وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

توالت فرنگی 220

انواع توالت

 انواع توالت ها در طیف گسترده ای از طرح ها برای هر حمام و سرویس بهداشتی ها موجود هستند.اما اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید. انتخاب نوع مناسب می تواند مشکل باشد. در این راهنمای خرید درمورد انواع توالت ونکاتی که باید هنگام خرید به آن توجه کنید. ومزایای هرکدام را بهتر بشناسید را توضیح می دهیم.

توالت چگونه ساخته می شود

انواع توالت ها با ترکیبی از خاک رس ، پرکننده ها و شارهایی که با هم ترکیب شده اند ساخته می شوند. سپس مدل سازی می شود.خشک می شود و به منظور ایجاد یک ظرف با یک لعاب تشکیل می شود. سپس یک لعاب سفید یا رنگی اعمال می شود. و از نظر شیمیایی و فیزیکی روی بدنه خاک رس ترکیب می شود. محصول نهایی دارای سطحی بسیار بادوام است. که در برابر محو شدن رنگ و خراش مقاوم است.

توالت ایرانی

انواع توالت از نظر دسته بندی

توالت ایرانی

توالت فرنگی

توالت فرنگی

توالت ایرانی

توالت خاورمیانه‌ای که در منابع تأسیساتی بنام توالت شرقی، توالت ایرانی، نیز به گوش میخورد ، حتی به نام توالت با فرم طبیعی نیز کاربرددارد، حالتی از توالت است که فرم چمباتمه زدن و با زانو نشستن به‌کار گرفته می‌شود. گونه‌های مختلف از این نوع توالت وجود دارد، اما همه ی آن‌ها دارای سوراخی به درون زمین هستند. بیش‌ترین تفاوت میان این توالت‌ها در بلندی و چگونگی نشستن بر روی آن‌هاست. برخلاف توالت‌های ایرانی در توالت‌های فرنگی فرم بیشتر به‌کار گرفته می‌شود.

توالت ایرانی طبی

توالت فرنگی

یک مورد از توالت ها فرنگی می باشد که مثل صندلی استفاده می‌شود. توالت فرنگی نشانهٔ تمدن و نوگرایی اروپایی شناخته می شود . در کشورهای اروپایی هر کس به‌طور میانگین بیش از شش ماه از عمر خود را روی کاسهٔ توالت فرنگی می‌گذراند. محبوب ترین سبک ، توالت فرنگی نزدیک جایی است که مخزن آب به طور مستقیم به تشت وصل می شود. توالت های نزدیک به هم در طرح های مدرن و سنتی موجود است.

قشنگ
انواع توالت فرنگی

فواید و ضرر های توالت فرنگی

توالت فرنگی شاید فقط یک فایده داشته باشد و در واقع آسیب آن به مراتب بیشتر از فواید آن میتواند باشد. تنها فایده ی آن برای افرادی که کمر درد و زانو درد شدید دارند است .اما استفاده کردن بیش از اندازه از توالت فرنگی نیز از نظر گوارشی و بسلامت پوست بسیار خطرناک است. و بیماری های بسیار بدی مانند کولیت یا قولنج روده و در صورت رعایت نکردن بهداشت انواع حساسیتها و بیماریهای پوستی را در پی دارد .

فروش توالت
توالت فرنگی مدرن

توالت فرنگی های صرفه جویی در مصرف آب ، یک گزینه سازگار با محیط زیست ، دارای یک مخزن دوگانه فلاش است که به شما این امکان را می دهد که از یک فلاش کامل یا کم استفاده کنید. یک فلاش کامل تقریباً 6 لیتر آب مصرف می کند ، در حالی که یک فلاش کاهش یافته حدود 3 لیتر آب مصرف می کند.

در استفاده از توالت فرنگی ، زمانی که فرد روی توالت مینشیند به دریچه ای بین روده کوچک و بزرگ در راست بدن فشار می آورد و عمل دفع به راحتی انجام نمی گیرد و همچنین چون قسمت بالای ران کاملا به شکم فشار نمی آورد تخلیه کامل و راحت نمی گیرد .

فلاش یک تکه

فواید و ضررهای توالت ایرانی

در توالت ایرانی یا توالت شرقی یا توالت آسیایی برای افرادی که از ناحیه زانو و یا کمر آسیب دیده اند شاید چندان مساعد نباشند ، اما باید دانست که ماهیچه های ران به قسمت فراخ روده بزرگ ( سیگموئید ) فشار وارد می کند و دفع به راحتی و آسانی انجام میگیرد. هنگام وارد شدن فشار به سیگموئید ،روده به طور کامل تخلیه می شود و به یکباره دفع از انتهای طحال تا انتهای مخرج انجام میگیرد و فرد و همچنین این سنگینی روی مثانه هم فشار آورده و باعث تخلیه آن می شود.

نکاتی که قبل از خرید توالت باید در نظر بگیرید و رعایت کنید

قبل از خرید یک توالت فرنگی جدید ، چند نکته را باید در نظر بگیرید. به سبک حمام و سرویس های بهداشتی خود توجه کنید.مدرن است یا سنتی؟ تعیین این امر به شما کمک می کند تا یک توالت فرنگی انتخاب کنید که طراحی فضا را افزایش دهد. توالت های سطح بالا برای ایجاد نمای سنتی اصیل عالی هستند. در حالی که توالت های دیواری جلوه ای هوشمندانه و مدرن می بخشند.

