وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

سینک روشویی دستشویی (1)

انواع روشویی رنگی

امروزه افراد مانند قبل نیستند که تمام هزینه هایشان را بگذارند برای اتاق نشیمن و پذیرایی و به اهمیت بالای سرویس های بهداشتی پی بردند . طبق تحقیقات انسان های جهان مقدار زیادی از عمرخود را در سرویس های بهداشتی و حمام ها طی می کنند بنابراین باید ارزش بالای لوازمات سرویس بهداشتی را در نظر بگیریم . یکی از مهمترین محصولات سرویس بهداشتی روشویی های سرویس بهداشتی هستند که امروزه استفاده از انواع روشویی رنگی بسیار رواج پیدا کرده است که در ادامه به آنها می پردازیم

انواع روشویی

روشویی مینیمال رنگی

روشویی های مدل پایه دار

روشویی های مدل رومیزی

روشویی های مدل دیواری

روشویی های مدل تومیزی

روشویی های مدل سراسری

روشویی های مدل کنجی

انواع روشویی رنگی پایه دار

در سرویس های بهداشتی روشویی های پایه دار برای اتصالاتی که توکار نیستند مورد استفاده قرار می گیرد اتصالاتی که تو کار نیستند ظاهر مناسبی به سرویس‌های بهداشتی نمی دهند بنابراین باید از روشوییهای استفاده شود که این اتصالات را بپوشاند برای همین منظور روشویی های پایه دار در انواع و اقسام مختلف تولید و به بازار عرضه شده است. روشویی های پایه دار را میتوان با انواع وان حمام ، توالت ایرانی و توالت فرنگی ست کرد.

روشویی های پایه دار و انواع آنها

روشویی با مدل پایه فلزی

روشویی هایی با مدل کابینتی

روشویی با مدل همجنس

روشویی هایی که با مدل کابینتی

انواع روشویی های رنگی که مدل آنها کابینتی از نوع روشویی هایی هستند که بسیار پرطرفدار بوده و ظاهری زیبا دارند این مدل روشویی ها مزیت‌های زیادی به نسبت روشویی های معمولی دارند یکی از مهمترین مزیت های آن این است که سرویسهای بهداشتی را بسیار منظم و مرتب نشان می دهد سرویسهای روشویی کابینت دار هستند باید از جنسی باشد که مقاومت لازم را در برابر رطوبت داشته باشد همه سرویس های بهداشتی دارای محیطی مرطوب هستند بنابراین تمام گوشی هایی که در آن مورد استفاده قرار می گیرد باید از مقاومت بالایی در برابر رطوبت برخوردار باشد.

مزایای استفاده از روشویی های کابینتی
روشویی صورتی کابینتی

ظاهر لوکس و مدرن

تنوع طرح و رنگ بالا

نظم دهی به دستشویی

قابلیت شست و شو

قابلیت ست شدن

روشویی با مدل پایه همجنس

انواع روشویی رنگی (7)
روشویی مشکی جذاب و شیک

در روشویی هایی که مدل آنها هم جنس است همان طور که از نام آنها پیداست این سرویس شوی و پایه از لحاظ جنس یکسان بوده و هر دو از یک جنس تولید می شود روشویی های مدل همجنس در دو مدل تولید و به بازار عرضه می شوند مدل اول آنها به صورت یکسره است یعنی پایه روشویی و سینک روشویی یکسره تولید می شوند که در این روش بیشترین کاربرد را در روشویی های سنگی می توان مشاهده کرد روشویی های مدل دوم سینک روشویی و پایه روشویی از هم جدا هستند و در هنگام نصب بر روی هم قرار میگیرند اکثر این روشویی ها از جنس چینی ساخته می شود و تنوع و رنگ آن کمتر از تنوع رنگی است که روشویی های مدل کابینتی دارد

انواع روشویی رنگی با مدل پایه فلزی

انواع روشویی رنگی (7)
روشویی مشکی فلزی

روشویی های با مدل پایه فلزی از نوع روشویی هایی هستند که به تازگی طرفداران زیادی را به خود جلب کرده و ظاهری بسیار زیبا به سرویس‌های بهداشتی شما می دهد امروزه در سرک های مختلف از این مدل در دکوراسیون های داخلی منازل در سرویس های بهداشتی مشاهده می‌شود چون محیط سرویس‌های بهداشتی محیطی کاملا مرطوب است و پایه های این روشویی ها فلزی است ممکن است به تدریج و به مرور زمان دچار زنگ زدگی می شود بنابراین باید برای پایه های این شروع ها از فلزاتی استفاده شود که ضد زنگ باشند قیمت این نوع شوی ها به کیفیت این پایه های فلزی بستگی دارد و همچنین نوع فلزاتی که در پایه‌های این روشوییها به کار می رود از جنس مرغوب می باشند قیمت آنها نیز بالاتر است.

