اینجا هستید :

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

اکسسوری سرویس‌بهداشتی مدرن

اکسسوری سرویس‌بهداشتی مدرن

اکسسوری سرویس‌بهداشتی مدرن از جمله لوازم جانبی در سرویس‌های بهداشتیه که در دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می‌گیره که مهمترین اون‌ها آینه سرویس‌بهداشتی هست که در انواع و مدل‌های مختلف تولید می‌شن .

می‌دونی چرا باید این مقاله رو بخونی

توی این مقاله از انواع اکسسوری‌های سرویس‌بهداشتی مدرن براتون می‌گیم برای آشنایی با این اکسسوری‌ها تا آخر این مقاله همراه ما باشین. در فروشگاه آینه سرویس‌بهداشتی لوازم جانبی مدرنی که در زیبایی سرویس‌بهداشتی شما و در بازسازی‌ و نوسازی‌ها نقش مهمی رو ایفا می‌کنن

از انواع این اکسسوری‌ها مثل : آینه دستشویی ، سشوار دیواری ، دست خشک کن دیواری ، آینه روشویی شلف روشویی چراغ روشویی ، ست سرویس‌بهداشتی ، رخت آویز دیواری ، پادری و پرده ، گیاهان طبیعی و زینتی ،شمع و عود که هر کدوم از این لوازم رو می‌تونین در رنگ‌ها وطرح‌های متنوع برحسب سلیقه‌ی خودتون توی سرویس‌های ‌بهداشتی اجرا کنید.

نکاتی که در مورد اکسسوری سرویس‌بهداشتی مدرن باید بدونی

وقتی که ما با اکسسوری سرویس‌های‌ بهداشتی آشنا بشیم اگر فضای محدود در سرویس‌بهداشتی داریم می‌تونیم به بهترین و زیباترین شکل، دیزاین مناسبی برای تمیز و مرتب نشون دادن این محیط انجام بدیم و با انتخاب درست می‌تونیم به سرویس‌بهداشتی خودمون، نظم خاصی رو علاوه‌ بر زیبا و مدرن کردن ، به اون ببخشیم و با استفاده از آینه سرویس‌بهداشتی جدید و هماهنگ کردن اون با اکسسوری سرویس‌های‌ بهداشتی، زیبایی رو چندین برابر کنیم.

اکسسوری سرویس‌بهداشتی مدرن
ست لوازم جانبی یک‌رنگ و یک‌دست باعث زیبایی و نظم در سرویس‌های‌بهداشتی می‌شود

سشوار دیواری

سشوار دیواری به‌عنوان یک اکسسوری سرویس بهداشتی مدرن کنار آینه سرویس‌بهداشتی شادکو علاوه بر زیبایی وظیفه‌ی خشک کردن موی سر و گاها بدن رو بر عهده داره .

مزایای زیادی داره از جمله اینکه وزن پایینی داره و از اونجایی که به‌ صورت دائمی روی دیوار نصب میشه، از بابت سنگینی و افتادن اون، جای هیچ نگرانی ای وجود نداره. ضمن اینکه این سشوار قدرت موتور بالا و صدایی نسبتا ضعیف داره .اصولا سشوار دیواری در ارتفاعی متناسب با قد افراد روی دیوار سرویس بهداشتی نصب میشه و دمای اون هم قابل تنظیم هست..

لوازم جانبی و اکسسوری سرویس‌بهداشتی مدرن ♻️

 1. سشوار دیواری
 2. دست خشک کن دیواری
 3. آینه روشویی
 4. شلف روشویی
 5. چراغ روشویی
 6. ست سرویس بهداشتی
 7. رخت آویز دیواری
 8. پادری و پرده
 9. گیاهان طبیعی و زینتی.
 10. شمع و عود

یکی از اکسسوری سرویس‌بهداشتی مدرن دست خشک کن دیواریه 😇

دست خشک کن دیواری که یکی از اکسسوری سرویس‌بهداشتی مدرنه ، دست خشکن دیواری هم‌ مثل سشوار دیواری کنارآینه سرویس‌بهداشتی تهران ، نوعی المان جانبی تو سرویس‌بهداشتی که با جریان الکتریکی کار می‌کنه با‌ این تفاوت که سشوار دیواری با کلید روشن یا خاموش می‌شه و سیم اون معمولا به صورت روکار داخل پریز قرار می‌گیره.

