اینجا هستید :
آینه کاری طرح گل

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

آینه کاری طرح گل

در این مقاله گروه مجوعه شادکو قصد دارد تا اطلاعاتی جامع و کامل در مورد آینه کاری طرح گل ارایه قرار دهد . همچنین با مجموعه ای از تصاویر دقیق محصول ها و معرفی مدل های گوناگون آن آشنا کند . و همچنین کاربرد و مزایای هر کدام از محصولات را باهم مقایسه نماید . در ادامه مطلب به بررسی انواع دیوارپوش ها و معرفی خدمات و معرفی بهترین مرکز خرید انواع دیوارپوش و انواع پوشش کف همراه با بررسی هزینه های نصب و اجرای آن می‌پردازیم .

آینه گل کاری
انواع آینه کاری های طرح گل با کیفیت و به روز مناسب برای تمام مکان ها

هر آنچه در رابطه با آینه کاری طرح گل باید دانست :

توضیحاتی در مورد آینه کاری طرح گل در مطلب زیر ارائه می گردد

قبل از توضیحات پیرامون طرح آینه کاری نامنظم ذکر این نکته لازم است که هدف تیم حرفه ای گروه شادکو از ارائه ی توضیحات این است . که مشتریان گرامی با اطلاعات کامل اقدام به ثبت سفارشات خود در مورد محصولات درجه یک گروه شادکو نمایند . لازم است ابتدا بدانیم آینه از چه زمانی وارد زندگی انسان گردید . اولین باری که انسان تصویر چهره ی خود را در آب دید با مفهوم شی ای مثل آینه آشنا شد . به مرور زمان و پس از کشف آهن و سایر فلزات ، انسان شروع کرد . به صیقل دادن فلزات تا بتواند از طریق بازتاب نور و تصویر خود بتواند آینه داشته باشد . با گذشت سال ها و ساخت شیشه ، نسل شیشه ای آینه وارد زندگی انسان شد .

در واقع در فرهنگ و‌ادبیات به شی ای آینه گفته می شود که هم صاف و صیقلی است . و هم بوسیله ی لایه ی رویی خود تصویر اجسام را بازتاب می کند . گاهی املای کلمه ی آینه را به صورت «آیینه» هم می نویسند . دلیل این که افراد می توانند تصویر خود را در آینه ببینند . این است که پشت آینه با فلزاتی پوشیده شده است و نوری که بر آن می تابد را انعکاس می دهد . اشیایی مانند دیوارها و فرش و کفپوش ها نورهایی که بر آن می تابد را منعکس می کنند . ولی نور منعکس شده پراکنده می شود . در حالی که آینه ها نور را در یک نقطه ی کانونی منعکس می کنند . و از پراکنده شدن نور جلوگیری می کنند . به همین دلیل است که سطح آینه باید کاملا صاف و صیقلی باشد .

آینه کاری طرح گل
شادکو دارای انواع آینه کاری های طرح گل با کیفیت و به روز مناسب برای تمام مکان ها


شیوه ی ساخت و تولید آینه کاری طرح گل در مطلب زیر ارائه می گردد


شیشه یک آینه ی خوب و‌مناسب نیست زیرا بخش عمده ای از نوری که سطح شیشه می تابد را از خود عبور می دهد . شاید اولین بار یک شی پشت شیشه ای قرار گرفته و انسان متوجه شده است . که اگر پشت شیشه را باچیزی بپوشاند انعکاس تصاویر واضح تر می شود . آینه را ابتدا با قلع اندود کردن پشت شیشه می ساختند . بعدها با نقره پشت شیشه را می پوشاندند . سپس با جیوه و سایر فلزات اقدام به ساخت آینه های شیشه ای کردند .

بعد از ساخت آینه های صاف و یک دست . انسان به فکر ساخت آینه ی محدب و آینه ی مقعر افتاد تا در صنایع بیشتری بتواند از این شی باارزش استفاده نماید . این آینه ها با بازتاب نور می توانند اشیا را بزرگ تر یا کوچک تر از اندازه ی اصلی نشان دهند . همچنین می توانند تصویر اشیا و انسان را بلندتر و درازتر و کوتاه تر و باریک تر و یا ضخیم تر از اندازه ی واقعی نشان دهند . بعضی آینه ها اشیا را بصورت وارونه هم‌نشان می دهند .

