اینجا هستید :
آینه کاری طرح نامنظم

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

آینه کاری طرح بازوبندی

آینه کاری طرح نامنظم

در این مقاله گروه مجوعه شادکو قصد دارد تا اطلاعاتی جامع و کامل در مورد آینه کاری طرح نامنظم ارایه قرار دهد . همچنین با مجموعه ای از تصاویر دقیق محصول ها و معرفی مدل های گوناگون آن آشنا کند . و همچنین کاربرد و مزایای هر کدام از محصولات را باهم مقایسه نماید . در ادامه مطلب به بررسی انواع دیوارپوش ها و معرفی خدمات و معرفی بهترین مرکز خرید انواع دیوارپوش و انواع پوشش کف همراه با بررسی هزینه های نصب و اجرای آن می‌پردازیم .

هر آنچه در رابطه با آینه کاری طرح نامنظم باید دانست :

توضیحاتی در مورد آینه کاری طرح نامنظم در مطلب زیر ارائه می گردد

قبل از توضیحات پیرامون طرح آینه کاری نامنظم ذکر این نکته لازم است که هدف تیم حرفه ای گروه شادکو از ارائه ی توضیحات این است که مشتریان گرامی با اطلاعات کامل اقدام به ثبت سفارشات خود در مورد محصولات درجه یک گروه شادکو نمایند.

آینه کاری طرح نامنظم
انواع آینه کاری های طرح نامنظم با کیفیت و به روز مناسب برای تمام مکان ها

در مطلب زیر به صورت فهرست وار به معرفی تنوع طرح های آینه کاری می پردازیم

آینه کاری روی دیوار
انواع آینه کاری های طرح نامنظم با کیفیت و به روز مناسب برای تمام مکان ها


ابتدا لازم است تاریخچه ی ساخت آینه و آینه کاری توضیح داده شود


در ابتدا شیشه ساخته و تولید گردید . انسان با دیدن چهره ی خود در آب نهر و دریاچه ها بسیار شگفت زده شد . لذت دیدن چهره ی خود در آب و همچنین دیدن تصویر و انعکاس درختان و ماه و ….. در آب بسیار هیجان زده و خوشحال می شد . بنابراین پس از کشف فلزات به فکر افتاد که فلزات را بسیار صیقل دهد تا بتواند . تصویر خود را در آن ببیند و بعدها متوجه شد این آینه های فلزی کاربردهای دیگری نیز دارند مانند : انعکاس نور برای علامت دادن به یک دیگر که از کاربردهای دیگر آینه محسوب می شد . این آینه ها زمینه ساز ساخت آینه کاری طرح نامنظم امروزی بودند .

ادامه تاریخچه ساخت آینه و آینه کاری

در قرون وسطی آینه هایی که از فولاد ساخته می شد . به مراتب نسبت به آینه هایی که از جنس مس و برنز و مفرغ بودند شفاف تر و صیقلی تر بودند و به همین دلیل هم استقبال از از آینه ها بسیار زیاد شد . و تا چند قرن بعد هم همچنان مورد توجه مردم بودند. سپس هنرمندان خلاق کشف کردند . که از شیشه با ایجاد تغییرات به می توانند آینه های بسیار شفاف تری نسبت به آینه های فولادی بسازند . و این یک تحول عظیم در صنعت آینه سازی محسوب می شود .


آن چه از گزارشات باستان شناسان در دست است بیانگر این است . که خلاقیت در تولید و ساخت شیشه و سپس تولید آینه از شیشه ها مربوط به منطقه ی خاورمیانه می شود و از این منطقه به اروپا منتقل گردیده است . سپس در قرن ۱۲ که اوج شکوفایی علوم و دانش ها اوج شکوفایی علم و دانش مسلمانان بود . مسلمانان در آن زمان در علومی مانند : پزشکی ، کاغذ سازی ، ریاضیات ، شیشه و بلور سازی در اوج پیشرفت و درخشش بودند . به همین دلیل است که پژوهشگران اعتقاد دارند باید ساخت و تولید آینه ها از جنس شیشه در منطقه خاورمیانه انجام شده است . و بعدها به سایر مناطق و کشورها راه پیدا کرده است .