اما اتصال الکتریکی دست خشک کن دیواری، به صورت توکاره و عملکرد این اکسسوری به صورت اتوماتیک و هوشمندانه کارمیکنه به این صورت که با وجود چشمی داخلش بعد از تشخیص دادن دست روشن میشه و دمای قابل تنظیمی رو پخش میکنه . این دستگاه بسیارکاربردی، سطح بهداشت رو در سرویس‌های بهداشتی بالا میبره و شما را از دست زدن به دستمال و … برای خشک کردن دست ها بی‌نیاز می‌کنه , که یکی از اکسسوری سرویس‌بهداشتی مدرن می‌باشد.

اکسسوری سرویس‌بهداشتی مدرن
استفاده از خشک‌کن در سرویس‌های بهداشتی یکی از مدرن‌ترین لوازم جانبی هستش که بعلت آنتی‌باکتریال و بهداشتی بودن مورد استقبال واقع شده

لوازم جانبی سرویس‌بهداشتی 😍


وقتی که ما با اکسسوری سرویس‌های‌ بهداشتی آشنا بشیم اگه فضای محدود توی سرویس‌بهداشتی داشته باشیم می‌تونیم به بهترین و زیباترین شکل ، دیزاین مناسبی برای تمیز و مرتب نشون دادن این محیط انجام بدیم و با انتخاب درست می‌تونیم به سرویس‌بهداشتی خودمون ، نظم
خاصی رو علاوه‌ بر زیبا و مدرن کردن ، به اون محیط ببخشیم و با استفاده ازآینه‌‌سرویس‌بهداشتی جدید و هماهنگ کردن اون با اکسسوری سرویس‌های‌ بهداشتی ، زیبایی رو چندین برابر کنیم.

آینه سرویس بهداشتی لوکس

آینه سرویس‌بهداشتی لوکس هم مثل آینه حمام لوکس، نه تنها توی ایران بلکه توی کشورهای اروپایی هم، امتحان خودش رو به عنوان یک آینه پرکاربرد برای سرویس‌بهداشتی پس داده قاب آینه دستشویی لوکس از جنس خود آینه هست که این آینه رو به یه آینه‌ی سه وجهی تبدیل می‌کنه. وجه تشابه این آینه با آینه‌ی بدون قاب ، اینه که با هرمدل باکس و هردکوراسیونی با طرح و رنگ‌های مختلف هماهنگ و ست می‌شه .

آینه بک لایت لمسی یکی از اکسسوری سرویس‌بهداشتی مدرن

آینه بک‌لایت لمسی یکی ازانواع مدل‌های آینه دستشویی هست که با لمس یه قسمت مشخص از آینه، نور مخفی آینه روشن می‌شه و با روشن شدن این نور آینه جلوه‌ی جذابی به خودش می‌گیره و شما هم خیلی راحت‌تر تر می‌تونین تصویر خودتون رو توی آینه ببینین. این آینه با ایجاد شفافیت و پخش نور، به شما توی انجام اصلاح صورت و آرایش کردن و دیدن جزئیات کمک زیادی می‌کنه .

جنس و ظاهر قفسه یا شلفی که برای ست شدن کنار آینه انتخاب می‌کنین بستگی به سبک دکوراسیون یا رنگ‌هایی که توی سرویس‌بهداشتی استفاده کردین بستگی داره. . مثلا اگر سبک مینیمال رو برای سرویس‌تون استفاده کردین، برای انتخاب آینه‌های های چند وجهی و رنگ نور بک‌لایت، باید از رنگ‌های خنثی وطرح های ساده استفاده کنین.