تنوع رنگی آینه
شادکو دارای انواع آینه کاری های طرح گل با کیفیت و به روز مناسب برای تمام مکان ها

محل هایی که برای انجام عملیات نصب و اجرای آینه کاری طرح گل مناسب هستند در مطلب زیر توضیح داده می شوند

اتاق پذیرایی


۱اتاق پذیرایی، به دلیل اهمیت این بخش از فضای داخلی منازل شخصی، اغلب افراد بسیار اهمیت می دهند که اتاق پذیرایی را با استفاده از بهترین شیوه ی دکوراسیون تزیین کنند و در چیدمان این قسمت از خانه نهایت دقت و هنرمندی را بکار می برند. دلیل این همه دقت و اهمیت این است که مهمانان ویژه را در این قسمت پذیرایی می کنند. اهمیت اتاق پذیرایی مربوط به زمان حال نیست بلکه از دیرباز همواره بخشی بزرگ تر با تزیینات ویژه در فضای خانه را به محل پذیرایی از مهمانان اختصاص داده اند.

استفاده از هر کدام از طرح های آینه کاری مانند : آینه کاری طرح نامنظم و یا طرح رویال ، طرح خشتی ، طرح لوزی ، طرح الماس ، طرح نیزه ای و …بر زیبایی این مکان مهم تاثیر بسزایی دارد. وقتی اتاق پذیرایی به زیباترین شکل دکوراسیون و چیدمان گردد . هر مهمانی که وارد این بخش از فضای خانه می شود بخاطر زیبایی و شیک بودن این محل با تحسین و شگفتی واکنش نشان خواهد داد . همچنین افرادی که در خانه ساکن هستند نیز از دیدن زیبایی فوق العاده ی آینه کاری طرح گل احساس خوشایندی خواهند داشت و از حضور و رفت و آمد به اتاق پذیرایی لذت می برند.

اتاق خواب


اتاق خواب ، این بخش از خانه هم برای استفاده از آینه کاری طرح گل مکان بسیار مناسبی است . زیبایی و مدرن بودن فضای محیط اتاق خواب ها حس گرمی و صمیمیت را در فضا ایجاد می کند . در عین حال می توان از قطعات گلبرگ های این طرح به عنوان آینه برای مرتب کردن ظاهر خود استفاده کرد . هم یک شی دکوراتیو زیبا و شیک در فضا خواهد بود و هم می توان از این آینه کاری به عنوان آینه آرایشی از آن استفاده نمود . در این صورت فضایی که برای قرار دادن میز آرایشی باید اشغال شود خالی می ماند و فضای اتاق خواب بازتر و بزرگ تر خواهد بود.

سرویس بهداشتی


سرویس بهداشتی ، تصور این که در فضای سرویس بهداشتی از یک طرح شیک و زیبا مانند آینه کاری طرح گل استفاده شود کافی است که دریابیم استفاده از چنین طرحی چقدر فضای خاص و زیبایی ایجاد می کند. مانند آن چه در مورد اتاق خواب گفته شد این آینه کاری با هر طرحی به طور مثال آینه کاری طرح خشتی هم می تواند جایگزین مناسبی باشد . برای آینه های معمولی و ساده ای که برای دیدن چهره و موی سر و ….. در سرویس بهداشتی نصب می شود . در این صورت هم سرویس بهداشتی آینه دارد و هم این که به زیبایی هرچه تمام تر تزیین و زیبا شده است.

سهولت تمییز کردن آینه کاری طرح گل باعث می شود . که هرگونه لکه ای را به راحتی بتوان از سطح این محصول پاک نمود و مسائل بهداشتی کاملا رعایت می شود . با استفاده از یک دستمال در زمان کوتاهی سطح آینه ها کاملا تمییز و پاکیزه خواهند شد . حال اگر لازم باشد از مواد شوینده هم برای تمییز کردن سطح آینه کاری استفاده شود جای هیچ گونه نگرانی نخواهد بود زیرا کیفیت آینه های تولیدی گروه شادکو در حدی بالا و عالی است که در مقابل مواد شوینده مقاوم هستند و دچار آسیب نخواهند شد.

