وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

روشویی سنگی

انواع سنگ روشویی

اگر برای محیط خود به دنبال سبکی جذاب هستید . می‌توانید از انواع سنگ ها برای دکوراسیون های داخلی و خارجی خود استفاده نمایید. اینجا بورس انواع روشویی سنگی است و شما میتوانید از میان طرح ها و رنگ هاو ابعاد ختلفی مناسب ترین روشویی را برای خود پیدا کنید. در سبک های جدید دکوراسیون استفاده از سنگ ها برای سینک روشویی سرویس های بهداشتی که به تازگی در طرح ها و رنگ های مختلف به بازار آمده توجه زیادی از معماران را به خود جلب کرده. برای این منظور از انواع روشویی سنگ طبیعی و مصنوعی استفاده می کنند. که ما در این مقاله به چند نوع از آنها می پردازیم

انواع سنگ های روشویی

انواع سنگ روشویی (1)
روشویی سنگی کابینتی

سنگ گرانیتی برای ساخت روشویی

سنگ کوارتز برای ساخت روشویی

سنگ مرمر برای ساخت روشویی

سنگ رودخانه ای برای ساخت روشویی

سنگهای مصنوعی برای ساخت روشویی

سنگ گرانیتی برای ساخت روشویی

سنگ گرانیت یا همان سنگ خارا از سنگ های آذرین درونی هستند که دارای دانه های گوناگون از جمله کوارتز، میکا ، فلدسپات و کانی های دیگر به صورت ریز و درشت و متوسط است . که آنرا در بافت خود دارند رنگ های گوناگون گرانیت ها بستگی به نوع کانی های موجود در بافت سنگ دارد . که به رنگهای صورتی خاکستری و سفید در طبیعت یافت می شود . در میان انواع مدل های موجود در بورس روشویی سنگی این سنگها زمانی که برای انواع روشویی ها به کار برود جلوه بسیار زیبایی را به سرویس بهداشتی و حمام های شما می دهد.

سنگ کوارتز برای ساخت روشویی سنگ طبیعی

انواع سنگ روشویی (2)
روشویی سنگی رومیزی

سنگ دُر کوهی یا همان سنگ کوارتز سنگیست بسیار مقاوم و سخت که به رنگ و اسامی مختلف در طبیعت یافت می شود .یکی از انواع آن عقیق می باشد که در رنگ های سفید و زرد ، شجری کهربایی سیاه و سبز دیده می شود که بعضی از انواع این سنگ ها بسیار کمیاب و دیدنی است . این سنگ ها از ترکیبات سیلیکون های دی اکسید ایجاد می‌شوند. که انواع ذنگ های سنگهای کوارتز را ترکیبات شیمیایی مختلف در وجود آنها ایجاد می کند. این سنگ ها زمانی که به عنوان روشویی مورد استفاده قرار بگیرند. جلوه فوق العاده ای را به سرویس بهداشتی شما می دهد.

سنگ طبیعی مرمر برای ساخت روشویی

سنگ های مرمر از قدیم مورد توجه معماران و مهندسین بوده و در قسمت های مختلف ساختمان از آنها استفاده می‌کردند. بتازگی برای سنگ های روشویی از سنگ های مرمر استفاده می کنند. سنگ های مرمر با رنگ های مختلف ، خاصی را به سرویس‌های بهداشتی شما هدیه می‌دهند. مخصوصا اگر روشویی های شما با سنگ های توالت از لحاظ رنگ و طرح یکی باشد بسیار در زیبایی سرویس بهداشتی شما تاثیرگذار است.

سنگ های رودخانه ای برای ساخت روشویی

انواع سنگ روشویی (3)
سنگ روشویی

برای ساخت روشویی ها از سنگ های مختلفی استفاده می کنند. سنگ های رودخانه ای از نوع سنگ هایی هستند که برخی از طراحان و مهندسین دکوراسیون های داخلی را بخود جلب کرده و از این مدل برای تزیین و ساخت روشویی ها استفاده می کنند. البته استفاده از سنگهای رودخانه ای به این صورت است که مدل روشویی ها دست ساز بوده و به همین خاطر هم ظاهر زیبا و متفاوتی دارد و هم نسبت به دیگر روشویی ها قیمت بالاتری دارد.

