اینجا هستید :

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

ارزان‌ت‍رین توالت فرنگی

ارزان‌ت‍رین توالت فرنگی

قیمت ارزان‌ت‍رین توالت فرنگی همیشه بر مبنای مسائل مختلف مانند رنگ ، طراحی ، متریال استفاده شده و برند متفاوت خواهد بود. انواع توالت فرنگی نظیر توالت فرنگی زمینی ، دیواری (وال هنگ) و ایستاده است. انواع توالت فرنگی ها در هر رنگی مانند مشکی ، طلایی و … تولید می شود و توالت فرنگی های رنگ خاص و سفارشی قیمت بیشتری نسبت به توالت فرنگی های سفید دارند.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت توالت

متریال های استفاده شده در ساخت و تولید ارزان‌ت‍رین توالت فرنگی یکی دیگر از عواملی است که بر قیمت توالت تاثیر بسزایی می گذارد . در کل تمامی توالت ها از جنس سرامیک می باشد و بهترین و مرغوب ترین جنس توالت نیز همان سرامیک البته از نوع مرغوب آن است . همین موجب می شود مانع رشد باکتری ها شود.از دیگر عواملی که بر قیمت توالت تاثیر می گذارد برند یا همان مارک توالت است .

توالت فرنگی، از لوازم بسیار ضروری در سرویس بهداشتی خانه های امروزی است.پس قیمت آن در خرید تاثیر به سزایی دارد.
وجود یک توالت فرنگی خوب یک نیاز غیر قابل انکار برای تمام افراد است. سازندگان این وسیله ضروری سعی می کنند با در نظر گرفتن تمام معیارها یک محصول با کیفیت در اختیار مشتریان قرار دهند. خرید از فروشگاه توالت فرنگی مهمترین بخش در هر سرویس بهداشتی است. در واقع این انواع توالت ها هستند که علت وجود سرویس های بهداشتی را شکل می‌دهند. شاید توالت مهمترین بخش هر سرویس بهداشتی باشد که خرید آن نیازمند دقت و بررسی بیشتری است.

دقت در خرید محصولی مناسب که از نظر کیفیت و دوام، ظاهر، تناسب ابعاد با نیازها استفاده کنندگان و محیط حمام و دستشویی و فضای موجود و همچنین مکانیزم و قدرت تخلیه و استحکام تنه، بهداشت و نظافت و قیمت و مسائل اقتصادی بسیار حائز اهمیت است. هنگام خرید توالت فرنگی توجه کنید که تمامی مشخصات و امکانات را بررسی کنید و وقتی که مطمئن شدید اقدام به خرید کنید.

ارزان‌ت‍رین توالت فرنگی
توالت فرنگی زمینی

آیا ارتفاع توالت تاثیری روی قیمت توالت دارد؟

ارگونومی یکی از اساسی ترین مسائل در انتخاب چینی آلات بهداشتی است.

ارتفاع نشیمن (پن) توالت از زمین یکی از نکات تاثیر گذار در راحتی و سهولت استفاده‌ی از توالت است اما در قیمت توالت فرنگی تاثیری ندارد و طرح و جنس تاثیر بیشتری دارد پس خودتان را در این مبحث درگیر قیمت توالت نکنید.

معمولاً اندازه استاندارد پایه‌ در فروشگاه توالت‌ فرنگی ۱۵ اینچ (۴۰ سانتی‌متر) است اما باید توجه داشته باشید که پایه‌های بلند برای افراد قد بلند یا افراد مسن مناسب‌تر هستند.

ارتفاع نشیمن های ۱۷ اینچ (۴۳ سانتیمتر) بسیار راحت هستند. پایه‌های بلندتر زانو و کمر افراد را اذیت نمی‌کند، اما این مدل ها برای کودکان و افراد کوتاه قد چندان مناسب نیست و قیمت بالاتری نیز دارند.