انواع آینه کاری
انواع آینه کاری های طرح نامنظم با کیفیت و به روز مناسب برای تمام مکان ها


تاریخچه ی آینه کاری طرح نامنظم در کشور ایران در قسمت زیر توضیح داده می شود


از جمله هنرهای اصیل و سنتی ایران می توان از هنر آینه کاری طرح نامنظم نام برد . این هنر اصیل و زیبا عموما در زیباسازی فضای محیط داخلی استفاده می شد . و باز هم عموما به طور ویژه نهایت هنرنمایی معماران ایرانی در تزیینات اماکن مذهبی و متبرک مانند : مساجد ، حرم امامان و امامزادگان دیده می شود . استفاده از قطعات آینه در اندازه و ابعاد مختلف به هنر آینه کاری مشهور است . و به این نام شناخته می شود .


به طور مثال می توان به طرح های متنوع آینه کاری که در زیر نام برده می شود اشاره نمود


و ده ها طرح متنوع دیگر که شرح و توضیح هریک از این طرح ها در مطالب کامل و جامع در سایت گروه شادکو موجود است.
هریک از این طرح های زیبا و شیک را با در نظر گرفتن سلیقه ی مشتری و با توجه به مجموع طراحی دکوراسیون فضای داخلی می توان انجام داد. این همه تنوع نتیجه ی خلاقیت هنرمندان و رشد پیشرفت تکنولوژی می باشد.

طراحی های نامنظم
انواع آینه کاری های طرح نامنظم با کیفیت و به روز مناسب برای تمام مکان ها


مکان های مناسب برای انجام عملیات نصب آینه کاری طرح نامنظم در مطلب زیر توضیح داده می شود

هال یا همان اتاق های نشیمن


هال یا همان اتاق نشیمن ، با توجه به این که معمولا ورود اولیه ی افراد به بخش های در هر خانه ای است . استفاده از آینه کاری طرح نامنظم می تواند باعث شود که توجه هر فردی جلب شود . و در بدو ورود مجذوب سلیقه ی صاحب خانه می شود . و زیبایی فضای محیط داخلی حس خوبی در افراد ایجاد می کند .

اتاق های خواب

اتاق خواب ، استفاده از انواع طرح های زیبای آینه کاری به طور مثال آینه کاری طرح خشتی در فضای اتاق خواب می تواند موجب شود که احساس آرامش و نشاط در افراد بوجود بیاید .

اتاق های پذیرای


اتاق پذیرای ، این مهم ترین مکان برای اجرای عملیات نصب آینه کاری طرح نامنظم و یا هر طرح دیگری که به طور مثال می توان از آینه کاری طرح رویال نام برد، می باشد . استقبال و پذیرایی از مهمان اصلی مهم در فرهنگ و آداب و رسوم ایرانیان محسوب می شود . به همین دلیل بهترین اتاق و بخش هر خانه ای ، اتاق پذیرایی است که با استفاده از وسایل مرغوب و شیک و مدرن چیدمان می گردد . بهترین فرش و مبلمان و تابلو در این بخش از فضای محیط داخلی استفاده می گردد .

بنابراین بهترین و زیباترین طرح هنر آینه کاری هم در این بخش انجام می شود . برای زیباسازی این قسمت مهم در خانه می توان هر کدام از طرح های آینه کاری که مطابق سلیقه ی صاحب خانه است . و با دکوراسیون فضای هارمونی زیبایی ایجاد می کند را انجام داد . طرح های چون ، آینه کاری طرح نامنظم ، آینه کاری طرح الماس ، آینه کاری طرح لوزی و … همه ی این طرح ها برای انجام عملیات نصب و اجرا در اتاق پذیرایی کاملا مناسب هستند.