سنگهای مصنوعی برای ساخت روشویی

بسیاری از سنگ ها که در بازار به وفور مشاهده می کنید سنگ های مصنوعی هستند که با نام های مختلف به مشتریان عرضه می شود . مانند انواع روشویی ها که با کورین ساخته می شود از سنگ‌های بسیار بادوامی هستند و به علت تنوع رنگی بسیار ، در تولید روشویی ها از آن استفاده بسیاری می شود . این سنگ ها دارای وزن سبک و نصب راحت و آسان ای هستند . زمانی که شما از این روشویی ها استفاده می کنید در نگاه اول فکر می‌کنید جنس آنها از سنگ طبیعی است . این روشویی ها به دلیل اینکه رنگهای بسیار خاصی دارند انسان را جذب میکنند و از لحاظ مقاومت و استحکام با سنگ ها برابری می کند. گاهی نیز مزایای آنها از سنگ ها بیشتر است زیرا هم تنوع رنگی زیادی دارند و هم نصب راحت و آسان.

با توجه به سلیقه شما احتمال دادیم از آینه های سرویس بهداشتی زیر خوشتان بیاید!

انواع روشویی سنگی بر اساس جایگاه قرار گیری

ست وان و روشویی سنگی-سرامیکی

روشویی سنگی پایه دار

روشویی سنگی رومیزی

روشویی سنگی دیواری

روشویی سنگی تومیزی

روشویی سنگی سراسری

روشویی سنگی کنج

انواع روشویی پایه دار سنگی

ایستاده (یک تکه)

دو تکه

بورس روشویی سنگی ایستاده

انواع سنگ روشویی (5)
روشویی پایه دار سنگی مدرن

در این مدل روشویی ها بشقاب یا کاسه روشویی به پایه روشویی متصل بوده و یک تکه محسوب می شود این مدل از مدل‌های دوتکه روشویی ها مغازه قیمت گرانتر هستند.

روشویی دو تکه سنگی

در این مدل از دستشویی ها کاس یک روشویی از پایه روشویی جدا بوده و در هنگام نصب بر روی هم قرار می‌گیرند نسبت به روشویی های ایستاده از قیمت مناسب تری برخوردارند مدل روشویی ها اکثراً در تمامی منازل دیده می شود.

بورس انواع روشویی سنگی رومیزی

در این روشویی ها که به دو صورت روکار یا توکار تولید می شود در هر دو صورت این مدل روشویی ها بر روی یک کابینت قرار می گیرند و به اشکال گوناگون مانند چهارگوش دایره ای و یا بیضی شکل تولید و به بازار عرضه می شود از این رو روشویی ها دکوراسیون های مدرن و دکوراسیون های کلاسیک استفاده می کنند بیشتر بستگی به نوع رنگ و مدل طراحی دارد که قرار است در آن به کار رود.

انواع روشویی سنگی دیواری

روشویی نیم پایه

روشویی کابینتی

روشویی دیواری ساده

روشویی نیم پایه

این نوع روشویی ها از دیرباز در سرویس‌ های بهداشتی منازل و ادارات مورد استفاده قرار می‌گرفت. امروزه هم با سبک های جدید و مدرن به بازار عرضه شده است که مورد استقبال خیلی از مشتریان قرار گرفته است. اغلب جنس این روشویی ها سرامیکی بوده و بر روی دیوار نصب می شوند. در طرح ها و مدل های مختلف و متنوع طراحی و تولید شده اند. در مدل های نیم پایه اصولاً سنگ روشویی با یک پایه سرامیکی نیم قد به دیوار حمام یا سرویس بهداشتی متصل می‌شود یعنی هیچ فضایی را در زمین اشغال نمی‌کند و تماماً متصل به دیوار است. از لحاظ ابعاد (طول) این روشویی نصف پایه های روشویی های تمام قد است.

