیله زینتی در زندگی انسان ها جا داده است . بدون اغراق آینه هیچ جایگزینی ندارند . در واقع بر خلاف بسیاری از طرح ها و مصالح و روش ها ، آینه ها هیچگاه از چشم نمیفتند و به قولی همیشه مد هستند . هنر آینه کاری از گذشته های دور رواج داشته است . به وجود آمدن هنر آینه کاری از خاورمیانه آغاز شد . در ایران و از دوره صفوی مدل خاصی از اجرای آینه کاری دیوار به وجود آمد و به سرعت گسترش یافت و جای خود را در کاخ ها و اماکن مذهبی باز کرد . اما با پیشرفت تکنولوژی و رشد ذهنی انسان مدل های بسیار جذاب و رنگ های خاص‌تر تولید شدند .

انواع آینه ها:

آینه‌ها معمولا به سه گونه مختلف تولید میشوند:

آینه تخت، آینه محدب، آینه مقعر

آینه تخت:

آینه‌ای است که سطح بازتابندهٔ آن صاف میباشد و به همین دلیل تصویری که در آن مشاهده میشود واقعی است

و پهنای دید کمی به راننده نشان میدهد که این موضوع در آینه بغل خودرو و دید راننده باعث مشکل میشود.

در واقع نحوه تشکیل تصویردر دیوارپوش آینه ای کاری دیوار تخت بدین صورت است که تصویری در آینه تخت زمانی دیده میشود،

در حقیقت پرتوهای بازتاب از جسم به سطح آینه برخورد کرده اند و سپس به چشم ما رسیده اند.

از این رو تصویر جسم به صورت مجازی و در پشت آینه کاری پشت تلویزیون تشکیل میشود. میتوان گفت آینه‌هایی هستند که در منازل وجود دارد

و از جسم نورانی تصویری مستقیم و مجازی و برگردان تشکیل میدهند، طوری که سمت راست جسم برای تصویر سمت چپ به حساب میآید و برعکس که در اکثر سیستمهای نوری ساده کاربرد فراوان دارند. در کارهای عادی و مصارف عمومی از این آینه استفاده میشود.

به لحاظ هزینه پایین و تولید راحت و انبوه سازی و سادگی مکانیزم توسعه فراوانی دارد.

در منازل ، باشگاهها و مغازه‌ها و دکوراسیون در آینه کاری دیوار و معماری و در بتینه کاری و تزئینات ساختمان کاربرد فراوان دارند.

سایت شادکو….کلیک کنید

آینه تخت
آینه تخت

آینه محدب:

آینه‌ای کروی است که سطح بازتابنده و صیقل یافتهٔ آن رو به بیرون است و سطح درونی آن روکش شده است.

این گونه آینه‌ کاری دیوارها نور را به بیرون پراکنده میکنند درنتیجه نمیتوان انتظار داشت تصویر واقعی ایجاد کنند.

تصویری که در این‌گونه آینه کاری دیوار نشان داده میشود، کوچک‌تر از تصاویر واقعی است،

درنتیجه پهنای بیشتری از فضای بیرون در آینه جا میشود و به همین دلیل از آینه محدب در ساخت آینه بغل خودرو استفاده میشود.

آینه مقعر:

آینه‌ای کروی است که سطح بیرونی آن روکش شده و سطح درونی نیز صیقلی و بازتابنده نور است.

این‌گونه آینه بر خلاف آینه محدب، بسته به جایگاه جسم نسبت به آینه میتواند

چندین تصویر متفاوت تولید کنند، به همین دلیل از این‌گونه آینه در ساخت آینه بغل ماشینها استفاده نمیشود.

آینه مقعر
آینه مقعر

در ادامه …..آینه کاری دیوار

تولیدی پارکت…..کلیک کنید

آینه تراش خورده و دیوار فضای مختلف:

اجرای آینه تراش خورده بر روی دیوار ، ابتدا به دلایل انتخاب آینه برای معماری داخلی میپردازیم . آینه از گذشته دور خود را عنوان یک وسیله زینتی در زندگی انسان ها جا داده است . بدون اغراق آینه هیچ جایگزینی ندارند . در واقع بر خلاف بسیاری از طرح ها و مصالح و روش ها ، آینه ها هیچگاه از چشم نمیفتند و به قولی همیشه مد هستند . هنر آینه کاری از گذشته های دور رواج داشته است . به وجود آمدن هنر آینه کاری از خاورمیانه آغاز شد . در ایران و از دوره صفوی مدل خاصی از آینه کاری به وجود آمد و به سرعت گسترش یافت و جای خود را در کاخ ها و اماکن مذهبی باز کرد . اما با پیشرفت تکنولوژی و رشد ذهنی انسان مدل های بسیار جذاب و رنگ های خاص‌تر تولید شدند .

انواع آینه های دکوراتیو دیواری:

آینه دکوراتیو کلاسیک:

آینه دکوراتیو کلاسیک:
آینه دکوراتیو کلاسیک

آینه های دکوراتیو طرح کلاسیک یکی از بهترین وسایل برای ایجاد تنو,ع, زیبایی و طراحی منزل است. در بیشتر خانه های مدرن از آینه های دکوراتیو در بالای مبلمان استفاده می شود. تا بیشتر جلب توجه کند. می توانید به جای یک آینه ی بزرگ از آینه هایی با قطعات کوچک تر استفاده کنید تا بازتاب نور بیشتری در خانه خود ایجاد کنید .

