اینجا هستید :

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

انواع روشویی دیواری

در دکوراسیون های داخلی امروز دکور سرویس های بهداشتی یکی از مهم ترین دغدغه های معماران قرار گرفته است . که در انواع سازه ها باید به بهترین نحو اجرا شود . انتخاب انواع روشویی دیواری مناسب برای سرویس های بهداشتی نقش مهمی را در ظاهر سرویس های بهداشتی ایفا می کند .

امروزه تنوع بسیار زیادی در انواع سینک های روشویی وجود دارد که ما به مواردی از انواع آنها در این مقاله می پردازیم تا شما بتوانید از بین مواردی که در زیر به آن می پردازیم انتخاب خوبی داشته باشید.

انواع روشویی دیواری

روشویی دیواری چیست

در سرویس های بهداشتی خود می توانید از روشویی های دیواری استفاده نمایید . این نوع روشویی ها را به راحتی می‌توانید بدون کابینت یا با کابینت ، بر روی دیوار نصب نمایید . این نوع از روشویی ها مشتریان خاص خود را دارد. اگر سرویس بهداشتی شما کوچک است ما به شما پیشنهاد می کنیم از روشویی های دیواری که در طرح ها و رنگ های مختلف تولید می شوند استفاده نمایید .

این نوع روشویی ها علاوه بر اینکه فضای زیادی را در سرویس های بهداشتی اشغال نمی کنند ظاهری ساده و زیبا دارند . روشویی های دیواری معمولا در سرویس های بهداشتی ای مورد استفاده قرار می‌گیرد که اتصالات آن توکار و مخفی باشد.

انواع سینک روشویی دیواری

روشویی های صفحه ای

روشویی های پایه کوتاه دار

روشویی های کاسه دار

روشویی های کابینت دار

انواع روشویی دیواری 0

روشویی های صفحه ای

در سرویس های بهداشتی مخصوصاً در سرویس های بهداشتی ای که کوچک هستند . خیلی مهم است که سینک روشویی فضای کمتری را اشغال کند . به همین منظور ما به شما پیشنهاد می کنیم از سینک های روشویی صفحه ای ، که کمترین فضا را در سرویس‌ های بهداشتی شما اشغال می کند استفاده نمایید . انواع روشویی دیواری صفحه ای ایده بسیار خوبی ، برای سرویس های بهداشتی شما محسوب می شود . زیرا ظاهری بسیار زیبا و شکیلی دارد .

در عین حالی که فضای زیادی را در سرویس‌های بهداشتی شما اشغال نمی کند . در ضمن شما می توانید این رو شویی های زیبا را که در طرح ها و رنگ های بسیار زیبا تولید شده‌اند ، با انواع دیوار پوش ها و کفپوش ها و همچنین با توالت فرنگی رنگی خود هماهنگ کنید . تا جلوه بسیار زیبایی را به سرویس های بهداشتی خود بدهید.

انواع روشویی های صفحه ای

روشویی های لبه دار

روشویی های بدون لبه

روشویی های لبه برجسته

انواع روشویی دیواری 1

روشویی های لبه دار

در سرویس های بهداشتی استفاده از روشویی های لبه دار ، ظاهری بسیار زیبا را برای سرویس های بهداشتی شما مهیا می کند . این نوع روشویی های لبه دار در سرویس های بهداشتی . باید بر روی کابینت ها قرار بگیرد روشویی های لبه دار را به دو صورت ضخیم و نازک طراحی و تولید می‌کنند . که با توجه به نوع دکوراسیون سرویس بهداشتی از آنها استفاده می کنند .

نصب روشویی های لبه دار نسبت به سایر روش ها از نصبی راحت تر و آسان تر برخوردار است . این نوع روشویی ها از لحاظ قیمت نیز نسبت به سایر روشویی ها مقرون به صرفه تر است و این یعنی قیمت روشویی سرویس بهداشتی می‌تواند مناسب هم باشد .

روشویی های بدون لبه

در سرویس های بهداشتی خود می توانید از روشویی های بدون لبه استفاده نمایید . این روشویی های کابینتی از لحاظ زیبایی دارای ظاهر یکدست و زیبا هستند . و ظاهری زیبا را به سرویس‌ های بهداشتی شما می بخشند .انواع روشویی دیواری در داخل کابینت قرار می گیرند .

و به لحاظ ظاهری همسطح پیشخوان کابینت در این نوع روشویی ها ، سینک روشویی چون در داخل کابینت قرار میگیرد ، شکل ظاهری سینک به چشم نمی‌آید .

به مشتریانی که حساس به تمیزی و ظاهر سرویس بهداشتی خود هستند. ، باید گفته شود که احساس تمیزی مناسبی به سرویس بهداشتی شما می دهد.

انواع روشویی دیواری 3

روشویی های لبه برجسته

شما به راحتی می توانید از این نوع روشویی ها در سرویس های بهداشتی خود استفاده نمایید . روشویی های لب برجسته بر روی کابینت ها قرار می گیرند و از لحاظ ظاهری چند سانتی متر جلوتر از سطح کابینت قرار دارند .

برای نصب این نوع روشویی ها نیازی به کابینت هایی که عرض زیادی دارند نیست . یک کابینت کم عمق را با عرض کم نیز می‌توانید برای این روشویی ها انتخاب نمایید .

