اینجا هستید :
بهترین کفپوش روی موزاییک

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

بهترین کفپوش روی موزاییک

در این مقاله گروه مجوعه شادکو قصد داریم تا اطلاعاتی جامع و کامل در مورد بهترین کفپوش روی موزاییک ارایه قرار دهیم . همچنین با مجموعه‌ای از تصاویر دقیق محصول‌ها و معرفی مدل‌های گوناگون آن آشنا کنیم . و همچنین کاربرد و مزایای هر کدام از محصولات را باهم مقایسه نماییم . در ادامه مطلب به بررسی انواع دیوارپوش‌‌‌ها و معرفی خدمات و معرفی بهترین مرکز خرید انواع دیوارپوش و انواع پوشش کف همراه با بررسی هزینه‌های نصب و اجرای آن می‌پردازیم.

توضیحاتی پیرامون بهترین کفپوش روی موزاییک را در مطلب زیر خدمت شما مخاطبان گرامی ارائه می نماییم


استفاده از کفپوش و انواع مختلف آن در تمام سال‌های زندگی بشر دیده می شود . از بشر اولیه تا انسان های روستایی و شهر نشین و ساکن کویر و….. پا به پای پیشرفت دانش های مربوط به مهندسی و صنعت ساخت و ساز و مدرن شدن سبک زندگی انسان‌ها امروزه شاهد. تولید و ساخت کفپوش‌های بسیار زیبا و متنوعی هستیم . که در ساخت و تولید آن ها از متریال‌های جدید و به روز و کار آمدی استفاده می شود . کفپوش‌هایی چون موکت ، سیمان ، کاشی ، موزاییک ، سرامیک ، انواع کفپوش و پارکت ، انواع کفپوش شیشه ای ، بتن‌های تزیینی و ترموودها هر روز دارای تنوع و گسترش بیشتری می‌شوند .

بهترین های کفپوش روی موزاییک
انواع بهترین و با دوام ترین کفپوش های روی موزاییک مناسب برای تمام مکان ها و محیط ها

” برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر و مطالعه اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید “

در مطلب زیر توضیحاتی پیرامون بهترین کفپوش روی موزاییک ارائه می‌گردد


قبل از هر توضیحی لازم است توضیحاتی در مورد کفپوش داده شود. به هر جسمی که لایه‌ای پوشش دهنده به کف زمین بدهد کفپوش گفته می شود . دلیل این که افراد از کفپوش استفاده می‌کنند این است که در محیط خانه و محل کار با راحتی و آسایش رفت و آمد و تردد کنند . مسائل بهداشتی مانند شستشوی کف محیط و نظافت آن به راحتی و به بهترین شکل ممکن انجام شود. فضای محیط داخلی زیبا و دلنشین باشد . تمامی انواع کفپوش ها از قبل در کارخانه تولید و ساخته می شوند و فقط پس از انتخاب مشتری به محل مورد نظر حمل می شوند .

ادامه مطلب

فقط یک استثنا وجود دارد و آن هم کفپوش سه‌بعدی است . که در محل ساخته و نصب می شود و پیش ساخته نیست . کفپوش ها هم در فضای محیط داخلی نصب و اجرا می شوند مثل فضای داخلی خانه ها ، ویلا ها ، مجتمع های تجاری ، ادارات ، هتل ها ، مجتمع های مسکونی ، رستوران ها ، تالارهای پذیرایی ، مهد کودک ها و……هم در فضاهای خارجی و بیرونی ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرند . مانند ، حیاط ، بالکن ، پشت بام ، روف گاردن ، فضای اطراف استخر، زمین بازی کودکان در پارک ها ، سطح پیاده روها و…..

با توجه به موارد مصرف زیاد ومتنوع این محصول است . که گروه‌های بزرگی اقدام به تولید و ساخت انواع کفپوش نموده‌اند . و باز هم به دلیل این ضرورت است . که کفپوش در زمره ی مهم‌ترین اقلام کالای ساختمانی محسوب می‌شود . همچنین در معماری و دکوراسیون داخلی از مهم ترین عناصری است که نظر طراحان دکوراسیون داخلی و معماران را به خود جلب می کند . و این دو‌ گروه به این محصول جهت زیباسازی و مقاوم‌سازی ساختمان بسیار اهمیت می دهند . بسته به این که کفپوش در چه بخشی مورد استفاده قرار می‌گیرد . ممکن است بصورت یک لایه استفاده شود و یا این که بصورت چند لایه مورد استفاده قرار می‌گیرد .