  عوامل تاثیرگذار بر هزینه نصب یک توالت فرنگی جدید

۱.کارایی توالت فرنگی

۲.طراحی سرویس بهداشتی

۳.فناوری شستشو

۴.لوله کشی خانه شما

ارزان‌ت‍رین توالت فرنگی
توالت سفید

۱.کارایی توالت فرنگی

همه توالت ها در میزان و کیفیت کارایی برابر نیستند . برخی از آنها کارآمد تر از دیگران هستند. مثلا یکی از این موارد که توالت های فرنگی با یکدیگر در آن برابر نیستند ، این است که بعضی از آن ها هستند که از آب کمتری استفاده می کنند. راندمان توالت فرنگی بر حسب gpf (گالن در هر فلاش) اندازه گیری می شود.

ارزان‌ت‍رین توالت فرنگی gpf بالاتر نیز در طولانی مدت باعث صرفه جویی بیشتر شما می شود. به عنوان مثال ، برخی از توالت های قدیمی دارای امتیاز gpf بالا هستند که بین ۳.۵ تا ۷ gpf متغیر است. اگر یک توالت قدیمی ۷ gpf دارید و آن را با یک توالت با کارایی بالا ۱.۲۸ gpf جایگزین می کنید ، تا ۱۰،۴۳۹ گالن در سال صرفه جویی خواهید کرد .

۲.طراحی سرویس بهداشتی

طرحی که برای توالت جدید خود انتخاب می کنید همچنین بر میزان هزینه شما برای نصب توالت جدید تأثیر می گذارد. توالت های فرنگی را معمولا به دو شکل تقسیم بندی می‌کنند یکی تقسیم بندی بر اساس شکل نشیمن و دیگری بر اساس شکل یک یا دو تکه بودن.

ارزان‌ت‍رین توالت فرنگی متتاثر از همه این عوامل است.

شما می توانید بین ۲ سبک مختلف ، توالت فرنگی انتخاب کنید

توالت کشیده (بیضی)

توالت گرد

توالت با نشیمن گرد

توالت های گرد ( ارزان تر ، بهترین برای کودکان ): توالت های گرد به زمین نزدیکتر هستند ، که آنها را برای کودکان ایده آل می کند.

توالت هایی با نشیمن کشیده(بیضی)

توالت های کشیده ( گران ترین ، راحت تر برای بزرگسالان ): توالت های کشیده دارای طراحی ظریف تری هستند و بالاتر قرار می گیرند ، که باعث می شود آنها برای بزرگسالان راحت تر از توالت های گرد باشند.

توالت فرنگی دیواری

3.فناوری شستشو

فناوری شست و شو ارزان‌ت‍رین توالت فرنگی به نوع سیفون استفاده شده در توالت فرنگی اطلاق می‌شود که به هنگام تولید درون محفظه پشتی توالت قرار میدهند.

انواع فلاش تانک توالت فرنگی

آبشاری

گردابی

واتر جت واش (شوتینگ)

فلاش تانک آبشاری توالت فرنگی

در اطراف بالای توالت فرنگی قسمت هایی برای خروج آب به صورت سرازیر شدن همانند آبشار تعبیه می‌شود . از آن جایی که این سیستم خروج آب مستقیم به سمت پایین (یعنی داخل توالت فرنگی) می‌آید، آب فراوانی مصرف می‌کند و در عین حال پاک کنندگی زیادی نیز ندراد.

روش گردابی فلاش تانک در توالت فرنگی به چه صورت است

در این روش آب با فشار و فراوانی به سمت دیواره های توالت به صورت گرد آبی به پایین می‌آید. این خروج آب از لوله کشی های قسمت بالایی توالت فرنگی صورت می‌گیرد. تخلیه محتویات ارزان‌ت‍رین توالت فرنگی با این روش بهتر از روش آبشاری صورت می گیرد.

به همین دلیل روش گردابی از روش آبشاری بهتر و مناسب تر است. اما در این روش نیز از آب فراوانی استفاده می‌شود و صدای زیادی نیز ایجاد می کند.این موضوع برای زندگی های آپارتمانی آنچنان مطلوب نیست .

