اینجا هستید :

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

تولیدکننده آینه سرویس‌بهداشتی

تولیدکننده آینه سرویس‌بهداشتی

تولیدکننده آینه سرویس‌بهداشتی که بتونی آینه با کیفیت رو با خیال راحت بخری می‌خوای ؟ ما تو این مقاله سعی کردیم تولید کننده برتر آینه سرویس‌بهداشتی در ایران رو پیدا کنیم و بهتون معرفی کنیم تا خرید درست و مناسبی داشته باشید .یکی از ویژگی‌های تولیدکننده خوب اینه که اولا لیست قیمت به روز رو تو سایتش داشته باشه . دوم اینکه اینقدر از کیفیت محصول خودش اطمینان داشته باشه که بتونه یه تضمین خوب بده . بعد هم این‌که سال‌های سال تجربه کاری داشته باشه..

خب برای اینکه بیشتر با این نوع ازتولیدکننده آینه سرویس‌بهداشتی ها محصولاتشون آشنا بشید پیشنهاد ما این هست که تا آخر این متن همراه ما باشید و در نهایت می‌تو‌نید با دیدن لیست قیمت ، محصول مورد نظرتون رو هم انتخاب کنید ..

اگر شما جزو افرادی هستید که برای انتخاب آینه سرویس‌بهداشتی منزل و یا محل کار خود اهمیت زیادی به لوکس بودن اون آینه میدید ، و این‌طور نیستید که صرفا یک مدل آینه برای رفع نیاز در سرویس بهداشتی خودتون رو انتخاب کنید ، باید بگم واقعا شخصیت با سلیقه‌ای دارید ! چرا که آینه یکی از اصلی‌ترین اکسسوری سرویس‌بهداشتی مدرن هست که تو زیبایی سرویس‌بهداشتی نقش خیلی پر رنگی داره . شما با این سلیقه خوب ، حتما می‌دونید که زیبایی این محیط تو روحیه شما خیلی تأثیر‌گذار هست .

اگر فکر می‌کنی خوش سلیقه‌ای ، با آینه قدیمی دیگه خداحافظی کن ! ❇️

اگر فکر می‌کنید که شما هم جزو اون دسته از افرادی هستید که به محیط اطرافشون اهمیت میدن ، پس باید مثل با سلیقه‌ها از بین آین‌های تولیدکننده آینه سرویس‌بهداشتی انتخاب کنید . با انتخاب یه آینه جدید دستشویی همه چشم هارو خیره کن و به انتخاب خوب خودت افتخار کن . خب دیگه همه میدونن که خرید یه محصول جدید چقدر تو روحیه فرد و اطرافیان تاثیرگذار هست . برای همین هم متخصصین دکوراسیون پیشنهادشون این هست که هرچند سال یک‌بار سعی کنید وسایل سرویس‌بهداشتی جدید خریداری کنید .

3 نکته کلیدی در خرید از نظر تولیدکننده آینه سرویس‌بهداشتی

  1. نخستین نکته در خصوص خرید آینه دستشویی لوکس قابل ذکر است ، توجه به شکل آینه یا همان مدل آینه‌هاست. در بازار می‌توانید انواع آینه‌ها را با طرح‌های گوناگونی مشاهده و خریداری کنید .مانند : آینه‌های مربعی، آینه‌های مستطیلی، آینه‌های دایره‌ای، آینه‌های بیضی و همچنین چند ضلعی و ……
  2. توصیه می کنیم برای انتخاب هریک از این آینه‌ها ، اول به مدل و طرح روشویی خود توجه نمایید. زیرا انتخاب نوع آینه و هماهنگی آن با روشویی تاثیر زیادی در زیبایی دکوراسیونی سرویس‌بهداشتی شما دارد .
  3. اگر محیط سرویس‌بهداشتی شما دارای دکور کلاسیک است ، می‌توانید از آینه‌هایی که توسط تولیدکننده آینه سرویس‌بهداشتی با طرح دایره و یا طرح بیضی استفاده کنید. برای دکوری که مدرن و یا مینیمال است می‌توانید از آینه های هندسی که همان طرح مربعی یا مستطیلی است استفاده نمایید . اگر به‌دنبال سبک خاصی نیستید و برطبق سلیقه‌ی خود میخواهید از مرکز فروش آینه سرویس‌بهداشتی ، آینه‌ای خاص انتخاب نمایید؛ می‌توانید از طرح‌های جدیدی که در این خصوص به به بازار آمده استفاده نمایید. مانند طرح‌هایی با اشکال ناموزون و ….