اتاق نشیمن


اتاق نشیمن ، هال یا همان اتاق نشیمن جایی است که افراد خانواده در بیشترین ساعات در این بخش دور هم جمع می شوند . و در واقع زمان های زیادی را در این قسمت می گذرانند . بنابراین تزیین و زیبایی این بخش حائز اهمیت زیادی است . نصب و اجرای آینه کاری با انواع بسیار متنوع طرح و رنگ و اندازه و ابعاد کاری بسیار درست است . طرح های آینه کاری بیش از ۱۰طرح بسیار زیبا هستند . آینه کاری طرح رویال ، طرح سیز، طرح کلاسی، طرح آجر، طرح شاخسا، طرح بسیار زیبای خورشید، طرح اری ، طرح افشا ، طرح شکسته ، طرح آبشاری ، طرح ماندلا ، طرح بازوبندی ، طرح ساویس و……

نصب و اجرای هر کدام از این طرح های آینه کاری باعث می شود . فضایی خاص ، گرم و صمیمی در اتاق نشیمن بوجود بیاید و افراد هنگام استراحت و گپ و گفت در این محل از حضور در چنین فضایی حس خوبی داشته باشند . ذکر این نکته لازم است جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد طرح های نام برده در بالا و دیدن عکس ها و تصاویر آن ها لازم است . به سایت گروه شادکو shadkoo.com مراجعه نموده و اطلاعات کامل و مفیدی در مورد هر یک از طرح ها کسب نمود . این اطلاعات توسط تیم حرفه ای گروه شادکو در سایت قرار دارد.

آشپزخانه


آشپزخانه، با توجه به این که امروزه فضای آشپزخانه از سایر قسمت های خانه قابل دیدن است . و از داخل هال یا اتاق پذیرایی می توان فضای داخل آشپزخانه را دید . تزیین و زیبا نمودن فضای آشپزخانه اهمیت زیادی دارد . در قدیم آشپزخانه ها در بخش های از خانه قرار داشتند . که در معرض دید نبودند و با دیوار و در کاملا از دید مخفی بودند . و کسانی که داخل هال یا پذیرایی بودند . نمی توانستند داخل آشپزخانه را ببینند به همین دلیل آشپزخانه ها دارای دکوراسیون خاصی نبودند .

اما امروزه وسایل زیادی برای دکوراسیون و زیبایی آشپزخانه در صنعت ساختمان سازی و معماری و دکوراسیون فضای محیط داخلی در بازار وجود دارد . وسایلی مانند : انواع دیوارپوش ها ، انواع متنوع کفپوش ها و بین کابینتی های زیبا برای زیباسازی فضای آشپزخانه در بازار عرضه می شود . که از جمله ی آن ها می توان از انواع بسیار زیبای طرح های متنوع آینه کاری مانند آینه کاری طرح گل نام برد . سایر طرح های آینه کاری هم برای نصب و اجرا در فضای آشپزخانه بسیار مناسب هستند . که علاوه بر طرح گل می توان به طور مثال از آینه کاری طرح لوزی 💠 طرح رویال ، طرح خورشیدی و … نام برد .

کمد دیواری


سطوحی که برای انجام نصب و اجرای آینه کاری طرح گل مناسب هستند در مطلب زیر معرفی می شوند

دیوارهای رنگ شده


دیوارهای رنگ شده ، اگر تصمیم دارید روی دیواری که قبلاً رنگ و نقاشی شده است . عملیات نصب و اجرای آینه کاری را انجام دهید انجام این کار کاملا امکان پذیر است . و نیازی نیست سطح دیوار از رنگ پاکسازی گردد . با استفاده از چسب مخصوص به راحتی می توان عملیات نصب قطعات آینه کاری را روی دیواری که قبلاً رنگ شده است انجام داد . با در اختیار داشتن نقشه و یک نصاب حرفه ای می توان هرگونه طرحی را که مدنظر مشتری محترم است روی دیوارهایی رنگ و نقاشی شده اجرا و نصب نمود .

