اینجا هستید :
آینه کاری طرح شکسته

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

شکسته

آینه کاری طرح شکسته

آینه کاری های طرح آبشاری و شکسته یکی از محبوب ترین ها در آینه کاری هستند که امروزه بیش از گذشته مورد توجه عموم قرار گرفته است. در این مقاله به تمامی موارد راجع به آینه های طرح شکسته خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

معمولاً آینه ها چیزهایی نیستند که افراد هنگام تزئین اتاق خود بیشتر به آن توجه کنند. همه از مزایای کاربردی و هیجان انگیزی که آینه ها می توانند برای یک فضا به ارمغان بیاورند، نمی دانند. اگر ندانیم چگونه از این وسایل تزئینی زیبا، ظریف اما دست کم گرفته شده استفاده کنیم، فرصت داشتن فضایی مدرن و متفاوت را از دست خواهیم داد . اینها نکات مفیدی هستند که هنگام تزئین خانه با آینه باید به آنها توجه کنید .

آینه های طرح شکسته در کجا نصب نشوند

آینه ها واقعاً می توانند همه تفاوت ها را در یک اتاق ایجاد کنند. حتی اگر آینه ها راه سریعی برای تقویت نور و ایجاد احساس بزرگتر دیده شدن در اتاق هستند، اما مکان هایی وجود دارد که نباید آنها را نصب کرد.

مستقیماً بالای تخت یا روبروی تخت نصب نشود

به گفته متخصصان، آینه هایی که مستقیماً بالای تخت (یا مبل) شما قرار دارند. می توانند به دلیل وزنی که روی سر شما نصب است، احساسات آرام و صلح آمیز را مختل کنند. علاوه بر این، شما می خواهید از نصب کردن آینه به دیوار روبروی تخت خود اجتناب کنید. زیرا طبق برخی سنت ها ، روح شما هنگام خواب بدن شما را ترک می کند و وقتی خود را در آینه می بیند ممکن است مبهوت شود. چه اینطور باشد یا نه، این قرار دادن در سطح عملی معنا ندارد. آینه ها می توانند انواع توهمات را در نیمه روشنایی و تاریکی ایجاد کنند که افکار شما را به هم می‌ریزد .

آینه کاری
آینه کاری طرح شکسته

در آشپزخانه نصب نشود 

به طور کلی، دستورالعمل های وجود دارد و پیشنهاد می کند که از آینه در آشپزخانه به طور کلی اجتناب کنید. اگرچه این مکان محبوبی برای آینه نیست، اما رو به روی اجاق گاز برای آینه‌ها مشکل بزرگی نیست. باز هم، قرار دادن آینه در نقطه‌ ای که به‌ طور معمول بخار و ذرات چربی دارد، چندان عملی نیست. به هر حال، هیچ کس نمی خواهد دائماً پاشیدن سوپ را از روی آینه تمیز کند!

مستقیماً روبروی درب ورودی نصب نکنید

وقتی نوبت به دریافت انرژی خوب در خانه می رسد، می خواهید درب ورودی را برای استقبال از آن در داخل آماده نگه دارید. اگر یک آینه درست روبروی در ورودی خود داشته باشید، انرژی خوب از بیرون به سمت داخل خانه انعکاس پیدا می‌کند . بسیاری از مردم در سرسرای خود آینه می خواهند، و این خوب است، فقط مطمئن شوید که روی یک دیوار عمود بر روی دیوار باشد که نور را جذب کند.

آینه‌ کاری های طرح اریب و شکسته را در جایی نصب کنید. که از آن‌ها استفاده می‌کنید و شما را خوشحال می‌کنند. با در نظر گرفتن این نکات، امیدواریم فضای شما به بهترین و درخشان ترین پتانسیل خود برسد. ما می توانیم در این زمینه کمک کنیم! اکنون قاب‌ های سفارشی، آینه‌های قاب‌دار، و گزینه‌های افزودن قاب را کشف کنید. تا آنچه را که به بهترین وجه مناسب استایل شما است بیابید.

زیبا /اینه
آینه کاری طرح شکسته

مزایای آینه شکسته در دکوراسیون

روندها تغییر می کنند، اما آینه ها هرگز از مد نمی افتند. از آنجایی که هزاران سال پیش اینها اختراع شدند، اینها برای انسان مفید بوده اند.

به لطف تطبیق پذیری و تنوع، آینه ها به راحتی با اثاثیه منزل ادغام می شوند، چه کاربردی، چه زیبایی شناختی و چه بصری. امروز می خواهیم در مورد تمام مزیت هایی که برای معرفی آینه در دکوراسیون منزل دارد صحبت کنیم.

