وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

توالت فرنگی مربعی

توالت فرنگی مربعی

اگر به دنبال یک توالت فرنگی مربعی با کیفیت برای سرویس بهداشتی خود می‌گردید ، میتوانید از سایت هایی که کار فروش توالت فرنگی را به صورت آنلاین انجام می‌دهند ، تهیه کنید. نمونه های زیر برای دسترسی راحت تر برای شما قرار داده شده است.

توالت فرنگی مربعی
توالت فرنگی

چرا استفاده از توالت فرنگی

توالت یک وسیله ساده و روزمره است. که در میلیون ها خانه و دفتر در سراسر ایران یافت می شود. توالت مدرن یکی از شناخته شده ترین وسایل در جهان است. این نوع از توالت در طراحی بشر در طول تاریخ پیشرفت زیادی کرده است ، از یک حفره در زمین ، تا یک اتاق مجزا خارج از دیگر فضا ها

به همین دلیل است که هنگام ساخت یا بازسازی حمام خانه ، یکی از نکات مهم در طراحی حمام جدید ، ایجاد فضایی برای توالت فرنگی مربعی است . انواع مختلفی از توالت ها برای هر شخصی وجود دارد ، از ملاحظات اندازه و ابعاد توالت گرفته تا ترجیحات ظاهری ، ویژگی هایی برای راحتی بیشتر تا مسائل مهمی مثل اینکه آیا می تواند در یک منطقه پر رفت و آمد بدون صدا عمل کند یا نه . یک توالت یک سرمایه گذاری است ، سالیان درازی که روی آن خواهید نشست. و می خواهید مطمئن باشید که آن چیزی را انتخاب می کنید که برای شما بهترین گزینه ممکن است .

توالت فرنگی مربعی
توالت فرنگی دیواری

انواع توالت فرنگی و نوع نشیمن آن

یکی از مهمترین تقسیم بندی هایی که برای توالت فرنگی مربعی ارائه داده شده است ، تقسیم بندی بر اساس نوع شکل ظاهری نشیمنگاه سرویس بهداشتی است . این موضوع از این جهت اهمیت فراوانی دارد . که مهمترین موضوع برای هر کسی که از توالت فرنگی استفاده میکند ، این است که بتوانند نشیمن راحتی داشته باشد .

اگر توالت فرنگی ما نشیمن مناسبی نداشته باشد ، ممکن است که سلامت زانوهای پاها و ستون فقرات را به خطر بیندازد هرچند که پیشنهاد ما به شما عزیزان استفاده از توالت ایرانی است که امروزه از نظر سلامت بدن بیشتر توصیه می شود. اما در پایین برای شما عزیزان که قصد تهیه یک توالت فرنگی مناسب برای خود را دارید. توضیحاتی در این باره آورده ایم که خواندن آن به شما عزیزان در انتخاب بهتر کمک خواهد کرد.

انواع توالت فرنگی از نظر ظاهری و نشیمن

توالت با نشیمن بیضی

توالت فرنگی با نشیمن نیم بیضی

توالت با نشیمن مربعی شکل

توالت با نشیمن گرد

توالت فرنگی زمینی

توالت فرنگی با نشیمن بیضی شکل

توالت هایی که نشیمن بیضی شکل دارند پرفروش ترین نوع توالت فرنگی محسوب می شوند دلیل این امر این است که نشیمن بیضی این سبک از توالت های فرنگی نشیمن راحت و مناسبی است. هنگام استفاده پا به اندازه استاندارد باز می شود و به راحتی می شود از این نوع توالت ها استفاده کرد.در قسمت فروش توالت فرنگی شما عزیزان می‌توانید توالت فرنگی مورد نظر خود را پیدا کنید .

با نشیمن نیمه بیضی

نشیمن نیمه بیضی وضعیتی شبیه به وضعیت نشیمن های بیضی دارد . همان طور که گفتیم نشیمن بیضی راحت ترین نوع نشیمن را بین توالتهای فرنگی دارد ، اگر فضای کافی برای نصب توالت بیضی را ندارید پس بهتر است از توالت هایی با نشیمن نیمه بیضی که ابعاد کوچکتری دارند استفاده کنید .

توالت نشیمن گرد

نشیمن گرد توالت فرنگی باعث می شود که ما مجبور باشیم به هنگام استفاده از توالت پا را بیشتر از حالت نرمال باز کنیم . البته این موضوع بر اساس عادت دیگر اذیت کننده نخواهد بود. در فضاهایی که سرویس بهداشتی ما متراژ کمی دارد فضای سرویس بهداشتی ما کوچک است. بهتر است از توالت فرنگی با نشیمن گاه گرد یا همان دایره ای مانند استفاده کنیم.

توالت فرنگی با نشیمن مربعی شکل

این شکل از توالت های فرنگی نوع مدرنی از توالت فرنگی با شکل ظاهری است . که با فضای سرویس بهداشتی های مدرن جور در بیاید . هرچند در سبک های مدرن سرویس بهداشتی از تمامی مدل های فوق استفاده می کنند . اما مربعی شکل بودن توالت آن را به نوعی خاص لاکچری می‌کند.

