اینجا هستید :
آینه کاری ستون دیوار

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

آینه کاری ستون دیوار

آینه کاری ستون دیوار

آینه کاری ستون
آینه کاری ستون

آینه کاری ستون دیوار قبل از اینکه به موضوع آینه کاری دیوار بپردازیم .به موضوع آینه ،و نحوه ی تولید آینه میپردازیم.آینه یکی از ابزاریست که از آغاز خلق بشر انسان ها به آن نیاز داشتند.انسان های اولیه برای آگاهی از ظاهر خود مقابل برکه های آب زلال می ایستادند. از دیدن چهره ی خود روی سطح آب شگفت زده میشدند.تا اینکه با گذشت زمان انسان ها دریافتند که با صیقل دادن مس،نقره ،و طلا میتوانند ظاهر خود از انعکاس نور روی سطح فلزات مذکور ببینند.

آینه کاری پشت تلویزیون یکی از مهمترین دستاورد های بشر است.که روزانه همه ی مردم با آن سرو کار دارند.ماهیت اصلی آینه شیشه است.شیشه از ترکیب فسفن،سیلیس،سنگ آهک،جوش شیرین و آب به وجود میاید.برای تولید آینه ابتدا باید مانع عبور نور از یک سمت شیشه به سمت دیگر آن شویم.پس با آغشتن جیوه و سرب ،همچنین نقره اندود کردن یک سمت از شیشه آینه حاصل میشود.

آینه کاری ستون دیوار

آینه کاری نوعی دیزاین دکوراسیون داخلی به حساب میاید.که در آن تکه های کوچک آینه را با اشکال هندسی مختلف و گل بته هایی با طرح های مختلف کنار هم میچسبانند.در صنعت تولید شیشه و آینه ،صنعتگر آینه کار با بکارگیری اجرای آینه کاری دیوار و برش آن به شکل های مختلف با تنوع زیاد، محیطی درخشنده و زیبا را برای بنا های مختلف الخصوص بنا های قدیمی و تاریخی به ارمغان میاورد.که از انعکاس نور در تکه های بیشمار ساخت دیوارپوش آینه ای درخشندگی و زیبایی بسیاری را برای محیط به ارمغان میاورد.و گزینه ای مناسب برای دکوراتیو کردن بنا میباشد.چرا که آینه کاری از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار است.

هنر آینه کاری یکی از هنر های بینظیر ایرانیان برای دیزاین با دیوارپوش چوبی محیط های مختلف به حساب میاید. ایده ی خلق آینه کاری مختص هنرمندان آینه کار ایران به حساب میاید.که بکارگیری هنر آینه کاری در دوره ی ساسانی بسیار رواج داشته است.

آینه دکوراتیو طرحدار
آینه دکوراتیو طرحدار

کاربرد آینه کاری در فضای منزل:

 • آینه کاری در اپن آشپزخانه
 • آینه کاری اتاق خواب
 • آینه کاری اتاق پذیرایی
 • آینه کاری بالای شومینه
 • آینه کاری در ستون منزل
 • آینه کاری بالای میز کنسول
 • آینه کاری بین کابینت
 • آینه کاری پشت تلویزیون
 • آینه کار به شکل تابلو در بخشی از منزل
 • آینه کاری پله
 • آینه کاری به عنوان دیوار پوش
 • آینه کاری راه پله
 • آینه کاری دیوار
 • اتاق نشیمن
 • حمام و سرویس بهداشتی
آینه کنسول ورودی
آینه کنسول ورودی

مکان های تاریخی که آینه کاری ستون انجام شده

 1. آینه کاری تالار آینه
 2. آینه کاری در کاخ الماس
 3. آینه کاری در کاخ شمس العماره
 4. آینه کاری در کاخ گلستان
 5. آینه کاری در امکان مذهبی
 6. سقف عمارت نارنجستان در شیراز
 7. آینه کاری در امام زاده یحیی
 8. تالار آینه نصیرالدوله
 9. مسجد شاهچراغ
 10. آینه کاری در کاخ اشرف
 11. چهل ستون ایوانی
 12. آستانه حضرت عبدالعظیم
 13. حرم حضرت معصومه
 14. حرم امام رضا (ع)
 15. دیوانخانه ی شاه طهماسب صفوی
 16. آینه کاری در اماکن مذهبی
 17. استفاده از آینه کاری در کلیساها

آینه دکوراتیو پازلی:

آینه پازلی امروزه در چیدمان منازل و ادارات مورد استفاده قرار می گیرد. و توجه بسیاری از افراد را توانسته به زیبایی خود جلب کند. آینه پازلی از چندین آینه کوچک در طرح ها و رنگ های مختلف تشکیل شده است. از آن جایی که آینه پازلی معمولا از چندین تکه تشکیل شده، بازتاب نور را چندین برابر می کنند. قیمت آینه کاری دیوار و آینه پازلی نیز بسته به نوع و طرح آینه کاری دیوار های استفاده شده در آن متفاوت است.

