اینجا هستید :

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

آینه12

انواع آینه سرویس‌بهداشتی

انواع آینه سرویس‌بهداشتی همیشه از مهم‌ترین مولفه‌ها در دکوراسیون‌های داخلی و خارجی بوده‌اند . به طوری‌که یکی از عضو‌های جدا نشدنی در دکوراسیون‌های داخلی بوده‌اند . و همیشه آینه سرویس‌بهداشتی نقش مهمی در جلوه‌ی اتاق‌ها و سرویس‌های‌بهداشتی داشته‌اند . داشتن یک دکوراسیون خوب و زیبا همیشه از مهمترین موضوعات در خانه‌هایمان بوده است .

زیرا اکثر ما بیشتر وقت خودمان را در خانه‌هایمان هستیم . پس باید در محیطی با دکوراسیون خوب و مطابق سلیقه خود که دارای بهترین آینه سرویس است ، زندگی کنیم . تا بتوانیم در این لحظات حس خوب و راحتی داشته باشیم .

انواع آینه سرویس‌بهداشتی و حمام‌ها از مهم‌ترین وسایل‌ هر خانه‌ای هستند . پس باید به دکوراسیون‌های این مکان‌ها اهمیت داد. برای داشتن یک دکوراسیون خوب و زیبا حتما نیاز به خرید وسایل لاکچری و گران قیمت نیست . بلکه می‌توان با وسایل خوب و چینش درست به این دکوراسیون مورد نظر رسید .

از این وسیله‌ها می‌توان به وسایلی چون انواع آینه‌های سرویس‌بهداشتی اشاره کرد . که در صورت چینش درست و متناسب با محیط مورد نظر بسیار مفید و خوب واقع شوند .

آینه سرویس
آینه سرویس بهداشتی بیضی شکل

انواع آینه سرویس‌بهداشتی

آینه ضدبخار

آینه چراغ‌دار

آینه شلف‌دار

آینه کمددار

آینه چراغ‌دار دستشویی

آینه بک لایت

آینه لامپی

آینه ال ای دی

آینه بکلایت دستشویی

قطعا تا حالا این‌مدل آینه دستشویی بک‌لایت رو توی محیط‌های مختلف مثل دستشوی و یا حموم مشاهده کردی یا حداقل اسم شونو تاحالا شنیدی . آینه بک‌لایت دستشویی که یکی از انواع آینه سرویس‌بهداشتی هست . بدون شک یکی از پراستفاده‌ترین آینه‌های موجود توی بازار و فروشگاه‌های فروش آینه دستشویی هست . آینه بک‌لایت به لطف طراحی بسیار خوبش زیبایی واقعا زیادی داره . به همین علت هم هست که می‌تونی از این‌مدل آینه دستشویی بک‌لایت توی محیط‌های دیگه خونه علاوه بر محیط دستشویی استفاده کنی .

علاوه بر همه این‌ها آینه بک‌لایت واقعا یک آینه مناسب برای محیط های دستشویی و یا حمومه ، می‌پرسی چرا ؟؟؟ چون معمولا این‌مدل محیط‌ها به دلیل نداشتن پنجره نور کافی رو هم ندارن و به همین علت هم هست که استفاده درست از یک آینه بک‌لایت دستشویی واقعا می‌تونه خیلی خوب و هوشمندانه باشه . چون این‌آینه بک‌لایت می‌تونه تاحدود خیلی زیادی نور محیط دستشویی رو تامین کنه . البته می‌تونی نور انواع آینه سرویس‌بهداشتی بک‌لایت رو متناسب با نیازت کم و زیاد کنی .

تصور طراحی این‌مدل آینه چراغ‌دار لمسی همون طور که از روی اسم شون پیداست خیلی برای‌تو راحته ، پشت آینه دستشویی سیستم نورپردازی قرار داره . که نوری بسیار ملایم و زیبایی رو تولید می‌کنه که به خود آینه و دیوار اطرافشون برخود می‌کنند . البته باید بگیم که سیستم نورپردازی ممکنه همیشه به یک صورت نباشه . شاید برای تو جالب باشه که بدونی بعضی وقتا همین سیستم نورپدازی مثل یک قاب می‌مونه برای آینه بک‌لایت دستشویی .

