وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

ابعاد 5 آینه دستشویی

ابعاد آینه دستشویی

ابعاد آینه دستشویی از جمله فاکتورهایی هست که باید هنگام خرید مورد توجه قرار بگیره. خصوصا با وجود تنوع سایز گسترده‌ای که امروزه بین انواع آینه سرویس‌بهداشتی وجود داره اغلب مشتریان موقع انتخاب میان فاکتور اندازه‌ی آینه و عواملی که با آن در ارتباط هست تامل بیش‌تری کرده و سنجیده‌تر عمل میکنن.

این در حالی هست که در گذشته با وجود سایزهای یکسان و نزدیک به هم آینه‌ سرویس‌بهداشتی حق انتخاب مشتریان محدود بود و افراد برای انواع سرویس بهداشتی آینه‌هایی یکسان و یا مشابه را انتخاب می‌کردن .

چرا خوندن مطالب ابعاد آینه دستشویی به دردت می‌خوره ؟!

تا به‌حال در مورد ماهیت مدل‌های آینه دستشویی کنجکاو شده‌اید ؟ از عواملی که هنگام خرید این آینه باید در نظر گرفت تا چه اندازه آگاهی دارید ؟ ما در ادامه‌ این مطلب قصد داریم شما رو با کلیات و جزئیاتی در این زمینه آشنا کنیم تا موقع خرید ، آگاهی‌های لازم و مفیدی در رابطه با انواع آینه‌ی سرویس بهداشتی ، عوامل قابل توجه در مورد آینه در هنگام خرید و نکاتی در رابطه با ابعاد آینه دستشویی در اختیار شما عزیزان قرار بدیم ، با ما همراه باشید :

 ابعاد 5 آینه دستشویی
استفاده از انواع آینه‌ی سرویس بهداشتی با ابعادمختلف در سرویس‌های بهداشتی مدرن در محیط‌ها

سه نکته طلایی در رابطه با آینه دستشویی

  1. علاوه بر وسعت سرویس بهداشتی معمولا انتخاب ابعاد سرویس بهداشتی متناسب با وسعت تصویری که دوست دارید در آینه تماشا کنید صورت می‌گیره . به طور مثال ممکنه فردی تنها تمایل به دیده شدن صورت خود در آینه داشته باشه در حالی که یکی دیگه بخواد علاوه‌بر چهره نیم‌تنه‌ و یا تمام قد خودش در آینه قابل دیدن باشه.
  2. با وجود اینکه انتخاب ابعاد انواع آینه سرویس بهداشتی با توجه به سایز سرویس‌بهداشتی صورت می‌گیره ، اما ممکن هست در یک دستشویی عمومی با وسعت کم شما شاهد آینه‌ای با طول زیاد باشید که دو روشویی را پوشش داده . ضمن این‌که باعث بزرگ‌نمایی در محیط شده ، با در نظر گرفتن این مسئله می‌شه نتیجه گرفت که استفاده از آینه‌ی قدی و یا طویل علاوه بر افزایش میدون دید باعث بزرگی محیط می‌شه .
  3. وقتی که در صدد انتخاب ابعاد مناسب برای آینه دستشویی خودتون هستید تناسب ابعاد آینه دستشویی با سایز روشویی رو فراموش نکنید . از اون‌جایی که فاصله‌ی چندانی ببین روشویی و آینه سرویس‌بهداشتی وجود نداره مهمه که این دو‌ از نظر سایز با هم‌دیگه دارای هماهنگی باشن و قاعدتا قرارگیری یک آینه بسیار بزرگ ، در راس روشویی کوچیک و یا بالعکس ظاهر خوشایندی نداره .

انواع و ابعاد آینه دستشویی

  • آینه دستشویی قاب‌دار
  • آینه دستشویی بدون قاب
استفاده از آینه‌‌های کمددار با قابی که از جنس‌ چوب یا طرح چوب

آینه سرویس‌بهداشتی قاب‌دار


بزرگ‌ترین ابعاد آینه دستشویی قاب‌دار از جمله آینه دستشویی لوکس محسوب می‌شه . که با قابی که از جنس‌های مختلفی ساخته می‌شه .قاب‌هایی که از جنس پلاستیک ، چوب ، ام‌دی‌اف ، استیل و … در رنگ‌های مختلف پوشش داده شده . تمامی آینه‌هایی که در گذشته برای دستشویی تولید می‌شد از نوع قاب‌دار بود و با گذشت زمان این قاب از جنس‌های مدرن‌تری از جمله استیل و پی‌وی‌سی تولید و به بازار ارائه شد .