روشویی های دیواری و انواع آنها

انواع روشویی رنگی (6)
روشویی دیواری رنگی

روشویی های دیواری مدل کابینتی

روشویی های دیواری مدل نیم پایه

روشویی های دیواری مدل ساده

روشویی های دیواری گوشه‌ای

روشویی های دیواری مدل کابینتی

انواع روشویی رنگی (5)
روشویی کاسه ای مینیمال رنگی

این نوع روشویی های کابینتی مانند پایه‌دار آنها در طرح ها و رنگ های بسیاری تولید می شود اینو روشویی ها در هر سرویس بهداشتی با هر متراژ قابل نصب می باشد انواع مختلف این روشویی ها در بازار به وفور یافت می شود روشویی های دیواری کابینتی معمولاً یک دره هستند زیرا چون به دیوار نصب می شوند باید از لحاظ وزن زیاد سنگین نباشند چاپ راحتی بر روی دیوار جای بگیرند روشویی های کابینتی مدل دیواری از لحاظ قیمت با روشویی های کابینتی مدل پایدار تفاوت چندانی ندارد

روشویی های دیواری مدل نیم پایه

روشویی های دیواری نیم پایه از لحاظ ظاهری به نسبت روشویی های پایه دار ظاهری مدرنتر و زیباتر دارند و چون از جنس چینی ساخته شده‌اند به محبوبیت آن‌ها او اضافه کرده است محبوبیت آنها در بین مشتریان باعث شد تا تولیدکنندگان از این رو شوی ها در طرح ها و سبک های مختلف تولید و به بازار عرضه کنند

روشویی های دیواری مدل ساده

روشویی آبی آسمانی دیواری

این نوع از انواع روشویی های رنگی چون در سبک ساده‌ای ساخته می شوند طرفداران خاص خود را دارند موی ها توکار و روکار بودن اتصالات شان در زیبایی ظاهرشان تاثیر زیادی دارد اکثراً از این نوع روشویی ها مدل شان ساده است در اتصالاتی که تو کار هستند استفاده می کنند زیرا معتقدند این نوع روشویی ها در اتصالاتی که روکار هستن سرویس های بهداشتی ظاهر نامرتب و نامنظمی را می دهند.

روشویی های دیواری گوشه ای

از این نوع روشویی ها در کنج دیوار های سرویس های بهداشتی استفاده می کنند اینو روشویی ها چون در کنج سرویس های بهداشتی قرار می گیرند فضای بسیار کمی را اشغال می کنند و در سرویسهای بهداشتی که ابعاد کوچکی دارند بیشترین کاربرد را دارند این نوع روشویی ها در عین حال که جای کمی را اشغال می کنند از ظاهر بسیار زیبایی برخوردارند.

عوامل موثر در قیمت انواع روشویی رنگی

روشویی رنگی (3)
انواع روشویی رنگی مربع

برند روشویی

جنس روشویی

شیرآلات همراه

تاثیر برند روی قیمت روشویی

یکی از عوامل موثر در قیمت ها برند تولید کننده ای است که آن روشویی را تولید کرده است در گذشته برندهای خارجی اگر بر روی هر کالایی دیده میشد نشان دهنده مرغوبیت آن کالا به شمار می‌رفت ولی امروزه با پیشرفت کار و بالا رفتن کیفیت جنس های ایرانی برند کشور خودمان نیز از استانداردهای لازم برخوردار بوده و گاهی نیز برند کشور خودمان از برند کشور های دیگر با ارزش تر بوده و حتی کالاهای ایرانی را به سایر کشورهای دیگر صادر می کنند در این زمینه حمایت شما عزیزان از برندهای ایرانی باعث پیشرفت ایران بوده و کمک شایانی به اشتغال زایی جوانان ایرانی می کند.