تصور استفاده از یک آینه چراغ‌دار دستشویی در کنار یک روشویی زیبا مثل این روشویی مدل CARMEN برند تیفانی واقعا می‌تونه خیلی قشنگ باشه . ترکیبی که می‌تونه فرق یک محیط دستشویی خوب و بد رو مشخص کنه .

آینه16
آینه بک‌لایت دستشویی

آینه لامپی دستشویی و سرویس‌بهداشتی

آینه لامپی یکی دیگه از انواع آینه سرویس‌بهداشتی چراغ‌دار محبوب که در حال حاضر هم طرافدارن خاص خودشو داره بین عموم مردم و طراحان دکوراسیون های داخلی . شاید این‌مدل آینه دستشویی چراغ‌دار رو با اسم آینه هالیوودی توی بازار های مختلف شنیده باشی . چونکه اسم هالیوودی از روی باکلاس بودن و مدرن بودن اومده و به همین علت هم این‌مدل آینه دستشویی رو آینه هالیوودی می‌نامند .

البته آینه‌ی مدرن روشویی لامپی اسم های دیگه هم داره برای مثال چون این‌مدل آینه دستشویی لامپی خیلی نور خوب و جذابی داره ، ازش توی اتاق‌های گریم استفاده میکنند . به همین علت هم شاید این‌مدل آینه دستشویی رو با اسم آینه گریم شنیده باشی . درسته که میزان محبوبیت آینه لامپی دستشویی به آینه بک‌لایت نمیرسه اما این‌موضوع باعث نمیشه که آینه لامپی دستشویی پرفروش و محبوب نباشه .

آینه15
آینه لامپی دستشویی

خاص‌ترین آینه توالت آینه نامنظم

از خاص‌ترین و جدید‌ترین انواع آینه سرویسبهداشتی می‌توان به آینه‌های نامنظم سرویس‌بهداشتی اشاره کرد . این آینه های‌ سرویس‌بهداشتی همان‌طور که از اسمشان پیداست دارای طرح و شکل منظم و مشخصی نیستند . اما به طور کلی این آینه‌های توالت در شکل‌هایی مثلثی و لوزی شکل تولید و استفاده می‌شوند .

این آینه‌‌ها به دلیل شکل خاص و زیبایی که دارند . در صورت استفاده شدن در سرویس‌های‌ بهداشتی جلوه‌ای بهتر و زیبا تر به محیط سرویس‌بهداشتی شما می‌دهند . البته باید توجه کرد که این آینه‌ها تمامی ویژگی‌های آینه‌های دیگر سرویس‌بهداشتی را دارند . به طور مثال آینه‌های نامنظم شرکت تولیدی شادکو ضد آب – ایمن – تولید در ابعاد‌های مختلف ویژگی‌هایی هستند . که انواع آینه سرویس‌بهداشتی تولیدی شادکو این ویژگی‌ها را دارند .

باید توجه داشت که ابعاد و اندازه کلی این آینه‌های سرویس‌بهداشتی به طوری باشد . که متناسب با خود دستشویی و همچنین وسایل درون سرویس‌بهداشتی باشد . برای مثال بهتر است ابعاد انواع آینه سرویس‌بهداشتی نامنظم نزدیک به روشویی سرویس‌بهداشتی باشد . زیرا این موضوع به زیبا‌تر شدن محیط دستشویی شما کمک می‌کند .

آینه سرویس
آینه سرویس بهداشتی زیبا

آینه شلف‌دار سرویس‌بهداشتی

حتما تو هم از وسایل تزئنیی توی محیط های مختلف خونت استفاده کردی . و دیدی که چه تاثیر فوق العاده‌ای روی جلوه دکوراسیون محیط‌های مختلف میزارن . در حال حاضر هم می‌تونی از همین وسایل برای به طور ویژه برای خود وسایل خونه استفاده کنی . که میشه به شلف‌ها برای انواع آینه سرویس‌بهداشتی اشاره کرد . با استفاده از شلف برای آینه‌ی مدرن روشویی می تونی به زیبایی بیشتر محیط دستشویی و یا سرویس‌بهداشتی خونت خیلی کمک کنی .

