اینجا هستید :
انواع سنگ کف ساختمان

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

انواع سنگ کف ساختمان

انواع سنگ کف ساختمان

انواع سنگ کف ساختمان در فروشگاه شادکو موجود می باشد . شما می توانید طبق مکانی که در اختیار دارید و طبق سلیقه خود ، یکی از انواع سنگ کف ساختمان را انتخاب کنید . فروشگاه ما ، مواد سنگ کف ، کفپوش پارکت و … و ظاهر لوکس و باکیفیتی که در تمام کارهای بهسازی خانه می بینید ، را دارد . زین پس سنگ طبیعی باید در بالای لیست شما باشد . سنگ کف طبیعی ساختمان به دلیل زیبایی کلاسیک ، دوام و ارزش ماندگارش شناخته شده است . کف کاشی سنگی برای آشپزخانه ها ، حمام ها ، سرسراها ، راهروها ، قسمت های نشیمن و فضاهای آسفالت شده در فضای باز بسیار عالی است .

انواع سنگ کف طبیعی ساختمان

در این مقاله ، انواع سنگ کف طبیعی ساختمان ، مزایا و معایب آن ، هزینه ، تمیز کردن ، ایده‌ها و همه چیزهایی که باید هنگام انتخاب کاشی سنگ بدانید را پوشش خواهیم داد . یکی از انواع پوشش کف سنگ طبیعی ساختمان کاشی است . که مستقیماً از بلوک‌های سنگی که در طی میلیون‌ها سال توسط مادر زمین در مقابل کاشی‌های مصنوعی ساخته شده است . که با ترکیب مواد شیمیایی مختلف مانند کاشی چینی یا سرامیک ساخته شده است ، بریده شده است . کاشی سنگ کف طبیعی برای هزاران سال مورد استفاده قرار گرفته است . رایج ترین انواع کفپوش های طبیعی سنگ مرمر ، تراورتن ، سنگ آهک ، گرانیت ، کوارتزیت ، تخته سنگ و ماسه سنگ است .

انواع سنگ کف ساختمان
انواع سنگ کف ساختمان

یکی از مزایای بسیار سنگ کف طبیعی فروشگاه شادکو ، ظرافت و ماندگاری آن است . خانه‌ها و ساختمان‌هایی که از سنگ کف طبیعی ساختمان استفاده می‌کنند قدیمی نمی‌شوند . و کاشی‌کاری ارزش خانه را افزایش می‌دهد . کفپوش اتاق ارزان قیمت از نوع سنگ طبیعی ساختمان معمولا برای ایجاد حس فضا استفاده می شود . این امر از طریق ادغام یکپارچه مناطق داخلی و خارجی با استفاده از مواد مشابه به دست می آید . خواص طبیعی آن به آن اجازه می دهد تا نور را بگیرد و منعکس کند . تا حسی مطبوع و سبک ایجاد کند . به دنبال ایده های کفپوش سنگ طبیعی هستید ؟ بهترین مکان برای شروع یادگیری در مورد انواع مختلف موجود است . در زیر مروری دقیق از بهترین انواع سنگ کف طبیعی ساختمان آورده شده است .

در بخش تولید انواع سنـگ کف ساختمان ما دانش و حرفه ای بودن را در تجربه ای بی بدیل تلفیق می کنیم. ما حرفه ای هستیم

انواع سنگ کف طبیعی ساختمان ( سنگ مرمر )

سنگ مرمر فروشگاه شادکو یکی از بهترین انواع سنگ کف طبیعی ساختمان آورده شده است . بعداً در مورد ویژگی ها ، مزایا و معایب ، هزینه و تمیز کردن صحبت خواهیم کرد . کفپوش مرمر به دلیل ظاهر کلاسیک لوکس ، رگه های چشمگیر ، بافت صاف ، و پرداخت براق بسیار مشهور است . این رنگ در طیف گسترده ای از رنگ ها وجود دارد ، اگرچه سنگ مرمریت سفید چرمی محبوب ترین است . همچنین ، اندازه‌های سنگ مرمر طیف کاملی از قالب بزرگ تا کاشی موزاییک کوچک را اجرا می‌کنند . تقریباً همه اشکال نیز موجود است . مربع ، مستطیل ، گرد ، مثلثی ، شش ضلعی که می توانید هریک را که خواستید تهیه کنید .

انواع سنگ کف ساختمان
انواع سنگ کف ساختمان

از انواع سنگ کف طبیعی ساختمان ، سنگ مرمر بهترین انتخاب برای کفپوش های سنگ طبیعی برای حمام است . تا ظاهر و احساسی شبیه به آبگرم ایجاد کند . با توجه به انتخاب های متعدد سنگ کف طبیعی ساختمان ، سنگ مرمر به عنوان یکی از انواع پوشش کف و متریال کف برای بسیاری از خانه ها مناسب است . اگرچه ممکن است در مورد نصب سنگ مرمر در آشپزخانه فکر کنید . لازم به ذکر است که سنگ مرمر یک سنگ بر پایه کلسیم نرم تری است . که مستعد خراشیدگی و حکاکی از غذاها و نوشیدنی های اسیدی است که سطح آن را کدر می کند . به ویژه ، هنگامی که از سنگ مرمر برای میزهای آشپزخانه نیز استفاده می شود .