بهترین پوشش های کف
انواع بهترین و با دوام ترین کفپوش های روی موزاییک مناسب برای تمام مکان ها و محیط ها

” برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر و مطالعه اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید “

دیگر تولیدات در صنایع شادکو

علاوه بر بهترین کفپوش روی موزاییک ، انواع دیوار پوش و انواع پوشش کف و انواع سنگ نما دیگر محصولاتی که در تولیدی شادکو تولید می‌گردد می‌توان به موارد زیر اشاره نمود :


مکان‌هایی که بهترین کفپوش روی موزاییک کاربرد دارد در مطلب زیر ارائه می‌شود

خانه ها و‌منازل شخصی


ابتدا مکان‌های سرپوشیده را توضیح می‌دهیم . خانه‌ها و‌منازل شخصی ، موزاییک در طی مدت زمانی دچار آسیب و فرسودگی می شود . گاه در اثر ضربه شکسته یا لب پر می‌شود یا این که دچار ترک خوردگی می‌شود. در این زمان دو راه وجود دارد اول این که تمام موزاییک‌ها کنده شوند و جدا گردند . سپس و مجددا کف را با موزاییک مفروش کنند. این راه بسیار وقت گیر و پرهزینه است . علاوه بر آن باعث ریخت و‌پاش و کثیفی محیط می‌شود .

وقتی کف سازی فضای آشپزخانه را بخواهیم با تعویض موزاییک‌ها انجام دهیم . باید مجددا هزینه‌ای برای زیر‌سازی در نظر گرفته شود . راه دوم این است که با استفاده از بهترین کفپوش روی موزاییک ، نسبت به بازسازی و زیبا سازی محیط اقدام شود . در این صورت در زمان و هزینه ی بازسازی و کندن موزاییک‌ها صرفه جویی می‌شود . کار در مدت زمان کوتاهی به بهترین شکل انجام می‌شود .

” برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از محصولات ما می توانید به صورت غیر حضوری و آنلاین اقدام نمایید ”

ادارات و مجتمع‌های تجاری


ادارات و مجتمع‌های تجاری ، این امکان بسیار پرتردد هستند و در صورتی که کف این مراکز قبلا با استفاده از موزاییک مفروش شده باشد . در اثر تردد زیاد و حمل و جابجایی اشیا به مرور زمان موزاییک‌ها خراب می‌شوند و ظاهر محیط نازیبا می‌شود . در این گونه مواقع باصرفه ترین راه این است که با استفاده از بهترین کفپوش روی موزاییک نسبت به بازسازی فضای محیط داخلی اقدام شود .

انواع بهترین های کف پوش
انواع بهترین و با دوام ترین کفپوش های روی موزاییک مناسب برای تمام مکان ها و محیط ها

مراکز رفاهی مانند هتل‌ها


مراکز رفاهی مانند هتل ها ، تالارهای پذیرایی ، رستوران‌ها و….. این اماکن هم بسیار پرتردد هستند . گاه در کف سازی فضای آشپزخانه این اماکن از موزاییک استفاده شده است و گاه ممکن است . در بخش هایی دیگر از آن ها از کفپوش موزاییک استفاده شده باشد . پس از طی مدت زمانی ممکن است دچار ترک خوردگی یا شکستگی شود . بنابراین کار درست این است که هم به جهت تنوع و زیبایی و هم به جهت صرفه جویی در مدت زمانی که باید صرف کندن موزاییک ها شود . از بهترین کفپوش روی موزاییک استفاده شود با هزینه ی کمتری نتیجه ی بهتری حاصل شود .

” برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر و مطالعه اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید “


در مطلب زیر به ذکر اماکن و فضاهای خارجی و بیرونی که سرپوشیده نیستند می‌پردازیم، این اماکن شامل موارد زیر می‌شوند

محیط‌های باز در مراکز تفریحی و ورزشی


محیط‌های باز در مراکز تفریحی و ورزشی ، به طور مثال می‌توان از زمین بازی نام برد . در این صورت به دلیل رفت و آمد زیاد و قرار دادن وسایل ورزشی و احتمال سقوط اجسام ، حتما موزاییک ها دچار آسیب می‌شوند . و نیاز به عوض کردن دارند کار درست این است که بجای عوض کردن موزاییک‌ها از بهترین کفپوش روی موزاییک که مناسب شرایط فضای بیرونی و خارجی است .

برای نوسازی و زیبا سازی چنین محیط هایی استفاده کرد . زیرا وجود بهترین کفپوش روی موزاییک موحب حالت انعطاف پذیری می شود . این زمین ها هم جهت بازی و‌بالا و‌ پایین پریدن افراد کاربرد دارند . بنابراین وجود کفپوشی که خاصیت انعطاف پذیری داشته باشد کار را برای ورزشکاران راحت تر می کند . علاوه بر این که بهترین کفپوش دارای طول عمر زیادی است و بسیار بادوام است و در مقابل فرسودگی و سایش مقاوم است .

بالکن و تراس


بالکن و تراس ، این گونه فضاهای خارجی هم در خانه و‌منازل شخصی وجود دارند . و هم در ویلاها ، رستوران ها ، کافی شاپ ها ، هتل ها و تالارهای پذیرایی کاربرد دارند . زمانی که به دلیل علاقه مند بودن به ایجاد تنوع در این گونه مکان ها تصمیم گرفته شود . که موزاییک ها برداشته شوند و کفپوشی جدید جایگزین شود . بهترین انتخاب این است که از بهترین کفپوش روی موزاییک برای زیباسازی و تزیین و ایجاد تنوع در چنین مواقعی استفاده نمود . گاه دلیل و انگیزه ی تعویض موزاییک‌ها فقط تنوع نیست بلکه به دلیل این که موزاییک‌ها دچار ترک خوردگی یا شکستگی شده اند لازم است نسبت به بازسازی چنین مکان هایی اقدام نمود .

استخرها


استخرها ، فضاهای باز در استخرها به دلیل این که در معرض رطوبت هستند . و‌ به صورت مداوم با آب سروکار دارند موزاییک‌ها حتما دچار فرسودگی می‌شوند . و پس از مدتی لازم است آن‌ها بازسازی کرد در این هنگام بجای کندن موزاییک‌ها بهترین کار این است . که روی موزاییک‌ها را با استفاده از بهترین کفپوش روی موزاییک پوشاند .

بهترین کفپوشهای
بهتری انواع بهترین و با دوام ترین کفپوش های روی موزاییک مناسب برای تمام مکان ها و محیط ها

” برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر و مطالعه اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید “


در مطلب زیر به معرفی چند نمونه از بهترین کفپوش روی موزاییک پرداخته می‌شود

کفپوش وینیل برچسبی

کفپوش وینیل برچسبی ، اين محصول جهت نصب و اجرا روي موزاييك بسيار مناسب است . زيرا شيوه‌ي نصب اين كفپوش نسبت به کفپوش کاشی یا سرامیک آسان‌تر است . دلیل این سهولت این است که کفپوش وینیل دارای برچسب است ، کافی است لایه ی کاغذی را از پشت این کفپوش بردارند . و به راحتی تایل ها را روی موزاییک چسباند .

ادامه مطلب

قبل از چسباندن تایل‌های کفپوش برچسبی وینیل لازم است شیارهای بین موزاییک‌ها را کاملا پر کرد و سطح زیرین کاملا یکدست و صاف باشد . برای پر کردن شیارهای موزاییک باید از سیمان یا بتن استفاده کرد تا هیچ جای خالی و دارای فرورفتگی بین موزاییک‌ها باقی نماند و سطح کاملا مسطح شود . در ضمن باید نهایت دقت را بکار برد که تا وقتی که سطح موزاییک‌هایی که با سیمان مسطح شده است کاملا خشک باشد .

زیرا اگر سیمان روی موزاییک‌ها مرطوب باشد مانع چسبندگی کامل و عالی تایل‌ها خواهد شد.و در نتیجه از کیفیت کار کم خواهد شد و ممکن است پس از مدتی تایل‌های کفپوش وینیل جدا شوند. کفپوش برچسبی وینیل دارای مقاومت زیاد در مقابل رطوبت است به همین دلیل برای مکان‌های مرطوبی مثل سرویس‌های بهداشتی و آشپزخانه و استخرها بسیار مناسب است.

” برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از محصولات ما می توانید به صورت غیر حضوری و آنلاین اقدام نمایید ”

 انواع بهترین و با دوام ترین کفپوش
انواع بهترین و با دوام ترین کفپوش های روی موزاییک مناسب برای تمام مکان ها و محیط ها

کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی ٬ در ابتدا لازم است توضیحاتی در مورد رزین اپوکسی ارائه گردد ٬ این متریال در زمره ی رزین دوجزیی محسوب می گردد که از پایه ی رزینی و هاردنر استفاده می‌گردد . در واقع رزین یک نوع ماده ی پلیمری می‌باشد که قبل از این که روی سطح مورد نظر اجرا شود به شکل مایع می‌باشد . سپس زمانی که روی سطح اجرا شد با استفاده از واکنش شیمیایی تبدیل به ماده ای جامد و سخت می شود . در این حالت یک کفپوش با استحکام بسیار بالا و بسیار قوی بوجود می‌آید که در برابر هرگونه مواد شیمیایی کاملا مقاوم است .

ادامه مطلب

تناسب ترکیب این دو ماده براساس فرمول مخصوص انجام می‌شود . که نوع کاربرد این متریال در میزان ترکیب هاردنر و رزین کاملا موثر است . زمانی که طبق فرمولاسیون ترکیب این دو ماده انجام شد آن را روی قالب یا سطح مورد نظر استفاده می‌کنند . زمانی از اصطلاح اپوکسی استفاده می‌شود که قرار باشد هر نوع کفپوشی با استفاده از رزین اپوکسی برای عملکردهای متفاوت استفاده گردد. نام دیگر این بهترین کفپوش روی موزاییک کفپوش بدون درز نیز می‌باشد .

این محصول در زمره ی کفپوش‌های مدرن محسوب می‌شود . شیوه‌ی نصب و اجرای این کفپوش زیبا این است که به شکل مایع یکدست با ضخامتی در حد ۰/۵الی۵ میلی متر روی سطح مورد نظر اجرا می‌شود. سطح زیرین این کفپوش می‌تواند یک سطح سیمانی ، بتنی ، فلزی ، سنگی و موزاییک باشد . تنوع بالای رنگ و طرح این محصول از بهترین ویژگی‌های آن محسوب می‌شود. این محصول را می توان به عنوان کفپوش مناسب آشپزخانه و سایر قسمت‌های فضای محیط داخلی استفاده نمود.

 رویی برای موزاییک
انواع بهترین و با دوام ترین کفپوش های روی موزاییک مناسب برای تمام مکان ها و محیط ها

” برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر و مطالعه اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید “


در مطلب زیر مزایا و ویژگی‌های بهترین کفپوش روی موزاییک از جنس اپوکسی شرح داده می‌شود

دوام و طول عمر زیاد بهترین کفپوش روی موزاییک


دوام و طول عمر زیاد ، کیفیت عالی این محصول از مهم ترین ویژگی‌های آن به شمار می آید، سالیان طولانی می توان از این کفپوش شیک استفاده نمود بدون این که دچار فرسودگی و آسیب شود.

مقاومت در برابر فشار بهترین کفپوش روی موزاییک


مقاومت در برابر فشار ، این کفپوش مدرن در برابر وزن سنگین اجسامی که روی آن قرار داده می شود کاملا مقاوم است . به راحتی می توان از این متریال به عنوان کفپوش مناسب پذیرایی استفاده کرد . و مبل و میز و صندلی و بوفه و سایر اشیای مورد استفاده در سالن پذیرایی را روی آن قرار داد بدون این که نگران خراب شدن سطح کفپوش باشید .

ظاهر بسیار زیبا بهترین کفپوش روی موزاییک


ظاهر بسیار زیبا ، ظاهر شیک و شفاف این محصول موجب شده است که از آن به عنوان بهترین کفپوش روی موزاییک استقبال زیادی شود .