آینه پازلی به عنوان یکی از انواع آینه های تزیینی در بازار معروف است. این نوع آینه ها بیشتر در خانه ها، اماکن مسکونی، تجاری و اداری استفاده می شوند. جلوه زیبایی که آینه های پازلی به محیط می بخشند بسیار چشم نواز است. مانند هر آینه کاری پشت تلویزیون ی دیگری می توانند نور را انعکاس دهند و سبب روشن تر دیده شدن اتاق و همچنین ایجاد توهم در بزرگ دیده شدن محیط گردنند.

آینه کاری پذیرایی
آینه کاری پذیرایی

قیمت آینه کاری ستون دیوار

،1)جنس آینه (فلوت ،کلیر،کریستال) 2)متراژ محل مورد نظر برای آینه کاری 3)مجموعه تولید کننده آینه کاری 4)طرح و شکل های هندسی که در محل مدنظر پیاده سازی میشود.5)ضخامت آینه 6)نوع طرح پیشنهادی مشتری 7)رنگ آینه ها 8)زمان مورد نیاز برای نصب آینه ها 9)آینه کاری با قطعات ریز مدت زمان پروژه را افزایش میدهد.همین امر در قیمت آینه کاری دیوار گذاری موثر است.9)جنس مواد پشت آینه ها (جیوه ،سرب،نقره)

آینه های دکوراتیو مجموعه ما:

۱)آینه کاری پشت تلویزیون
۲)آینه cnc
۳)آینه برش خورده
۴)آینه پازلی
۵) آینه گرد
۶ )آینه دکوراتیو
۷)آینه ضد بخار
۸)آینه بک لایت
۹)آینه گریم

آینه پازلی دکوراتیو
آینه پازلی دکوراتیو

انتخاب محل مناسب نصب آینه

همانطور که آینه ها میتوانند به زیبایی فضا جلوه ی دوچندانی دهند به همان میزان میتوانند به فضا جلوه ای شلوغ و خسته کننده دهند. محل مناسب برای استفاده از دیوارپوش آینه ای آینه کاری قسمت های خلوت خانه میباشد
اگر از آینه کاری در بخش های شلوغ منزل استفاده شود منجر میشود فضای خانه شلوغ تر از حد طبیعی خود به نظر برسد.پس دقت کنید مکان های خلوت گزینه ی مناسب برای به کارگیری آینه کاری دیوار میباشد.

پارکت کف پذیرایی بیشتر بدانید…

تفاوت آینهcnc و آینه کاری:

آینه کاری ارزان ،آینه cnc و آینه کاری در نگاه اول شباهت بسیاری با یکدیگر دارند.ولی اگر با دقت به آنها توجه کرده باشید. متوجه تفاوت هایشان خواهید شد.در حقیقت آینه cnc به آینه هایی یکدست اطلاق میشود.که شیار هایی را توسط لیزر و دستگاه (سی ان سی)روی آن ایجاد کرده اند.

دقت کنید در اجرای آینه کاری دیوار ،آینه ها یکدست نیستند.و به طور قطعه قطعه از هم جدا هستند.و طرح روی آنها به شکل شیار ایجاد نمیشود.در حقیقت آینه اصطلاح آینه کاری به آینه هایی اطلاق میشود.که به صورت تکه تکه هستند.و با قرار گرفتن تکه ها در کنار هم جلوه ی زیبایی را به ارمغان میاورند.

نقطه ی قوت آینه کاری ارزان در قیاس با آینه (سی ان سی) این است که اگر آینه کاری و تهیه دیوارپوش شیشه ای دچار شکستگی شود.میتوان قطعه ی شکسته شده را با قطعه ای مشابه آن تعویض کرد.

اما اگر آینه cnc دچار شکستگی شود.آینه cnc به طور کلی از بین خواهد رفت.و اما نقطه ی ضعف آینه ی کاری دیوار در قیاس با آینه (سی ان سی )این است .که آینه (سی ان سی)حمل آسانتری دارد. و تمیز کردن آینه (سی ان سی) بسیار راحتر از آینه کاری میباشد.