یکی از مهمترین مزایای استفاده از این نوع روشویی ها فضای کمی است که در سرویس‌های بهداشتی اشغال می کنند. درکل برای انتخاب این روشویی ها نکته ای هست که باید مورد توجه قرار بگیرد. این روشویی ها از لحاظ ظاهری به دو دسته تقسیم می‌شوند. نوع اول مدل دو تکه این روشویی هاست که پایه آن از کاسه روشویی جدا است . نوع دوم پایه ی کاسه سرهم است در واقع بسته به سلیقه مشتری این روشوییها را در سرویس‌های بهداشتی اجرا می‌کنند. در ادامه به هرکدام از این مدل ها به صورت جداگانه میپردازیم.

انواع روشویی نیم پایه

یک تکه

دو تکه

روشویی های نیم پایه یک تکه

فارغ از انواع طراحی ها و مدل ها که این روش ها دارند نکته مهمی که مورد توجه می‌باشد فاصله محل قرار گرفتن لوله ها ی تخلیه چاه و لوله های شیر آب می باشد تا در هنگام نصب اتصالات به خوبی پشت این رو شویی ها پنهان شده و قابل دید نباشد تا از لحاظ زیبایی سرویس بهداشتی شما ظاهر مناسبی نداشته باشد

روشویی نیم پایه دو تیکه

به نسبت روشویی های پایه بلند و کابینتی این مدل از روشویی ها فضای کمتری را اشغال می کنند. اغلب به کسانی که سرویس‌های بهداشتی کوچکی دارند پیشنهاد میشود از این روشویی ها استفاده کنند. نصب راحت و آسانی نیز دارند چون به دیوار نصب می شوند. رعایت ایمنی و درست نصب شدن آنها به دیوار از اهمیت بالایی برخوردار است. روشویی نیم پایه جای کمی را اشغال می کند ولی چون از لحاظ زیبایی و سبک ظاهری طرفداران زیادی دارد گاها در سرویس های بزرگ نیز از آنها استفاده میشود. شما عزیزان میتوانید این روشویی هارا باقیمت مناسب و کیفیت بالا از مجموعه شادکو نمایید.

برخی معتقدند یکی از مسائلی که در سرویس‌های بهداشتی از اهمیت زیادی برخوردار است پنهان کردن اتصالات میباشد. میگویند در مواقعی که اتصالات سرویس بهداشتی روکار باشد شما باید از روشویی هایی استفاده نمایید که این اتصالات را بپوشاند. برخی نیز معتقدند روشویی هایی که اتصالاتشان مشخص است زیبایی منحصر به فرد خود را دارند. در کل زمانی که سرویس بهداشتی شما فضای کوچکی دارد و شما نمی توانید از روشویی های کابینتی یا پایه بلند استفاده نمایید برای اینکه فضای روشویی خود را بزرگتر از آنچه که هست نشان بدهید بهتر است از روشویی های نیم پایه استفاده نمایید.

بورس روشویی سنگی کنجی

این روشویی ها در سه نوع ذکر شده روشویی ها مورد استفاده قرار می گیرد البته بیشترین کاربرد آن در سرویسهای بهداشتی کوچک است که این نوع روشوییها فضای کمی را اشغال می کنند البته بسته به نوع سلیقه مشتری از این نوع روشویی ها در فضاهای مختلف استفاده می شود.

کدام سنگ روشویی بهتر است

روشویی سنگی مشکی

در پاسخ به این سوال رک بگویم چنین روشویی ای وجود ندارد! نمیتوانیم یک روشویی را به همه پیشنهاد کنیم و اطمینان بدهیم از آن راضی خواهند بود. ممکن است یک روشویی که برای فردی بهترین گزینه است بدترین گزینه برای فرد دیگر باشد. بنابر این سوال درست تر این است که کدام روشویی برای من بهتر است؟ روشویی این برای شما بهترین است که با شرایط شما بیشترین تطبیق را داشته باشد که برای رسیدن به آن باید از خود سوالاتی بپرسید.

برای مثال متوسط قد افرادی که قرار است از روشویی استفاده کنند چقدر است؟ سقف هزینه مورد نیاز شما چقدر است؟ متراژ محیطی که در اختیار دارید بزرگ است یا کوچک؟ اتصالات شما توکار است یا روکار؟ و… در نهایت با در نظر گرفتن شرایط خود ببینید که کدام روشویی برای شما مناسب تر است .