مقاومت در برابر مواد شیمیایی بهترین کفپوش روی موزاییک


مقاومت در برابر مواد شیمیایی ٬ به دلیل ساختار به کار رفته در تولید این محصول در مقابل مواد شیمیایی کاملا مقاوم است . و دچار هیچ‌گونه آسیبی نمی شود . بنابراین در محیط های که با مواد شیمیایی سروکار دارند و یا با مواد شیمیایی شستشو می‌شوند کاملا مناسب است .

 موزاییک های کف
انواع بهترین و با دوام ترین کفپوش‌های روی موزاییک مناسب برای تمام مکان‌ها و محیط‌ها

” برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از محصولات ما می توانید به صورت غیر حضوری و آنلاین اقدام نمایید ”

شستشوی بدون دردسر بهترین کفپوش روی موزاییک


شستشوی بدون دردسر ، به دلیل سطح صاف و یکدستی که این بهترین کفپوش روی موزاییک دارد . شستشو و نظافت آن بسیار راحت و آسان است . و حتی با یک دستمال ساده و یا هر وسیله ی زمین شوری می توان این کفپوش را نظافت نمود . و شاهد یک سطح تمییز و زیبا بود .

مقاومت در برابر رطوبت بهترین کفپوش روی موزاییک


مقاومت در برابر رطوبت ٬ ترکیب مواد کفپوش اپوکسی به گونه ای است که در مقابل آب و رطوبت کاملا مقاوم است . این مقاومت در حدی است که از این بهترین کفپوش روی موزاییک می شود به عنوان کفپوش مناسب آشپزخانه و حتی مراکز درمانی و استخرها استفاده نمود . این مراکز مدام با شستشو سروکار دارندو چنین کفپوشی که در برابر آب مقاوم است بهترین انتخاب خواهد بود .

کفپوش موکت بهترین کفپوش روی موزاییک

کفپوش موکت ، از قدیمی‌ترین کفپوش‌ها باید از موکت نام برد . از همان زمانی که موکت تولید شد تا به امروز همچنان یک کفپوش پرطرفدار است . این استقبال با وجود انواع کفپوش‌های متنوعی مانند انواع کفپوش‌های پارکت ، کفپوش سنگ ، کفپوش لمینت ، سرامیک، کاشی و….که در بازار دکوراسیون داخلی وجود دارند همچنان ادامه دارد به دلیل همین استقبال است که تولیدکنندگان این محصول به دنبال تولید متنوع و با کیفیت‌های بالا از این محصول هستند .

” برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر و مطالعه اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید “

ادامه مطلب

و در حال حاضر در بازارهای کالاهای ساختمانی و دکوراسیون داخلی شاهد وجود موکت های با کیفیت خوب و تنوع در طرح و رنگ و مدل هستیم . به طور مثال کفپوش موکت پرز بلند که مانند فرشی نرم و زیبا عمل می‌کند . کفپوش موکت کبریتی ، کفپوش موکت چمن مصنوعی و انواع موکت های طرح دار را می‌توان نام برد . نرمی و حس گرما بخشی این محصول احساس رضایت خاصی به مصرف کننده می‌دهد . از انواع موکت‌های پرز بلند که گفتیم می‌تواند جایگزین مناسبی برای فرش هم باشد . می‌توان به موکت تافتینگ اشاره کرد . در مدل‌های خاصی حتی ضخامت این کفپوش در حد ضخامت فرش است .

از این موکت در مناطق سردسیر بسیار استقبال شده است . در روند پیشرفت تولید موکت ها امروزه شاهد یک نوع موکت جدید به نام موکت تایل تولید و به بازار کالای ساختمانی و دکوراسیون عرضه شده است . که بسیار بادوام است و عمر طولانی دارد و می‌توان از آن به عنوان بهترین کفپوش روی موزاییک بهره برد . موکت تایل را در مکان هایی نصب و اجرا می کنند که دارای سطح تردد بالایی است . همچنین مزیت این موکت این است که شستشوی آن بسیار راحت و آسان است و برای مکان های که نیاز به شست و شو و نظافت مدام دارند گزینه ی بسیار مناسبی محسوب می‌شود .