زیبایی آینه
آینه کاری طرح شکسته

آینه ها بسیار کاربردی هستند

اجازه دهید با صحبت در مورد یکی از بهترین کیفیت های آینه شروع کنیم: اینه‌ها مکمل های تزئینی بسیار کاربردی هستند. وقتی انعکاس خود را نشان می‌دهیم، به ما برای لباس پوشیدن، آرایش کردن، شانه کردن، اصلاح …کمک می‌کنند . همانطور که می‌دانید، اینه‌ها در حمام کاملاً ضروری هستند، اگرچه وجود آینه در سالن و اتاق خواب نیز بسیار مفید است.

اگرچه هر آینه ای ممکن است کاربردی باشد، اما حقیقت این است که بیشترین توصیه برای اتاق خواب یا مکانی که برای لباس پوشیدن انتخاب شده است می‌باشد . اگر فضایی برای قرار دادن آینه‌ ندارید، همیشه می‌توانید کابینتی را انتخاب کنید که دارای آینه باشد.

آینه‌ها باعث افزایش روشنایی می‌شوند

بدون شک یکی از بزرگترین مزایای آینه‌ها این است که می توانند درخشندگی هر اتاق را افزایش دهند. به همین دلیل، اینه‌ها مکمل های تقریبا ضروری در اتاق‌هایی با نور طبیعی کم هستند. البته برای به دست آوردن احساس درخشندگی بیشتر، مهم است که آینه را در کنار یا جلوی پنجره یا لامپ قرار دهید تا نور را در کل فضا منعکس و چند برابر کنید.

اگر می‌خواهید اتاقی درخشان‌تر داشته باشید، توصیه می‌کنیم آینه کاری طرح آبشاری و شکسته را در مقابل دیوار خالی نصب نکنید، زیرا نتیجه ممکن است خوشایند نباشد. علاوه بر این، درخشندگی را افزایش نمی‌دهد.

آینه شکسته
آینه کاری طرح شکسته

آینه ها فضاها را از نظر بصری گسترش می دهند

معرفی آینه در خانه نیز راه حلی ایده آل برای گسترش بصری فضاها است. بنابراین تزئین با آینه به ویژه برای خانه‌های کوچک توصیه می شود.

به طور منطقی، هرچه از آینه بزرگتر استفاده کنید، دامنه بصری بیشتری خواهید داشت. به عنوان مثال، قرار دادن آینه ها از کف تا سقف، به خصوص روی دیوارهای مجاور پنجره، ایده بسیار خوبی است.

آینه ها عمق می دهند

از طرفی می‌خواهیم بگوییم که آینه‌ها نیز می‌توانند به فضاها عمق دهند. به عنوان مثال، می‌توانید با قرار دادن ترکیبی از آینه‌ها با اندازه‌ها و مدل‌های مختلف روی یک دیوار، فضا را طولانی تر و عمیق تر جلوه دهید.

همچنین می توانید با قرار دادن آینه‌هایی که کل دیوار را پوشانده‌اند، به احساس عمق بیشتری دست پیدا کنید. و اگر به قسمتی از سقف آینه نگاه کنید، جلوه ای از ارتفاع بیشتر را نیز خواهید دید.

مدرن شکسته
آینه کاری طرح شکسته

آینه ها زیبایی را به اتاق ها می آورند

همچنین باید به خاطر داشت که آینه‌ها زیبایی را به اتاق ها می آورند. به لطف انبوه مدل‌هایی که در بازار می توانید پیدا کنید، هنگام معرفی آینه در دکوراسیون منزل گزینه‌های زیادی پیش رو خواهید‌داشت.

هنگام انتخاب آینه نه تنها باید اندازه اتاق یا فضا را در نظر بگیرید، بلکه باید سبک تزئینی، متریال و رنگ‌هایی را که در مکان حاکم است را نیز در نظر بگیرید.

چگونه آینه ها را به همراه درخشندگی تمیز کنیم

آینه‌ها در خانه شما هم هدف کاربردی و هم زیبایی شناختی دارند. هنگامی که آنها به بهترین شکل ظاهر می‌شوند، به شما کمک می‌کنند حتی از فضای خود احساس غرور کنید. ناگفته نماند که آرایش کردن خود در مقابل آینه ای که شفاف و تمیز است بسیار آسان‌تر است. تمیز کردن آینه‌ها بدون بر جای گذاشتن رگه ها ساده است، چه بخواهید از محصولات تمیز کننده معمولی استفاده کنید و چه از محصولات طبیعی. در این مقاله نحوه تمیز کردن آینه های خود را با استفاده از انواع مواد مختلف توضیح خواهیم داد.