مقایسه‌ی آینه‌ها با انواع شیشه

علت اصلی اینکه آینه‌ها پراکندگی نور ندارند ، سطح صاف و یک‌دست آینه‌هاست که از پراکندگی نور جلوگیری می‌کند .آینه هایی که توسط تولیدکننده آینه سرویس‌بهداشتی تولید میشن ، از شیشه هستند . شیشه‌ها هم دارای سطح صافی هستند اما در صورت تابش نور خورشید ، انعکاس نور ندارند و براحتی نور را از خود عبور می‌دهند . هرچه سطح آینه‌ها صاف و یک‌دست باشد آینه دستشویی مدرن و شیک تر تولید می‌باشد .

نحوه‌ی ساخت آینه در تولیدکننده آینه سرویس‌بهداشتی

آینه‌ همان شیشه است و برای ساخت آینه ، از شیشه استفاده می‌شود به این‌صورت که اگر پشت شیشه را آغشته به جیوه کنند شیشه‌ به آینه تبدیل می‌شود . البته امروزه به‌جای جیوه از نقره هم در پشت آینه‌ها استفاده می‌کنند . در بیشتر مدل‌ها در پشت آینه‌ها از نقره بیشتر از جیوه استفاده می‌شود .

انواع آینه در حالت‌های مختلف

در ساخت آینه ، بعضی از آینه‌ها را طوری تولید می‌کنند که باعث می‌شود شما خود را به اشکال گوناگون در درون آنها ببینید مثلاً این آینه‌ها از حالت عادی شما را بلندتر و یا کوتاه ، چاق‌تر یا لاغر‌تر نشان می‌دهند . امروزه در ساخت آینه دربخش تولیدکننده آینه سرویس‌بهداشتی بسیار پیشرفت کرده‌است . آینه‌ها هم از لحاظ جنس و هم از لحاظ کارایی در انواع مختلف تولید می‌شوند.

تولیدکننده آینه سرویس‌بهداشتی
برای سرویس‌بهداشتی های بزرگ می‌توان از یک آینه بزرگ یا چند آینه استفاده کرد

تولیدکننده آینه سرویس‌بهداشتی چه راهی برای تعیین اندازه پیشنهاد می‌دهد

نکته دیگری توجه به ابعاد آینه است . آینه سرویس‌بهداشتی تهران پیشنهاد می‌کند در این خصوص از یک قانون همیشگی پیروی کنیم . آن این‌است که از آینه‌هایی برای سرویس‌های خود استفاده کنیم که اندازه‌ی آینه با اندازه روشویی‌ها هماهنگی داشته باشد ‌. به خاطر داشته باشید استفاده از آینه‌هایی که ابعادشان بزرگ‌تر از ابعاد روشویی‌هاست نباشد . آینه بزرگ سرویس‌بهداشتی را بهم ریخته و نامناسب نشان داده و ظاهر خوبی به محیط شما نخواهد داد.

برای اینکه ابعاد آینه را که می‌خواهید خریداری کنید به درستی بتوانید تخمین بزنید ، بهتر است اندازه آینه‌ای که انتخاب می‌کنید با اندازه‌ی روشویی شما هماهنگ باشد آینه ، هر طرح و شکلی که هست ، بهتر است کوچکتر از اندازه روشویی و یا نهایتا ابعادشان با هم برابر باشد.

جنس آینه که در تولیدکننده آینه سرویس‌بهداشتی به فروش می‌رسد

متریال‌های مختلفی را می‌توان برای انواع قاب برای ساخت آینه سرویس‌بهداشتی استفاده کرد. که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به‌ موارد زیر اشاره کرد: قاب‌های چوبی ، قاب‌های آلومینیوم، قاب‌های پی‌وی‌سی و قاب‌های استیل البته موارد بی‌شماری است که در این مقاله گنجایش ذکر همه‌ی آنها نیست .

