وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

توالت فرنگی رنگی

در دهه های گذشته ، توالت های سفید رنگ بسیار مد بودند. اما با گذشت زمان توالت فرنگی رنگی وارد بازار شد و نگاه های زیادی را به خود خیره کرد . افراد در سبک های دکوراسیون مختلفی از توالت فرنگی های رنگی استفاده میکنند . در نگاه اول، ممکن است فکر کنید توالت ها فقط در رنگ سفید موجود هستند زیرا این رنگ رایج ترین رنگ است. اما اگر به راحتی از کنار توالت های رنگی بگذرید اشتباه بزرگی را مرتکب شده ایدو

برای ثبت سفارش و دیدن نمونه های بیشتر محصولات توالت فرنگی به قسمت فروشگاه شادکو سر بزنید و با اطمینان خاطر سفارش خود را ثبت کنید . از لحظه ای که سفارش شما ثبت می شود طی سه الی چهار روز کاری به دستتان می رسد.

توالت ها چه انواعی دارد

توالت های پشت به دیوار

توالت های زمینی

رنگ های رایج توالت

توالت فرنگی رنگی

سفید

مشکی

سبز

مایل به سفید

آبی

رنگ زرد

قهوه ای مایل به زرد

قرمز

توالت سفید

توالت فرنگی
توالت فرنگی دیواری

پر استفاده و پر فروش ترین رنگ توالت فرنگی رنگ سفید است . این رنگ به این دلیل که حس تمیزی و پاکیزگی را به انسان می‌دهد و همچنین کوچکترین آلودگی ها را نشان می دهد و می توانیم راحت آن را تمیز کنیم بسیار پرطرفدار است .به نوعی میتوان گفت روشویی سفید فرد را تشویق می کند که حمام و لباس خود را تمیز نگه دارد. همچنین رنگ سفید در سبک هایی مانند مینیمال و مدرن بسیار پر استفاده است . از طرفی این مسئله را هم باید در نظر بگیریم که رنگ سفید خنثی است و در کنار رنگ های مختلف می تواند قرار بگیرد .

توالت فرنگی مایل به سفید

توالت

انتخاب توالت فرنگی با رنگ مایل به سفید هنوز تا حدودی در خانواده رنگ سفید قرار دارد. اما، آن مدل معمولی سفید روشن نیست که اغلب در حمام دیده می شود.

توالت فرنگی قهوه ای مایل به زرد

توالت رنگی فرنگی

توالتی به رنگ قهوه ای مایل به زرد یا بژ روشن مقدار انرژی ملایمی را به همراه دارد که در حمامی با رنگ های عمدتاً سفید، قهوه ای یا حتی آبی به خوبی میتواند حس خوب را منتقل کند. قهوه ای مایل به زرد رنگی جذاب است که در کنار رنگ های زیادی میتواند جلوه نمایی کند .

توالت مشکی رنگ

توالت فرنگی مشکی

امروزه یکی از پر طرفدارترین رنگ ها رنگ مشکی است . استفاده از توالت مشکی در سرویس های بهداشتی و حمام جلوه فوق‌العاده زیبا و شیکی دارد . هنگام استفاده از توالت های مشکی این را مد نظر داشته باشید که به دلیل جذب نوری که این رنگ دارد محیط را کوچکتر نشان میدهد . بنابراین اگر تمایل دارید از توالت فرنگی مشکی در محیط کوچک استفاده کنید . سعی کنید سنگ کف و دیوارها و رنگ باقی لوازم از رنگ های روشنی باشد .

توالت فرنگی آبی

توالت‌هایی در طیف رنگی آبی بسیار محبوب هستند. با توجه به رنگهای دیگری که در حمام و یا سرویس بهداشتی خود استفاده کرده اید تناژ های مختلفی از رنگ آبی را می‌توانید برای توالت فرنگی خود انتخاب کنید . رنگ های آبی پاستیلی یا آبی پر رنگ هر دو بسیار زیبا هستند و در تابستان احساس خنکی زیادی را منتقل میکنند . استفاده از رنگ کرمی و قهوه ای در کنار آبی بسیار پیشنهاد میشود .

توالت رنگ قرمز

توالت فرنگی قرمز

استفاده از رنگ قرمز برای توالت فرنگی ایده ای مناسب خاص پسندان است . استفاده از رنگ قرمز در سرویس های بهداشتی و حمام ها در کنار رنگ های خنثی مانند سفید جلوه بیشتری پیدا می کند .

توالت فرنگی سبز

توالت رنگی

تناژ های سبز مخصوصا سبز پاستیلی یکی دیگر از انتخاب‌های رنگ محبوب در سال‌های گذشته بود . توالتی به این رنگ انتخاب کنید تا حال و هوای خاکی با طراوت و خنک برای حمام داشته باشید.

توالت زرد

حتی تصور استفاده از توالت فرنگی رنگی زرد پاستلی در یک خانه قدیمی لذت بخش به نظر می رسد. اما از این رنگ در دکوراسیون های مدرن و جدید نیز استفاده میکنند که نتیجه خیره کننده ای دارد . در صورت امکان، سایه روشن‌تر و پررنگ‌تر را برای توالت انتخاب کنید تا کنتراست واضح‌تری در حمام‌ و سرویس بهداشتی های خود داشته باشید.

چرا اکثر توالت ها سفید هستند

توالت فرنگی رنگی
فروش توالت ایرانی

وقتی نوبت به خرید توالت فرنگی می رسد، بیشتر گزینه ها سفید هستند. از آنجایی که بیشتر توالت ها از جنس سرامیک چینی ساخته شده اند . تولید توالت فرنگی رنگی در رنگ سفید به نسبت رنگ های قرمز، زرد یا بنفش ارزان تر و راحت تر است. رنگ سفید رنگی است که بسیاری از افراد آن را با تمیزی یا محیط ضدعفونی کننده مرتبط می دانند که یک ارتباط خوب برای حمام و دستشویی است. در نهایت، یک توالت سفید تمیز کردن مرتب حمام را به یک امر ضروری تبدیل می کند که از نظر برخی این یک نکته ی مثبت است .

انواع توالت ایرانی کدام اند؟

توالت های زمینی
توالت های پشت به دیوار

رنگ بندی رایج توالت های ایرانی کدام اند؟

توالت مایل به سفید
توالت سفید
توالت مشکی
توالت آبی
و…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code