برای دیوار شیشه سکوریت کلیک کنید

آینه قدی:

آینه قدی
آینه قدی

آنچه که می دانید آینه در انواع آینه کاری دیوار قدی دیواری و ایستاده با قاب چوبی یا فلزی در زندگی روزانه ما نقش مهمی دارد. و همچنین آیینه از زمان قدیم در مراسم باستانی و تاریخی ما نیز جایگاه خاص خود را داشته است و امروزه ابزار جدانشدنی دکوراسیون داخلی منازل و ساختمان ها و مراکز خرید بزرگ محسوب می شود. مدل آینه قدی ، بسته به اینکه در چه قسمتی مورد استفاده قرار می گیرد طرح و اندازه آن تفاوت دارد .قاب دور آینه قسمتی است که ،در طراحی آن تاثیر قابل چشمگیری دارد .در بازار انواع متنوعی از آیینه ها با قاب ها و طرح های متفاوت وجود دارد،از چوبی و روسی گرفته تا قابهای ساده فلزی و رزینی .

آینه دیواری پازلی:

آینه دیواری پازلی
آینه دیواری پازلی

آینه دیواری پازلی با کنار هم قرار دادن تکه های آینه درست می شود. این نوع آینه جلوه خاص و زیبایی به فضا می دهد و علاوه بر وسعتی که ایجاد می کند باعث افزایش نور می شود. می توان تکه های آینه را بصورت منظم و یا غیر منظم چید و فضایی را به آن اختصاص داد. آینه کاری دیوار پازلی در طرح ها و اشکال منظم و غیر منظم همچون دایره، مثلث، شش ضلعی، هشت ضلعی و … ظاهر می شوند.این نوع آینه جزء جدیدترین آینه های موجود در بازار است که بنا به نوع و طرحشان می توان از آنها در اتاق پذیرایی، اتاق خواب، سرویس بهداشتی و آشپزخانه استفاده کرد.

برای آینه کاری پشت تلویزیون کلیک کنید

آینه تزیینی دیوار:

آینه تزیینی دیوار
آینه تزیینی دیوار

آینه ها جزو ضروری ترین وسیله ها برای تزئین منزل هستند و آینه کاری دیوار یکی از گزینه ها برای طراحی دکوراسیون و زیباسازی فضای منزل هستند. آینه تزئینی دیواری معمولا در مدلهای مختلف و اشکال مختلف طراحی می شوند، برخی دارای شلف هستند در بعضی از آنها اطراف آینه با وسایلی همچون کاشی تزئین می شود.

روش نصب آینه های تزیینی به این صورت است که اول کاغذ برچسب پشت قطعات را جدا کرده و سپس آنها را به سطح دیوار می چسبانیم و در صورت نیاز به برداشتن محصول از سطح دیوار،با استفاده از سشوار قطعات را گرم نمایید تا چسب پشت آنها نرم شود و سپس آنها را جدا نمایید.

برای دیوارپوش شیشه ای آشپزخانه کلیک کنید

آینه کنسول دیواری:

 آینه کنسول دیواری
آینه کنسول دیواری

آینه کنسول دیواری امروزه جایگاه ویژه ای در دکوراسیون منزل پیدا کرده است. این نوع آینه ها معمولا در قسمت ورودی یا راهرو منزل استفاده می شوند و در مدل ها و رنگ های متنوع موجود هستند. اگر می خواهید برای منزل خود آینه کنسول دیواری تهیه کنید بهتر است یک گزینه ی متناسب و هماهنگ با سایر وسایل منزل خود پیدا کنید. اگر قسمت ورودی یا راهروی شما تاریک است، فقط کافیست یک آینه کنسول دیواری در آن جا نصب کنید. این طراحی مدرن، زیبایی منزل شما را دوچندان می کند و باعث ایجاد حس خوبی برای میهمانان شما در هنگام ورود به منزل می شود.

اینستاگرام شادکو….کلیک کنید

آینه هوشمند:

 آینه بک لایت
بک لایت

آینه ای مدرن و خاص و نوین در آینه کاری دیوار از آینه های بک لایت است که قابلیت هایی خاص و جذاب به آن اضافه شده است . برای مثال :

ضد بخار : در محیط های مرطوب مورد استفاده قرار می گیرد و از نشستن بخار جلوگیری می کند تا تصویر واضح تری را داشته باشیم.
پخش موسیقی و ویدئو : می توان از طریق بلوتوث گوشی یا WIFI به آن متصل و موزیک یا ویدئو را پخش کرد .
امکان نمایش ساعت و درجه حرارت محیط بر روی محصول وجود دارد .
امکان درج نام ، برند یا هر نوشته ای که مورد درخواست مشتری باشد وجود دارد . با این کار یک آینه اختصاصی برای خودتان خواهید داشت .
و همچنین نیز امکان تغییر رنگ نور و شدت آن ، تعویض موزیک و ویدئو ، خاموش و روشن کردن نور آینه از طریق تاچ دکمه مورد نظر یا حرکت دست و یا ریموت وجود دارد .

کاربرد : استخر ، حمام ، باشگاه ، سولار و …

برای خرید کفپوش و پارکت دکواتیو…..کلیک کنید

نحوه خرید و سفارش:

مجموعه شادکو ، علاوه برتضمین رضایت شما مشتریان عزیز و گرامی ،سفارشات شما را با بهترین حالت متریال و پیشرفته ترین دستگاه های روز در کمترین زمان ممکن آماده کرده ودر صورت نیاز برای نصب در محل ، کارشناسان خود را اعزام در محل شما خواهد کرد .برای خرید و سفارش آینه کاری دیوار اطلاعات بیشتر به سایت ما سر بزنید:

سایت شادکو…..کلیک کنید

قیمت آینه ها به چه چیزی بستگی دارد؟

به اندازه جنس و ……یستگی دارد.

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code