در بعضی مواقع حتی شما می توانید این روشویی ها را بر روی کانتر یا درون آن قرار دهید . شما می‌توانید از متریال های مختلف مانند انواع کابینت های چوبی ، که انواع مختلف. آن در بازار یافت می شود را برای این نوع روشویی ها استفاده نمایید.

انواع روشویی دیواری 4

روشویی های پایه کوتاه دار

در سرویس های بهداشتی خود می توانید از روشویی های پایه دار استفاده نمایید . این نوع روشویی ها در سرویس های بهداشتی که امکان لوله کشی و اتصالات به صورت توکار وجود ندارد و اتصالات به صورت روکار است ، بیشترین کاربرد را دارد .

زیرا روشویی های پایه دار اتصالات رو کاری که ظاهری نامناسب به سرویس‌های بهداشتی شما می دهد را می پوشاند.

انواع روشویی دیواری در زمان‌های گذشته تا به امروز از متداول ترین این نوع روشویی هایی است . که استفاده میشده با این تفاوت که امروزه در طرح ها و رنگ های متعدد تولید و به بازار عرضه می شود . ما به شما پیشنهاد می کنیم اگر در سرویس های بهداشتی . شما از اتصالات و لوله کشی شما رو کار است ، حتماً از این نوع روشویی ها استفاده نمایید.

روشویی های کاسه ای دیواری

پیشناد ما این است که در سرویس‌های بهداشتی خود از روشویی های کاسه ای استفاده نمایید . زیرا در حال حاضر این نوع روشویی ها از مدرن ترین روشویی های سرویس های بهداشتی محسوب می‌شوند . روشویی های کاسه ای از لحاظ زیبایی ، ظاهری فوق العاده ای دارند . و در ابعاد مختلف تولید می شوند .

انواع روشویی دیواری کاسه ای در هر ابعادی ، کوچک و بزرگ تولید و در بازار روشویی های سرویس بهداشتی ، مشاهده می‌شود . ما به شما می‌گوییم که چون این نوع روشویی ها در طرح ها و رنگ های مختلف تولید می شوند ، آن ها را با دیوار ها و کفپوش های سرویس بهداشتی خود هماهنگ کنید . تا جلوه بیشتری را به سرویس های بهداشتی خود بدهید .

انواع روشویی دیواری 5

انواع روشویی دیواری کابینت دار

این نوع از روشویی ها برای استفاده در سرویس بهداشتی های مدرن سفارش می‌شود . اگر شما فردی حساس در نظافت هستید و به ظاهر سرویس بهداشتی خود اهمیت می دهید ، ما به شما پیشنهاد می دهیم از روشویی های کابینت دار استفاده نمایید . زیرا علاوه بر اینکه ظاهری زیبا به سرویس بهداشتی شما می‌دهد نظم و ترتیب خاصی نیز به سرویس‌های بهداشتی شما می‌دهد . و همیشه سرویس بهداشتی شما منظم و مرتب دیده می شود .

سرویس های بهداشتی چون دارای محیطی مرطوب هستند کابینت ها را باید از جنسی تهیه کرد که از مقاومت بالایی نسبت به رطوبت برخوردار باشد . برای این منظور کابینت روشویی ها از جنس پی وی سی تهیه می کنند . و این نوع کابینت ها را در طرح ها و رنگهای متنوع بسیاری تولید می کنند . و شما به راحتی می توانید با هر سبک سلیقه ای می توانید از این روشویی ها استفاده نمایید . تا ظاهر سرویس بهداشتی خود را به بهترین شکلی بی‌ارایید.

جنس کاسه روشویی های دیواری

انواع روشویی دیواری سنگی

روشویی های شیشه ای

روشویی چینی

روشویی های سنگی

در سرویس های بهداشتی خود می توانید از روشویی های سنگی استفاده نماییم این نوع روشویی ها از پرطرفدارترین روشویی های سرویس های بهداشتی می باشد . ما به شما پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال سبکی مدرن و در عین حال زیبا و خاص هستید ، از این نوع روشویی ها استفاده نمایید . این نوع روشویی ها از سنگ‌ های طبیعی تهیه‌ و ساخته می شوند . رنگ های طبیعی که در خود سنگ ها وجود دارد جلوه بسیار زیبایی را به روشویی های شما می دهد.

انواع روشویی دیواری سنگی به راحتی قابل شستشو هستند . و در مقابل رطوبت مقاومت بالایی دارند . این روشویی ها در ابعاد مختلف تهیه می شوند . از لحاظ ظاهری این روشویی ها ، کروی شکل ، بیضی شکل ، مربعی شکل و مستطیل شکل تولید و به وفور در بازار یافت می شوند .

شما به راحتی می توانید بر طبق دیزاین سرویس بهداشتی خود . از انواع سینک دیواری سنگی آنها یکی را انتخاب و ظاهر زیبا به سرویس های بهداشتی خود ببخشید.

انواع روشویی دیواری 6

برای خرید یک روشویی دیواری مناسب به این قسمت مراجعه کنید

برای ورود بخش فروشگاه اینجا کلیک کنید :

اینستاگرام مجوعه شادکو :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code