آیا میدانستید یکی از مهم ترین مسایل در جلوه داشتن حمام و دستشویی استفاده از شیرآلات مناسب است؟ در ادامه برای دسترسی راحت تر شما نمونه هایی از شیرآلات ترند قرار داده ایم.

انواع سنگ روشویی های کابینتی

روشویی های کابینتی پایه دار

روشویی های کابینتی بدون پایه

روشویی های کابینتی پایه دار

روشویی مدرن سنگی

در این نوع روشویی ها کابینت که در زیر روشویی قرار می گیرد دارای چهارپایه می باشد و در طرح ها و اندازه های مختلف طراحی می‌شوند .کابینت های روشویی یک در و کابینت های روشویی دو در به صورت متداول در بازار به وفور یافت می شود. بنابر نوع جنسی که خود روشویی و یا کابینت زیر آن دارد این روشویی ها در قیمت های مختلفی تولید و به بازار عرضه می شود.

کابینت های روشویی بدون پایه

در این نوع روشویی ها کابینت زیر روشویی بر روی دیوار نصب می شود . این روشویی ها نیز بسته جنس روشویی و جنس کابینت زیر آن در قیمت های مختلف تولید و به بازار و بورس روشویی سنگی عرضه می شود. این نوع روشویی ها نیز به صورت کابینت های یک در و کابینت های دو در تولید می شوند. البته معمولا روشویی ها با کابینتهای بدون پایه از روشویی های کابینت دار پایه دار کوچکتر ساخته می شوند.

مزایای استفاده از روشویی های کابینتی

انواع سنگ روشویی (8)
روشویی مشکی مدرن

نظم بخشیدن

زیبایی

ست داشتن

نظم بخشیدن از مزایای روشویی کابینتی

نظم بخشیدن به محیط سرویس بهداشتی یکی از بزرگترین مزایای این دسته از انواع سنگ روشویی است. چرا که در محیط های سرویس بهداشتی و حمام برای خیس نشدن و پاک ماندن وسایل به محیطی احتیاج داریم که وسایل خود را در آن قرار بدهیم . کابینت این روشویی ها این محیط را در اختیار ما میگذارد.

زیبایی سرویس بهداشتی با روشویی سنگ طبیعی کابینتی

روشویی سنگی رومیزی کابینتی

روشویی های کابینتی چه در نوع پایه دار و چه دیواری دارای تنوع زیادی در طرح و رنگ هستند . این باعث میشود افراد با سلیقه های مختلف و سبک های مختلف دکوراسیون بتوانند روشویی کابینتی مناسب خود را پیدا کنند. به کمک روشویی سرویس بهداشتی کابینت دار محیط سرویس بهداشتی شما چندین برابر زیبا خواهد شد.

ست بودن روشویی سنگ طبیعی کابینتی

همه روشویی هارا میتوان به صورت ست با وان حمام و یا توالت تهیه نمود. اما روشویی های سنگی کابینتی را علاوه بر این ها با سنگ های دیوار پوش و کفپوش سنگی نیز میتوان ست کرد. که جلوه سرویس بهداشتی و حمام را چندین برابر میکند.

مواردی که در خرید کابینت های روشویی باید مورد توجه قرار بگیرد

سینک روشویی
روشویی فوقالعاده جذاب سنگی

در بورس روشویی سنگی با توجه به اندازه سرویس بهداشتی خود باید از کابینت مناسب استفاده نمایید. اگر اندازه سرویس بهداشتی شما کوچک باشد و روشویی که انتخاب می کنید بزرگ باشد. هم از لحاظ شکل ظاهری جلوه خوبی به سرویس بهداشتی نمی‌دهد و هم جای زیادی را اشغال می کند که باعث می شود رفت و آمد در آن با مشکل مواجه شود. و به همان نسبت اگر سرویس شما از فضای زیادی برخوردار باشد و شما از روشویی و کابینت کوچک استفاده نمایید . باز جلوه خوبی به سرویس شما نخواهد داد . بهتر این است که قبل از اینکه بین انواع سنگ روشویی انتخاب نمایید ابعاد سرویس بهداشتی خود را اندازه گیری نمایید تا در خرید به مشکل بر نخورید.

