اینجا هستید :
بهترین کفپوش برای پذیرایی ✅

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

بهترین کفپوش برای پذیرایی ✅

در این مقاله گروه مجوعه شادکو قصد دارد تا اطلاعاتی جامع و کامل در مورد بهترین کفپوش برای پذیرایی ارایه قرار دهد . همچنین با مجموعه ای از تصاویر دقیق محصول ها و معرفی مدل های گوناگون آن آشنا کند . و همچنین کاربرد و مزایای هر کدام از محصولات را باهم مقایسه نماید . در ادامه مطلب به بررسی انواع دیوارپوش ها و معرفی خدمات و معرفی بهترین مرکز خرید انواع دیوارپوش و انواع پوشش کف همراه با بررسی هزینه های نصب و اجرای آن می‌پردازیم.

توضیحاتی پیرامون بهترین کفپوش برای پذیرایی را در مطلب زیر خدمت شما مخاطبان گرامی ارائه می نماییم


استفاده از کفپوش و انواع مختلف آن در تمام سالهای زندگی بشر دیده می شود . از بشر اولیه تا انسان های روستایی و شهر نشین و ساکن کویر و….. پا به پای پیشرفت دانش های مربوط . به مهندسی و صنعت ساخت و ساز و مدرن شدن سبک زندگی انسان امروزه شاهد تولید و ساخت کفپوش های بسیار متنوعی هستیم . که در ساخت و تولید آن ها از متریال های جدید و به روز و کارآمدی استفاده می شود . کفپوش هایی چون موکت ، سیمان ، کاشی ، موزاییک ، سرامیک ، انواع کفپوش و پارکت ، انواع کفپوش شیشه ای ، بتن های تزیینی و ترموود ها هر روز دارای تنوع بیشتری می شوند .

بهترین کفپوش برای پذیرایی
انواع به روز ترین و باکیفیت ترین کفپوش های لوکس مناسب اتاق های پذیرایی

توضیحاتی پیرامون بهترین کفپوش برای پذیرایی در مطلب زیر ارائه می گردد


وجود کفپوش برای هر ساختمانی از ضروری ترین اجزای آن به شمار می آید . هر ساختمانی مرکب از دو بخش فضای محیط داخلی و فضای محیط بیرونی می باشد . هم فضای داخلی و هم فضای خارجی نیازمند پوششی هستند که هم موجب زیبایی محیط شود . و هم موجب راحتی کسانی که در آن ساختمان رفت و آمد می کنند . بنابر این از دیر باز در زندگی انسان هر کجا خانه ای بوده حتما کف آن با استفاده از کفپوشی مناسب پوشش داده شده است . برای انتخاب یک کفپوش مناسب باید عوامل گوناگونی را در نظر گرفت . به طور مثال برای یک محیط موکت بهترین کفپوش محسوب می شود .

” برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از محصولات ما می توانید به صورت غیر حضوری و آنلاین اقدام نمایید ”

ادامه مطلب

و برای محیطی دیگر باید از سرامیک به عنوان کفپوشی مناسب استفاده نمود . به دلیل وجود ضرورت کفپوش در زندگی انسان است که امروزه شاهد تولید و طراحی و ساخت کفپوش هایی بسیار متنوع در بازار صنعت ساختمان سازی هستیم . انواع کفپوش هایی که هر کدام برای مکان خاصی مناسب هستند . به طور مثال کفپوش مناسب آشپزخانه باید ویژگی هایی داشته باشد که لازم نیست کفپوش برای پذیرایی همان ویژگی ها را دارا باشد . با رواج و رونق روز افزون صنعت ساختمان سازی پیشرفت های چشمگیری در بازار کالاهای ساختمانی از جمله کفپوش ها بوجود آمد .

امروزه تنوع انواع کفپوش ها از لحاظ رنگ و مدل و طرح و جنس به حدی زیاد است . که معماران و طراحان دکوراسیون داخلی و سازندگان ساختمان و مصرف کنندگان با هر سلیقه ای به راحتی می توانند . محصول مورد نظر خود را در بازار پیدا کنند و سفارش دهند . دقت در انتخاب و سفارش کفپوش مناسب اهمیت فوق العاده ای دارد زیرا وجود این متریال در هر ساختمانی در زمره ی مهمترین المان موجود در دکوراسیون فضای محیط داخلی محسوب می گردد . کفپوش مناسب است که حال و هوای محیط را بسیار زیبا و دلچسب می کند و روح تازه ای در فضای محیط داخلی ایجاد می کند.