شاید همین رنگ یک عامل مثبت هم باشد، زیرا برای انجام رنگ و نقاشی حتما قبلاً سطح دیوار بتونه کاری شده است . و در مرحله ی بعدی سمباده زنی انجام شده است و حالا برای انجام عملیات آینه کاری طرح گل ، سطح دیوار کاملا صاف و یکدست است . بنابراین نیازی نیست هزینه و وقت برای ازبین بردن رنگ دیوارها انجام شود .

دیوارهای گچی


دیوارهای گچی ، این گونه دیوارها نیز برای انجام کار نصب و چسباندن قطعات آینه کاری با هر طرحی که داشته باشد کاملا مناسب است. چه این که طرح گل قرار باشد اجرا شود و چه سایر طرح های مانند : آینه کاری طرح لوزی 💠 و طرح خشتی ، طرح الماس ، طرح ماندلا و بیش از ده ها طرح دیگری که برای آینه کاری وجود دارد . دیوارگچی مکانی مناسب برای نصب انواع طرح های آینه کاری محسوب می شود .

دیوارهای MDF


دیوارهای MDF ، این دیوارها نیز مانعی برای نصب و اجرای آینه کاری طرح گل به شمار نمی آیند . زیرا با استفاده از چسب مخصوص درجه یک می توان بدون هیچ گونه دغدغه ای کار نصب این آینه کاری بسیار لوکس را روی سطوح MDF انجام داد و اصلا جایی برای نگرانی از این که آینه ها به سطح زیرین نچسبند وجود ندارد.

عملیاتی که منجر به تولید آینه کاری طرح گل با بهترین کیفیت می شود در مطلب زیر توضیح داده می شود


ابتدا یک آینه تولید می شود سپس طرح مورد نظر روی آن برش می خورد . برای تولید جام آینه کاری طرح گل ابتدا یک روکش بازتابنده به شیشه اضافه می شود . زیرا سطح شیشه کاملا صاف و سخت و‌ شفاف است . دلیل این که یک روکش بازتابنده به پشت شیشه اضافه می شود . این است که آینه کاری طرح گل از هرگونه آسیب ناگهانی و فرسودگی محفوظ بماند . معمولا در آینه های شیشه ای از آلومینیوم یا نقره برای پوشش پشت شیشه استفاده می گردد . ابتدا کلرید قلع را اضافه می کنند زیرا نقره بدون کلرید به شیشه نمی چسبد . مس را بخار این که دوام آینه زیاد شود و ماندگاری آن بالا رود اضافه می کنند .

آینه کاری
شادکو دارای انواع آینه کاری های طرح گل با کیفیت و به روز مناسب برای تمام مکان ها

در مطلب زیر به صورت فهرست وار به معرفی تنوع طرح های آینه کاری می پردازیم

در اغلب موارد از رنگ سبز یا هر رنگ دیگری برای پشت آینه استفاده می شود . تا جلوی خراشیدگی ها و سایر آسیب هایی که غیرمنتظره برای آینه پیش می آید گرفته شود . در مواردی که از آینه کاری طرح گل استفاده می شود هزینه ای که برای این آینه کاری می شود . بسیار مهم است البته در آینه کاری طرح رویال وسایر آینه کاری ها هم هزینه صرف می شود و این صرف هزینه مهم است . بنابراین دوام و ماندگاری و کیفیت آینه بسیار اهمیت دارد . آینه کاری طرح گل علاوه بر این که برای زیبا سازی فضای محیط داخلی قابل استفاده است در خلق آثار هنری باارزش هم کاربرد دارد .

انواع گلدار
شادکو دارای انواع آینه کاری های طرح گل با کیفیت و به روز مناسب برای تمام مکان ها


ابتدا لازم است تاریخچه ی ساخت آینه و آینه کاری توضیح داده شود


نحوه ی آماده سازی آینه کاری طرح گل برای عملیات نصب و اجرا در مطلب زیر توضیح داده می شود


در مرحله ی اول قطعات آینه طبق الگو و نقشه با الماس مخصوص برش داده می شود. در مرحله ی بعد با استفاده از دستگاه مخصوص لبه های قطعات آینه پرداخت می شوند تا تیز و برنده نباشند . این مراحل فقط مخصوص این طرح از آینه کاری نیست بلکه در سایر طرح های آینه کاری مانند : آینه کاری طرح لوزی 💠 هم این مراحل باید انجام شود.