آشپزخانه


آشپزخانه ، اگر در آشپزخانه ی یک خانه از آینه کاری طرح نامنظم استفاده شود . این کار نشان دهنده ی این است که این یک خانه ی بسیار شیک و لوکس و درجه یک است .

سرویس بهداشتی


سرویس بهداشتی ، اصولاً امکان ندارد در فضای سرویس بهداشتی آینه وجود نداشته باشد . بنابراین چه کاری زیباتر از استفاده از آینه کاری در این فضا است .

آینه نامنظم
انواع آینه کاری های طرح نامنظم با کیفیت و به روز مناسب برای تمام مکان ها

لابی مجتمع های مسکونی


لابی مجتمع های مسکونی ، به دلیل این که گاهی لابی مجتمع نقش اتاق پذیرایی را دارد . استفاده از آینه کاری طرح نامنظم ، ایده ی بسیار مناسبی برای تزیین و زیبایی این بخش خواهد بود .

لابی مجتمع های اداری و تجاری


لابی مجتمع های اداری و تجاری ، در دنیای امروز دکوراسیون فضا از مهم ترین عوامل در پیش برد معاملات تجاری به شمار می آید . بنابراین لابی مجتمع که می تواند مکانی برای گفتگوهای تجاری و معاملات باشد . باید فضایی زیبا و لوکس داشته باشد. بنابراین اجرای آینه کاری با هر طرحی مثلاً آینه کاری طرح خشتی در این قسمت کار مهمی است .

تالار های پذیرایی


تالار پذیرایی ، شاید بتوان گفت امکان ندارد یک تالار پذیرایی بدون استفاده از آینه کاری ساخته و راه اندازی شود . دیوارها ، سقف ، ستون ها ، راهرو ها ، ورودی تالارهای پذیرایی اغلب با استفاده از هنر آینه کاری تزیین می شوند . می توان در هر بخشی از یکی از طرح های آینه کاری استفاده نمود .

طراحی های بی نظم
انواع آینه کاری های طرح نامنظم با کیفیت و به روز مناسب برای تمام مکان ها

انجام آینه کاری طرح نامنظم روی کمد در مطلب زیر توضیح داده می شود


انجام آینه کاری با هر طرحی چه نامنظم و چه دیگر طرح ها به طور مثال : آینه کاری طرح رویال روی کمد یک کار خلاقانه است . اگر این طرح روی کمد دیواری نصب و اجرا گردد . یک دکور خاص و متفاوت در فضای محیط داخلی بوجود می آید . اصولاً استفاده از کمد دیواری در اتاق خواب مرسوم است . تقریبا نمی توان اتاق خوابی دید که در آن جا یک یا چند کمد دیواری وجود نداشته باشد . حال اگر تصور کنید که روی این کمد دیواری را با نصب یک طرح زیبا و شیک مانند : آینه کاری طرح لوزی 💠 و یا طرح خشتی و یا هریک از طرح های دیگر تزیین شود .

یک فضای شیک ، زیبا، لوکس و مدرن ایجاد می شود . با نصب و اجرای آینه کاری روی کمد دیواری اتاق خواب ، فضا بزرگ تر بنظر می رسد و اگر اتاق خواب فضای کم و کوچکی داشته باشد . این کار بسیار عاقلانه و خلاقانه خواهد بود . همچنین نصب این آینه کاری می تواند فضایی را که برای میز آرایش اشغال می شود به فضای مفید اتاق اضافه کند . و افراد در همان آینه کاری می توانند ظاهر خود را ببینند و مرتب کنند . و یا برای انجام کارهای آرایشی از آینه کاری که روی کمد دیواری نصب شده است استفاده شود . سومین مزیت نصب و اجرای آینه کاری روی کمد دیواری این است که موجب تزیین و زیباسازی فضای کمد دیواری و فضای محیط داخلی اتاق خواب می شود .