کفپوش مناسب پذیرایی
انواع به روز ترین و باکیفیت ترین کفپوش های لوکس مناسب اتاق های پذیرایی

” برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر و مطالعه اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید “

دیگر تولیدات در صنایع شادکو

علاوه بر بهترین کفپوش برای پذیرایی ، انواع دیوار پوش و انواع پوشش کف و انواع سنگ نما دیگر محصولاتی که در تولیدی شادکو تولید می گردد می توان به موارد زیر اشاره نمود :


آنچه هنگام انتخاب کفپوش برای پذیرایی باید در نظر گرفت شامل موارد زیر می باشد

سلیقه ی شخصی بهترین کفپوش مناسب پذیرایی

سلیقه ی شخصی ، این یک عامل بسیار مهم است زیرا فرد پس از انتخاب و خرید و نصب و اجرای کفپوش مورد نظر باید تا مدت های طولانی از انتخاب خود احساس رضایت داشته باشد . و در تمام طول مدتی که در آن مکان سکونت و رفت و آمد دارد از دیدن دکوراسیون و فضای محیط زندگی خود لذت ببرد . تصور این که هر کسی پس از صرف وقت و پرداخت هزینه های خرید و نصب کفپوش از آن چه نصب شده ناراضی باشد بسیار ناراحت کننده خواهد بود . بنابراین توجه به سلیقه و نظر شخصی بسیار مهم است.

میزان بودجه بهترین کفپوش برای پذیرایی


میزان بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته شده است . با توجه به سرایط اقتصادی که هر کسی دارد زمانی که قصد خرید و نصب و اجرای کفپوش مناسب پذیرایی را دارد . باید به میزان بودجه و هزینه ای که می تواند برای این کار صرف کند دقت کند تا مبادا وسط کار با کمبود بودجه مواجه گردد . با توجه به طیف گسترده ی انواع کفپوش هایی که در بازار کالای ساختمانی وجود دارد .

به راحتی می توان بر اساس میزان توان مالی برای هر بخش خانه بهترین و مناسب ترین کفپوش را انتخاب کرد . به عنوان مثال علاوه بر انتخاب یک کفپوش مناسب برای پذیرایی می توان کفپوش مناسب اتاق خواب و سایر بخش ها را انتخاب نمود . اما اگر بدون توجه به میزان بودجه اقدام به خرید کفپوش نمود . مسلما برای پوشش سایر قسمت ها امکان خرید کفپوش مناسب وجود نخواهد داشت .

انواع به روز ترین و باکیفیت ترین کفپوش های لوکس مناسب اتاق های پذیرایی

” برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از محصولات ما می توانید به صورت غیر حضوری و آنلاین اقدام نمایید ”

مقاوم بودن کفپوش در برابر حریق بهترین کفپوش برای پذیرایی


مقاوم بودن کفپوش در برابر حریق و آتش سوزی احتمالی ، احتمال آتش سوزی و راههای پیشگیری از آن به قدری مهم است . که خیلی از افراد خانه ها و ساختمان ها را در برابر احتمال حریق بیمه می کنند . بنابراین دقت در انتخاب کفپوشی که در برابر آتش مقاومت بالایی داشته باشد بسیار مهم است . به طور مثال در انتخاب کفپوش مناسب آشپزخانه به این فاکتور باید توجه ویژه داشت چون آشپزخانه محلی است که خیلی با حرارت و آتش و مواد اشتعال زا سر وکار دارد . بنابراین در هنگام انتخاب درست و مناسب کفپوش باید به این عامل توجه نمود .

نمای شیک بهترین کفپوش برای پذیرایی


نمای شیک ، زیبا، لوکس و مناسب ، وقتی قرار است محلی مانند : سالن پذیرایی یک خانه را با استفاده از کفپوشی مناسب مفروش کنید . حتما به سایر وسایل موجود در آن مانند ، مبل و میز و صندلی ، پرده ها ، رنگ دیوارها و سایر اشیا و اجسام دکوراتیوی که در آن قرار دارد . دقت و توجه نمایید سپس اقدام به انتخاب کفپوشی که دارای بهترین تناسب با این اشیا هست نمایید تا پس از پایان کار ، فضای محیط پذیرایی دارای یک نمای لوکس ، مدرن ، زیبا و بسیار چشم گیر باشد . و با هر بار دیدن چنین فضایی احساس رضایت و خوشحالی نمایید.

” برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر و مطالعه اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید “

دقت در نوع زیر سازی کفپوش


دقت در نوع زیر سازی کفپوش ، زمانی که قرار است کفپوش برای پذیرایی انتخاب شود . حتما باید به نوع زیر سازی کاملا توجه شود . زیرا گاهی اوقات ممکن است بخواهند کفپوش روی سرامیک را انتخاب نمایند . یعنی در واقع سالن پذیرایی قبلا با سرامیک مفروش شده و در حال حاضر به دلایلی قرار است . کفپوشی انتخاب شود که بدون کندن و جدا کردن سرامیک ها ، مستقیما روی سرامیک نصب و اجرا گردد . گاهی هم در بعضی مکان ها لازم است به انتخاب بهترینپارکت روی موزاییک اقدام شود . به هر حال یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب کفپوش برای پذیرایی این است که به نوع زیرساز کفپوش دقت شود .

توجه به رنگ کفپوش مورد نظر

توجه به رنگ کفپوش مورد نظر، در هنگام تصمیم گیری برای انتخاب بهترین و مناسب ترین کفپوش برای هر بخش خانه باید به رنگ سایر اشیا و وسایلی که در آن محیط چیدمان می شود . دقت مرد تا پس از پایان کار هارمونی زیبایی بین تمام اشیا و در تمام فضای محیط ایجاد شود . توجه و دقت در این مورد بقدری اهمیت دارد که توصیه تیم حرفه ای گروه شادکو این است که حتی به رنگ سقف و دیوارها هم توجه شود سپس اقدام به انتخاب رنگ مناسب کفپوش نمایید . زیرا تاثیر فوق العاده ی رنگ بر دکوراسیون داخلی کاملا ثابت شده است . خوشبختانه امروزه در بازار کالاهای سلختمانی شاهد تنوع بسیار زیادی در طیف و تناژ رنگ های انواع مختلف کفپوش ها هستیم .

بهترین کفپوش خاورمیانه
انواع به روز ترین و باکیفیت ترین کفپوش های لوکس مناسب اتاق های پذیرایی

” برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از محصولات ما می توانید به صورت غیر حضوری و آنلاین اقدام نمایید ”

کفپوش سنگ طبیعی

یکی از محصولات که به عنوان کفپوش مناسب برای پذیرایی عالی است . کفپوش سنگ طبیعی می باشد. این یک کفپوش بسیار لاکچری ، شیک ، لوکس و مدرن می باشد . اصولا برای تولید و ساخت مفپوش سنگ طبیعی از سنگ هایی چون ، گرانیت ، مرمر ، کوارتز ، تراورتن و کورین استفاده می شود . از این سنگ های طبیعی علاوه بر کفپوش فضای محیط داخلی در فضای بیرونی و خارجی ساختمان ها هم کاربرد دارند . از این سنگ های با ارزش و بسیار زیبا برای زیبایی و بالا بردن استحکام نمای بیرونی ساختمان نیز استفاده می شود .

ادامه مطلب

قیمت هر یک از کفپوش های سنگی به عواملی که در زیر نام برده می شود بستگی دارد : کیفیت جنس سنگ کفپوش ، میزان جذب آب توسط سنگ کفپوش ، ضریب اصطکاک سنگ کفپوش ( میزان سر و لیز بودن سنگ) ، مدل سنگ کفپوش. هر یک از عوامل نام برده در بالا تاثیر مستقیم بر تعیین قیمت کفپوش سنگ طبیعی دارند . ذکر این نکته لازم است هر یک از سنگ های طبیعی نام برده برای مکان خاصی و شرایط خاصی مناسب هستند .

سنگ مرمر

به طور مثال سنگ مرمر سنگی خنک است که گرما را جذب نمی کند . و در مناطقی که شرایط آب و هوایی گرم دارد بسیار مناسب است . دلیل این که کف حرم امامان و امامزاده ها را اغلب با استفاده از سنگ مرمر مفروش می کنند همین خاصیت خنک بودن آن است . کفپوش سنگ طبیعی برای اکثر قسمت های خانه قابل نصب و اجرا می باشد . مکان هایی مانند سالن پذیرایی ، اتاق خواب ها ، سالن نشیمن ، آشپزخانه و فضای بیرونی ساختمان کاملا برای نصب کفپوش سنگ طبیعی مناسب هستند .