چون استفاده از شلف برای انواع آینه سرویس‌بهداشتی دو مزیت خیلی خوب داره . اولیش اینکه باعث میشه خود آینه دستشویی و یا سرویس‌بهداشتی خیلی ظاهر بهتر و قشنگ تری داشته باشه . و علاوه بر اون هم جلوه محیط اطراف خودش هم خیلی بهتر و زیباتر می‌کنه . به همین علت هم در حال حاضر توی فروشگاه‌های مختلف مدل آینه روشویی ساده شلف‌دار از محبوب‌ترین آینه‌های موجود تو بازاره . و طرح‌ها و مدل‌های بسیار مختلف و گوناگونی برای این‌مدل آینه دستشویی و یا سرویس‌بهداشتی شلف‌دار وجود داره .

آینه15
آینه شلف‌دار دستشویی

آینه کمددار سرویس‌بهداشتی

شاید برای تو هم این‌مشکل پیش اومده که نتونستی از تمامی وسایل موردن نیاز توی محیط های دستشویی و سرویس‌بهداشتی استفاده کنی . چون که معمولا این‌محیط‌ها فضای کم و کوچکی دارن . اما در حال حاضر با استفاده از وسایلی مثل آینه کمددار که از انواع آینه سرویس‌بهداشتی زیبا هست می تونی تا حدود زیادی این‌مشکل رو حل کنی . در واقع با استفاده از آینه دستشویی با قیمت مناسب کمددار داری از محیط دستشویی و یا سرویس‌بهداشتی بیشترین استفاده رو می‌بری .

انواع آینه سرویس‌بهداشتی
آینه کمددار دستشویی

در حال حاضر هم که توی انواع فروشگاه های فروش آینه دستشویی و انواع بازار می‌تونی به راحتی انواع آینه سرویس‌بهداشتی کمددار رو با طرح‌ها و مدل‌های بسیار متنوع و گوناگون مشاهده و تهیه کنی . مدل انواع آینه سرویس‌بهداشتی معمولا به این‌شکله که کمدها پشت آینه قرار دارن و خود آینه تاچ سرویس‌بهداشتی نقش در رو داره برای کمدها اما طرح‌ها و مدل‌های مختلف زیادی برای آینه کمددار دستشویی هست . که طراحی ظاهری متفاوتی دارن .

استفاده از آینه کمددار دستشویی می‌تونه خیلی انتخاب خوب و مفیدی باشه . چون باعث میشه با گذاشتن وسایل مورد نیازت توی کمد آینه ها اونها رو از کثیفی‌ها و باکتری های محیط دستشویی و یا سرویس بهداشتی دور نگه‌داری .چون محیط‌های دستشویی و یا سرویس بهداشتی معمولا محیط‌های کاملا تمیز و بهداشتی نیستند . همچنین انواع آینه سرویس‌بهداشتی کمددار توی رنگ‌های مختلفی هم تولید و به فروش می‌رسن . که به همین علت هم می‌تونی به راحتی متناسب با هر محیطی و با هر دکوراسیونی یک آینه چراغ‌دار لمسی کمددار مناسب رو تهیه کنی .

اگه می‌خوای یک ترکیب برنده و جذاب هم برای محیط دستشویی و یا سرویس‌بهداشتی خونت داشته باشی . می‌تونی از این روشویی مدل LORENZO برند تیفانی در کنار این‌مدل آینه دستشویی کمددار استفاده کنی . که واقعا می‌تونه خیلی خوب و جذاب باشه .

آینه16
آینه کمددار دستشویی

عوامل موثر بر قیمت انواع آینه سرویس‌بهداشتی

ابعاد آینه

جنس و مدل آینه

رنگ آینه

شست و شو

آینه 22
آینه سرویس بهداشتی با لامپ
انواع آینه سرویس بهداشتی 2
آینه سرویس بهداشتی عمودی

ابعاد آینه دستشویی

قطعا از مهم ترین مولفه های تعیین کننده قیمت انواع آینه سرویس‌بهداشتی ابعاد و اندازه ی آینه هاست . به طوری که ابعاد انواع آینه سرویس‌بهداشتی و قیمت آنها رابطه ای مستقیم است . برای مثال هر چه ابعاد و اندازه آینه های سرویس بهداشتی را بیشتر کنیم . مسلما قیمت آینه ها بیشتر خواهد شد . و برعکس هر چه ابعاد پایین تر مساوی است با کاهش قیمت آینه سرویس بهداشتی

قطعا از مهم ترین مراحل خرید یک آینه سرویس بهداشتی مناسب انتخاب ابعاد ان است. به طوری که ابعاد انتخاب شده باید کاملا متناسب با محیط سرویس بهداشتی ما و وسایل درون آن باشد . برای مثال بهتر است آینه ای که انتخاب می کنیم . ابعاد ان نزدیک وسایل اطراف خود مثل کمد ها و روشویی ها باشد .

