اینجا هستید :
آینه کاری طرح شفق

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

زیبایی شفق

آینه کاری طرح شفق

آینه کاری طرح آبشاری و شفق یکی از زیباترین آینه های دکوراتیو در دکوراسیون داخلی محسوب می شوند. این نوع آینه ها را می توان در هر قسمتی از خانه و محل کار نصب کرد. یکی از بهترین مزایای آینه کاری طرح شفق بزرگتر نشان دادن فضای روشن و مدرن است . آینه کاری طرح شفق به صورت کاشی های آینه ای زیبا تولید و عرضه می شوند. کاشی های آینه ای به دلیل حمل و نقل راحت و سبک بودن آن از جذابیت زیادی برخوردار هستند. یکی دیگر از دلایل محبوبیت آن به دلیل تراش هایی است که اطراف آینه طرح شفق ایجاد می شود. همین امر موجب می شود هنگامی که آینه ها در کنار همدیگر قرار می گیرند. نقش شفق را به وجود می آورند. همانند تابلویی زیبا و مدرن می درخشند.

آینه ها راهی را به ساکنان می دهند تا به لباس هایشان نگاه کنند یا ظاهر کلی خود را به طور کلی بررسی کنند. آینه ها کاربردهای دیگری نیز دارند، از ایجاد دید برای خودروها از طریق آینه های دید عقب، آینه های جانبی و … مورد توجه قرار می گیرند .

در دنیای طراحی داخلی ، آینه ها عملکرد منحصر به فردی دارند. آینه ها با ایجاد توهم فضای اضافی، فضا را در یک اتاق تنگ ایجاد می کنند. اگر درست استفاده شوند، می توانند راه های عالی برای توزیع مجدد نور طبیعی و مصنوعی باشند.

آینه کاری دیواری چیست

همانطور که از نام آن پیداست. دیوارهای آینه ای آینه هایی هستند که بر روی دیوار نصب می شوند که ارتفاع، عرض یا هر دو را در بر می گیرند. دیوارپوش آینه ای جدید به یک انتخاب محبوب در طراحی تبدیل شده اند. با این حال، برخلاف تصور رایج، دیوارهای آینه ای قدیمی نیستند. طراحان داخلی از آنها در محیط های مختلف استفاده می کنند.

آینه کاری
آینه کاری طرح شفق

قرار دادن آینه دیواری

آینه ها را مقابل بزرگترین پنجره قرار دهید

نصب یک آینه دیواری تمام طول روبروی بزرگترین پنجره، یک پنجره “ثانویه” ایجاد می‌کند. پنجره‌ های بزرگی که منظره‌ای از ساحل یا علفزار را نشان می‌ دهند، به نقاشی‌های مینیاتوری روی آینه‌های دیواری که طول کامل ندارند تبدیل می‌شوند.

آینه ها را برای طولانی یا عریض کردن راهرو قرار دهید

آینه های دیواری که در امتداد یا انتهای راهرو قرار می‌گیرند این توهم را ایجاد می‌کنند که راهرو طولانی تر یا عریض تر از چیزی است که به نظر می‌رسد. آنها جایگزین بسیار خوبی برای نقاشی هستند. فقط اگر دکور های زیادی وجود داشته باشد. مانند میز کناری با تزئینات زیاد یا گیاهان داخلی. از تعادل بین هنر تزئینی و آینه استفاده کنید.

آینه
آینه کاری طرح شفق

آینه های تمام قد را در نیمه بالایی دیوار قرار دهید

به جز مواقعی که می‌خواهید قبل از بیرون رفتن به کفش‌هایتان نگاه کنید، انتخاب بهتر طراحی این است که آینه‌های تمام قد را بلند کنید. اگر خانه شما لوستر دارد، آینه تمام قد ظرافت قطعه سقف را دو چندان می‌کند. همچنین به پخش نور مصنوعی کمک می‌کند، در مصرف انرژی صرفه جویی می‌کند و اتاق شما را روشن تر نشان می‌دهد.

آینه مدرن
آینه کاری طرح شفق

آینه‌های تمام قد را روی یک دیوار بزرگ قرار دهید

آینه دیواری عمودی از کف تا سقف دو بخش ایجاد می‌کند و باعث می‌شود کمتر خسته کننده شود. این انتخاب طراحی ممکن است زمانی که چیزهای بیشتری را در داخل اتاق قرار می‌دهید تغییر کند. اما برای فضاهایی که با وسایل زیاد نامناسب به نظر می‌رسند، آینه دیواری به این سبک به انتخاب ایده آلی تبدیل می‌شود.

