اینجا هستید :
تولید انواع پارکت چوبی

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

تولید انواع پارکت چوبی

تولید انواع پارکت چوبی

تولید انواع پارکت چوبی شیک و مدرن در فرشگاه شادکو به صورت عمده و جزئی است . با قرار دادن تکه های کوچک چوب در طرح های متمایز و تکراری ساخته می شود . در حالی که کفپوش های پارکت سنتی به صورت یک دست نصب می شدند . بیشتر پارکت های مدرن به شکل کاشی تولید می شوند . که در آن تخته های چوبی به یک ماده پشتی چسبانده می شوند . کفپوش کاشی پارکت با چسباندن ، میخکوب کردن ، یا چسباندن کاشی ها به زیر زمین نصب می شود . از آنجا که نوارهای پارکت از چوب سخت هستند . کفپوش پارکت از نظر ظاهر و عملکرد شبیه به کفپوش نواری چوب سخت جامد سنتی است .

تولید انواع پارکت چوبی شیک و مدرن در فروشگاه شادکو با ضمانت نامه معتبر ارائه می شود . و انواع پوشش کف پارکت در چند اندازه معمولی وجود دارند . ضخامت کل کاشی ها معمولاً از 5/16 اینچ تا 3/4 اینچ متغیر است . کاشی های پارکت معمولاً شامل روکش مش کاغذ ، پارچه یا پلاستیک هستند . که با اسکلت نازک فلزی یا پلاستیکی دوخته شده اند . لایه رویی چوب سخت معمولاً بلوط است . اما ممکن است افرا ، گردو و سایر گونه های چوب سخت نیز باشد . همان طور که گفته شد انواع کفپوش چوبی در اندازه های کوچک تولید می شوند . و شما به راحتی می توانید قسمتی را که خراب شده است را تعمیر یا تعویض کنید .

تولید انواع پارکت چوبی
تولید انواع پارکت چوبی

در فروشگاه شادکو ما پارکت تیره نیز تولید می کنیم برای دیدن نمونه ها و سفارش آنلاین اینجا کلیک کنید

تولید انواع پارکت چوبی شیک

در ادامه توضیح تولید انواع پارکت چوبی شیک و مدرن فروشگاه شادکو ، باید بگوییم که در حالت ناتمام طبیعی ، کفپوش پارکت مستعد رنگ آمیزی و آسیب است . و باید برای محافظت از سطح چوب سخت آن به پایان برسد . کاشی های ناتمام پس از نصب کفپوش سنباده زده می شوند ، رنگ آمیزی می شوند . و در محل به پایان می رسند . این به شما امکان می دهد رنگ لکه یا هر نوع روکش دلخواه را انتخاب کنید ، و گزینه های تزئینی زیادی را در اختیار شما قرار می دهد.کاشی های پارکت از پیش ساخته شده با چوب بسیار مقاوم و کارخانه ای کار می شوند. از آنجا که این کار به صورت صنعتی انجام می شود ، پایان کار می تواند به طور قابل توجهی دوام بیشتری نسبت به یک مورد در محل داشته باشد. این امر باعث کاهش دردسر و آشفتگی استفاده از روکش در خانه شما می شود.

در بخش تولید انواع پارکت چوبی ، کفپوش پارکت فروشگاه شادکو ، یکی از شیک ترین و تزئینی ترین گزینه های کفپوش موجود است . و آن را به گزینه ای محبوب برای محیط های رسمی مانند اتاق نشیمن ، اتاق غذاخوری و سرسرا تبدیل کرده است. با این حال ، در حالی که دقت ظریف و جذابیت بصری پوشش کف پارکت در مکان های رسمی یک مزیت است ، اما در سایر مناطق می تواند یک اشکال باشد. به عنوان مثال ، الگوهای هندسی پارکت برای آشپزخانه و حمام ، که نسبتاً کوچک هستند و از نظر بصری در حال انجام است ، بسیار شلوغ است. این کفپوش بسیار تزئینی همچنین می تواند فضاهای کوچک اتاق خواب را تحت الشعاع قرار داده و حس شلوغی به شما القا کند .

تولید انواع پارکت چوبی
تولید انواع پارکت چوبی

تولید انواع پارکت چوبی برای مکان های مرطوب

در بخش تولید انواع پارکت چوبی ، کفپوش پارکت در محیط های مرطوب کمی بهتر از تخته های چوبی معمولی است . این به این دلیل است که تخته های جداگانه در کاشی ها به دلیل تغییرات رطوبت کمتر مستعد انبساط و انقباض هستند . با این حال ، پارکت هنوز به طور عمده از چوب ساخته شده است . بنابراین در محیط های بسیار مرطوب ، مانند حمام های پر استفاده ، تاب می خورد ، قالب می گیرد و باد می کند . پس برای مکان های بسیار مرطوب مناسب نیستند . پیشنهاد متخصصان ما در فروشگاه شادکو این است که ابتدا اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببرید و بعد اقدام به خرید کنید .

در بخش تولید انواع پارکت چوبی ، پارکت در اصل از چوب سخت ساخته شده است . و بنابراین می توان آن را سنباده زنی و اصلاح کرد . برخی از کاشی های پارکت را می توان تقریباً برابر با کفپوش های چوبی از جنس چوب با ضخامت مشابه تصفیه کرد . با این حال ، تمیز کردن کفپوش های پارکت به آسانی مانند تخته چوب سخت معمولی به این دلیل نیست که دانه مواد در جهت ثابتی قرار نگرفته است . در عوض ، تخته های کوچک چوب ممکن است در چند جهت مختلف نشان داده شوند . این می تواند منجر به خاراندن دانه های متقاطع شود ، که حذف آن دشوار است . حتی ممکن است لازم باشد در مکانهای خاصی از سنباده دستی استفاده کنید . تا سطح صاف به نظر برسد .