در رابطه با انتخاب جنس و طرح قاب ، معمولا المان‌هایی از قبیل نوع و ظاهر روشویی و رنگ کاشی‌ها و همچنین ابعاد آینه دستشویی مورد توجه قرار می‌گیره تا در نهایت با انتخاب آینه‌ای متناسب با فضای سرویس‌بهداشتی ، نوعی هارمونی رنگی جذاب به محیط دستشویی بخشیده شه .

ابعاد آینه دستشویی بدون قاب


استفاده از آینه‌ی بدون قاب در گذشته کم‌تر مرسوم بوده . تقریبا همه‌ی مدل‌های آینه دستشویی فقط به یک طرح و مدل تولید می‌‌شده . در همان دوره‌ ، همین آینه‌های ساده در دکوراسیون داخلی ، فضاهای مختلف از جمله دستشویی‌ها را بسیار ساده و بی روح نشون می‌دادن .

با گذشت زمان و تولید آینه سرویس‌بهداشتی جدید و بدون قاب با درصد ظرافت و شفافیت بسیار بالا ، این باور از بین افراد رخت بربست . طیف گسترده‌ای از افراد به سمت این آینه با ظاهر ساده و مجذوب‌کننده جلب شدن . این آینه‌ها جای خودشون رو برای قرارگیری در سرویس‌بهداشتی به آینه‌های ساده دادند .

استفاده از آینه‌های ناموزون ، مدرن و خاص در سرویس‌های بهداشتی

آینه قدیمی رو دور بنداز و این آینه رو بخر : 👇🏼✅

یکی از مزایایی که آینه‌ی بدون قاب داره امکان ایجاد انواع طرح مورد نظر مشتری و یا ایجاد تراش روی لبه‌های آینه هست . این طرح‌ها در انواع سنتی یا مدرن قابل اجرا هستن و زیبایی آینه رو دوچندان می‌کنه . اخیرا این نوع آینه با وجود لامپ ال‌ای‌دی به صورت بک‌لایت در بازار به وفور دیده می‌شود و این نشان از کثرت رونق فروش این آینه و استقبال عموم از این مدل آینه داره .

ابعاد 5 آینه دستشویی
استفاده از آینه‌ عمودی در ابعاد مختلف بنابر ابعاد سرویس‌بهداشتی

عواملی که موقع خرید آینه باید در نظر گرفت :

مدل آینه مستطیلی
  • ابعاد آینه دستشویی
  • جنس آینه سرویس‌بهداشتی
  • مدل آینه سرویس‌بهداشتی
  • رنگ آینه دستشویی
مدل آینه افقی کوچک

ابعاد آینه دستشویی رو موقع خرید حتما در نظر بگیر ! 📐📏


اگه واقعا به تناسب سرویس‌بهداشتی خودتون اهمیت میدید باید حتما بدونی که ابعاد آینه سرویس‌بهداشتی از جمله عواملی هست که با متراژ دستشویی رابطه‌ی مستقیم داره و با توجه به وسعت سرویس‌بهداشتی می‌تونید از آینه‌ای با سایز کوچک ، متوسط و یا بزرگ بهره بگیرید . البته بعضا اتفاق می‌افته که برای ایجاد عمق و بزرگنمایی محیط ازبزرگ‌ترین ابعاد آینه دستشویی قدی برای سرویس‌های بهداشتی با محیط محدودتر استفاده می‌شه .

استفاده از آینه‌های عمودی در اماکن عمومی

✴️ مدل انواع آینه دستشویی اینقدر زیاده که باید حتما یکیشو داشته باشی


تو بورس آینه دستشویی هریک از آینه‌های دستشویی با مدل‌ها و طراحی‌های مختص به خودشون ، مناسب برای سبک‌های مختلف سرویس‌بهداشتی هستن . همین موضوع شما رو ملزم می‌کنه که برای دستشویی‌تون با سبک کلاسیک ، روستیک ، مدرن ، شرقی و … مدل خاصی از آینه رو انتخاب کنین و تناسب بین طرح آینه و نوع دکوراسیون دستشویی رو یکی از اولویت‌ها در نظر بگیرین .