قیمت توالت-5

فضای موجود نیز عامل مهم دیگری است. اگر حمام کوچکی دارید ، تعداد کمتری توالت فرنگی وجود دارد. اما اگر حمام و یا سرویس بهداشتی بزرگی دارید ، طیف وسیع تری برای انتخاب دارید.سوال دیگری که باید از خود بپرسید این است که آیا قصد دارید توالت فرنگی را در همان مکان قبلی نگهداری کنید یا در حال ایجاد یک طرح جدید هستید. و می خواهید آن را در موقعیت جدیدی نصب کنید؟ نگهداری توالت فرنگی در همان محل هزینه های نصب را پایین می آورد ، اما اگر می خواهید آن را در موقعیت جدیدی نصب کنید ، فقط به خاطر داشته باشید که لوله کشی اضافی مورد نیاز است ، بنابراین برای این کار بودجه ای را در نظر بگیرید.

چه نوع توالتی برای حمام و سرویس بهداشتی کوچک مناسب است

در یک حمام یا سرویس بهداشتی کوچک هر سانتی متری از فضا مهم است . بنابراین مهم است که لوازم جانبی را انتخاب کنید تا فضای موجود را به حداکثر برسانید. هنگام انتخاب توالت برای حمام یا سرویس بهداشتی کوچک ، ایده خوبی است که از یک طرح کوتاه استفاده کنید. این جایی است که تابه دارای عمق کوتاهتری نسبت به استاندارد است که فضای بیشتری را برای کف ایجاد می کند.

سایر گزینه های توالت برای حمام های کوچک شامل سبک های گوشه و دیوار است. توالت گوشه ای دارای مخزن مثلثی شکل است که به خوبی در گوشه اتاق قرار می گیرد. توالت فرنگی دیواری نیز ایده آل است. زیرا طراحی دیواری به ایجاد فضای بیشتر کمک می کند. یک گزینه عالی برای ایجاد نمای مدرن ، یک توالت دیواری به جای کف روی دیوار نصب شده است. مخزن در دیوار نصب شده است و از طریق یک صفحه فلاش قابل دسترسی است. همانطور که ظرف توالت چند سانتی متر بالاتر از سطح زمین شناور می شود ، توهم حمام بزرگتر را ایجاد می کند. و نظافت را نیز آسان می کند. توالت فرنگی روی قاب دیوار نصب شده است که باید جداگانه آن را خریداری کنید.

نکات اساسی برای رعایت بهداشت توالت فرنگی

زمین را جارو کنید و هرگونه زباله را بردارید: هنگام جارو کردن ، از گوشه ای از حمام شروع کنید و حرکت های تداخل آمیز را به سمت یک منطقه بکشید. زباله ها را جمع آوری کرده و در سطل زباله بگذارید.ضدعفونی کردن تمام قسمت های لمس بالا: دستگیره های دستشویی توالت ، دستگیره درها ، شیرها ، دستگاه های دستمال کاغذی ، قفل ها ، کلیدهای روشنایی و دیوار را ضدعفونی کنید. برای از بین بردن عوامل بیماری زا ، مواد ضدعفونی کننده باید چند دقیقه روی سطح بنشینند.

فروش توالت فرنگی6
توالت ست

 برای تمیز کردن کف ، تخته کف ، کاشی ، دوغاب و به ویژه مناطق اطراف توالت و ادرار از محلول تمیز کننده کف استفاده کنید.آینه و چراغ ها را تمیز کنید : آینه ها را با دستمال کاغذی تمیز کنید. گرد و غبار و ضدعفونی چراغ ها ، دریچه ها ، شیرها ، پنکه ها و کلیدهای چراغ.درب را قبل از آبکشی ببندید: هر بار که دستشویی را شستشو می دهید ، باکتری ها به هوا پرتاب می شوند و سپس تمام سطوح اطراف را می پوشانند. بنابراین بسیار مهم است. که همیشه توالت را با درب توالت به پایین بشویید. این عمل باعث کاهش انتشار باکتری ها در توالت می شود.

چه موقع باید انواع توالت سرویس بهداشتی خود را بازسازی کنید

بازسازی توالت فرنگی یکی از مهمترین جنبه های بازسازی است ، به ویژه در آپارتمان ها . این به این دلیل است که ما می خواهیم فضا تمیزتر و هماهنگ با بقیه طراحی خانه باشد. چند نکته وجود دارد که می توانید در نظر بگیرید که به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که آیا نیاز به بازسازی توالت دارید و میزان تعمیرات اساسی مورد نیاز است.یکی از این نکته ها زرد شدن و یا شکسته شدن سنگ توالت و یا توالت فرنگی است . مورد دیگر همخوانی نداشتن سرامیک با شیرآلات و توالت است.

توالت فرنگی فروشگاه
توالت مدرن
آیا توالت های شادکو دارای گارانتی می باشند ؟

بله دارای گارانتی هستند . فقط با توجه به مدل توالت ، گارانتی می تواند متفاوت باشد .

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code