اکسسوری سرویس‌بهداشتی مدرن

آینه سرویس بهداشتی سه بعدی

توی بورس آینه دستشویی ، آینه‌ی سه بعدی ، آینه‌ای هست که از ترکیب چندتا آینه ساخته شده. به این شکل که یه آینه‌ی بزرگتر به عنوان آینه‌ی اصلی وسط قرار می‌گیره و بعد چهار طرف اون آینه‌های دیگه بهش متصل می‌شه. آینه‌ی سه بعدی هم شبیه آینه‌ی لوکس هست اما با این تفاوت این آینه سه بعدی هست اما آینه‌ی لوکس تک بعدی.. آینه‌ی سه بعدی از انواع آینه‌های مدرن هست و به همین خاطر برای سرویس‌بهداشتی با سبک مدرن مناسب است و به تبع اون باید اکسسوری‌هایی که برای سرویس‌بهداشتی انتخاب می‌کنیم از سبک مدرن پیروی کنن.

آینه گرد یکی از اکسسوری سرویس‌بهداشتی مدرن

آینه‌ی گرد یکی از آینه دستشویی مدرن و شیک هستش که برای استفاده توی خیلی از سرویس‌های  بهداشتی انتخاب می‌شه و محبوبیت این آینه به خاطر انرژی مثبتی که این آینه داره . آینه‌ی گرد به این دلیل که لبه‌های نرمی داره و زاویه نداره، محل تجمع انرژی‌های مثبت هست . این آینه معمولا به وسیله‌ی دستگاه سی‌ان‌سی و یا گردبرهای دستی برش داده می‌شه و به صورت ساده بدون قاب ، قاب دار و یا بک لایت تولید می‌شه.

آینه‌ی گرد از نظر طراحی انعطافی داره که توی سرویس‌بهداشتی با هر سبکی مثل کلاسیک یا مدرن کاربرد داره .گذاشتن باکس یا یه کمد ساده و اسپرت کنار این آینه و یا نصب یه قفسه یا طاقچه‌ای با طرح و نقشی سنتی تفاوتی نخواهد داشت و هردو نتیجه‌ی جذاب و چشم نوازی رو به عمل میارن .

اکسسوری سرویس‌بهداشتی مدرن

آینه سرویس بهداشتی پازلی

آینه‌های پازلی یا جورچین از تیکه‌های آینه با اشکال مربعی و مستطیلی ، کنار هم تشکیل می‌شن . برای ایجاد شکل پازل و به چشم آمدن اون نیازه که تیکه‌های نسبتا بزرگ آینه رو کنار هم قرار بدیم تا یه آینه‌ی کامل شکل یگیره برای همین هم ابعاد این آینه نسبت به آینه سرویس‌بهداشتی معمولی ، بزرگ‌تر می‌شه و برای محیط‌های بزرگ‌تر متناسبه.

از اونجایی که این آینه با قرارگرفتن قطعات کوچک‌تر کنار هم تشکیل می‌شه ، یه طرح شلوغ و غیر یک‌دست داره پس بهتره که اجزای تشکیل دهنده‌ی ست آینه سرویس‌بهداشتی که کنار آینه می‌ذاریم ، طراحی ساده و یک‌دستی داشته باشه تا شلوغی طرح آینه رو متعادل بکنه.

آینه منحنی یکی از اکسسوری سرویس‌بهداشتی مدرن

آینه‌ی منحنی بر خلاف آینه ی تخت، منحنی و مورب شکل هست. ساخت این آینه به این صورته که بعد از برش آینه با اندازه‌ی دلخواه ، اون رو با یه قالب فلزی توی کوره قرار می‌دن تا فرم مورد نظر طراح رو پیدا کنه. وجود انحنا توی آینه‌های خم برای خیلیا جذابیت داره و طرف‌دار های خاص خودشون رو دارن .

قرار دادن این آینه کنار اکسسوری‌ها و انواع روشویی رنگی ، زیبایی اون را چندین برابر می‌کنه . یه نوع دیگه از آینه که جزو آینه‌ها سرویس‌بهداشتی مدرن و شیک محسوب می‌شن، وجود دارده که یه سطح تخت داره و لبه‌های اون منحنی هست و انگار که لبه‌ی خم آن برای آینه نقش قاب رو ایفا می‌کنه .