از مزایا و ویژگی های مفپوش سنگ طبیعی که به عنوان یک کفپوش مناسب اتاق خواب هم هست می توان به موارد زیر اشاره نمود : دوستدار محیط زیست ، نگهداری راحت و آسان ، شستشو و تمییز کردن بسیار راحت و آسان ، دوام و طول عمر بسیار بسیار طولانی ، مقاومت در برابر رطوبت و آب ، مقاومت در برابر حرارت، تنوع زیاد در طرح و رنگ و مدل ، زیبایی چشم گیر و فوق العاده زیاد . توجه به این نکته بسیار ضروری است که نصب و اجرای این کفپوش به یک نصاب ماهر و حرفه ای و باتجربه نیاز دارد.

جنس بهترین کفپوش برای پذیرایی


توجه و‌ دقت به جنس کفپوش برای پذیرایی ، با توجه به میزان رفت و آمد روی کفپوش و قرار دادن اشیا و اجسام مختلف روی آن باید در انتخاب کفپوش مناسب به جنس آن هم دقت نمود . گاه ممکن است ناچار به کشیدن مبل و‌ میز و سایر اشیا روی سطح کفپوش می شوند . گاه اشیای موجود در محیط سنگین هستند و کفپوش باید در مقابل وزن سنگین آن ها مقاوم باشد . بنابراین هنگام تصمیم گیری برای انتخاب یک کفپوش مناسب باید به میزان مقاومت و درجه ی کیفیت آن توجه شود.

تمامی نکاتی که در بالا ذکر شد به این دلیل است که کفپوش با سایر وسایلی که در محیط داخلی قرار دارند تفاوت دارد . کفپوش را مانند قاب عکس نمی توان به راحتی عوض کرد . تعویض کفپوش دارای دردسرهای زیادی است. پس توصیه می کنیم تمامی عوامل ذکر شده در بالا را در هنگام انتخاب کفپوش برای پذیرایی و سایر قسمت های خانه با دقت در نظر داشته باشید.

” برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از محصولات ما می توانید به صورت غیر حضوری و آنلاین اقدام نمایید ”

پذیرایی کف
انواع به روز ترین و باکیفیت ترین کفپوش های لوکس مناسب اتاق های پذیرایی

کفپوش سه بعدی

کفپوش سه بعدی ، یکی از مدل های فانتزی و جدید کفپوش مناسب پذیرایی همین کفپوش های سه بعدی هستند . شاید بخاطر ویژگی فانتزی بودنشان است که امروزه شاهد استقبال خوبی از طرف مشتریان و سازندگان ساختمان برای خرید این محصول هستیم .
حال باید دید ساختار این محصول جدید و فانتزی چگونه است. برای تولید و ساخت این محصول از سه لایه استفاده می شود . لایه ای از رزین اپوکسی در بخش زیری استفاده می شود .

تصویر سه بعدی را روی این بخش زیرین قرار می دهند و روی آن را با لاک رزین اپوکسی می پوشانند . سه بعدی بودن این کفپوش بخاطر وجود همان تصویر سه بعدی در لایه ی وسطی می باشد . زیرا لایه ی رویی و لایه زیرین همان رزین اپوکسی معمولی هستند . از اپوکسی در بعضی از کفپوش ها استفاده می شود که باعث سه بعدی شدن آن نمی گردد . برای تولید اپوکسی از دو برابر رزین و یک برابر هاردنر استفاده می شود این ترکیب باعث می شود . اپوکسی در برابر جریان هوا به سرعت خشک و سفت شود .

مراحل نصب و اجرای کفپوش سه بعدی


مراحل نصب و اجرای این محصول با سایر کفپوش ها بسیار متفاوت است . زیرا سایر کفپوش ها مثلا پارکت روی موزاییک را در کارخانه تولید می کنند سپس به محل نصب برده و فقط نصب و اجرا می کنند . در حالی که کفپوش سه بعدی را در همان محل نصب می سازند . به این صورت که مشتری طرح مورد نظر خود را انتخاب می کند . سپس متخصصان حرفه ای اندازه گیری های لازم را انجام میدهد و در نهایت کفپوش در محل اجرا می گردد .