انواع طرح ها
شادکو دارای انواع آینه کاری های طرح گل با کیفیت و به روز مناسب برای تمام مکان ها

ویژگی های آینه کاری طرح گل در ادامه ی مطلب ارائه می گردد


تیم متخصص و حرفه ای گروه شادکو با داشتن سابقه ی درخشان در ساخت و تولید انواع آینه ها و انواع آینه کاری مانند : آینه کاری طرح خشتی و سایر طرح های بسیار متنوع آن افتخار دارد .

آینه هایی با مزایای زیر را در اختیار مشتریان محترم خود می گذارد

تضمین در کیفیت


تضمین در کیفیت ، با توجه به شعار اصلی گروه شادکو که ارائه هر محصولی در بهترین کیفیت می باشد . تمامی محصولات و بخصوص آینه ها و شیشه ها و انواع آینه کاری ها را که به طور مثال می توان از آینه کاری طرح نامنظم نام برد . با ارائه ضمانت نامه ی کیفیت به مشتریان ارجمند تحویل می دهد . این نشان دهنده ی کیفیت عالی و درجه یک محصولات این گروه خوشنام می باشد . که به راحتی ضمانت نامه را هنگام عقد قرارداد به مشتری تحویل می دهد .

براق بودن محصول


براق بودن محصول ، به دلیل این ویژگی است . که وقتی آینه کاری طرح گل در فضای محیط داخلی نصب و اجرا گردد محیط بسیار زیباتر و مدرن تر دیده می شود . و هر بیننده ای از حضور در چنین فضایی احساس خوشایندی خواهد داشت . و افرادی که به طور دائمی در چنین محیطی زندگی می کنند حس خوبی از فضا و دکوراتیو آن می گیرند .

شادکو دارای انواع آینه کاری های طرح گل با کیفیت و به روز مناسب برای تمام مکان ها

طرح زیبا و شیک


طرح زیبا و شیک ، آینه کاری طرح گل یک آینه کاری دکوراتیو بسیار زیبا و‌عالی است . که علاوه بر پرکردن فضای خالی محیط داخلی یک نمای منحصربفرد در فضا ایجاد می کند .

بزرگ نشان دادن فضا


بزرگ نشان دادن فضا ، وقتی فضای محیط داخلی با آینه کاری طرح گل تزیین شود . به دلیل بازتاب نور محیط ، فضا بزرگ تر و دلبازتر دیده می شود . این بزرگ نشان دادن محیط در سایر طرح های آینه کاری هم بوجود می آید . به طور مثال وقتی فضا را با آینه کاری طرح لوزی 💠 تزیین می کنند ، فضا دلنشین تر و بازتر دیده می شود .

طراحی گل
شادکو دارای انواع آینه کاری های طرح گل با کیفیت و به روز مناسب برای تمام مکان ها

در بخش زیر انواع طرح های زیبای آینه کاری به صورت فهرست معرفی می گردد


برای مطالعه و اطلاع از توضیحات در مورد هر یک از طرح ها کافی است به سایت گروه شادکو FARKOO.COM مراجعه شود تیم حرفه ای و متخصص گروه شادکو اطلاعاتی کامل همراه با تصاویر از هریک از طرح ها در سایت قرار داده اند.


طرح های لوکس و شیک آینه کاری شامل موارد زیر می باشد

 1. آینه کاری طرح لوزی
 2. آینه کاری طرح الماس
 3. آینه کاری طرح سیزل
 4. آینه کاری طرح نیزه ای
 5. آینه کاری طرح بازوبندی
 6. آینه کاری طرح خشتی
 7. آینه کاری طرح اریب
 8. آینه کاری طرح خورشیدی
 9. آینه کاری طرح نامنظم
 10. آینه کاری طرح آجری
 11. آینه کاری طرح شاخسار
 12. آینه کاری طرح گل
 13. آینه کاری طرح حجمی
 14. آینه کاری طرح ماندلا
 15. آینه کاری طرح کلاسیک
 16. آینه کاری طرح افشان
 17. آینه کاری طرح ساویس
 18. آینه کاری طرح شکسته
 19. آینه کاری طرح کورپ
 20. آینه کاری طرح آبشاری
 21. آینه کاری طرح ساچلی
 22. آینه کاری طرح لنسر
 23. آینه کاری طرح آونگ
 24. آینه کاری طرح شفق
آینه های متنوع
شادکو دارای انواع آینه کاری های طرح گل با کیفیت و به روز مناسب برای تمام مکان ها

