اینجا هستید :
آینه کاری طرح لنسر

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

آینه کاری طرح لنسر

آینه کاری طرح شفق و لنسر به جرعت یکی از بهترین انواع آینه ها می باشند. که در طراحی دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه به مزایا و معایب آینه کاری طرح لنسر خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

ویژگی آینه کاری طرح لنسر

آینه کاری طرح نامنظم و لنسر یکی از قدرتمندترین تجربه های بصری مسحورکننده را ارائه می دهند. طراحان داخلی از انواع آینه ها برای استفاده از دیوارهای خالی بزرگ برای ایجاد فضایی بصری سبک تر و جادار استفاده می کنند. دیوار آینه ای اساساً دیوار هایی هستند که با آینه های نقره ای یا شیشه های رنگی پوشیده شده اند. بسیاری از سبک‌ های طراحی داخلی شهری و روستایی از طیف وسیعی از آینه‌ های دیواری مستحکم شادکو استفاده می‌ کنند.

در حال حاضر، با توجه به ماهیت مواد شیشه ای، توصیه می شود. برای اندازه گیری، ارزیابی یا بررسی دیوارها، دسترسی، برش آینه ها و نصب ایمن آنها و غیره از یک متخصص استفاده کنید. در جاهایی که برش‌ های زاویه‌ای، برش‌ ها، سوراخ‌ ها یا انحناها مورد نیاز است، مورد استفاده قرار می گیرد .

جایگزین دیگری برای آینه کاری طرح لنسر، یک اثر هنری دیوار برجسته است. که بر خلاف نقاشی سنتی با قاب، کل دیوار را مشابه نقاشی های دیواری می پوشاند.

آینه کاری
آینه کاری طرح لنسر

دیوارهای آینه ای

سبک مدرن و روستیک طراحی داخلی در حال افزایش است. آینه های دیواری به دلیل ظاهری دنج و غیر مزاحم همراه با سن، تجربه و دانش قدیمی که احساس امنیت و آشنایی را ایجاد می کنند، بسیار محبوب هستند.

درست مانند هر آینه دیگری، آنها نور را منعکس می کنند. به صورت بصری فضای اتاق را گسترش می دهند. راه حلی عالی برای استفاده از دیوارهای بزرگ و بی ثمر اتاق های ناهار خوری، فرود راه پله ها یا راهروها و تبدیل آنها به دیوارهای آینه ای ویژه ارائه می دهند.

آینه کاری های طرح لنسر در کجا استفاده می شود

مانند سایر ویژگی‌ های شیشه‌ای معماری می‌تواند در هر جایی باشد که می‌خواهید جلوه فضای بیشتری ایجاد کند، نور را منعکس کند یا توجه چشم را جلب کند.

 • روی درهای کمد برای باز کردن حس یک کمد بسته و ارائه یک سطح بازتابنده کاربردی برای بررسی انعکاس.
 • در امتداد راهروها برای ایجاد فضای باریک گسترده تر.
 • در راه های ورودی برای ایجاد فضایی درام و رمانتیک ، در حالی که هر نور طبیعی یا مصنوعی را منعکس می کند.
 • روی دیوارهای طاقچه برای یک عنصر معماری جذاب و برجسته کردن قطعات بیانیه.
 • در امتداد راه پله ها، افزودن حرکت و نور به روشی منحصر به فرد.
 • در امتداد دیوار استخرهای سرپوشیده یا استودیوهای ورزشی خانگی؛
 • پشت قطعات بزرگ مبلمان، مانند تخت، میز اداری یا اطراف یک شومینه برای افزودن ابعاد دیگری به اتاق. و
 • هر جایی که می خواهید فضای بیشتری، نور، رنگ یا انرژی را به یک اتاق، بزرگ یا کوچک بکشید.
آینه زیبا
آینه کاری طرح لنسر

چرا دیوارهای آینه ای همیشه زیبا هستند

برخی از افراد وقتی به آینه کاری طرح نامنظم و لنسر برای خانه خود فکر می کنند، رویکرد سنتی تر را تصور می کنند. پانل های بزرگ شیشه ای بدون قاب که کل دیوار را می پوشانند. در حالی که این یک انتخاب جاودانه است، گزینه های زیادی برای پانل های دیوار آینه ای وجود دارد.

از راه‌های ورودی چشمگیر و لبه‌های اریب‌دار گرفته تا رمز و راز و جذابیت یک پانل کامل از شیشه‌های رنگی، این یک متریال طراحی است که می‌تواند برای بهبود فضای شما در هر نقطه از خانه شما با زیبایی چشمگیر و در عین حال ظریف طراحی شود.

چهار فایده داشتن دیوار آینه ای در خانه

ایجاد فضای بیشتر

آینه ها با بازتاب نور به ایجاد حس فضای بیشتر کمک می کنند و در نتیجه اتاق را روشن می کنند. اگر اتاق شما اجازه نور طبیعی را نمی دهد، قرار دادن یک آینه دیواری یا مجموعه ای از آینه ها در مقابل پنجره می تواند به بازتاب نور ورودی کمک کند. از طرف دیگر، یک آینه دیواری را در سرسرا ورودی آپارتمان خود قرار دهید. که می تواند به افرادی که وارد آن می شوند احساس فضای بیشتری بدهد.