در بورس روشویی سنگی دقت کنید که برای دشتن یک دکوراسیون زیبا رنگ و طرح روشویی سنگی مورد نظر و روشویی آن بهتر است با سرویس بهداشتی شما هماهنگ باشد.
امروزه روشویی های سرویس های بهداشتی در رنگ ها و طرح های متنوع ساخته می شود . که شما به راحتی می توانید آنها را با جنس و طرح و رنگ دیوارپوش ها و کفپوش های سرویس های بهداشتی خود هماهنگ کنید . تا جلوه بیشتری را به سرویس های بهداشتی خود بدهید.

جنس کابینت و روشویی که انتخاب می کنید با دقت انتخاب شود

انواع سنگ روشویی (10)
روشویی سنگ جذاب

با توجه به اینکه در بازار جنس های مختلف با کیفیت های مختلفی وجود دارد و شما اگر دقت نکنید ممکن است بی کیفیت را خریداری نمایید . و در نتیجه پس از مدتی رنگ سنگ روشویی که خریداری نموده اید تغییر کند و یا کابینت مناسبی نداشته باشد . بهتر است قبل از اقدام به خرید در مورد جنس های مختلف روشویی ها تحقیق کنید . زیرا برخی از انواع سنگ ها در مواجهه با مواد شوینده تغییر رنگ میدهند و به مرور زمان اگر روشویی شما از جنس مرغوب نباشد تغییر رنگ داده و جلوه خود را از دست میدهد.

انواع روشویی سنگ طبیعی و مصنوعی را از کجا بخریم

شما می توانید بهترین روشویی ها را با کیفیت بالا و قیمت مناسب از شرکت شادکو تهیه نمایید. این شرکت عرضه کننده بهترین محصولات و مصالح ساختمانی را در هر ابعاد و جنسی می باشد . شما به راحتی می توانید تمامی محصولات مورد نیاز خود را از این شرکت تهیه نمایید.

آینه سینک روشویی کورین از سنگ طبیعی است؟

خیر ، کورین یک سنگ مصنوعی است که بسیار به سنگ های طبیعی شباهت دارد و دارا استحکام زیادی است. همچنین تنوع طرح و رنگ این سنگ ها بالا می… (برای خواندن ادامه مقاله و دیدن نمونه های روشویی وارد سایت شوید)

8 پاسخ

 1. محصول روشویی دارید با جنس سنگ طبیعی باشد؟ سنگ واقعی و زیبا. کابینت هم داشته باشد بهتر است.

  1. سلام ، بله. محصولاتی که به شما معرفی میکنم از جنس سنگ طبیعی هستند و تنوع بالایی دارند در کنار اینها کابینت هم دارند. همگی دارای گارانتی هستند که میتونید از قسمت ویژگی های محصول نوع گارانتی رو ببینید.
   برای دیدن انواع روشویی های کابینت دار سنگ طبیعی اینجا رو لمس کنید.

  1. سلام بله میتونید با جنس مشابه تهیه کنید ما داخل سایت هم روشویی سنگی داریم هم کفپوش سنگ که میتونید ست تهیه کنید

 2. همه روشوبی هایی سنگی که تو بازاره یه جنس داره یا جنساشون باهم فرق میکنه؟

  1. سلام
   روشویی های سنگی انواع مختفی دارند ، روشویی های سنگی به دو دسته ی کلی سنگ طبیعی و مصنوعی تقسیم میشن که هرکدومشون تنوع زیادی دارن و میتونید یه روشویی متناسب با سلیقه و سبک دکوراسیونتون انتخاب کنید

  1. سلام شیشه جنس های مختلفی داره که برای روشویی از شیشه نشکن استفاده میشه ، البته مهمه برند تولید کننده چی باشه ، مثلا شما میتونید از شادکو سفارش بدید و ذره ای نگران نباشید در مورد کیفیت این محصول.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code