پوششش کف موزاییک
انواع بهترین و با دوام ترین کفپوش های روی موزاییک مناسب برای تمام مکان ها و محیط ها


در مطلب زیر ویژگی‌ها و مزایای استفاده از موکت به عنوان بهترین کفپوش روی موزاییک ارائه می‌شود

ایجاد هارمونی با دکوراسیون داخلی


ایجاد هارمونی با دکوراسیون داخلی ، کفپوش های موکت به راحتی قابلیت دارند . که با هر نوع دکوراسیون داخلی منطبق شوند . دلیل این امر این است که دارای تنوع زیادی هستند . هر مشتری با هر سلیقه ای به آسانی می تواند طرح و رنگ و مدل موکت را مناسب با وسایل موجود در فضای محیط داخلی هماهنگ نماید .

برای هر بخشی از فضای داخلی می توان موکت مناسب با همان دکوراسیون را انتخاب نمود . توصیه تیم حرفه ای گروه شادکو به مشتریان محترم این است که جهت اتاق نشیمن از رنگ‌های که خنثی هستند استفاده نمود، برای اتاق کودک و نوجوان از رنگ‌های شاد و زنده استفاده شود و برای زیباسازی فضای اتاق خواب ها از رنگ‌های ریلکس کننده مانند رنگ آبی و سبز که مایه ی آرامش هستند استفاده کرد.

” برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر و مطالعه اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید “

ایجاد فضایی زیبا


ایجاد فضایی زیبا ، به جرات می‌توان گفت کفپوش های موکت در زیباسازی فضای محیط داخلی جادو می‌کنند و موجب ایجاد روح سرزندگی می شوند. وقتی فضایی با موکت مفروش شود حس لوکس بودن در بیننده القا می‌شود. تصور این که فضایی که قبلاً با موزاییک کف سازی شده است با استفاده از موکت پوشیده شود کافی است که اذعان نمایید چقدر آن فضا و محیط مدرن و شیک می شود .

ایجاد جذابیت


ایجاد جذابیت ، شاید بعضی تصور کنند موکت یک کفپوش ساده است ، در حالی که وقتی در یک محیط کاری ، تجاری، اداری، شخصی و خانه ی مسکونی از موکت به عنوان بهترین کفپوش روی موزاییک استفاده شود حس لوکس بودن فضا ی محیط داخلی حسی خوشایند است که ایجاد می‌شود .

کفپوش پی وی سی

کفپوش پی وی سی ، این یک کفپوش مصنوعی است ، نام ديگر اين محصول كفپوش رولی است .شیوه‌ی نصب و اجرای این کفپوش به شکل یکپارچه است و مانند کفپوش پارکت بصورت قطعات نصب و اجرا نمی‌شود.نوع دیگر این محصول که می‌تواند به عنوان بهترین کفپوش روی موزاییک مورد استفاده قرار بگیرد کفپوش پی پی سی تایلی است که با کنار هم قرار دادن تایل ها قابل نصب و اجرا است .

” برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از محصولات ما می توانید به صورت غیر حضوری و آنلاین اقدام نمایید ”


در مطلب زیر به معرفی چند نمونه از تنوع طرح های این محصول زیبا می پردازیم

  • کفپوشPvcطرح پارکت
  • کفپوشPvcطرح سنگ
  • کفپوشPvc طرح چوب
  • کفپوشPvcرنگی


این ها که در بالا ذکر شد در واقع انواع مدل‌های طرح دار کفپوشPvc بود . تمامی مدل های نام برده در بالا را می توان برای زیبا سازی فضای محیط سالن پذیرایی، کف آشپزخانه‌ها، طراحی و زیباسازی کف اتاق خواب‌ها و هال و نشیمن استفاده نمود.

 موزاییک رویی
انواع بهترین و با دوام ترین کفپوش های روی موزاییک مناسب برای تمام مکان‌ها و محیط‌ها


مزایا و ویژگی های کفپوش پی وی سی در ادامه ی مطلب ارائه می‌گردد

قیمت مناسب


قیمت مناسب ، کار بازسازی مستلزم صرف هزینه است . در صورتی که برای بازسازی فضایی که قبلا با موزاییک پوشانده شده است از کفپوش پی وی سی استفاده شود کاملا مقرون به صرفه است زیرا قیمت انواع کفپوش پی وی سی بسیار مناسب است .

” برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر و مطالعه اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید “

خاصیت ضد آب بودن


خاصیت ضد آب بودن ، به دلیل ساختار پلاستیکی که در تولید و ساخت این محصول بکار رفته است . این کفپوش خاصیت ضد آب دارد. بنابراین برای مکان هایی که مرطوب هستند مانند استخرها ، و مکان هایی که باید مرتبا ضدعفونی شوند مانند آزمایشگاه ها و درمانگاه ها و بیمارستان ها و سایر مراکز درمانی و برای مکان هایی که باید بهداشت کاملا در آن ها رعایت شود . مانند آرایشگاه ها بهترین گزینه و بهترین کفپوش روی موزاییک کفپوش پی وی سی خواهد بود . زیرا هر چقدر هم مورد شستشو قرار گیرد کیفیت آن خراب نخواهد شد.

تنوع بسیار بالا در رنگ و طرح


تنوع بسیار بالا در رنگ و طرح ، در مطلب بالا به ذکر چند مدل متنوع این محصول اشاره شد . و اما از نظر ترکیب رنگ‌های کفپوش پی وی سی تنوع بقدری بالا است . که فقط به ذکر چند نمونه اکتفا می‌شود، ترکیب رنگ بندی این محصول شامل : رنگ سفید ، کرم، شکلاتی، قهوه‌ای، سیاه، طلایی، قرمز، سبز، آبی، بژ و ……. می‌شود. این تنوع رنگ بندی موجب می‌شود مشتری گرامی بتواند به راحتی رنگ مورد نظر خود را سفارش دهد .

سهولت در نظافت


سهولت در نظافت ، سطح صاف این کفپوش که اگر به عنوانکفپوش مناسب پذیرایی استفاده شود باعث می‌شود در مدت بسیار کوتاهی و با سرعت و سهولت کار نظافت آن انجام شود.

  • نکته ی مهم در نصب و اجرای کفپوش پی وی سی به عنوان بهترین مفپوش روی موزاییک این است که باید قبل از انجام عملیات نصب دقت شود تمام شیارهای موزاییک و درزهای بین موزاییک ها با استفاده از ملات مخصوص و‌مناسب پر شوند و سطح زیرین کاملا صاف و یکنواخت شود.
  • نکته ی مهم دیگر در هنگام نصب و اجرای این کفپوش روی موزاییک این است که پس از اطمینان به خشک شدن ملات ، حتما باید از چسب مخصوص و یا چسب های تجاری معتبر استفاده شود . در صورتی که به نکات بالا توجه و دقت شود دیگر بعد از این که کفپوش پی وی سی روی موزاییک نصب شد به راحتی کنده و جدا نمی‌شود و نتیجه ی کار بسیار عالی و رضایت بخش خواهد بود.

” برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از محصولات ما می توانید به صورت غیر حضوری و آنلاین اقدام نمایید ”

بهترین رویی
انواع بهترین و با دوام ترین کفپوش‌های روی موزاییک مناسب برای تمام مکان‌ها و محیط‌ها

چگونه به شادکو ارتباط برقرار کنیم و بهترین کفپوش روی موزاییک را سفارش دهیم

شما عزیزان می‌توانید . برای تهیه و سفارش هر نوع و شکل از کفپوش مناسب پذیرایی . و انواع دیوارپوش و انواع پوشش کف با ابعاد مورد دلخواه و موردنیاز خود . می‌توانید با ما در تماس باشید . و یا آنلاین سفارشات خود را ثبت کنید . جالب است بدانید با افزایش استقبال از خدمات انواع کفپوش و پارکت . برای این روزها درخواست‌ ها در كليه مناطق رو به افزایش است . بنابراین صنایع تولیدی شادکو به مدت ۴۸ ساعت می تواند . هر مدل از کفپوش در . سایز و تنوع رنگی که شما بخواهید . را تولید کند و بدست شما برساند . ما در تیم شادکو تمام سفارشات. مورد نظر را به تمام نقاط کشور ارسال خواهیم کرد .

” برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر و مطالعه اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید “

هزینه و قیمت بهترین کفپوش روی موزاییک در بازار چقدر است؟؟

امروزه به دلیل نوسانات قیمت در بازار و… قیمت ها یکسان نیست . بنابراین برای کسب اطلاع از قیمت ها از سایت shadkoo.com دیدن فرمایید .

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code