ابعاد 5 آینه دستشویی
استفاده از آینه‌های گرد در ابعاد گوناگون هماهنگ با سرویس بهداشتی در اماکن عمومی

این آینه خوراکه یه حمام لوکس هست !! ↪️

اگرشما هم دارید پا به پای تکنولوژی پیشرفت می‌کنید و جلو میرید ، پس حتما باید این مدل از آینه‌های هوشمند رو بشناسید : یکی از آینه‌هایی که در عصر تکنولوژی با ورود به بازار موجی از تحسین و جلب رضایت همه رو به سمت خودش جذب کرد آینه جدید دستشویی ضدبخار می‌باشد که به عنوان یکی از آینه‌های هوشمند در حال رقابت تنگاتنگ با دیگر همتایان خود در سطح بازار هست .

نحوی کار سیستم آینه ضدبخار 👇🏼

انواع مدلهای آینه دستشویی ضدبخار مجهز به سیستم گرمکن هستن به این ترتیب که این سیستم گرمکن به صورت مخفی در پشت آینه و دقیقا در مرکز اون تعبیه شده تا بتونه گرما رو به صورت یک‌نواخت در سطح آینه پخش و توزیع کنه . آینه ضدبخار با در نظر گرفتن ابعاد آینه دستشویی اغلب تو حمام مورد استفاده قرار می‌گیره که بخار آب گرم مانع از این میشه که بتونیم خودمون رو خوب تو آینه ببینیم .

مزایای استفاده آینه ضدبخار

بعد از در نظر گرفتن ابعاد آینه دستشویی ضدبخار ،این مزیت هارو موقع خرید آینه در نظر بگیرید : این خاصیت ضدبخار اجازه تجمع بخار آب روی سطح خارجی آینه رو نمیده وهمچنین باعث خاصیت ضدلک آینه میشه که هردوی این مزایا به مشاهده‌ی تصویر در آینه با وضوح بسیار بالا کمک‌ می‌کنه ، خصوصا اگر جزء اون دسته از افرادی هستید که در حمام به اصلاح و پیرایش سر و صورت خود می‌پردازید این آینه برای سهولت در اینگونه امور حسابی راهگشاست .

اساس کار آینه ضدبخار با در نظر گرفتن ابعاد آینه دستشویی

آینه‌هایی که با عنوان ضد بخار در تولیدی آینه سرویس‌بهداشتی تولید میشن اساس کارشون به این صورت هست که با گرم‌ شدن محیط و احتمال ایجاد بخار آب ، سیستم گرمکن روشن می‌شه و با گرم کردن سطح آینه از ایجاد قطرات آب بر روی آینه جلوگیری می‌کنه و در نتیجه از ایجاد لکه روی سطح آینه پیشگیری می‌شه . سیستم گرمکن نصب شده در پشت آینه در واقع نوعی المنت حرارتی هست که در آینه‌های دستشویی گوناگون دارای توان الکتریکی مختلف هست و بدیهیه که هرچی توان الکتریکی این گرمکن بیش‌تر باشه قابلیت ضدبخار آینه هم قوی‌تر خواهد بود .

ابعاد آینه دستشویی در سرویس بهداشتی‌های بزرگ

آینه ضدبخار به چند صورت و با چه ابعاد آینه دستشویی تولیدمی‌شه ؟

از اون‌جایی که آینه سرویس‌بهداشتی شادکو آینه‌ای هوشمند گفته میشه ، این آینه معمولا به صورت لمسی و یا ریموت‌دار تولید می‌شه . در صورتی که این آینه به وسیله‌ی لمس عمل‌کرد خودش رو آغاز کنه کاربر به وسیله‌ی لمس برد تاچ مسطحی که در پشت آینه قرار گرفته ، قادر به روشن و یا خاموش کردن سیستم گرمکن این آینه خواهد بود.

این در حالی هست که در صورت ریموتی بودن این آینه فرد قادر هست از راه دور و به کمک ریموت این سیستم را وصل و یا قطع نماید و در این بین نیازی به نزدیکی فرد به آینه و یا ایجاد تماس با آن نخواهد بود .

تاثیر ابعاد آینه دستشویی بر قیمت نهایی آینه 📈📊

یکی از مهم‌ترین عواملی که برروی قیمت آینه سرویس‌بهداشتی تاثیر بسزایی دارد جنس المنت به کار رفته پشت آینه هست و همچنین عدد توان الکتریکی این گرمکن تاثیر گذار هست . این‌طوری که هرچی توان سیستم گرم‌کن آینه سرویس‌بهداشتی ضدبخار شامل رقم بزرگتری باشد قیمت اون هم به همین ترتیب رو به فزونی میره .

ابعاد 5 آینه دستشویی
ابعاد آینه دستشویی با ابعاد روشویی هماهنگی دارد

🖇️ می‌دونستی آینه‌های جدید ، تو رنگ‌های متفاوتی تولید میشه ؟!