در زیر به ذکر مزایا و ویژگی های این کفپوش فانتزی و زیبا می پردازیم : شستشوی آسان و راحت ، مقاومت بالا در برابر ضربه ، مقاومت زیاد در برابر سایش و فرسودگی ، مقاومت زیاد در برابر مواد شیمیایی ، مقاومت در برابر حرارت که باعث می شود . به راحتی برای شستن آن از بخارشور استفاده کرد . بدون هیچ گونه درز و شکافی است و کاملا یک دست می باشد . ظاهری صیقلی و زیبا دارد . ضد لغزیدن و سر خوردن است ، قابلیت سفارش سازی ، عمر طولانی و دوام بالا و زیبایی فوق العاده از مزایای این کفپوش مناسب پذیرایی می باشد .

” برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر و مطالعه اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید “

در ادامه ی مطلب معرفی انواع بهترین کفپوش برای پذیرایی ارائه می گردد

موکت

موکت ، این محصول را می توان به عنوان کفپوش برای پذیرایی مورد استفاده قرار داد . در واقع اگر قصد دارید کف سالن پذیرایی را با استفاده از کفپوش موکت مفروش کنید . توصیه تیم حرفه ای گروه شادکو این است که اتاق نشیمن یا هال را هم به طور کامل با موکت مفروش نمایید . برای فضاهای کوچک بهتر است از موکت های رنگ روشن و ساده و پرز کوتاه استفاده نمود . موکت ها ، از قدیمی ترین و‌ پر طرفدارترین کفپوش های موجود در بازار می توان از موکت ها نام برد . تنوع رنگ ، طرح ، مدل و حتی جنس این کفپوش در حد بسیار عالی است . طرح هایی منحصرا برای اتاق خواب کودکان و نوجوانان دارد . و طرح هایی جهت نصب و اجرا در آشپزخانه و اتاق خواب ، طرح و جنس هایی که باعث می شود یک کفپوش مناسب پذیرایی باشد .

انواع کفپوش
انواع به روز ترین و باکیفیت ترین کفپوش های لوکس مناسب اتاق های پذیرایی

” برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از محصولات ما می توانید به صورت غیر حضوری و آنلاین اقدام نمایید ”

کفپوش پارکت


کفپوش پارکت ، این محصول در واقع کفپوشی از جنس چوب است . برای تولید این کفپوش از چوب طبیعی درختانی چون ، زبان گنجشک، افرا، راش، بلوط، گردو و گیلاس استفاده می شود . این کفپوش یک احساس گرمابخشی در محیط ایجاد می کند زیرا متریال کاملا طبیعی آن که انسان را به یاد طبیعت می اندازد موجب محبوبیت این محصول بین مشتریان شده است . تنوع رنگ و طرح در این کفپوش مناسب پذیرایی بسیار بالا و عالی می باشد .

پارکت

پارکت ، این کفپوش موجب می شود فضای محیط داخلی بسیار کلاسیک و شیک بنظر برسد . این کفپوش دارای تنوع بسیار زیادی در رنگ و طرح و‌مدل می باشد . بسته به این که الوارها و تخته های پارکت چوبی از چوب چه درختی تولید شده باشد بافت پارکت و ضخامت آن و میزان مقاومتش متفاوت خواهد بود . درست است که پارکت چوبی در زمره ی قدیمی ترین کفپوش ها محسوب می شود . ولی بخاطر طبیعی بودنش همواره مورد استقبال از طرف طراحان دکوراسیون داخلی و تمام افراد قرار دارد.

کفپپوش لمینت

کفپپوش لمینت ، این محصول نیز با استفاده از چوب طبیعی ساخته و‌تولید می شود . با این تفاوت که از الیاف بهم فشرده شده ی چوبی ساخته می شود . و دارای دو یا سه لایه ام دی اف هست.لمینت، در ساختار این محصول از الوار مصنوعی استفاده می شود . به این ترتیب که چند لایه چوب را بهم فشرده و با استفاده از روکشی طرح چوب ساخته و تولید می شوند . ضخامت این کفپوش از ۶ میلی متر شروع می شود و نهایتا به ۱۲ میلی متر می رسد .