در بخش تولید انواع سنـگ کف ساختمان ما بیش از 35 سال الهام می گیریم. ما خلاق هستیم و سنت سرمایه ارزشمند ماست.

بهترین مکان کاربرد سنگ مرمر

زمانی که محصولات خانگی اسیدی روزمره مانند سرکه و آب پرتقال به طور مرتب با سطح انـواع سنـگ کف ساختمان تماس پیدا می کنند ، اغلب می توانند حکاکی شوند . محصولات حمام مانند خمیردندان و محصولات آرایشی ممکن است حاوی اسیدی باشند که می تواند به کفپوش سنگ مرمر نیز آسیب برساند . با این حال ، آسیب به روشویی های مرمری حمام ، کف ، و دوش بسیار کمتر از آشپزخانه است . کفپوش کاشی مرمر نیز می تواند حک شود ، اما خطر آن بسیار کمتر است . و در حمام یا سایر قسمت های نشیمن مشکلی ایجاد نمی کند . خراش های سطحی را می توان ترمیم و جلا داد . با این حال، در آشپزخانه، چنین تعمیراتی مکرر خواهد بود . حتی با کمی نگهداری اضافی مورد نیاز، کفپوش مرمریت سفید چرمی همچنان محبوبیت زیادی دارد . معمولاً در تمام قسمت های خانه نصب می شود.

انواع سنگ کف ساختمان
انواع سنگ کف ساختمان

در بخش تولید انـواع سنـگ کف ساختمان ما از بالاترین استانداردهای کیفیت پیروی می کنیم. ما بیش از انتظارات شما هستیم

انواع سنگ کف طبیعی ساختمان ( سنگ تراورتن )

سنگ تراورتن فروشگاه شادکو از انـواع سنـگ کف طبیعی ساختمان است که ، از آب چشمه‌های گرم تشکیل می‌شود . که از طریق سنگ آهک حباب می‌زند . ویژگی و ظاهر منحصر به فرد ، آن را به گزینه ای جذاب برای کفپوش تبدیل کرده است . سنگ و کاشی تراورتن یک کفپوش ایده آل برای حمام ، غرفه های دوش ، راهروها ، قسمت های نشیمن و اتاق های خشکشویی است . همچنین به دلیل دوام و خاصیت لغزش ناپذیری که دارد ، به عنوان یک مصالح سنگفرش راهرو نیز مطلوب است .

در بخش تولید انواع سنـگ کف ساختمان ما خود را به بالاترین استانداردهای رفتار اخلاقی متعهد می کنیم. ما کارآمد هستیم

انواع سنگ کف طبیعی ساختمان ( سنگ گرانیت)

زمانی که دوام را به تنهایی در نظر می گیریم ، کاشی گرانیتی فروشگاه شادکو نسبت به بقیه و بهترین کفپوش سنگ ساختمان برای آشپزخانه برتری دارد . در مقیاس ما رتبه بالایی را دارد که آن را از سنگ مرمر سخت تر می کند . خراش ، حکاکی و سوزاندن نخواهد داشت . هنگام مهر و موم شدن لکه ها مشکلی ایجاد نمی کنند . و رنگ های تیره تر حتی ممکن است نیازی به آب بندی نداشته باشند . علاوه بر این ، تمیز کردن آن آسان است . و گرد و غبار و آلودگی را پنهان می کند . بنابراین نیازی به جارو کردن و تمیز کردن روزانه ندارید . به این دلایل ، کاشی گرانیتی برای کف بسیار عالی است . برای چندین دهه، صاحبان خانه‌ها میزهای گرانیتی را هم برای عملکرد عالی و نگهداری کم نصب کرده‌اند . 

انـواع سنـگ کـف ساختمان
انـواع سنـگ کف ساختمان

مزیت دیگر این است که رنگ ها و الگوهای گرانیتی بسیار بیشتری در مقایسه با هر سطح دیگری از انواع سنـگ کف طبیعی ساختمان در فروشگاه شادکو در دسترس است . اگرچه ، ممکن است برخی از الگوها را بیش از حد شلوغ برای کف پیدا کنید . گرانیت می تواند یک سنگ فرش عالی برای پاسیو و راهروها باشد . زیبایی طبیعی این سنگ در کنار هنر ماهرانه می تواند طراحی منحصر به فرد و زیبایی را ایجاد کند . کفپوش گرانیتی حسی لوکس و زیبا به هر اتاقی ایجاد می کند . حمام ها و آشپزخانه های گرانیتی به ویژه در خانه های مدرن مورد توجه هستند .

در بخش تولید انـواع سنــگ کف ساختمان ما روابط تجاری طولانی مدت ایجاد می کنیم. ما قابل اعتماد هستیم.

سایر محصولات فروشگاه شادکو

انواع سنگ کف ساختمان چیست

از انواع سنـگ کف ساختمان می توان به سنگ گرانیت ، سنگ مرمر ، سنگ تراورتن و … اشاره کرد .

انـواع سنـگ کـف ساختمان
انواع سنگ کف ساختمان

2 پاسخ

    1. سلام بله تمام محصولات ما در فروشگاه شادکو با ضمانت نامه معتبر ارائه می شوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code