دیگر تولیدات در صنایع شادکو

علاوه بر ، آینه کاری طرح گل انواع دیوار پوش و انواع پوشش کف و انواع سنگ نما دیگر محصولاتی که در تولیدی شادکو تولید می گردد می توان به موارد زیر اشاره نمود :

رنگ های متنوع آینه کاری طرح گل در مطلب زیر ارائه می گردد

رنگ شامپاینی

رنگ شامپاینی ، در صورتی که از این رنگ آینه کاری در فضای محیط داخلی استفاده شود . علی الخصوص اگر این کار زیبا روی دیوارهای کنار انجام گردد . چنان جلوه ای به فضا می دهد که منحصربفرد خواهد بود . و اگر کار آینه کار با استفاده از دستگاه برش سی ان سی انجام شود و یا کار تراش آینه ها با دست باشد . ظرافت و تزیین و جلوه ی ویژه ای به فضای محیط خانه و اتاق ها می بخشد . سایر طرح های آینه کاری مانند : آینه کاری طرح نامنظم نیز در صورتی که با رنگ شامپاینی نصب و اجرا شود همین جلوه را به محیط می دهد .

گل دار آینه دار
شادکو دارای انواع آینه کاری های طرح گل با کیفیت و به روز مناسب برای تمام مکان ها

رنگ شفاف


رنگ شفاف ، اگر آینه کاری طرح گل را درون قاب های زیبا و لوکس قرار گیرند . بر تجمل فضای محیط می افزاید ، رنگ شفاف و طبیعی این آینه کاری با هر رنگی در فضا هماهنگ است .

رنگ برنز


رنگ برنز ، آینه کاری طرح گل در اندازه ها و ابعاد مختلف و متنوعی در کارگاه گروه شادکو ساخته و تولید می گردد. رنگ برنز در همه ی طرح های آینه کاری مانند : آینه‌کاری طرح نیزه ای🔱 بسیار پر طرفدار است. زیرا با خیلی از رنگ هایی که ممکن است در محیط استفاده شده باشد هارمونی دارد.
تیم متخصص و حرفه ای گروه شادکو با استفاده از بهترین متریال درجه یک هر رنگی آینه را برای آینه کاری تولید می کنند . علاوه بر تنوع رنگی بالا از نظر طرح نیز بیش از ده طرح برای آینه کاری نیز تولید می گردد.

چگونه با شادکو ارتباط برقرار کنیم و آینه کاری طرح گل را سفارش دهیم

شما عزیزان می‌توانید . برای تهیه و سفارش هر نوع و شکل از آینه کاری طرح گل و انواع دیوارپوش و انواع پوشش کف با ابعاد مورد دلخواه و موردنیاز خود . با ما در تماس باشید . و یا آنلاین سفارشات خود را ثبت کنید . جالب است بدانید با افزایش استقبال از خدمات انواع کفپوش و پارکت . برای این روزها درخواست‌ ها در كليه مناطق رو به افزایش است . بنابراین صنایع تولیدی شادکو به مدت ۴۸ ساعت می تواند . هر مدل از کفپوش در . سایز و تنوع رنگی که شما بخواهید . را تولید کند و بدست شما برساند . ما در تیم شادکو تمام سفارشات. مورد نظر را به تمام نقاط کشور ارسال خواهیم کرد .

گل های آینه کاری
شادکو دارای انواع آینه کاری های طرح گل با کیفیت و به روز مناسب برای تمام مکان ها

” برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر و مطالعه اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید “

زمان نصب آینه کاری طرح گل چقدر زمان می برد ؟؟

زمان نصب و اجرا آینه کاری را نمی توان اعلام کرد و بسته به متراژ و نوع سبک و… بستگی دارد .

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code