این نکات شاید در نگاه اول مهم و ضرویی نباشند . اما در صورت استفاده از این نکات ها می تواند جلوه ی سرویس بهداشتی خود را بسیار زیبا تر کرد .

آینه 2
آینه سرویس بهداشتی با لامپ

از زیبا‌ترین ترکیب‌ها ، استفاده از انواع روشویی دیواری در کنار آینه‌های سرویس‌بهداشتی !

شست و شوی آینه توالت

آینه‌های سرویس‌بهداشتی به دلیل اینکه در مکان‌های پر باکتری مانند سرویس‌بهداشتی و دستشویی‌ها استفاده میشوند ، همیشه در معرض آلودگی هستند . از این‌رو باید از آینه‌ای استفاده کرد که بتوان به راحتی آن‌ها را تمیز و پاکیزه نگه داشت . پاک کردن یک آینه با کیفیت توالت به راحتی و با یک دستمال مرطوب صورت خواهد گرفت . عمر آینه‌هایی که در بخش فروشگاهی سایت ما میبینید بسیار طولانی است . دوام محصولات ما را در هر جایی نخواهید یافت .

آینه 5
آینه سرویس بهداشت عمودی

انواع آینه سرویس‌بهداشتی از نظر رنگ‌بندی

آینه شامپاینی

آینه طوسی رنگ

رنگ آینه نقره‌ای

آینه طلایی رنگ

رنگ آبی آینه

آینه برنزی

آینه شامپاینی رنگ یکی از جدیدترین مدل‌های آینه رنگی

رنگ شامپاینی در آینه در واقع ترکیب دو رنگ صورتی و قهوه‌ای می‌باشد. و البته تا حدودی به رنگ برنز شباهت دارد. با این تفاوت که نوع تلطیف شده‌ی آن است . این آینه همچنین از نظر رنگی تا حدودی به آینه‌ی صورتی نزدیک است. با این تفاوت که کمی تیره‌تر از آینه‌ی صورتی به نظر میرسد .قیمت آینه دستشویی سلطنتی در این رنگ نسبتا زیاد اما واقعا زیباست .

انواع آینه سرویس‌بهداشتی ، با رنگ مدرن و ویژه خود ضمن نورپردازی و یک‌دست کردن روشنایی محیط ، شکوه خاصی به فضای دستشویی شما می‌دهد . به همین خاطر معمولا این سبک از آینه رنگی در سرویس‌های بهداشتی با سبک مدرن قابل استفاده می‌باشد .

طوسی رنگی جذاب برای انواع آینه سرویس‌بهداشتی

آینه‌ی طوسی رنگی نسبتا تیره تر از اینه‌ی نقره‌ای دارد ضمن اینکه شاین موجود در آینه‌ی نقره‌ای در این آینه دیده نمی‌شود . رنگ طوسی تولید آینه جزء رنگ‌های نسبتا جدید و به‌روز تلقی می‌شود .قیمت آینه دستشویی ساده در این رنگ بسیار ارزان است . انواع آینه سرویس‌بهداشتی در کنار عناصر سفید و سیاه رنگ موجود در سرویس‌بهداشتی با ایجاد سایه روشنی جذاب محیطی شیک و اسپرت را در نظر بیننده می‌سازد . با این اوصاف می‌توان برای سرویس‌بهداشتی با طیف رنگی خنثی از این آینه بهره برد .

انواع آینه 0021

آینه نقره‌ای یا همان آینه معمولی

یکی از ارزان‌ترین انواع آینه سرویس‌بهداشتی رنگی ، آینه‌ی نقره‌ای است . آینه‌ی نقره‌ای با نیترات نقره پوشش داده می‌شود. و رنگ آن روشن‌تر و درخشان‌تر از آینه‌ی طوسی می‌باشد . انواع مدل‌های آینه دستشویی به عنوان آینه‌ای با رنگ اصلی با هر رنگ و یا شیرآلاتی قابل هماهنگی و تناسب می‌باشد . درخشش بالای این آینه جوی سرشار از نشاط و فراخی را به سرویس بهداشتی شما هدیه می‌کند . آینه‌ی نقره‌ای تنها آینه‌ای است که تصویر اشیاء را دقیقا با رنگ اصلی و واقعی خودشان بدون کم و کاست بازتاب می‌دهد .