آینه ستون اداری
آینه ستون اداری

انواع آینه کاری:

 • آینه کاری رنگی (سفید،برنزی،نقره ای ،شامپاینی،مسی،دودی،مشکی،رزگلد)
 • آینه کاری درخشنده
 • آینه کاری مات
 • آینه کاری گل بته
 • آینه کاری هندسی
 • آینه کاری حجمی
 • آینه کاری مدرن
 • آینه کاری جورچین
 • آینه کاری انتیک
آینه کنسول پذیرایی
آینه کنسول پذیرایی

تفاوت آینه کاری سنتی با آینه کاری مدرن:

در آینه کاری به روش سنتی از قطعه های کوچک آینه که در اشکال مختلف هندسی برش داده میشد.و انواع دیوارپوش همه ی تکه های کوچک آینه به واسطه ی هنرمندان آینه کار به روش دستی برش داده میشد. به همین علت آینه کاری در گذشته یه نوع هنر به شمار میرفت. اما در آینه‌کاری به سبک مدرن آینه ها در قطعات بزرگتری برش داده میشوند.

و در شکل های مختلفی طراحی و پس از آن ساخته میشوند.همه ی تکه های آینه در سبک آینه کاری مدرن به واسطه ی دستگاه های بروز و هوشمند وابزار آلات مدرن طراحی وسپس برش داده می‌شوند.در آینه‌کاری به سبک مدرن هرچقدر تکه های آینه کمتر باشد .در نهایت طرحی شکیل و لوکس را برای شما به ارمغان میاورد.
هزینه آینه‌کاری دیواری (قدیمی) سنتی به نسبت آینه کاری مدرن (جدید)به مراتب بیشتر است.زیرا برش آینه ها دستی میباشند.و از تکه های بسیار ریز آینه تشکیل میشوند.

آینه دکوراتیو هتل
آینه دکوراتیو هتل

قبل از انجام آینه کاری ستون دیوار بخوانید

 • آینه کاری یکی از هنرهای مختص به ایرانیان است.که در دوره ی ساسانیان استفاده از آن رواج پیدا کرد.
 • آینه کاری در دو سبک مدرن و سنتی تولید میشود.
 • با پیروی از قوانین استفاده از آینه محدودیتی در مکان نصب آینه کاری وجود ندارد
 • در قدیم الایام از قیمت آینه کاری دیوار در مکان های تاریخی و مذهبی استفاده میشد.امروز آینه کاری مدرن برای دکوراتیو کردن منازل استفاده میشود.
 • آینه کاری و آینه cnc تفاوت هایی دارند.
 • آینه کاری را با چسب چوب و گچ نرم به سطوح نصب میکنند.
 • برای لوکس کردن و دکوراتیو کردن فضای داخلی از آنها استفاده میشود.
 • دقت کنید برای نصب آینه کاری از نصابان ماهر کمک بگیرید.
 • قیمت آینه دکوراتیو به عواملی چون رنگ آینه و شیشه برای دیوار ،جنس آینه ،مواد به کار رفته در پشت آینه ،متراژ پروژه

جهت خرید وسفارش

آینه کاری ارزان ،مجموعه شادکو با هدف اشتغال زایی و گسترش تولید ملی بیش از 3 دهه است که فعالیت خود را در زمینه ی تولید دیوار شیشه و آینه آغاز کرده است.صنعتگران این مجموعه ابتدا فعالیت خود را در شهر نهاوند آغاز کردند.

سپس با توجه به گستردگی بازار کار در تهران،به محله مهرآباد نقل مکان کردند.پس از مدتی فعالیت در این محله با توجه به گسترش تولید ،مجموعه نیازمند مساحت بیشتری برای تولید محصولات خود شد.به همین دلیل از مهرآباد به محله ی کنونی واقع در ده ونک نقل مکان کردند.

مجموعه شادکو:

 1. تضمین صد در صدی پس از فروش
 2. وجود متخصصان حاذق
 3. بهره وری از دستگاه های مدرن و پیشرفته
 4. طراحی اختصاصی مدرن
 5. ارسال و نصب در محل
 6. بالاترین کیفیت در کنار قیمت مناسب
 7. سفارش شما کمتر از 72 ساعت آماده تحویل خواهد بود
 8. در صورت نقص محصول سریعا اقدام به رفع نقص خواهیم کرد.
 9. ارسال ایمن محصول
قیمت آینه کاری ستون دیوار به چه صورت است؟

بر اساس جنس نوع و ….محاسبه میشود

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code