تولیدکننده آینه سرویس‌بهداشتی
هرچه آینه‌ها از سطحی یک دست و یک‌نواخت برخوردار باشند تصاویر رد ردون اآنها شفاف‌تر خواهد بود

از مهمترین مسائلی که تولیدکننده آینه سرویس‌بهداشتی در نظر می‌گیرد

مهمترین مسله‌ای که در سرویس‌بهداشتی حائز اهمیت است ، باید در هنگام بازدید و خرید به خاطر داشته باشید رطوبت‌ است. در محیط‌های سرویس بهداشتی همیشه رطوبت وجود دارد . به همین منظور باید آینه‌ای که تهیه می‌کنید از جنس مرغوب و با کیفیتی بر خوردار باشد تا به‌مرور زمان کدر نشود و کاملا ضد آب و ضد رطوبت باشد،

خصوصیات آینه‌های بی کیفیت

آینه‌ای که فاقد کیفیت لازم در تولیدکننده آینه سرویس‌بهداشتی باشد در گذر زمان در تماس با رطوبت و شستشوی روزمره ، بدنه آینه شما زنگ زده به مرور جیوه‌ی پشت آن از بین رفته ، به مرور کدر و سبب می‌شود ظاهری زشتی بخود بگیرد و یا رد آینه بر روی دیواری که آینه بر روی ان نصب شده بماند ودیوار سرویس بهداشتی را نیز تحت تأثیر قرار دهد . بعضی از آینه سرویس‌بهداشتی ارزان می‌توانند از این نوع آینه‌ها باشند .

چراغ داشتن یا نداشتن آینه‌ها

  • یکی از مواردی که شاید برای برخی از مشتریان اهمیت داشته باشداین است که آینه چراغ‌دار باشد یا نباشد ، قیمت آینه سرویس‌بهداشتی یکی از عواملی است که در خرید یا عدم خرید این از محصولات در سرویس‌بهداشتی باید مورد توجه قرار می‌گیرد همین مطلب است .
  • برای این منظور تصمیم‌گیری نهایی با خودتان است اگر فکر می‌کنید نیاز به نور بیشتری برای اصلاح موی سر و صورت (مخصوصا آقایان) و یا شستن دست و صورت خود دارید ، بهترین گزینه آینه‌های چراغ‌دار است که در خرید باید مدنظر داشته باشید .
  • ولی اگر آینه سرویس‌بهداشتی را برای یک دست و صورت شستن معمولی می‌خواهید ، آینه سرویس‌بهداشتی معمولی که فاقد چراغ هستند استفاده نمایید که مناسب سرویس‌های کوچک و معمولی هستند کاملا مناسب است . زیرا آینه‌های چراغ‌‌دار در صورت عدم استفاده ، لامپ‌ها به‌ مرور زمان در محیط مرطوب سرویس‌های بهداشتی از بین رفته و دیگر کارایی لازم را نخواهند داشت .
آینه‌های چراغ‌دار در سرویس‌های بهداشتی بزرگ باعث جذابیت و مدرن‌تر دیده شدن محیط آنجا خواهد شد

آینه‌های باکس‌دار توضیع شده توسط تولیدکننده آینه سرویس‌بهداشتی

درخرید مدل آینه سرویس‌بهداشتی ، فاکتور مهم بعدی مربوط به این‌است که آیا آینه‌ای که خریداری می‌کنید باکس‌دار باشد یا نباشد اگر روشویی شما کابینت‌دار است نیازی به باکس‌دار بودن آینه نیست زیرا تمامی لوازم جانبی در درون کابینت روشویی جای خواهد گرفت ولی اگر رو شویی شما ساده و بدون کابینت است باکس‌دار بودن آینه الزامی است البته بسته به سلیقه افراد این قضیه متفاوت است بعضی از افراد همراه با روشویی کابینتی از آینه‌های باکس‌دار نیز استفاده می‌کنند

کاربرد آینه‌های باکس‌دار

در آینه سرویس‌بهداشتی جدید می‌توانید انواع شوینده‌ها و لوازم مربوط به شستشوی سرویس‌بهداشتی را در درون باکس‌های آینه‌تان جای دهید. توجه داشته باشید که در خرید آینه‌ی باکس‌داری که خریداری می‌کنید، فضای کافی برای این منظور داشته باشد . میزان فضا و میزان لوازم به نوع آینه باکس‌داری دارد که خریداری میکنید

