اینجا هستید :
آینه کاری طرح آبشاری💥

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

آینه کاری طرح آبشاری💥

آینه کاری طرح آبشاری💥

آینه کاری طرح آبشاری💥 یکی از روش های محبوب برای دکوراسیون داخلی بنا است. ویژگی آینه ها باعث شده که همیشه رکنی جدا نشدنی از زندگی انسان باشد.
آینه کاری جزو هنرهایی میباشد که از زمان های قدیم تابحال در کشور ایران استقبال چشمگیری داشته است.آینه ها نماد درستی و راستی میباشند و باعث شیک و لوکس به نظر رسیدن فضا میگردند.امروزه علاوه بر هنر اینکه اجرای آینه کاری دیوار متوقف نشده است بلکه فضای تنوع این محصول بسیار گسترده تر شده است.

آینه دکوراتیو

با گذر زمان خلاقیت و بروز رسانی آینه ها پیشرفت چشمگیری داشته است.این پیشرفت باعث شده است تا هرآنچه که افراد در این زمینه به آن فکر میکنند را اجرایی کنند.در این مطلب انواع آینه کاری در فضای پذیرایی واتاق خواب و همچنین
آینه کاری بروز پذیرایی را بررسی خواهیم کرد.

آینه کاری طرح آبشاری برای چه بخش هایی از خانه اجرا میشود؟

از آینه ها برای دیزاین و طراحی همه ی بخش های خانه میتوانید استفاده کنید.اما بیشتر از آینه های دکوراتیو برای تزیین اتاق های پذیرایی و فضای نشیمن همچنین سرویس بهداشتی و آشپزخانه استفاده میگردد.استفاده از آینه های دکوراتیو در فضای لابی بسیار ترند شده است.از آینه ها در طیف های متنوع دکوراتیو استفاده میگردد‌.

سبک آینه کاری

آینه کاری سنتی

آینه کاری مدرن

آینه طرح دار

قیمت آینه طرح آبشاری

مانند هر عنصر دکوری، فاکتورهای مختلفی برای هزینه آینه طرح آبشاری در نظر گرفته می شود. هزینه خود آینه بر اساس اندازه آینه تمام شده ، ضخامت آینه، بریدگی ها و هر رنگی مانند مشکی ، برنزی ، شفاف یا خاکستری است . هزینه های اضافی شامل هرگونه حمل و نقل و جابجایی برای حمل ایمن آینه به محل کار و کار لازم برای آماده سازی یا تقویت دیوار و نصب آینه می شود.

مزایای آینه کاری طرح آبشاری💥

استفاده از آینه کاری طرح آبشاری💥 برای پیج مزیت های زیادی را دارا میباشد
از جمله مزایا میتوان به مطالب زیر اشاره کرد
۱.باعث انعکاس نور و روشن شدن فضای خانه میگردد.
۲.باعث ایجاد شدن حس آرامش و غلبه بر استرس
۳.هزینه مقرون به صرفه با دکوراسیون شیک
۴.وجود آینه باعث میگردد لوازم زینتی شما در خانه دید بهترو جذاب تری داشته باشد.
۵.فضای خانه را بزرگتر جلوه میدهد و فضای نشیمن زیباتر و مدرن تر به نظر می رسد .

انواع رنگ بندی در آینه کاری طرح آبشاری💥

آینه کاری طرح آبشاری💥
آینه آبشاری

1.آینه کاری طرح آبشاری💥 برنزی

2.آینه کاری طلایی

3.آینه تراش مشکی

4.آینه تراش مسی

و انواع رنگهای متنوع طبق خواست و سلیقه مشتری

آینه کاری طرح آبشاری💥 مسی و برنزی

آینه های مسی و برنزی تمامی سبک ها را داردو طیف های رنگی جذابی را برای اجرا در بر میگیرد.این طیف رنگی رشد به خصوصی داشته و جذابیت خاصی دارد.
امروزه از رنگ های مس و برنزی استقبال زیادی شده است این موضوع به این علت است که رنگ این کارها در کنار مبلمان استیل وفلز دید جذابی پیدا میکند.آینه ها به دلیل تنوع رنگی و طیف بالایی که دارد با همه نوع دکوراسیون و دیزاینی در منزل همخوانی دارد.

ایجاد محیطی روشن با آینه کاری طرح آبشاری

آینه کاری طرح آبشاری💥
آینه کاری


ایجاد محیطی روشن ، آینه شئ ای است که به بهترین شکل ممکن نور را منعکس می کند . وجود آینه در فضای محیط داخلی باعث می شود روشنایی محیط چند برابر شود . بنابراین نیازی نیست چراغ ها و لامپ های زیادی را در چنین فضایی روشن کرد . همین امر باعث صرفه جویی در مصرف برق می شود . و در هزینه های مصرف برق نیز صرفه جویی می شود . روشنایی زیاد در فضای محیط داخلی شکوه و جلوه ی آن را بسیار زیاد می نماید .

آینه کاری طرح آبشاری💥
آینه دکوراتیو

شیک و مجلل بودن

آینه کاری طرح آبشاری💥 برای هر فضایی به کار می آید.و به آن فضا صمیمیت و گرما هدیه میدهد‌‌.اگر بخواهیم به طور کلی به این موضوع نگاه کنیم آینه هایی با این سبک یک قاب ساده و کم حاشیه را دارا میباشند.هنگام آینه کاری دیوار با رنگ های برنزی رنگ دیوار را تیره تر در نظر داشته باشید.زیرا جذابیت و جلوه ای طولانی مدت به فضای راهرو یا سالن نشیمن شما میدهد.