شلف روشویی

شلف روشویی به صورت طاقچه‌ای هست که توی تولیدی آینه سرویس‌بهداشتی به‌ صورت متصل به آینه ساخته می‌شه و یا اینکه به صورت مستقل ساخته می‌شه و کنار اون به فروش می‌رسه. شلف روشویی می‌تونه دیواری و یا رومیزی باشه. شلف رومیزی طوری طراحی شده که روی کانتر روشویی قرار می‌گیره و شلف دیواری هم هرجایی از دیوار سرویس‌بهداشتی که مناسب باشه می‌شه نصب کرد .

برای ساخت شلف سرویس‌بهداشتی از جنسی استفاده می‌شه که در برابر ضربه و رطوبت مقاوم باشه و‌ علاوه بر جذابیت و زیبایی که داره، می‌شه از اکسسوری‌های زیبای دیگه برای تزیین اون استفاده کرد، یا از این شلف برای منظم کردن لوازم آرایش و… استفاده کنیم .

چراغ تزئینی یکی از اکسسوری سرویس‌بهداشتی مدرن

چراغ تزئینی یکی از اکسسوری سرویس‌بهداشتی مدرن چراغ روشویی در بالای آینه در آینه سرویس‌بهداشتی تهران نصب می‌شوند و با نورپردازی در سرویس بهداشتی شما را به نوری ملایم مزین می‌کند . این چراغ علاوه‌بر زیبایی آفرینی نور اطراف آینه را تامین می‌کند تا انجام نظافت و پیرایش به کمک آن به درستی و با دقت بالا انجام پذیرد .

در میان انواع چراغ‌های روشویی لامپ اس‌ام‌دی دارای نوری ضعیف‌تر و لامپ‌ هایی از قبیل لامپ ال‌ای‌دی و فلوئورسنت نور بیش‌تری را در محیط منتشر می‌کند و انواع چراغ ‌های تزیینی یکی از اکسسوری سرویس‌بهداشتی مدرن می‌باشد گاها پیش می‌آید به‌ جای اینکه چراغ در بالای آینه نصب شود به‌صورت دیوارکوبی در کنار آینه قرار بگیرد

اکسسوری سرویس‌بهداشتی مدرن
نورپردازی‌های مخفی در سرویس‌‍های بهداشتی زیبایی را در این مکان چندبرابر می‌کند

ست اکسسوری سرویس‌بهداشتی مدرن

اجزای ست سرویس بهداشتی می‌تواند شامل هر یک از ابزار زیر باشد :

 1. آویز حوله
 2. سطل زباله
 3. جامسواکی
 4. جای مایع دستشویی
 5. فرچه یا برس نظافت
 6. آویز دستمال توالت
 7. جاصابونی

ست اکسسوری سرویس‌بهداشتی مدرن در گذشته استفاده از ست سرویس بهداشتی تنها برای منازل نوعروس مرسوم بود اما با گذشت زمان و علاقه به سبک مدرن در سرویس‌بهداشتی از این ست‌ها و آینه سرویس‌بهداشتی معمولی کم کم در اغلب منازل برای خود جای باز کردند .

اجزای س ت سرویس بهداشتی علاوه‌بر جلوه‌ای که با توجه به طرح و رنگ خود به سرویس بهداشتی می‌بخشد هم‌چنین در رعایت مضاعف نظافت بسیار کمک کننده می‌باشد . ست اکسسوری سرویس‌ بهداشتی مدرن از نظر جنس دارای انواع مختلفی است :

ست سرویس بهداشتی رزین

 1. ست پلاستیکی
 2. ست سرویس بهداشتی استیل
 3. ست برنجی
 4. ست سرویس بهداشتی سرامیکی

ست سرویس بهداشتی رزین با توجه به‌وجود رطوبت به‌صورت دائمی در سرویس بهداشتی آنچه به‌عنوان مهم‌ترین ویژگی ست اکسسوری سرویس‌بهداشتی مدرن در نظر گرفت ضد‌آب بودن آن است . هم‌چنین در صورتی که انتخاب شما ستی رنگی می‌باشد باید در نظر پاشته باشید که رنگ آن در مواجهه با آب و نم از بین نرودو هم‌چنین در بورس آینه دستشویی می‌توانید از آینه‌های با کیفیت که مخصوص محیط‌های مرطوب است استفاده نمایید .