انواع آینه سرویس‌بهداشتی 856

آینه طلایی رنگ یک آینه لاکچری به تمام معنا

همان‌طور که تجربه ثابت کرده است آینه‌ی طلایی در انواع انواع آینه سرویس‌بهداشتی کاری به عنوان دیوارپوش ، میز کنسول آینه‌ای ، آینه‌کاری ستون و … ، دیگر اشیاء و عناصر موجود در محیط را فاخر جلوه می‌دهد. این امر در سرویس‌بهداشتی نیز صدق می‌کند. و با وجود یک آینه‌ی طلایی تولید شادکو ، شما سرویس‌بهداشتی مجلل و لوکسی خواهید داشت . بازتاب نور از آینه‌ی طلایی با نقاط نورانی و تلالوهایی ظریف و براق همراه می‌باشد . سرویس آینه دستشویی طلایی رنگ نیز در بخش محصولات سایت موجود است.

انواع آینه سرویس‌بهداشتی 6586

آینه رنگی صورتی رنگ

آینه‌ی صورتی با توجه به توناژ رنگی خود محیط سرویس بهداشتی را به خوبی تلطیف می‌کند. و تماشای طیف رنگی صورتی برای بیننده یادآور شکوفه‌های بهاری و خرمی روزهای آغازین بهار خواهد بود . با این تفاسیر تصور زیبایی یک سرویس‌بهداشتی با دیزاین رنگی طیف صورتی و سفید با شما ! بازتاب نور توسط آینه‌ی صورتی در فضای سرویس بهداشتی بسیار چشم‌نواز و مایه‌ی آرامش ذهن بیننده خواهد بود .مدل آینه دستشویی مدرن با این رنگ آینه جدای از سرویس‌بهداشتی ، در فضای اتاق‌های خواب و مراکز فروش لباس و … نیز استفاده می‌شود .

انواع آینه سرویس‌بهداشتی 56565

آینه برنزی جزو پر فروش‌ترین آینه‌ های بازار است

آینه‌ی برنزی دارای طیف رنگی تیره‌تری در مقایسه با آینه‌ی شامپاینی قرار دارد. و رنگ غالب موجود در آن قهوه‌ای می‌باشد . هنگام رخ دادن نورپردازی طبیعی توسط این آینه دستشویی مدرن و شیک برنزی علاوه بر تامین روشنایی محیط ، نورهای قوی و آزاردهنده برای عصب‌های چشم را تعدیل می‌کند . مزیت بزرگ آینه‌ی برنزی این است که این آینه علاوه بر سبک کلاسیک با سبک مدرن نیز قابل هماهنگی می‌باشد ، به طوری‌که این آینه با روشویی و یا شیرآلات مسی دارای هارمونی رنگی بالایی می‌باشد .

انواع آینه سرویس بهداشتی 0021

آینه آبی یکی از انواع آینه سرویس‌بهداشتی

آینه‌ی آبی از لحاظ قیمتی در رده‌ی میانی جدول قیمت‌ها قرار دارد. و از آینه‌ی مسی ، برنزی و شامپاینی ارزان‌تر است ضمن اینکه به دلیل آرامش بخش بودن رنگ آبی از این آینه معمولا در محیط‌های مختلفی چون دکوراسیون داخلی منازل مسکونی ، استخرها ، میز تلویزیون و میز پذیرایی ، درب و پنجره و به علاوه سرویس‌های بهداشتی استفاده می‌شود . آینه دستشویی ساده آبی رنگ در سرویس‌بهداشتی می‌تواند انرژی‌های منفی موجود در آن را خنثی و دفع کند .

انواع آینه سرویس‌بهداشتی 023

بهترین انواع آینه سرویس‌بهداشتی را از کجا تهیه کنیم

ممکن است در خرید اینترنتی آن شور و هیجانی که در خرید حضوری خواهید داشت را تجربه نکنید. اما این موضوع هرگز نمی‌تواند مزیت‌های بی شماری را که این خرید نسبت به خرید حضوری دارد کمرنگ کند . شما در خرید اینترنتی با گذراندن وقت در ترافیک ، شلوغی خیابان ها و پیاده روها ، آلودگی صوتی ، آلودگی هوا و صرف هزینه‌های جانبی در خرید حضوری مواجه نخواهید بود . بلکه در خرید اینترنتی بدون نیاز به صرف انرژی و تنها با چند کلیک می‌توانید تمامی اجناس و محصولات مورد نظر خود را با یکدیگر مقایسه کنید. و بهترین آن‌ها از نظر کیفیت و قیمت منصفانه انتخاب کنید .