آینه‌های باکس دار باعث نظم سرویس‌بهداشتی می‌شود

ویژگی‌های جانبی آینه از نظر تولیدکننده آینه سرویس‌بهداشتی

در صورتی که محیط حمام و سرویس بهداشتی در یک محیط باشد توجه کنید ، در مدل‌های آینه دستشویی
که انتخاب می‌کنید آینه‌یی را از تولیدکننده آینه سرویس‌بهداشتی خریداری کنید که ضدبخار و ضد حرارت باشد. دیگر لازم نیست پس از هر بار استحمام و ایجاد بخار در فضا مبادرت به تمیز کردن سطح آینه شوید.
از دیگر ویژگی‌های یک آینه خوب برای خرید ، می‌توان به قاب‌دار بودن یا نبودن آن اشاره کرد که معمولاً از آینه‌های قاب‌دار برای سرویس‌بهداشتی با دکور کلاسیک از آینه‌های فاقد قاب ، برای فضاهایی با دکور مدرن استفاده می‌شود.
هم‌چنین خاطرنشان می‌کنیم ، اگر سرویس‌بهداشتی شما احیانا ، فاقد پریز برق باشد. می‌توانید از آینه‌های چراغ‌ دارند برای رفع این مشکل استفاده کرد.

قیمت آینه سرویس بهداشتی

در مورد قیمت آینه دستشویی در سرویس بهداشتی باید آسوده خاطر باشید ؛ زیرا با هر میزان بودجه‌ ، در بازار شما می‌توانید اقدام به خرید آینه مورد علاقه خود برای محیط مدنظر داشته باشید . زیرا آینه‌ها با قیمت‌های گوناگون تولید و به بازار‌ها عرضه می‌شود .

قابل شستشو بودن آینه‌های تولیدکننده آینه سرویس‌بهداشتی

با توجه به محیط‌هایی هم‌چون سرویس‌های بهداشتی وجود باکتری به شکل گستره‌ای در آن به وفور یافت می‌شود ، در ساخت آینه سرویس‌بهداشتی بایددقت کرد تا از قابلیت شستشوی راحت و آسانی برخوردار باشد تا علاوه بر شستشوی روزمره به مرور فرسوده نشود و تحمل شوینده‌های مختلف را نیز داشته‌باشد

مواردی که برای نصب تولیدکننده آینه سرویس‌بهداشتی مدنظر قرار می‌دهد

برای نصب می‌توانید ابتدا قسمت بالای روشویی را به دقت اندازه بگیرید . سپس اندازه بدست آمده را با ابعاد آینه‌ای که می‌خواهید تهیه کنید هماهنگ نمایید.

این را مدنظر داشته باشید که برای سرویس‌های بهداشتی کوچک از آینه‌ها و روشویی ‌های کوچک استفاده کنید تا تمامی فضای سرویس‌تان را آینه و روشویی اشغال نکند و موجب نشود تا رفت و آمد داخل آن به‌سختی صورت بگیرد و به‌همان نسبت و برای سرویس‌های بهداشتی بزرگ نیز از آینه‌ها و روشویی‌های بزرگ استفاده نمایید زیرا آینه‌ های تولیدکننده آینه سرویس‌بهداشتی و روشویی کوچک باعث می‌شود فضای اضافی زیادی در آن محیط داشته باشید که باعث می‌شود آن محیط ظاهر خوب و زیبایی نداشته باشد . در بورس آینه‌ سرویس‌بهداشتی آینه‌هایی متناسب با روشویی خود را انتخاب نمایید .

مزایایی خرید اینترنتی از سایت تولیدکننده آینه سرویس‌بهداشتی

در خرید اینترنتی شما بدون خارج شدن از منزل و بدون پرداخت هزینه رفت و آمد و سپری کردن زمان برای رفت و آمد بیهوده می‌توانید با مشاهده انواع محصولات بصورت آنلاین و انتخاب بهترین‌ها از صدها محصول ، در زمان ‌، هزینه و بدون دردسرهای شلوغی ، آلودگی و ازدحام شهری با خیالی آسوده در هر زمان از شبانه روز خرید نمایید .

خرید از شرکت شادکو

شرکت شادکو برترین تولیدکننده آینه سرویس‌بهداشتی در خاورمیانه هست . برای نحو‌ی خرید آینه سرویس بهداشتی ، ادامه این مطلب راهنمای شما خواهدبود و شما عزیزان می‌توانید بهترین و مدرن‌ترین آینه‌ها و محصولات را در مجموعه‌ی شادکو را مشاهده نمایید این محصولات از کیفیت بالایی برخوردار می‌باشند . با مطالعه هر مورد کدام از محصولات زیر شما عزیزان می توانید با اطلاعات بیشتر انتخابی دقیق‌تر داشته باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code