انواع ملزوماتی که در سرویس‌های‌بهداشتی مورد استفاده واقع می‌شوند

رخت آویز دیواری یا روی درب که یکی از اکسسوری سرویس‌بهداشتی مدرن می‌باشد

رخت آویز دیواری یا روی درب که یکی از اکسسوری سرویس‌بهداشتی مدرن می‌باشد اغلب در کنار آینه سرویس‌بهداشتی ارزان ، رخت‌آویز سرویس بهداشتی نیز در حمام به‌کار برده می‌شود . این المان ممکن است بر روی درب و یا دیوار نصب شود . شما می‌توانید هریک از البسه‌ی پاکیزه و یا آلوده را پس از جداسازی بر رخت آویز بیاویزید . با توجه به بخارآلود بودن محیط حمام بهتر است رخت‌آویز یا جالباسی سرویس بهداشتی نیز هم‌چون ست سرویس‌بهداشتی از جنسی ضدآب باشد .

این جالباسی ها از جنس‌های گوناگونی هم‌چون استیل ، پلاستیک و … ساخته می‌شود و باید اندازه ای متناسب با سایز سرویس بهداشتی داشته‌باشد وجود جالباسی در بین اکسسوری سرویس‌بهداشتی مدرن در کنار آینه سرویس‌بهداشتی در حمام نه تنها نظم و ترتیبی خاص به محیط آن می‌بخشد بلکه می‌تواند به نوعی جای رخت‌کن را نیز در حمام ایفای نقش کند.

پادری و پرده

پادری و پرده از جمله اکسسوری هایی که در داشتن سرویس بهداشتی مدرن می تواند برای پادری‌ها از دیرباز مرسوم بوده شما راهگشا باشد پادری است. استفاد ه ازاست اما تنوع طرحی که امروزه بین انواع پادری وجود دارد در گذشته وجود نداشته است . رنگ و طرح پادری به‌ عنوان یکی از عناصری که بین کف و دیوار سرویس بهداشتی ارتباط برقرار می‌کند اهمیت ویژه‌ای دارد .

در مواقعی که فضای سرویس بهداشتی از وسعت کافی برخو ردار است و ممکن است که حمام و توالت به‌صورت همزمان در یک فضا واقع شوند می‌توان از پرده‌ای متناسب با پادری و کاشی‌های سرویس بهداشتی بهره برد این پرده علاوه‌بر خاصیت جدا کنندگی‌ای که دارد با ایجاد تناسب یا پارادوکسی با رنگ پادری و کاشی ها و یا حتی با

اکسسوری سرویس‌بهداشتی مدرن

گیاهان طبیعی و زینتی که یکی از اکسسوری سرویس‌بهداشتی مدرن می‌باشد

گیاهان طبیعی و زینتی که یکی از اکسسوری سرویس‌بهداشتی مدرن می‌باشد گیاهان از جمله عناصری هستند که نه تنها زیبایی سرویس بهداشتی را تضمین می‌کنند بلکه انرژی‌های منفی محیط را نیز خنثی می‌کنند و نشاطی خاص را میهمان حمام و دستشویی می‌کنند به‌خصوص در فضای سرویس بهداشتی با رنگ‌های خنثی وجود یک گلدان در کنار انواع مدل‌های آینه دستشویی، روحی تازه به آن می‌بخشد .

گیاهان دی‌اکسید‌کربن موجود در محیط را جذب کرده و در مقابل از خود اکسیژن متساعد می‌کنند . برای ماندگاری گیاه در سرویس بهداشتی باید گیاهانی را انتخاب کرد که با فضای نمناک و معمولا بدون هیچ‌گونه نورگیری سازگار باشد . گیاهانی هم‌چون بامبو ، برگ عبایی ، آلوئه ورا ، دراسنا ، ارکیده ، پتوس ، گندمی و بگونیا از جمله گیاهانی هستند که در این محیط تاب بیش‌تری می‌آورند گیاهان طبیعی و زینتی یکی از اکسسوری سرویس‌بهداشتی مدرن می‌باشد