حضور رنگ‌های مختلف آینه در طیفی وسیع این امکان رو به شما می‌ده که با توجه به رنگ کاشی سرویس‌بهداشتی خودتون و با طیف رنگی غالب بین المان‌های موجود در فضای دستشویی ، آینه‌ای رنگی ، با رنگ هماهنگی با اون‌چه در ذهن دارید بپسندید و سرویس‌بهداشتی خودتون رو با آینه یا آینه‌هایی رنگی تزیین کنید .

در نظر گرفتن جنس آینه در کنار ابعاد آینه دستشویی


آینه‌ها نیز همچون شیشه‌ها دارای فاکتورهای متغیری از جمله ضخامت ، وضوح و شفافیت و … هستن که بهتر هست درهنگام خرید اون‌ها رو مدنظر قرار بدید . به طور مثال آینه کریستال در مقایسه با آینه فلوت از شفافیتی به مراتب بالاتر برخوردار هست و همچنین می‌توان انواع آینه رو در ضخامت‌هایی متفاوت و متناسب با ابعاد آینه دستشویی انتخاب و خریداری کرد .ابعاد آینه‌ها رابطه‌ی مستقیم با قیمت آینه دستشویی در بازار داره .

اطلاع از استاندارد بودن ابعاد آینه دستشویی برای خرید اینترنتی مطمئن

تو بورس آینه‌ سرویس‌بهداشتی شما با انتخاب خرید به شکل اینترنتی موفق میشید که بدون تردد در خیابان‌های شلوغ و تحمل ترافیک‌های اعصاب خورد کن ، ضمن انتخابی بر اساس بررسی‌هایی همه جانبه محصول خود را ظرف نهایتا ۷۲ ساعت درب منزل تحویل بگیرید ، این در حالی هست که در خرید حضوری ممکنه تحت تاثیر تبلیغات کاذب فروشندگان قرار گرفته و درستی انتخاب شما تحت شعاع قرار بگیره.

و پس از مدت کوتاهی از انتخاب محصول خودتون پشیمون بشید . علاوه بر صرفه جویی در زمان شما با خرید اینترنتی در هزینه‌های رفت‌وآمد و … هم صرفه‌جویی کردید و همچنین کم‌ترین میزان انرژی رو در مقایسه با انرژی مصرفی در خرید حضوری صرف می‌کنید .

چرا از فروشگاه اینترنتی شادکو خرید کنید

خرید از فروشگاه آینه سرویس‌بهداشتی شادکو بصورت اینترنتی ، واسطه‌ی میان تولیدکننده و خریدار را حذف می‌کنه . خرید اینترنتی شما رو در داشتن خریدی مقرون به صرفه یاری میکنه . ما در مجموعه‌ی شادکو به‌عنوان برترین تولیدکننده‌ی فرآورده‌های آینه‌ای در کشور ، مفتخر هستیم که کیفیت و در عین حال زیبایی محصول تولیدی خودمون رو به مدت یک سال ، بی قید و شرط ، تضمین می‌کنیم .

ضمن این‌که با برقراری ارتباط مستمر و پیوسته با شما مشتریان عزیز تا زمان تحویل آینه‌ی مورد نظرتون حداکثر توان خودمون رو به کار می‌گیریم تا محصول نهایی مطابق با ایده و سلیقه‌ی شما ، سالم و سلامت به دستتون برسه .

نحو‌ی سفارش یکی از ابعاد 5 آینه دستشویی

شما مشتریان گرامی می‌تونید برای خرید آینه با در نظر گرفتن ابعاد آینه دستشویی ، هر نوع آینه‌ای از جمله آینه‌های دکوراتیو ، اجرای انواع دیوارپوش آینه‌ای ، انواع آینه سرویس‌بهداشتی و آینه‌های ساده ، رنگی و بک‌لایت به فروشگاه اینترنتی شادکو که فروش آینه سرویس‌بهداشتی با قیمت مناسب درآن صورت می‌گیره ، مراجعه کرده و انواع طرح‌ها رو مشاهده کرده و ضمن ثبت سفارش ، تغییرات مورد نظر خودتون رو هم بر اون اعمال کنید . علاوه بر این ، شما می‌تونید با کادر مجرب و کارشناس ما در مجموعه شادکو ، مشاوره رایگان داشته و راهنمایی‌های لازم در رابطه با فاکتور‌های آینه مورد نظر را دریافت نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code