آینه دیوار
آینه کاری طرح شکسته

درخشندگی بدون رگه روی شیشه و آینه

خب، شما چند آینه زیبا در منزل و محل کار خود دارید ؟ شاید یکی در ورودی، دیگری در اتاق خواب شما، و پایین راهرو همچنین آینه هایی در حمام و یا در اتاق کودکان شما باشد. بدون اینکه متوجه باشید، به نوعی توانسته اید شیشه های بازتابنده زیادی را وارد زندگی خود کنید و اکنون می خواهید بهترین راه برای تمیز کردن آن را بدانید.

بهترین روش برای تمیز کردن آینه ها به این صورت است که ابتدا آینه خود را از بالا به پایین با محلول تمیزکننده دلخواه خود اسپری کنید. واقعاً مهم نیست که از یک محصول تجاری تمیز کننده پنجره استفاده می‌کنید یا محلول خود را درست می‌کنید. نتایج می‌تواند کاملاً مشابه باشد و می‌تواند مزایایی برای هر کدام وجود داشته باشد. در صورتی که هنوز آن را امتحان نکرده‌اید، در ادامه مقاله نحوه ساخت محلول پاک کننده طبیعی را توضیح خواهیم داد.

در مرحله بعد، یک پارچه میکروفیبر را بردارید و به آرامی آن را از یک سر به سمت دیگر آینه حرکت دهید. وقتی به لبه‌ها رسیدید، پارچه را تا کنید و محلول اضافی را که ممکن است به لبه کشیده باشید خیس کنید. میکروفایبر در اینجا توصیه می‌شود زیرا سایر رسانه‌ها مانند حوله‌های کاغذی و حوله‌های پارچه‌ای معمولی تمایل دارند ردی از کاغذ یا قطعات پارچه را در سراسر آینه شما باقی بگذارند. هیچ کس آن را نمی‌خواهد.

دیواری آیینه ای
آینه کاری طرح شکسته

نحوه تمیز کردن آینه ها با استفاده از محصولات طبیعی

اگر به این فکر می‌کنید که چگونه پنجره حمام یا هر سطح شیشه‌ای دیگر را در خانه خود بدون استفاده از محصولات تجاری تمیز کنید، در جای مناسبی هستید. باور کنید یا نه، می‌توانید تقریباً هر محصول پاک کننده تجاری موجود را با استفاده از مواد کاملاً طبیعی ایجاد کنید. در گذشته، بسیاری از مردم برای تمیز کردن کل خانه خود به این معجون‌های ساده اعتماد می‌کردند.

امروزه، بسیاری از مردم در حال تجدید نظر در مورد محصولات پاک کننده طبیعی هستند. زیرا می‌خواهند سبک زندگی متعادل و جامع تری داشته باشند. حقیقت این است که بسیاری از پاک کننده‌های تجاری حاوی موادی هستند. که در بهترین حالت در مورد مشخصات ایمنی کلی آنها مشکوک هستند.

بهترین و ساده ترین راه برای ایجاد یک پاک کننده طبیعی پنجره، ترکیب کردن مقادیر مساوی آب و سرکه در یک بطری اسپری است. این پاک کننده آزمایش شده. به خوبی شیشه شوی‌های تجاری کار می‌کند. اما حاوی هیچ یک از مواد شیمیایی خطرناکی که این محصولات دیگر دارند، نیست.
اسید طبیعی موجود در سرکه به آن قدرت پاک کنندگی می‌دهد. تا در سراسر پنجره‌ها و سایر سطوح شیشه‌ای شما بشکند. به عنوان یک امتیاز، ممکن است خوشحال باشید. که می‌توانید از این محصول خانگی DIY روی میز، کف و سایر سطوح خانه خود نیز استفاده کنید.

زیبا مدرتی
آینه کاری طرح شکسته

آنچه را که برای شما بهتر کار می کند پیدا کنید

هر کس باید به روش خود از خانه خود مراقبت کند. آنچه برای برخی از خانواده‌ها مفید است ممکن است برای برخی دیگر کارساز نباشد. این کاملاً خوب است. ما مجبور نیستید کارها را به روش دیگران انجام دهید. این فضای شماست و می توانید هر طور که می خواهید از آن مراقبت کنید.

تمیز کردن پنجره ها برای نشان دادن درخشش بدون رگه بسیار آسان است. شما می توانید تنها در چند دقیقه از تمام سطوح شیشه ای خانه خود مراقبت کنید. اگر این کار را به این دلیل به تعویق انداختید که دفعه قبل از نتایج راضی نبودید، به سادگی مراحل بالا را دنبال کنید و سطوح شیشه ای کاملا درخشان و بازتابنده را امروز نشان دهید.

سال جدید آینه های زیبا
آینه کاری طرح شکسته

مزایای آینه طرح شکسته در دکوراسیون چیست؟

این نوع آینه ها بسیار کاربردی هستند.
موجب افزایش روشنایی فضای داخلی می شوند.
زیبایی را به اتاق های شما می بخشند.
و…

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code