شمع و عود

در کنار آینه دستشویی لوکس وجود شمع در حمام ، آن محیط را به فضایی رویایی با نورهای ملایم مبدل می‌کند و حسی خوشایند را به چشمان بیننده منتقل می‌کند به‌خصوص امروزه شمع‌هایی معطر به بازار عرضه شده‌اند که علاوه‌بر جلوه‌ی بصری با رایحه‌ای خوش مشام شما را نوازش خواهند داد . در کنار شمه عود نیز نقش موثری را به‌عنوان یک اکسسوری کاربردی با قیمتی منصفانه ایفا می‌کند و با روشن کردن یک عود در محیط دستشویی یا حمام محیط آن ساعت‌ها معطر خواهد بود .شمع و عود یکی از اکسسوری سرویس‌بهداشتی مدرن می‌باشد

اکسسوری سرویس‌بهداشتی مدرن
انواع شمع‌های تزیینی و عود‌های معطر هم زیبایی و هم بو و طراوت خوبی به سرویس‌بهداشتی شما می‌دهد

مزایای استفاده از اکسسوری سرویس بهداشتی مدرن

 1. به نگهداری وسایل در سرویس بهداشتی کمک می‌کند
 2. از به بی نظمی و هم ریختگی در سرویس بهداشتی جلوگیری می‌کند
 3. از فضاهای بیهوده در سرویس های بهداشتی مانند گوشه‌ها و پشت در استفاده بهینه می‌شود
 4. وسایل ، تفکیک و مشخص می‌شوند و می‌توان آنها را به دسته‌های مختلف تبدیل کرد
 5. از تماس وسایل با دیواره‌ها در سرویس بهداشتی که منشأ آلودگی دارد جلوگیری کرد

ست آینه سرویس بهداشتی

در کنار باکس ، قفسه و یا محفظه‌ای است که در آن ملزومات بهداشتی و آرایشی قرار می‌

گیرد . در کنار آینه‌های مدرن با طرح‌های امروزی و باکس‌های متناسب با آن که امروزه

استفاده از آن ها بسیار رواج دارد ست آینه سرویس بهداشتی به نسبت قدیمی‌تر نیز وجود

دارد که در گذشته کاربرد بیش‌تری داشت . این ست شامل آینه‌ای با قاب پلاستیکی و المان‌

های جانبی از‌جمله آویز حوله ، آویز دستمال توالت ، جامایع دستشویی ، جاصابونی و لیوان

مسواک از جنس پلاستیک و هم‌رنگ با قاب آینه می‌باشد .

انواع آینه سرویس بهداشتی

آینه قاب‌دار
آینه بدون‌قاب

آینه قاب‌دار

آینه قاب دار از جمله آینه‌هایی است که استفاده از آن از دیرباز تاکنون رایج بوده است . در گ

ذشته اغلب از آینه هایی با قاب پلاستیکی استفاده می‌شد اما امروزه آینه‌ها به‌وسیله‌ی قاب‌

هایی با تنوع طرح بسیار بالا و از جنس‌های گوناگونی چون استیل ، رزین ، برنج و پی‌وی‌سی

زینت داده می‌شوند . آنچه در خرید آینه‌ی قاب‌دار باید در نظر گرفت ضد‌آب بودن قاب با توجه

به رطوبت همیشگی محیط حمام و دستشویی و هم‌چنین سادگی نظافت آن با توجه به نیاز

مستمر آینه به تمیز شدن در محیط باکتری‌زای سرویس‌بهداشتی می‌باشد . آینه‌ی قاب‌دار با

توجه با رنگ و طرح خود می‌تواند با باکس و یا قفسه‌ای در طیف رنگی خود یک ست کامل

همراه با مدل‌های آینه دستشویی را تشکیل دهد .

اکسسوری سرویس‌بهداشتی مدرن

آینه بدون قاب یکی از اکسسوری سرویس‌بهداشتی مدرن

در انواع آینه سرویس بهداشتی ، آینه بدون‌قاب در دکوراسیون مدرن از جایگاه ویژه‌ای

برخوردار است و همین امر نمایان‌گر این است که عدم وجود قاب نه تنها از زیبایی آینه سرویس‌

بهداشتی نمی‌کاهد بلکه در اغلب مواقع زیبایی را در محیط تشدید می‌کند چرا که علاوه‌بر ساد

گی این نوع آینه که مورد پسند اغلب ساده پسندان است این آینه هم‌چنین از ظرافتی خاص

بهره‌مند است که می‌تواند نظر بسیاری از خاص پسندان را نیز به‌سوی خود جلب کند . یکی از

بزرگ‌ترین مزایای آینه‌ی بدون قاب عدم محدودیت در تشکیل ست آینه سرویس‌بهداشتی است

؛ از آنجایی که این آینه قاب ندارد پس نیاز نیست با باکس یا المان های جانبی ب رنگی خاص

هماهنگی داشته باشد بلکه دست شما برای انتخاب و اضافه کردن هر یک از عناصر جانبی به

مجموعه‌ی این ست باز خواهد بود .