دیوار های رنگ شده

علاوه بر کمد دیواری می توان از آینه کاری طرح نامنظم روی سطح های دیگری مانند دیوار رنگ شده استفاده نمود . اگر دیواری که قرار است این آینه کاری زیبا و چشم نواز روی آن نصب و اجرا شود . گچی باشد باز هم خللی در کار نصب این آینه کاری ایجاد نمی شود . در صورتی که زیرکار آینه کاری سرامیک باشد هم به راحتی می توان این آینه کاری را روی چنین سطحی اجرا نمود . چوب از دیگر زیر کارهایی است که انجام آینه کاری با هر طرحی روی آن امکان پذیر است . به طور مثال آینه کاری طرح رویال را می توان روی سطوح چوبی نصب و اجرا نمود.

حتی اگر سطحی که قرار است روی آن آینه کاری انجام شود فلزی باشد باز هم مانعی برای نصب آینه کاری طرح نامنظم نخواهد بود . بعضی تصور می کنند نصب و اجرای آینه کاری روی ام دی اف غیرممکن است در حالی که انجام این عملیات روی ام دی اف به سهولت امکان پذیر است . از دیگر مکان های مناسب برای عملیات نصب و اجرای آینه کاری طرح نامنظم حاشیه ی دیوار می باشد . انجام آینه کاری در این حاشیه ها موجب دوچندان شدن زیبایی فضای محیط داخلی خواهد شد . انجام آینه کاری روی سقف از دیر باز مرسوم بوده است و امروزه همچنان طرفداران زیادی دارد .

طرحهای کاری
انواع آینه کاری های طرح نامنظم با کیفیت و به روز مناسب برای تمام مکان ها


شیوه های نصب و اجرای آینه کاری طرح نامنظم در ادامه ی مطلب توضیح داده خواهد شد

اولین راه نصب و اجرا


یکی از روش ها برای انجام عملیات نصب آینه کاری طرح نامنظم و سایر طرح های آینه کاری مثلا آینه کاری طرح خشتی این است . که از یک نصاب حرفه ای دعوت شود تا کار نصب و اجرای این آینه کاری زیبا را انجام دهد . یک نصاب حرفه ای و با تجربه می تواند عملیات نصب و اجرای آینه کاری طرح نامنظم را در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت انجام دهد . نصاب حرفه ای کار آینه کاری را بدون ایراد و اشکال انجام می دهد . و مشتری محترم از نتیجه ی کار بسیار راضی و خشنود خواهد بود . این که یک نصاب حرفه ای در زمانی کوتاه کار را انجام دهد باعث می شود . ریخت و پاش و بهم ریختگی محیط خیلی زود تمام شود . سپردن عملیات نصب و اجرای آینه کاری به یک نصاب ماهر و باتجربه کاری بسیار درست و عاقلانه می باشد.

دومین راه نصب و اجرا


دومین راه برای نصب آینه کاری این است که خود صاحب خانه اقدام به نصب و اجرای آینه کاری طرح نامنظم نماید . برای انجام چنین کاری توسط خود افراد ابتدا باید نقشه و الگوی چیدمان قطعات آینه را در اختیار داشت . تا بر طبق نقشه و الگو بتوان پیش رفت . بنابراین در اختیار داشتن این نقشه و الگو بسیار مهم است . پس هنگام خرید و دریافت قطعات آینه کاری طرح نامنظم حتما باید نقشه را از فروشنده تحویل گرفت . در غیر این صورت حتما در انجام نصب آینه کاری مرتکب اشتباه خواهید شد.