از آینه‌های دیواری کاشی کاری شده به عنوان جایگزین هنر استفاده کنید

اگر نمی‌توانید تصمیم بگیرید که چه اثر هنری را به دیوار خود نصب کنید. آینه‌های دیواری کاشی کاری شده ممکن است کارساز باشند. آینه‌های دیواری در اشکال و اندازه های مختلفی وجود دارند. بنابراین اگر یک طرف اتاق شما به شدت تزئین شده و طرف دیگر فقط یک دیوار خالی است، قطعات آینه کاشی شده را روی دومی قرار دهید. دیوار را می‌شکند در حالی که برخی رنگ ها و الگوها را منعکس می‌کند.

اینها تنها برخی از راه‌هایی است که می‌توانید آینه ها را در داخل اتاق قرار دهید. چندین راه دیگر برای قرار دادن آینه‌ها وجود دارد، و می توانید با قرار دادن آینه آزمایش کنید. فقط به یاد داشته باشید که آینه ها مانند پنجره‌های کوچک عمل می‌کنند. آنها فضای بیشتری ایجاد می‌کنند و به جهش اطراف نور کمک می‌کنند.

قیمت آینه کاری طرح شفق چقدر است

قیمت آینه کاری طرح شفق در هر فوت مربع یا یک چهارم اینچ است. قیمت متوسط ​​یک فوت مربع آینه می‌تواند متغیر باشد. قیمت آینه‌های دیواری نیز بر اساس ضخامت متریال مورد استفاده متفاوت است.

اکثر آینه‌ها ترکیب یکسانی دارند، اما آینه‌های گران‌تر از یک پوشش بازتابنده استفاده می‌کنند که به سرعت آینه‌های معمولی محو نمی‌شود. علاوه بر این، برخی از آینه‌ها ممکن است دارای خواص اضافی مانند مقاومت در برابر خراش یا مقاومت در برابر خوردگی باشند.

شفق میرر
آینه کاری طرح شفق

کاغذ دیواری آینه ای چیست

مانند هر کاغذ دیواری، آنها را می توان روی دو نوع پایه، کاغذ و نبافته ساخت. که از اولین دوستداران محیط زیست به حساب می‌آیند . و حتی در مهد کودک‌ها نیز قابل استفاده هستند . موارد دوم متراکم‌تر هستند، آنها می‌توانند نقص‌های جزئی سطح را پنهان کنند، علاوه بر این، آنها در چسباندن بسیار ساده هستند. در بالای پایه یک لایه فویل آلومینیومی قرار می‌گیرد (بنابراین به این کاغذ دیواری‌ها متالیز نیز می گویند) و سپس نقاشی رنگ. برای اینکه روکش تزئینی فرسوده نشود، از بالا با لایه ای از لاک بی‌رنگ محافظت می‌شود.

 1. آنها می توانند از یک لایه فلزی تشکیل شده باشند یا فقط دارای درج های آینه‌ای بر اساس مات باشند.
 2. کاغذ دیواری‌هایی با رنگ نقره ای، برنزی یا طلایی، با روکش مات یا درخشان، با بازتاب عالی وجود دارد.
 3. کاغذ دیواری با جلوه آینه تقریباً با هر جهت سبکی مطابقت دارد. زیور آلات و رنگ هایی برای دکوراسیون داخلی کلاسیک وجود‌دارد ، همچنین در کاتالوگ تولید‌کنندگان می‌توانید گزینه‌هایی برای تکمیل دکوراسیون داخلی مدرن پیدا کنید. طراحی می‌تواند هر گونه باشد، با تک نگاری های پرآذین و توری ظریف شروع می‌شود و به نوارهای مینیمالیستی پایان می‌دهد.
 4. چنین کاغذ دیواری‌هایی در کنار هر پوششی مناسب خواهند‌بود. و این واقعیت پتانسیل گسترده ای را برای طراحان باز می‌کند که به لطف آن می‌توان یک فضای داخلی منحصر به فرد و بی نظیر ایجاد‌کرد.