تاثیر جنس روی قیمت روشویی

انواع روشویی رنگی (2)
روشویی رنگی خاص

عامل دیگر موثر در قیمت انواع جنس روشویی رنگی است که دارد هرچه جنس روشویی با کیفیت تر باشد و یا از چه جنسی ساخته شده باشد در قیمت آن نیز تاثیر گذار است مثلاً جنسهای چینی ، سرامیکی ، جنس های سنگی و به تازگی جنس های شیشه ای که در روشویی ها مورد استفاده قرار می گیرد در قیمت روشویی ها تاثیر بسزایی دارد.

تاثیر شیرآلات همراه روشویی در قیمت

عامل دیگر در قیمت روشویی ها استفاده از شیرآلات با کیفیت و زیباست که در قیمت آنها تاثیر زیادی می گذارد امروزه شیرآلات بسیار شکیل به بازار آمده که با روشویی های مدرن هماهنگ شده و جلوه بسیار زیبایی را به سرویس های بهداشتی می دهند و این شیرآلات در قیمت روشویی ها تاثیر زیادی میگذارد.در اینجا برای دسترسی راحت تر شما نمونه هایی از شیرآلاتی که برای روشویی خود میتوانید از فروشگاه شادکو تهیه کنید گذاشته ایم.

انواع جنس روشویی رنگی

 روشویی رنگی (1)
روشویی رنگی کابینتی دیواری

روشویی چینی

روشویی سرامیکی

روشویی سنگی

روشویی شیشه

روشویی های مدل شیشه ای

روشویی های مدل شیشه ای که به تازگی به بازار آمده از زیباترین نوع روشویی هایی است

که مورد استقبال واقع شده و در طرح ها و رنگ های بی شماری تولید شده و در بازار یافت

می شود. این نوع روشویی های زیبا را با انواع دیوار پوش ها و انواع کفپوش های شیشه ای

هماهنگ و ست می‌کنند که ظاهری بسیار مدرن و لوکس سرویس های بهداشتی در دکوراسیون

های داخلی منازل ادارات و ویلا ها می دهند. این روشویی های شیشه ای در شکل های بیضی،

دایره ای مربعی و مستطیلی شکل تولید و به بازار عرضه شده است و شما به راحتی می توانید

هر مدلی از آنها را سفارش داده و در سرویس‌های بهداشتی خود استفاده کنید. و از ظاهر زیبا

و لوکس سرویس بهداشتی لذت ببرید.

فروشگاه شادکو

آیا شما در این سایت قیمت دقیق به ما میدهید؟

بله ، شما با ورود به سایت میتونید انواع روشویی های سرویس بهداشتی با تنوع بالا در طرح و رنگ و قیمت را مشاهده کنید و هرکدام را به راحتی رب منزل خود دریافت کنید.

روشویی های سرویس بهداشتی چه انواعی دارند؟

روشویی های دیواری ، روشویی های پایه دار ، روشویی های رومیزی ، روشویی های تومیزی و…. برای دیدن ادامه مطلب وارد سایت شوید

8 پاسخ

 1. ضمن عرض سلام و خسته نباشید

  برای ساختمان سازی محصولات سرویس بهداشتی و کفپوش و.. میخواهم.

 2. دیوار سرویس بهداشتیم سنگه و دلم میخواد روشوبینم سنگی باشه از محصولات تون چی برای این کار مناسبه؟

  1. سلام روشویی های سنگ طبیعی داریم که برای شما حتما مناسبن و میتونید بر اساس رنگ و طرحی که میخواید مدل مناسبتون رو انتخاب کنید. برای ورود بهقسمت فروشگاهی روشویی های سنگی کابینتیمون اینجا کلیک کنید

  1. سلام میتونید روشویی های مشکی استنلس استیل مارو تهیه کنید که در برابر مواد شوینده اسیدی هم مقاومه. اگر رومیزی میخواید اینجا کلیک کنید و اگر نیم‌پایه میخواید اینجا کلیک کنید.

 3. روشویی گوشه ای هم دارین سرویس بهداشتیم خیلی کوچیکه میخوام کمترین جارو بگیره

  1. سلام هر مدل روشویی که دوست داشته باشید میتونید از قسمت فروشگاهی ما انتخاب و تهیه کنید. برای ورود به قسمت فروشگاهی ما کافیه اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code