تولید انواع پارکت چوبی
تولید انواع پارکت چوبی

مزایای تولید انواع پارکت چوبی

از مزایای تولید انواع پارکت چوبی این است که فوق العاده بادوام است . و برای حفظ ظاهر زیبا و جدید در طول چندین دهه استفاده نیاز به مراقبت و نگهداری زیادی ندارد . یک نوع از سرامیک است که به ویژه سخت پخته می شود . این کاشی ها اغلب با یک پوشش محافظ شیشه ای جداره که باعث می شود آنها را به رنگ آمیزی ، آسیب های آب ، و بسیاری از آسیب ها و تاثیر فیزیکی غیر قابل نفوذ جفت می شود . با این حال ، راه هایی وجود دارد که به جنبه های خاصی از نصب توجه بیشتری می کنیم تا به اثرات مطلوب برسیم .

در بخش تولید انواع پارکت چوبی فروشگاه شادکو ، نحوه نگهداری از آنها را نیز در نظر می گیریم . و برای مشتریان خود بازگو می کنیم . از آب گرم معمولی برای مرطوب کردن پاک کننده استفاده کنید . یا 1 گالن آب گرم را با چند قطره صابون ظرفی نسبتاً ملایم با PH متعادل مخلوط کنید . این کفها را اشباع نکنید زیرا بیشتر از سایر مصالح مستعد نفوذ آب هستند . بعد از پاک کردن کاشی ها را با یک حوله تمیز خشک کنید .

روکش چوبی
تولید انواع پارکت چوبی

در بخش تولید انواع پارکت چوبی ما خود را به بالاترین استانداردهای رفتار اخلاقی متعهد می کنیم. ما کارآمد هستیم

نتیجه

تولید انواع پارکت چوبی بسیار مهم است . چرا که پوشش کف پارکت از ویژگی های زیبای هر خانه ای هستند . چه با قالیچه ها و چه با سایر تزئینات داخلی . البته این ترفند این است که درخشش را با وجود گرد و غبار ، رد پا ، نشت و سایر ساییدگی هایی که معمولاً روی کفها وجود دارند ، حفظ کنید . به همین دلیل است که ما یک لیست کامل از نکات ساده در مورد مراقبت از کفپوش های چوبی داریم . همه چیز از لوازم مورد استفاده تا چند بار تمیز کردن و لیستی از بدترین دشمنان کف چوبی و… را برای شما توضیح می دهیم .  

همان طور که گفته شد پیشنهاد متخصصان ما در بخش تولید انواع کفپوش چوبی در فروشگاه شادکو این است که ابتدا اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببرید . و بعد اقدام به خرید کنید . بنابراین در زیر به سایر محصولات شادکو اشاره می کنیم . طبق نیاز خود یکی از آنها را انتخاب کنید و روی آن کلیک کنید . تا اطلاعات بیشتری در این زمینه بدست آورید . اگر در حال بازسازی خانه هستید ، به احتمال زیاد کفپوش طرح پارکت را حداقل در یکی از اتاق های خود می خواهید . کفپوش چوبی ظاهری جاودانه دارد و به خانه احساس گرمی می بخشد . با این حال ، تقریباً اطلاعات زیادی در مورد کفپوش چوبی وجود دارد که نمی دانید . و حتماً باید با متخصصان این أمر گفتگو کنید .

در بخش تـولید انواع پارکت چوبی ما از بالاترین استانداردهای کیفیت پیروی می کنیم. ما بیش از انتظارات شما هستیم

تولید انواع پارکت چوبی
تولید انواع پارکت چوبی

در بخش تـولید انواع پارکت چوبی ما بیش از 35 سال الهام می گیریم. ما خلاق هستیم و رضایت شما سرمایه ارزشمند ماست.

نکته :

در بخش تولید انواع پارکت چوبی باید اشاره کنیم که سه نوع پـارکت چوبی داریم : 1/ پارکت تمام چوب یا چوب سخت که با ساختاری یکدست و بدون لایه است . 2/ پارکت چوبی سه لایه یا مهندسی شده که در حمام و سرویس بهداشتی و جاهای مرطوب هم می توان از آن استفاده کرد . 3/ پارکت ترموود شده یا حرارت دیده . هریک از این پارکت ها از درخت های مختلفی می تواند به دست بیاید . مانند : کاج ، صنوبر ، راش ( مقاوم و سبک وزن ) ، افرا ( تولید پارکت های رنگ روشن ) ، زبان گنجشک ( درخت بومی اروپا ) ، گردو ( مقاومت بالا ) ، بلوط ( محکم ترین پارکت ها ) ، گیلاس ( تولید پارکت های طلایی مایل به قهوه ای ) و پارکت درخت بامبو ( عایق رطوبت نیست و نمی توان آن را در جاهای مرطوب به کار برد ) .

در بخش تـولید انواع پارکت چوبی ما روابط تجاری طولانی مدت ایجاد می کنیم. ما قابل اعتماد هستیم.

روکش چوبی
تولید انواع پارکت چوبی

در بخش تـولید انواع پارکت چوبی ما دانش و حرفه ای بودن را در تجربه ای بی بدیل تلفیق می کنیم. ما حرفه ای هستیم

مزایای تولید انواع پارکت چوبی چیست ؟

از مزایای تولید پارکت چوبی می توان به نگهداری آسان ، بالا بردن سطح دکوراسیون داخل ، ماندگاری بالا و … اشاره کرد .

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code