آینه دیواری
انواع آینه کاری های طرح نامنظم با کیفیت و به روز مناسب برای تمام مکان ها


در مطلب زیر مراحل انجام عملیات نصب و اجرای آینه کاری طرح نامنظم به ترتیبی که باید انجام شود توضیح داده می شود

پاکسازی زیرساز آینه کاری


پاکسازی زیرساز آینه کاری ، سطحی که قرار است کار نصب و اجرای آینه کاری روی آن انجام شود . باید با استفاده از یک دستمال نرم و مرطوب کاملا پاک شود . تا هیچ گونه گرد وخاک و غباری روی آن باقی نماند . وجود کرد وخاک و غبار روی سطح بر میزان چسبندگی آینه روی سطح تاثیر منفی می گذارد . و مانع می شود که چسب آینه به طور کامل به سطح و پشت آینه بچسبد . و به مرور زمان این امکان وجود دارد که قطعاتی از آینه کاری کنده شود و کار دچار آسیب شود .

تمیز سازی پشت آینه


در مرحله ی دوم باید پشت قطعات آینه هم با استفاده از اسپری پاک کننده کاملا تمییز شود . می توان از دستمال مرطوب هم برای تمییز کردن پشت قطعات آینه استفاده کرد . با انجام دقیق این دو مرحله گام مهمی در دوام و استحکام زیاد آینه کاری طرح نامنظم برداشته می شود .


در این مرحله لازم است که از یک خط کش استفاده شود . و قطعات آینه را اندازه گیری نمود . اگر بعضی از قطعات بزرگ تر هستند با استفاده از قیچی مخصوص آن ها را برش می دهند .

چسب زدن پشت آینه


در مرحله ی سوم باید پشت قطعات آینه را چسب زد و طبق نقشه آن ها را چسباند . مقدار چسب اندازه دارد اگر چسبی که پشت قطعات آینه ریخته می شود زیاد باشد از اطراف آینه بیرون می زند . و ظاهر کار را نازیبا می کند. اگر مقدار چسبی که پشت آینه ریخته می شود . کم باشد قطعه بزودی از سطح جدا می شود . و موجب دوباره کاری و صرف وقت و هزینه ی مجدد خواهد شد .

آینه بی نظم
انواع آینه کاری های طرح نامنظم با کیفیت و به روز مناسب برای تمام مکان ها

استفاده از الگو حین آینه کاری


در اختیار داشتن الگو و نقشه ی آینه کاری بسیار مهم است . زیرا بدون در اختیار داشتن الگو ، حتما دچار خطا و اشتباه خواهید شد و در پایان کار شاهد خراب شدن طرح خواهید بود . انجام عملیات آینه کاری بدون نقشه مانند : رانندگی کردن با چشم بسته است . پس وجود نقشه برای نصب آینه کاری طرح نامنظم بسیار ضروری و مهم است .

نظم چینش آینه ها


انجام آینه کاری از یک گوشه و پیش رفتن طبق الگو از همان نقطه ، باعث می شود طرح کاملا مرتب پیش برود

استفاده از تراز و گونیا حین کار


استفاده از تراز و گونیا ، مرتبا تراز بودن کار آینه کاری را با استفاده از تراز باید چک کرد . اگر مرتبا با گونیا و تراز روند انجام کار بررسی نشود حتما در بخشی از کار متوجه خطا و عدم تراز بودن خواهید شد . اگر چنین اتفاقی بیفتد دچار دردسر شده اید . زیرا باید قطعات آینه را از سطح جدا کرده و مجددا کار زیرسازی و مسطح کردن آن انجام شود . این امر هم زمان می برد و هم باعث می شود . که هزینه ی مجددی برای خرید چسب و قطعات آینه صرف شود .