در کدام قسمت خانه استفاده از آینه توصیه نمی شود

در آشپزخانه بهتر است از آینه کاری استفاده نشود.
زیرا این امر باعث میشود آشپزخانه شما شلوغ به نظر برسد.و گرمایی که در فضای آشپزخانه بوجود می آید کاسته میگردد.جای دیگری که از نظر اجرای آینه باید به آن اهمیت بدهید سرویس بهداشتی میباشد که انعکاس نور آینه ها در مقابل کاسه توالت نباشد.
اگر سرویس بهداشتی پنجره داشته باشد بهترین گزینه روبروی پنجره میباشد.در کل استفاده زیاد و نابجا از آینه های دکوراتیو باعث بهم ریخته شدن خانه میشود و انعکاس ها را در هم میریزد.

آینه ی بک لایت

آینه کاری طرح آبشاری💥
آینه ی پذیرایی

آینه های بک لایت امروزه دارای طرفداران بسیار زیادی میباشد.به دلیل مدرن بودن و جذابیت بالایی که دارد امکاناتی جذاب برای خریداران به همراه دارد.به عنوان مثال میتوانید از آینه های بک لایت برای تماشای فیلم یا گوش دادن موسیقی استفاده کنید.از این آینه ها برای سالن های زیبایی و آرایشی که نیاز به نور بیشتری دارد استقبال بی نظیری شده است.
رنگ نور و شدت نور آینه بک لایت قابل تنظیم میباشد و این تغییر با لمس کردن دکمه ای که روی آن نصب میشود انجام میگیرد‌ نکته ی جالبی که حیرت برانگیز است با حرکات دستتان میتوانید رنگ نور این آینه ها را تعویض کنید.

آینه تراش خورده

تولیدی شادکو با کمک ابزاری روی آینه و لبه های آن را میتواند با زاویه های سفارش
تولید کرده و آن را زیباسازی کند.و همچنین برای از بین رفتن تیزی کنار لبه آینه و شیشه کنار آن را برش میزنند یا به اصطلاح تراش میدهند.

بعد از تراش آینه ها با تابش نور خورشید روی آینه درخشش و زیبایی آینه های دکوراتیو را نمایان میکند.
آینه تراش به آینه ای میگویند که چهار طرف آن برش خورده باشد شما میتوانید در مجموعه شادکو این آینه ها را در شکل های لوزی مستطیل دایره و مثلث تراش خورده تولید و عرضه میکند.

آینه کاری طرح آبشاری💥
آینه پذیرایی طلایی

لوازم مورد نیاز برای نصب آینه

1.استفاده از چسب مخصوص

2.استفاده از شیشه بر جهت برش

3.استفاده از چوب

4.استفاده از آینه

5.استفاده از گچ نرم

6.استفاده از سیریش

7.استفاده از میز کار

8.استفاده از قلم طراحی

9.استفاده از انواع خط کش

10.استفاده از انواع کاردک

تفاوت آینه cnc و آینه کاری

آینه های cnc و آینه کاری در دید اول بسیار شبیه به هم هستند.
ولی اگر بخواهیم تخصصی آن ها را بررسی کنیم تازه میفهمیم که تفاوت های بسیاری باهم دارد.آینه های cnc همان آینه های یکدست میباشد که شیارهایی با لیزر روی آن ها را فرا گرفته است.
در اجرای آینه کاری دیوار،آینه ها یکدست نیستند و مثل تیکه های پازل کنار هم قرار میگیرد وزیبایی بی نظیری را رقم میزند.
نقطه ی قوت این آینه ها در قیاس با آینه ی سی ان سی این است.

که وقتی دچار شکستگی شود قطعه های آسیب دیده را با آینه ای شبیه به آن تعویض کرد.اما زمانی که آینه های cncشکسته میشود دیگر نمیتوان از آن استفاده کرد و به طور کلی از بین میرود.
نکته قابل توجه دیگر این است که آینه های سی ان سی حمل راحت تری به همراه داشته و نظافت و مراقبت آن از آینه کاری راحت تر به نظر میرسد.

انواع آینه کاری:

۱.آینه های رنگی در طیف های متنوع
۲.آینه های آنتیک و لوکس
۳.آینه کاری جورچین
۴.آینه مات
۵.آینه کاری آبشاری
۶.آینه های هندسی در اشکال مختلف
۷.آینه های درخشان

آینه کاری

روانشناختی فنگ شویی با آینه کاری طرح آبشاری💥

در کشور چین نوع دیگری از آینه کاری وجود دارد که به آن فنگ‌شویی می‌گویند که چینی ها اعتقاد دارند استفاده از این هنر در خانه می تواند انرژی های منفی را از خانه خارج و انرژی مثبت را وارد خانه کند…. به هر حال اجرای آینه کاری دیوار در منازل علاوه بر زیبایی منزل محیط خانه را روشنتر و خانه را بزرگتر از آنچه که هست نشان می دهد و شادی و نشاط را افراد منزل مخصوصا کودکان القا می کند.

چیدمان آینه های پازلی انواع دیوارپوش

مهم ترین بحث اساسی برای آینه ها جورچین چیدمان آن ها میباشد.سبک این چیدمان بستگی به مشتری و محل اجرا دارد.چیدمان این دیوارپوش ها به صورت پازلی منظم یا نامنظم است.

که حتی در این چیدمان ها باید نظم خاصی را دارا باشد.
مزیت این آینه کاری طرح آبشاری💥این است که به هر شکلی میتوانید چیدمان را انجام دهید و به همین از تنوع اشکال مختلفی برخوردار میباشد.این آینه برای افرادی که دوست دار تنوع هستند بهترین گزینه میباشد.همچنین با این اوصاف مقرون به صرفه هم میتواند باشد

آینه کاری در چه محل هایی از پذیرایی انجام می گیرد ؟

آینه کاری پذیرایی ، در دیوار ها ، ستون ، سقف و …انجام می شود .

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code