آینه مدرن
آینه کاری طرح لنسر

دکوراسیون خود را تکرار کنید

در اینجا چند ایده برای قرار دادن آینه های دیواری برای تکرار اتاق های با سلیقه در خانه ها و دفاتر وجود دارد.

 • استفاده از یک سری آینه دیواری در یک اتاق خواب یا دفتر کوچک می تواند حس جریان و افزایش مساحت ایجاد کند.
 • تخت یا میز شیشه ای ناهارخوری که درست در کنار دیوار آینه ای قرار می گیرد، فوراً بزرگتر به نظر می رسد و فضا را چند برابر می کند.
 • آینه های روی سقف در قسمت های بدون پنجره مانند حمام و انباری، وقتی چراغ ها روشن می شوند، جلوه نورگیر را ایجاد می کنند.

به عنوان یک آینه تمام قد برای لباس پوشیدن دو برابر می شود

اگر خانه شما دارای آینه های دیواری استراتژیک است، همیشه این فرصت را خواهید داشت. که بدون اینکه مجبور باشید برای بررسی انعکاس خود به اتاق خواب یا حمام بروید، ببینید چگونه به نظر می رسید!

ایجاد امنیت

امتیاز اضافی هنگام تزئین خانه خود با آینه های دیواری این است که به ساکنان دید بهتر و کاملی از تمام گوشه و کنار فضا بدهید. آینه ها به نگه داشتن همه چیز در ریز بینی و در خط دید شما کمک می کنند .چند اینه دیواری با قرارگیری هوشمندانه می‌تواند تمام چیزی باشد که برای زنده کردن خانه شما لازم است.

لوکس آینه
آینه کاری طرح لنسر

نحوه تمیز کردن آینه ها

از نشان دادن بهترین چیز برای تمیز کردن آینه ها تا مراحل ساده برای بازگرداندن درخشش به شیشه آینه، این راهنمای ساده به شما کمک می کند تا بهترین راه را برای تمیز کردن آینه ها در اطراف خانه خود بیابید.

استفاده از روزنامه برای تمیز کردن آینه‌ها و پنجره‌ها یک ترفند قدیمی تمیز کردن مدرسه است. اما جوهرهایی که امروزه استفاده می‌شوند می‌توانند بقایایی از خود به جای بگذارند. بهترین راه برای تمیز کردن آینه بدون رگه و تمیزی درخشان، استفاده از پارچه های میکروفیبر یا اسکریج است.

شما نیاز خواهید داشت :

 • پارچه میکروفیبر
 • اسکاجی
 • اسفنج
 • شیشه پاک کن
 • سرکه
 • مایع شستشو
 • اب
زیبایی آینه
آینه کاری طرح لنسر

نحوه تمیز کردن آینه ای که مه آلود است

 1. از مایع شوینده و آب استفاده کنید.ابتدا مایع لباسشویی خود را در آب گرم رقیق کنید. از یک اسفنج برای پاک کردن محلول روی آینه استفاده کنید. از حرکات دایره ای برای جلوگیری از ایجاد لکه استفاده کنید و اسفنج را به طور مرتب بشویید تا رطوبت اضافی از بین برود.
 2. روش دیگر، مخلوطی از سرکه و آب را امتحان کنید.با مخلوط کردن محلول یک قسمت سرکه سفید با یک قسمت آب شروع کنید. سپس محلول را با اسفنج روی آینه پاک کنید. مانند مایعات شوینده و آب، همیشه از حرکات دایره ای استفاده کنید. برای نتایج بهتر، محلول را در یک بطری اسپری بریزید و مستقیماً روی آینه اسپری کنید. با این کار پوشش بهتری خواهید داشت.
 3. در صورت تمایل می توانید از شیشه پاک کن تجاری نیز استفاده کنید.تمام آینه را با شیشه پاک کن خود اسپری کنید. با یک اسفنج پاک کنید، فراموش نکنید که آبکشی کنید تا مایع اضافی خارج شود.
 4. از اسکاج استفاده کنید.این واقعا راز یک آینه بدون رگه است. همیشه از بالا به پایین کار را انجام دهید. گیره را به سمت پایین آینه بکشید، تا آخرین آثار اسپری پاک شود.
 5. از یک پارچه میکروفیبر برای صاف کردن و تکمیل استفاده کنید.اگر متوجه شدید که برخی از آثار باقی مانده است. از یک پارچه میکروفیبر تمیز برای پاک کردن آنها استفاده کنید. آینه شما اکنون باید بدون رگه و درخشان باشد.
 6. آینه های خود را مرتب تمیز کنید.وارد شدن به یک روال به این معنی است که احتمال ایجاد لکه‌ها کمتر است. کار را بسیار سریع‌تر و آسان‌تر می‌کند!
لنسر قشنگ
آینه کاری طرح لنسر

ویژگی آینه کاری طرح لنسر چیست؟

آینه کاری طرح لنسر یکی از قدرتمندترین تجربه های بصری مسحورکننده را ارائه می دهند. طراحان داخلی از انواع آینه ها برای استفاده از دیوارهای خالی بزرگ برای ایجاد فضایی بصری سبک تر و جادار استفاده می کنند. دیوار آینه ای ویژگی اساساً دیوارهایی هستند که با آینه های نقره ای یا شیشه ای رنگی پوشیده شده اند و…

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code