انواع اینه ها
انواع آینه کاری های طرح نامنظم با کیفیت و به روز مناسب برای تمام مکان ها


در پایان چند نکته ی ضروری در مطلب زیر ارائه می گردد


انجام کار نصب آینه کاری توسط مشتری و خود افراد برای محیط کوچک و مساحتی که محدود و کم است امکان پذیر است . و برای آینه کاری در یک فضای بزرگ و وسیع حتما باید از یک نصاب ماهر کمک گرفت . با پیشرفت های وسیعی که در دانش و صنعت ساختمان سازی و طراحی دکوراسیون فضای محیط داخلی روی داده است . در هنر آینه کاری هم شاهد طراحی ، تولید و ساخت آینه هایی هستیم . که پشت آن ها چسب دار است و دیگر نیازی به خرید چسب مخصوص نیست . و دیگر نگرانی از میزان چسبی که پشت آینه ریخته می شود هم وجود ندارد . تنها کاری که لازم است انجام شود این است . که برچسب پشت قطعات آینه را برداشته و آن ها را طبق الگو در محل مورد نظر قرار داد .


نکته ی مهم دیگر این است که وقتی عملیات نصب و اجرای آینه کاری طرح نامنظم انجام شد . برای حصول اطمینان از این که قطعات آینه کاملا به سطح زیرین چسبیده اند . فشاری برای چند دقیقه روی کل سطح آینه کاری وارد شود تا عمل چسبیدن قطعات به بهترین شکل انجام شود . تمامی نکاتی که در بالا ذکر شد در تمام طرح های آینه کاری باید رعایت شود . و تنها مخصوص آینه کاری طرح نامنظم نیست . در طرح های چون آینه کاری طرح لوزی 💠 ، آینه کاری طرح خشتی ، آینه کاری طرح رویال و…….. نیز لازم است تمامی موارد رعایت گردد .


تنوع رنگ های آینه کاری طرح نامنظم در مطلب زیر معرفی می شوند

آینه کاری با رنگ سفید


آینه کاری با رنگ سفید ، با توجه به هر رنگی که در دکوراسیون محیط داخلی استفاده شده باشد می توان با خیالی آسوده از آینه کاری سفید استفاده کرد . رنگ سفید با همه ی رنگ ها هارمونی ایجاد می کند. و به فضای محیط زیبایی و سادگی خاصی می بخشد.

طراحی های متنوع
انواع آینه کاری های طرح نامنظم با کیفیت و به روز مناسب برای تمام مکان ها

آینه کاری با رنگ طلایی


آینه کاری با رنگ طلایی ، این رنگ هم با رنگ های مختلف اشیای موجود در فضای داخلی کاملا همخوانی دارد. اگر مبلمان محیط قهوه ای ، سفید، شکلاتی و یا هر رنگ دیگری باشند ، آینه کاری با رنگ طلایی بر جلوه ی فضای محیط می افزاید.

آینه کاری با رنگ طوسی


آینه کاری با رنگ طوسی ، رنگ طوسی هم در طیف رنگ های است که با همه ی انواع مختلف رنگ ها سازگاری دارد. اگر رنگ دیوارها ، سقف، کفپوش و سایر وسایل موجود در محیط سفید، قهوه ای، شکلاتی، کرم و شیری و…. باشد باز هم به راحتی می توان از آینه کاری طرح طوسی در این محیط استفاده کرد و از زیبایی فضای محیط داخلی نهایت لذت را برد.

آینه کاری با رنگ مشکی


آینه کاری با رنگ مشکی ، بعضی افراد تمایل دارند از رنگ مشکی در طراحی دکوراسیون فضای محیط داخلی استفاده نمایند . استفاده از آینه کار طرح نامنظم با رنگ مشکی می تواند موجب حس خاص شیک و لوکس بودن فضای محیط داخلی گردد . رنگ مشکی آینه کاری را می توان به صورت همخوانی با رنگ سایر اشیای محیط انجام داد، و هم می توان به صورت متضاد بودن با رنگ اشیای محیط از رنگ مشکی در آینه کاری در هر طرحی استفاده نمود هم طرح نامنظم و هم آینه کاری طرح لوزی 💠 با رنگ مشکی بسیار جذاب و زیبا خواهند بود.