نکاتی که هنگام خرید آینه و انواع اکسسوری سرویس‌بهداشتی مدرن باید به آن ها توجه کرد

 1. ابعاد آینه
 2. جنس آینه و قاب آن
 3. رنگ آینه
 4. سادگی نظافت آینه

ابعاد آینه

ابعاد آینه از جمله فاکتورهایی است که باید با وسعت سرویس‌بهداشتی هم‌خوانی داشته باشد و جزء اولین ویژگی‌هایی است که هنگام خرید ست آینه سرویس‌بهداشتی باید مورد توجه قرار گیرد چرا که عدم تناسب بین اندازه‌ی آینه و متراژ سرویس‌بهداشتی باعث نازیبا به‌نظر رسیدن آن می‌شود .

رنگ آینه که در اکسسوری سرویس‌بهداشتی مدرن حایز اهمیت اس

کسسوری سرویس‌بهداشتی مدرن

اهمیت نظافت آینه در اکسسوری سرویس‌بهداشتی مدرن

از آنجایی که محیط سرویس بهداشتی بسیار باکتری‌زا می‌باشد نظافت مستمر و مداوم اجزایی که در آن قرار دارد از جمله آینه‌ی سرویس‌بهداشتی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است به همین خاطر مهم است که این نطافت با سرعت و به سادگی صورت گیرد .

جنس آینه و قاب آن

با توجه به‌وجود رطوبت دائمی در سرویس‌بهداشتی خوب است که هنگام خرید به ضد‌آب و ضد‌زنگ بودن قاب آینه و هم‌جنس بودن مرغوبیت آینه ، توجه ویژه‌ای شود و تا جایی که بودجه‌تان به شما اجازه می‌دهد جنسی مقاوم و با طول عمر بالا را انتخاب کنید .

چرا آینه دستشویی جدید و مدرن خود را از فروشگاه اینترنتی شادکو تهیه کنید

برای یک خرید مناسب ما به شما پیشنهاد می‌کنیم آینه جدید خود را ، از شرکت شادکو که شرکت تولید‌کننده آینه است تهیه نمایید. این شرکت ، مرکز فروش آینه سرویس‌بهداشتی در سطح ایران است و بدون واسطه تمامی محصولات خود را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

مزیت خرید اینترنتی اکسسوری‌های دستشویی

 1. مقایسه قیمت ها و خرید مناسب و ارزان کالا و معاملات باصرفه در خریدهای اینترنت
 2. بدون ازدحام و شلوغی جمعیت در این ایام که شیوع بیماری و خطر ابتلا وجود دارد کالای خود را تهیه نمایید
 3. بدون خرید های اضافی و بیهوده ای که بعد از مراجعت به منزل از خریدشان پشیمان خواهید شد ، فقط خرید مورد نظر را خریداری می‌کنید
 4. حمل کالاهای خریداری شده که پروژه خود را دارد در صورتی‌که خرید اینترنتتی این بار را از دوش شما برمی دارد
 5. بدون پرداخت هزینه های ایاب و ذهاب کالای خود نظر را درب منزل تحویل می‌گیرید
 6. بدون اتلاف وقت می تونید مدل های مختلف و طرح های گوناگون را بدون طی مسافتی در کسری از ثانیه طبق سلیقه خود انتخاب نمایید

نکاتی که هنگام خرید آینه باید به آن ها توجه کردچیست؟

از جمله فاکتورهایی که بایدبرای سرویس‌بهداشتی در نظر گرفت با توجه به وسعت سرویس‌بهداشت ، ابعاد آینه
و …..


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code