ادامه مطلب

مهم ترین ویژگی این کفپوش این است که امکان جابجایی آن از مکانی به مکان دیگر وجود دارد . زیرا برای نصب این کفپوش برای پذیرایی از چسب استفاده نمی شود بلکه در هنگام تولید آن زبانه ها و کلیک هایی در اطراف هر قطعه ساخته می شود . که در هنگام نصب و اجرا این زبانه ها اصطلاحا به شکل نر و‌ماده در هم قفل می شوند .

از مزایای این کفپوش می توان به زیبایی ، گرمابخشی به محیط داخلی ، نصب آسان و سریع بدون نیاز به زیرسازی و استفاده از چسب ، نگهداری راحت ، سهولت در نظافت ، مقاومت بالا در برابر حرارت و ضربه و رطوبت ، ارزان تر بودن نسبت به کفپوش سنگ طبیعی اشاره نمود . این کفپوش نیز دارای تنوع زیادی در طرح و رنگ و مدل می باشد . و می توان از آن به عنوان کفپوش مناسب اتاق خواب استفاده نمود.

” برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از محصولات ما می توانید به صورت غیر حضوری و آنلاین اقدام نمایید ”

مناسب پذیرایی
انواع به روز ترین و باکیفیت ترین کفپوش های لوکس مناسب اتاق های پذیرایی

کفپوش بامبو


کفپوش بامبو ، یکی دیگر از محصولات کفپوش چوب طبیعی همین کفپوش بامبو می باشد . با این تفاوت که جنس آن از چوب درختان نیست بلکه از حنس نی می باشد . نباید تصور کرد که جنسی سست و شکننده دارد بلکه برعکس دارای قدرت مقاومتی در حد چوب بلوط می باشد . رنگ این کفپوش کهربایی و بلوند می باشد . بامبو ، قطعات کفپوش زیبای بامبو به دو شکل قابل نصب و اجرا هستند . هم می توان این قطعات را به شکل عمودی نصب کرد و هم به شکل افقی قابل نصب هستند . از مزایای این محصول شکیل می توان به : زیبایی خیره کننده ، استحکام بسیار زیاد ، سختی و مقاومت بالا و کم بودن انبساط آن در شرایط آب و هوایی مختلف می باشد .

کفپوش پی وی سی


کفپوش پی وی سی ، جنس اصلی این محصول از پلاستیک است و یک کفپوش مصنوعی محسوب می شود . ویژگی این کفپوش این است که دارای خاصیت انعطاف پذیری است که از چند لایه بهم فشرده شده تولید و ساخته می شود . پی وی سی ، نام دیگر این محصول کفپوش وینیل می باشد . به عبارت دیگر یک محصول رزینی و کامپوزیتی می باشد . تنوع رنگ و طرح های این کفپوش که شامل طرح های : طرح چوب، طرح سنگ، رنگی و ساده است از مزایای این محصول به شمار می رود .

همچنین دیگر مزایای کفپوش پی وی سی شامل موارد زیر می باشد : سهولت در نصب و اجرا ، نگهداری آسان و راحت ، داشتن خاصیت ارتجاعی که موجب می شود . مقاومت بالایی داشته باشد ، ضد رطوبت و آب بودن . برای نصب و اجرای این کفپوش حتما باید به زیر سازی دقت شود و حتما از چسب مخصوص استفاده گردد .

” برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از محصولات ما می توانید به صورت غیر حضوری و آنلاین اقدام نمایید ”

 کف پوششی خانه
انواع به روز ترین و باکیفیت ترین کفپوش های لوکس مناسب اتاق های پذیرایی

کفپوش سرامیک


کفپوش سرامیک ، این محصول در زمره ی مقرون به صرفه ترین کفپوش شناخته می شود . جنس این کفپوش از سفال و خاک رس می باشد . تنوع کفپوش سرامیک از لحاظ ابعاد و اندازه و رنگ و طرح و مدل در حد بسیار زیاد است . مزایای کفپوش سرامیک شامل موارد زیر است : دوام و طول عمر زیاد ، سهولت در شستشو و نظافت ، سخت بودن و مقاومت در برابر رطوبت و آب . نصب و اجرای این کفپوش نیازمند یک نصاب ماهر و حرفه ای است و حتما باید سطح زیر سازی آن با دقت صاف و یکدست شده باشد.