انواع آینه سرویس 001

سه نکته طلایی در مورد خرید انواع آینه سرویس‌بهداشتی

1️⃣ اولین نکته در مورد خرید انواع آینه سرویس‌بهداشتی که حتما باید بهش توجه داشته باشی . همون طور که در قبل هم بهش اشاره کردیم . تناسب ابعاد و اندازه انواع آینه سرویس‌بهداشتی با محیط دستشوی و سرویس‌بهداشتیه که حتما در زمان خرید آینه دستشویی و سرویس‌بهداشتی باید بهش توجه داشته باشی . تا یک آینه دستشویی خوب و مناسبی رو برای محیط‌های دستشویی و سرویس‌بهداشتی خودت تهیه کرده . باشی و همیشه ازش لذت ببری .

2️⃣ دومین نکته هم اینکه علاوه بر اینکه خوبه که ابعاد انواع آینه سرویس‌بهداشتی با فضای محیط متناسب باشند . خوبه که بین ابعاد وسایل داخل محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی هم تناسبی وجود داشته باشه . که برای مثال خوبه که ابعاد انواع آینه سرویس‌بهداشتی با ابعاد روشویی‌های محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی تناسب داشته باشه . تا جلوه محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی رو خیلی زیباتر کنه .

حالا ممکنه که برات یک مسئله پیش بیاد اونم اینکه در محیط بالای یک روشویی موجود باشه . که در این‌صورت میشه از دو روش استفاده کرد . اول اینکه از یک آینه دستشویی و سرویس‌بهداشتی طویل و مناسب برای همه روشویی‌ها استفاده کرد . و یا اینکه برای هر کدوم از روشویی‌ها به صورت جداگونه یک آینه دستشویی و سرویس‌بهداشتی مناسب رو تهیه و استفاده کنی . که در این‌صورت حتما باید به قیمت آینه سرویس‌بهداشتی توجه داشته باشی .

3️⃣ سومین نکته هم اینکه انواع آینه سرویس‌بهداشتی باید متناسب با تم و رنگ بندی محیط‌های دستشویی و سرویس‌بهداشتی باشند . و امروزه هم که در فروشگاه آینه سرویس‌بهداشتی می‌تونی انواع آینه سرویس‌بهداشتی رو در رنگ‌های بسیار متنوع تهیه و استفاده کنی . توجه به همین نکات ریز باعث میشه که یک محیط دستشویی زیبا داشته باشی .

انواع آینه سرویس‌بهداشتی
آینه دستشویی

چرا از فروشگاه اینترنتی شادکو خرید کنیم

شاید از خودت می‌پرسی چرا باید از فروشگاه اینترتنی شادکو خرید کنم ؟ از اولین موضوعاتی که می‌تونیم به اون اشاره کنیم . که موضوع بسیار مهمی هم نیز است . خرید بدون واسطه در فروشگاه سایت شادکو است . که به اون به اصطلاح از تولید به مصرف می‌گوییم . خرید بدون واسطه باعث میشه که پول کمتری خرج کنی که مثل یک ذخیره سازی پول برای شما می‌مونه . امروزه هم که مشخص است . که خرید بدون واسطه می‌تونه چه نعمت خوبی برای من و تو باشه . خریدی که هزینه رو کمتر می‌کنه و یک ارتباط مستقیم بین تولیدکننده و شما مشتریان عزیز می‌باشه.اما هنوز ویژگی‌های خرید از فروشگاه شادکو تموم نشده .

از ویژگی‌های دیگری که می تونیم به اون اشاره کنیم . اینه که شما دوست عزیز می‌تونی تنوع بسیار زیاد و گسترده ای رو از انواع آینه سرویس‌بهداشتی در فروشگاه مون مشاهده کنی . که این امکان رو به تو می‌ده . که به راحتی بین کلی محصول انواع آینه سرویس‌بهداشتی مقایسه کنی . و آینه‌ای که مورد نظر خود است . رو برای محیط دستشویی و حمام خود انتخاب و تهیه کنی . قطعا وجود تنوع زیاد در انواع آینه سرویس‌بهداشتی باعث خرید راحت شما دوستان عزیز می‌شه .