ویژگی های کاغذ دیواری آینه ای

کسی که کاغذ‌دیواری را با الگوی آینه ای عاقلانه انتخاب می‌کند، زیرا نه تنها مد روز، بلکه دکوری بادوام است، که علاوه بر این، عملکرد و ویژگی های زیبایی شناسی عالی دارد

 • دوام: هنگامی که با احتیاط مورد استفاده قرار می‌گیرند، برای چندین دهه کار می‌کنند، اثرات مکانیکی جزئی را تحمل می‌کنند (خراشیده نمی شوند) و حتی در برابر رطوبت نیز مقاوم هستند. برای مدت طولانی قادر به حفظ ظاهر اصلی خود است.
 • مقاومت در برابر رطوبت: آنها رطوبت را جذب نمی‌کنند، بنابراین باکتری‌ها در پشت پوشش تکثیر نمی‌شوند و قارچ شروع نمی‌شود.
 • مراقبت آسان: کافی است گرد و غبار را از روی سطح چسبانده شده با کاغذ‌دیواری آینه پاک کنید. برای تازه کردن ظاهر دیوارها مجاز است آنها را با یک اسفنج مرطوب پاک کنید.
 • قادر به افزایش بصری اندازه اتاق و سبک تر کردن آن است.
 • طیف گسترده ای از رنگ ها، زیور آلات، ترکیبی از قطعات کاغذ دیواری مات و آینه.

از معایب باید به عدم توانایی در مقاومت در برابر استرس مکانیکی اشاره کرد، زیرا خراش ها یکپارچگی پوشش تزئینی را نقض می کنند. همچنین، این کاغذ دیواری‌ها روی سطحی که روی آن چسبانده می‌شوند، بسیار خواستار هستند. دیوارها باید به حالت ایده آل آورده شوند و با دقت تراز شوند (در غیر این صورت تمام حفره ها و برآمدگی ها روی دیوار آینه قابل مشاهده خواهند‌بود). اگر در مورد قیمت صحبت کنیم، آنگاه بسیار بالا است.

مدرن آینه
آینه کاری طرح شفق

تفاوت های ظریف چسباندن و عملکرد کاغذ دیواری آینه

ما قبلاً الزامات اصلی عملیات را بیان کرده‌ایم: مهمترین چیز این است که پوشش تزئینی را خراش ندهید یا مالش دهید تا خراب نشود. اما در کار نصب چند قانون وجود دارد.

 • تراز خوب سطحی که باید چسبانده شود نه تنها برای کاغذ دیواری آینه، بلکه برای هر کاغذدیواری دیگری نیز لازم است. برای اینکه تعمیر زیبا و مواد تکمیل گران قیمت خراب نشود، قبل از چسباندن هر گونه کاغذ دیواری، باید دیوارها را با دقت تراز کنید.
 • چسب مطابق با آنچه که اساس تصویر زمینه آینه، غیر بافته شده یا کاغذی انتخاب می‌شود. اما در هر صورت، با توجه به وزن قابل توجه پارچه های متالایز، ترکیب چسب به گونه ای ایجاد شد که در فرم تمام شده ضخیم بود.

و در نهایت، مزیت دیگری را به یاد می‌آوریم که به طور فعال توسط سازندگانی که کاغذ دیواری آینه‌ای تولید می‌کنند مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محافظت در برابر تشعشعات الکترومغناطیسی است. اگر کسی این کار را در آپارتمان خود انجام دهد، حفاظت الکترومغناطیسی کار خواهد کرد. در غیر این صورت، این فقط یک ترفند تبلیغاتی است.

لوکس شفق
آینه کاری طرح شفق

کاغذ دیواری آینه ای چیست؟

مانند هر کاغذ دیواری، آنها را می‌توان روی دو نوع پایه، کاغذ و نبافته ساخت. اولین دوستدار محیط زیست و حتی در مهد کودک قابل استفاده است. موارد دوم متراکم‌تر هستند، آنها می توانند نقص های جزئی سطح را پنهان کنند، علاوه بر این، آنها در چسباندن بسیار ساده هستند. در بالای پایه یک لایه فویل آلومینیومی قرار می گیرد (بنابراین به این کاغذ دیواری ها متالیز نیز می گویند) و سپس نقاشی رنگ. برای اینکه روکش تزئینی فرسوده نشود، از بالا با لایه ای از لاک بی رنگ محافظت می‌شود و…

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code