سرامیک

سرامیک ، سرامیک را به دو شکل به بازار عرضه می کنند و آن شامل لعاب دار و بدون لعاب است . همچنین به دو شکل براق و مات در بازار کالای ساختمانی موجود هستند . طرح های کفپوش سرامیک بسیار متنوع هستند که به عنوان مثال می توان از موارد زیر نام برد : کفپوش سرامیک طرح سنگ که یک کفپوش مناسب پذیرایی است . کفپوش سرامیک طرح آجر که یک کفپوش مناسب برای ( کف سازی سالن غذاخوری) است .

کفپوش سرامیکی طرح پارکت که برای تمام بخش های فضای داخلی مناسب است . از انواع متنوع سرامیک و کاشی برای نصب و اجرا در سرویس های بهداشتی ، بین کابینتی ، آشپزخانه ، پذیرایی و حمام استفاده می شود . ذکر این نکته مهم است که کفپوش سرامیکی از نظر کیفیت درجه بندی شده هستند . که این درجه بندی شامل کیفیت ، مقاومت در برابر ضربه و مقاومت در برابر آب می باشد.

کفپوش سنگ طبیعی


کفپوش سنگ طبیعی ، این کفپوش یک محصول لاکچری و بسیار لوکس می باشد . متریال اصلی کفپوش سنگی شامل سنگ های طبیعی مانند : گرانیت ، مرمر، کوارتز و سنگ مرمر می باشد . شاید به جرات بتوان گفت کفپوش سنگ طبیعی در زمره ی کفپوش مناسب پذیرایی از بهترین انتخاب ها باشد.

” برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از محصولات ما می توانید به صورت غیر حضوری و آنلاین اقدام نمایید ”


توضیحاتی در مورد بازسازی خانه در زیر ارائه می گردد

از بخش های مهمی که هنگام بازسازی در یک خانه باید مد نظر باشد نوسازی کف ساختمان است. افرادی مانند تازه عروس و دامادها و همچنین کسانی که قصد جابجایی از خانه ای به خانه ی دیگر را دارند . یا به تازگی خانه ای را خریداری نموده اند معمولا نسبت به دکوراسیون خانه ی خود اهمیت می دهند . و بفکر بازسازی آن هستند .

مصالح متنوع مخصوص بازسازی کف در بازار تصمیم گیری را برای انتخاب متریال مناسب کنی سخت می کند . ما تیم مشاوران حرفه ای گروه شادکو بسیار امیدوار هستیم . که در مطالب بالا اطلاعات جامع و کاملی را در اختیار شما مشتریان عزیز و محترم قرار داده باشیم . در پایان ذکر این نکته لازم است که تیم متخصصان گروه شادکو در تمام ساعات اداری . با کمال میل و با صبر و حوصله و احترام آماده پاسخگویی به شما بزرگواران می باشند.

بهترین کف مناسب پذیرایی ها
انواع به روز ترین و باکیفیت ترین کفپوش های لوکس مناسب اتاق های پذیرایی

چگونه به شادکو ارتباط برقرار کنیم و بهترین کفپوش برای پذیرایی را سفارش دهیم

شما عزیزان می‌توانید . برای تهیه و سفارش هر نوع و شکل از بهترین کفپوش برای پذیرایی . و انواع دیوارپوش و انواع پوشش کف با ابعاد مورد دلخواه و موردنیاز خود . می توانید با ما در تماس باشید . و یا آنلاین سفارشات خود را ثبت کنید . جالب است بدانید با افزایش استقبال از خدمات انواع کفپوش و پارکت . برای این روزها درخواست‌ ها در كليه مناطق رو به افزایش است . بنابراین صنایع تولیدی شادکو به مدت ۴۸ ساعت می تواند . هر مدل از کفپوش در . سایز و تنوع رنگی که شما بخواهید . را تولید کند و بدست شما برساند . ما در تیم شادکو تمام سفارشات. مورد نظر را به تمام نقاط کشور ارسال خواهیم کرد .

هزینه و قیمت کفپوش برای پذیرایی در بازار چقدر است؟؟

امروزه به دلیل نوسانات قیمت در بازار و… قیمت ها یکسان نیست . بنابراین برای کسب اطلاع از قیمت ها سایت مارا چک بفرمایید .

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code