آینه سرویس‌بهداشتی شیک

ضمانت یک ساله بی قید و شرط 💸 مگه میشه؟

اما هنوز تموم نشده . فروشگاه سایت شادکو برای این‌که خیال شما رو از یک خرید عالی و خوب راحت کنه . تمومی محصولات خودش رو از جمله انواع آینه سرویس‌بهداشتی رو با یک سال ضمانت به فروش می‌رسونه . از همین رو هم دیگه بهونه ای نمی‌مونه . و می‌تونی به راحتی آینه دستشویی و سرویس‌بهداشتی مورد نظر خودتو تهیه کنی و ازش لذت ببری .

همچنین ما بهت در مورد انواع آینه سرویس‌بهداشتی و دستشویی هم بهت مشاوره می دیم . اون هم به صورت کاملا رایگان . فقط لازمه آینه دستشویی و سرویس بهداشتی مورد نظر خودتو انتخاب کنی . تا ما در موردش بهت مشاوره بدیم . تا بتونی در نهایت یک آینه دستشویی و سرویس‌بهداشتی متناسب رو برای محیط دستشویی و سرویس‌بهداشتی خودت انتخاب کنی و استفاده کنی .

همچنین تو داری خرید انواع آینه سرویس‌بهداشتی خودتو از یک فروشگاه بزرگ با معتبر و همچنین با سابقه زیاد خریداری می‌کنی . و از این‌بابت دیگه مطمن می‌تونی باشی که یک آینه دستشویی و سرویس‌بهداشتی مناسب و با کیفیت رو خریداری کردی . که قراره سال ها برا کار کنه و بتونی به راحتی از اون توی محیط مورد نظرت استفاده کنی .

همچنین از مزیت‌های دیگه خرید از فروشگاه بزرگ شادکو اینه که ما محصولات متنوع رو مثل انواع آینه سرویس‌بهداشتی رو به سرعت بهت می‌رسونیم . و دیگه خبری از فرآیند خرید طولانی نیست . حالا هر جای ایران هم که باشی . ما خریدتو به سرعت بهت می‌رسونیم . ✅

ما توی فروشگاهمون انواع آینه سرویس‌بهداشتی رو موجود داریم . که می تونی به راحتی انواع آینه سرویس‎بهداشتی رو متناسب با هر دکوراسیونی و هر محیطی مثل سرویس‌بهداشتی و حمام مشاهده کنی . از همین بابت هم کار تو برای خرید یک آینه دستشویی و سرویس‌بهداشتی مناسب برای محیط مورد نظرت خیلی راحت‌تر شده . فقط لازمه برای رفتن به فروشگاه بزرگ شادکو روی لینک پایین کلیک کنی .

انواع آینه سرویس 0032
آینه دستشویی و حمام
آینه دستشویی چراغ‌دار قیمت مناسب از کجا بخرم ؟

برای خرید آینه دستشویی چراغ‌دار یا بک لایت جدید، وارد فروشگاه شادکو میشی ، بعد کیفیت‌ها و قیمت‌ها و مدل‌ها رو مقایسه می‌کنی و آینه مورد نظر خودت رو بدون واسطه می‌خری..

انواع آینه‌های دستشویی رنگ‌های مختلف دارند؟؟

آینه سرویس‌بهداشتی مدرن دارای چند رنگ هست که هر کدوم مناسب یه سبک از دکوراسیون و طراحی سرویس‌بهداشتی هست و ما توضیح دادیم که چه رنگ آینه‌ای مناسب دستشویی شماست ….

آیا محصولات شرکت شادکو دارای گارانتی می‌باشند ؟

بله محصولات شرکت شادکو دارای گارانتی ‌باشند . اما نوع گارانتی با توجه به مدل محصول می‌تواند . متفاوت باشد .

2 پاسخ

    1. با سلام خیر دوست عزیز به تمامی نقاط ایران ارسال داریم . برای اینکه متخصصین ما بهتر کمکتون کنن ما یه مشاوره رایگان در نظر گرفتیم براتون که برای بهره مندی ازش میتونید با شماره ی رو به رو تماس بگیرید. tel:+982188068352

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code