واتر جت واش

واتر جت واش جدید ترین نوع سیفون تولید شده برای توالت فرنگی ها می‌باشد. که به صورت توربو آب کم اما با فشار را بالا به داخل فضای توالت فرنگی هدایت می کند.بهترین روش برای تخلیه و پاک سازی توالت همین روش واتر جت است. مصرف کم آب در این نوع از فلاش تانک ها از نکات مهمی است که مارا مجاب می‌کند تا از این فلااش تانک استتفاده کنیم. در بیشتر ارزان‌ت‍رین توالت فرنگی هایی که تولید می‌شود از این فلاش تانک ها استفاده می شود.

توالت فرنگی زمینی سفید

4.لوله کشی موجود خانه شما

اگر وضعیت لوله کشی خانه شما در وضعیت نامناسبی قرار دارد ، هزینه نصب توالت فرنگی جدید ممکن است افزایش یابد.

به عنوان مثال ، اگر لوله های لوله کشی در حمام شما دچار خوردگی شده یا در ابتدا به اشتباه نصب شده اند . ممکن است لوله کش مجبور شود این ویژگی های لوله کشی را برای توالت جدید تغییر دهد. هرگونه تغییر لازم در لوله کشی خانه شما هزینه کل نصب توالت را افزایش می دهد.

مزایا توالت فرنگی

امروزه به دلایل مختلفی از جمله رفاه سالمندان و دیگر افرادی که دارای ناراحتی های جسمی خاصی هستند حتما توصیه می شود که در خانه و محل کار خود داشته باشید . همانطور که می دانید توالت های زمینی فشار زیادی به زانو و پاها وارد می کند به همین دلیل است که استفاده از توالت فرنگی را جایگزین توالت های زمینی کرده ایم.

متریال های استفاده شده تاثیر بسزایی می گذارند و مهم ترین قسمت آن نیز لعاب توالت فرنگی است که هر چه ارزان تر باشد از کیفیت لعاب توالت کاسته می شود.

ارزان‌ت‍رین توالت فرنگی
توالت وال هنگ

اگر قصد بازسازی سرویس بهداشتی منزل خود را دارید نکات زیر را در نظر بگیرید

مکانی خاص برای توالت

شیرالات مناسب

آینه مناسب سرویس بهداشتی

ارزان‌ت‍رین توالت فرنگی
توالت فرنگی

مکانی خاص برای توالت فرنگی در نظر بگیرید

اگر شما عزیزان به دنبال این موضوع هستید که قسمت حمام یا سرویس بهداشتی خود را بازسازی کنید ، بهتر است فضایی اختصاصی را برای توالت فرنگی در نظر بگیرید . هزینه بازسازی سرویس بهداشتی مقداری زیاد است ، اما به زیبایی و پر کاربردی نتیجه کار می‌ارزد.

شیرالات مناسبی برای سرویس خود در نظر بگیرید

برای باز سازی سرویس بهداشتی خود یک سری شیرآلات سرویس بهداشتی مدرن را در نظر بگیرید . ست بودن شیرآلات روشویی و توالت ایرانی و ارزان‌ت‍رین توالت فرنگی فضای سرویس بهداشتی شما را واقعا جذاب می‌کند.

یکی از جذابیت های هر سرویس بهداشتی داشتن آینه مناسب است

هدر دادن دیوار با گرفتن یک آینه کوچک وقتی می توانید آینه دیوار به دیوار داشته باشید برای چیست؟ متخصصان روند طراحی سرویس بهداشتی برای راحتی شما به آینه هایی با اندازه واقعی تاکید می کنند.اما ما یک پیشنهاد جدید ، لاکچری و جذاب برای شما داریم. شما میتوانید از جدید ترین آینه های موجود در بازار جهان یعنی آینه های بک لایت استفاده کنید.

ارزان‌ت‍رین توالت فرنگی
توالت فرنگی سفید

نصب توالت فرنگی به چه صورت میباشد؟

نصب توالت ها بستگی به نصاب و جنس و نوع توالت…

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code