نشیمن این توالت فرنگی مربعی نیز نشیمن نسبتاً راحتی محسوب می شودمسئله مهم بعدی که برای خرید توالت فرنگی مناسب باید به آن دقت کرد . بحث فلاش تانک و نحوه تخلیه آب درون توالت فرنگی است . این موضوع اهمیت فراوانی دارد از این جهت که آبکشی کاسه توالت فرنگی ، برای دفع هر آنچه که درون آن است نیاز به آب فراوان با فشار بالا دارد . اما در عین حال نیاز است که ما در بحث آب صرفه جویی کنیم . به صورتی که آسیبی به تخلیه محتویات درون توالت فرنگی نرساند و به خوبی این کار را انجام دهد.

توالت فرنگی گرد

انواع فلاش تانک

1.آبشاری

2.گردابی

3.واتر جت واش (شوتینگ)

توالت فرنگی دیواری

فلاش تانک آبشاری توالت فرنگی به چه صورت عمل میکند

در لایه بالایی توالت فرنگی مربعی سوراخ هایی تعبیه می‌شود. برای خروج آب و شستشوی داخل توالت فرنگی هنگامی که آب با فشار فراوان از این سوراخ ها به صورت آبشاری به پایین سرازیر می شود. به این روش تخلیه آب روش آبشاری می گویند در این روش آب زیادی مصرف می شود و تخلیه نیز با صدای زیادی همراه است.فروشندگان ایرانی فروش توالت فرنگی را با قیمت مناسبی در بازار اینترنتی انجام می‌دهند.

روش گردابی فلاش تانک در توالت فرنگی

در این روش آب از لوله کشی های قسمت بالایی توالت فرنگی با فشار و فراوانی به سمت دیواره های توالت به صورت گردابی به پایین هدایت می شود. تخلیه قسمت داخلی توالت فرنگی با این روش بهتر صورت می گیرد.به همین دلیل روش گردابی را به روش آبشاری ترجیح می دهیم اما در این صورت باز هم آب فراوان مصرف میشود و صدای زیادی نیز ایجاد می کند که این موضوع برای زندگی های آپارتمان نشینی ممکن است مشکل ایجاد کند.

واتر جت واش چیست

واتر جت واش به یکی از جدیدترین فلاش تانک های توالت فرنگی گفته می شود . که به صورت توربو آب کم اما با فشار را بالا به داخل فضای توالت فرنگی هدایت می کند. تخلیه با این روش به خوبی صورت می گیرد و آب کمتر نظر مصرف می شود. امروزه در بیشتر توالت فرنگی هایی که تولید می‌شود از این فلاش تانک ها استفاده می شود.

توالت فرنگی مربعی
توالت فرنگی دیواری

تفاوت بین توالت ها

توالت فرنگی مربعی و توالت ایرانی از نظر ظاهری و نوع ساخت ، تفاوت های زیادی دارند . توالت ایرانی همیشه هم سطح زمین نصب می‌شود. در حالی که توالت های فرنگی با ظاهری شبیه به یک صندلی کوچک با فاصله از زمین قرار دارد. توالت های فرنگی از نظر ظاهری احساس شیک تری می‌دهد. البته امروزه با توجه به پیشفت علم ثابت شده است که استفاده از توالت فرنگی در دراز مدت مشکلات مفاصلی و روده به وجود می‌آورد.

نکاتی که باید قبل از خرید باید بدانید

قبل از خرید توالت فرنگی مربعی چند نکته را باید در نظر بگیرید – اندازه ، طراحی ، نصب لوله کشی و چیدمان کلی حمام شما.به اندازه فضا خود فکر کنید. آیا اتاق سرویس شما به اندازه کافی بزرگ است؟ در غیر این صورت ، می توانید مقداری از دیوار یک فضا را برای نصب یک توالت فرنگی دیواری در نظر بگیرید . 

اگر می خواهید به محیط زیست کمک کنید و در مصرف آب صرفه جویی کنید.سیستم دوگانه شستشو ممکن است بهترین انتخاب شما باشد.همچنین صورت حساب ماهیانه آب شما قطعا کمتر خواهد بود. توالت های فرنگی به دلیل قابلیت جابجایی ، هنگامی که نمی خواهید هزینه اضافی را برای لوله کشی مجدد صرف کنید ، انتخاب مناسبی است.

نصب توالت فرنگی به چه صورت میباشد؟

نصب این توالت ها بستگی به جنس و نوع توالت فرنگی دارد و باتوجه به تنوع توالت ها نصب ها متفاوت میباشد.

2 پاسخ

    1. توالت طبی برای افراد جوان بهتر میباشد که هنوز دچار درد مفاصل نشده اند.برای افرادی که دچار آرتروز هستند به طبع توالت فرنگی بهتر هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code