آینه کاری با رنگ قهوه ای


آینه کاری با رنگ قهوه ای ، رنگ قهوه ای رنگی تیره است . اگر اشیای موجود در فضای محیط داخلی رنگی روشن دارند استفاده از یک رنگ تیره مانند آینه کاری رنگ قهوه ای می تواند موجب شود فضایی زیبا و خاص و بسیار مدرن در محیط داخلی بوجود آید.
با توجه به توضیحات فوق می توان با توجه به رنگ اشیای موجود در فضای محیط داخلی به انتخاب بهترین رنگ آینه کاری برای تزیین محیط اقدام نمود.

انواع نامنظم ها
انواع آینه کاری های طرح نامنظم با کیفیت و به روز مناسب برای تمام مکان ها

در بخش زیر انواع طرح های زیبای آینه کاری به صورت فهرست معرفی می گردد


برای مطالعه و اطلاع از توضیحات در مورد هر یک از طرح ها کافی است به سایت گروه شادکو FARKOO.COM مراجعه شود تیم حرفه ای و متخصص گروه شادکو اطلاعاتی کامل همراه با تصاویر از هریک از طرح ها در سایت قرار داده اند.


طرح های لوکس و شیک آینه کاری شامل موارد زیر می باشد

 1. آینه کاری طرح لوزی
 2. آینه کاری طرح الماس
 3. آینه کاری طرح سیزل
 4. آینه کاری طرح نیزه ای
 5. آینه کاری طرح بازوبندی
 6. آینه کاری طرح خشتی
 7. آینه کاری طرح اریب
 8. آینه کاری طرح خورشیدی
 9. آینه کاری طرح نامنظم
 10. آینه کاری طرح آجری
 11. آینه کاری طرح رویال
 12. آینه کاری طرح شاخسار
 13. آینه کاری طرح گل
 14. آینه کاری طرح حجمی
 15. آینه کاری طرح ماندلا
 16. آینه کاری طرح کلاسیک
 17. آینه کاری طرح افشان
 18. آینه کاری طرح ساویس
 19. آینه کاری طرح شکسته
 20. آینه کاری طرح کورپ
 21. آینه کاری طرح آبشاری
 22. آینه کاری طرح ساچلی
 23. آینه کاری طرح لنسر
 24. آینه کاری طرح آونگ
 25. آینه کاری طرح شفق
 کاری
انواع آینه کاری های طرح نامنظم با کیفیت و به روز مناسب برای تمام مکان ها

دیگر تولیدات در صنایع شادکو

علاوه بر ، آینه کاری طرح نامنظم انواع دیوار پوش و انواع پوشش کف و انواع سنگ نما دیگر محصولاتی که در تولیدی شادکو تولید می گردد می توان به موارد زیر اشاره نمود :

چگونه به شادکو ارتباط برقرار کنیم و آینه کاری طرح نامنظم را سفارش دهیم

شما عزیزان می‌توانید . برای تهیه و سفارش هر نوع و شکل از آینه کاری طرح نامنظم و انواع دیوارپوش و انواع پوشش کف با ابعاد مورد دلخواه و موردنیاز خود . می توانید با ما در تماس باشید . و یا آنلاین سفارشات خود را ثبت کنید . جالب است بدانید با افزایش استقبال از خدمات انواع کفپوش و پارکت . برای این روزها درخواست‌ ها در كليه مناطق رو به افزایش است . بنابراین صنایع تولیدی شادکو به مدت ۴۸ ساعت می تواند . هر مدل از کفپوش در . سایز و تنوع رنگی که شما بخواهید . را تولید کند و بدست شما برساند . ما در تیم شادکو تمام سفارشات. مورد نظر را به تمام نقاط کشور ارسال خواهیم کرد .

” برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر و مطالعه اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید “

زمان نصب آینه کاری طرح نامنظم چقدر زمان می برد ؟؟

زمان نصب و اجرا آینه کاری را نمی توان اعلام کرد و بسته به متراژ و نوع سبک و… بستگی دارد .

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code