اینجا هستید :
تولید دیوارپوش چوبی

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

تولید دیوارپوش چوبی

تولید دیوارپوش چوبی

در بخش تولید دیوارپوش چوبی فروشگاه شادکو ، ما از بالاترین استانداردهای کیفیت پیروی می کنیم . باشد که محصولی همه کاره و مدرن را ارائه دهیم . چرا که از چوب هم در زمینه ساخت انواع پوشش کف ، ساخت انواع دیوار پوش چوبی و … استفاده می کنیم . پانل ها و دیوارپوش های چوبی می توانند ظاهر خانه شما را زیباتر کنند . پانل ها و دیوارپوش های چوبی از زمان های بسیار قدیم مورد استفاده قرار می گرفتند. استفاده از اینها ارزش زیبایی شناختی خانه شما را افزایش می دهد . آنها در طیف گسترده ای از رنگ ها و ابعاد موجود هستند. تقریباً در تمام اتاق های خانه قابل نصب است. اگر در مورد استفاده از صفحات چوبی برای خانه خود سردرگم هستید، باید به مزایای آن نگاه کنید.

در بخش تولید دیوارپوش چوبی ، علاوه بر رعایت استانداردهای کیفیت به دوام و پایداری محصول نیز توجه می شود . و نحوه مراقبت از آنها را به طور کامل شرح می دهیم . پانل ها و دیوار پوش چوبی ما در صورت مراقبت می توانند مدت طولانی تری دوام بیاورند. برای آب بندی چوب و محافظت از آن برای چندین سال به طیف وسیعی از لاک ها، رنگ ها و لکه ها نیاز دارید. علاوه بر این، می توانید با رنگ آمیزی آن با رنگ دیگری بر روی رنگ موجود، رنگ را تغییر دهید. همچنین می توانید این کار را با افزودن نوع دیگری از لکه انجام دهید. با نگهداری معمولی و تمیز کردن، لاک زدن و لکه گیری مناسب، پانل های چوبی می توانند حداقل یک دهه دوام بیاورند.

تولید دیوارپوش چوبی
تولید دیوارپوش چوبی

تولید دیوارپوش چوبی شادکو

در بخش تولید دیوارپوش چوبی متخصصان ما در زمینه نصب از مهارت کافی برخوردار هستند . هر چیزی که به درستی و توسط متخصص نصب نشود . احتمال افتادن و خطر در آن وجود دارد . پس بهتر است که تمام مراحل کار را به متخصصان این أمر بسپارید . تا از خطرات احتمالی پیشگیری کرده باشید . و کار شما به بهترین شکل ممکن تمام شود . پانل ها و دیوارپوش های چوبی فروشگاه شادکو در سبک های مختلف موجود هستند . و به راحتی قابل نصب هستند. به عنوان مثال، زبانه و شیار نوعی پانل چوبی است. در این یک سر آن تخته است و سر دیگر آن قطعه ای است که به زبانه معروف است. زبانه این قطعات پانل چوبی به هم متصل شده و یک درز نامرئی و محکم را تشکیل می دهد. باز هم پانل V-joint نوعی پانل است که به شکل V شکل به هم متصل می شود.

در بخش تولید دیوارپوش چوبی فروشگاه شادکو متخصصان ما تمام جوانب کار را در نظر می گیرند . و استانداردهای لازم را رعایت می کنند . و در آخر با ارائه ضمانت نامه معتبر کار را به شما تحویل می دهند . چون چوب به عنوان یک عایق طبیعی شناخته شده است . بنابراین، اگر پانل و دیوار پوش چوبی را نصب کنید، عایق صوتی و حرارتی را ارائه می دهد. این باعث می شود خانه شما در زمستان گرم و در تابستان خنک بماند. پانل و دیوارپوش چوبی ، هنگامی که با اثاثه یا لوازم داخلی ترکیب می شود، می تواند محیطی گرم و نرم را ارائه دهد.

برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از محصولات ما می توانید به صورت غیر حضوری و آنلاین اقدام فرمائید

تولید دیوارپوش چوبی
تولید دیوارپوش چوبی

مزایای تولید دیوارپوش چوبی

در بخش تولید دیوارپوش چوبی یکی از مزایای اصلی پانل ها و انواع دیوار پوش چوبی این است که ارزش زیبایی شناختی طراحی معماری خانه شما را افزایش می دهد . دیوارها غنی و ظریف به نظر می رسند. پانل ها و دیوارپوش های چوبی تزئینی مانند روکش ها زیبایی طبیعی چوب را به نمایش خواهند گذاشت. پانل چوبی سطح تمیز و صافی را ارائه می دهد. این منظره ای دلپذیر برای بیننده است. همان طور که قبلاً نیز به آن اشاره کردیم ما در فروشگاه شادکو پانل های چوبی مختلفی را تولید می کنیم . از جمله : دیوارپوش طرح چوب ، دیوارپوش چوبی سفید ، دیوارپوش سه بعدی pvc و …

در بخش تولید دیوارپوش چوبی فروشگاه شادکو ، پانل های چوبی در سبک های مختلف موجود است. بنابراین، هنگامی که قصد دارید پانل های چوبی تهیه کنید، باید در مورد انواع مختلف آن ایده داشته باشید. مزیت دیگری که باید در نظر گرفت این است که  دیوارهای چوبی و سقف های چوبی به راحتی قابل بازیافت هستند . و می توانند به تخته، خمیر کاغذ، خاک اره، زیست توده یا سایر محصولات جانبی قابل استفاده تبدیل شوند. حتی اگر نخواستیم و یا نتوانستیم آن را بازیافت کنیم، باید به خاطر داشته باشیم که چوب موجود در دیوارهای چوبی و سقف های چوبی زیست تخریب پذیر است و خاک، آب و جو را آلوده نمی کند.

تولید دیوارپوش چوبی
تولید دیوارپوش چوبی

مزایای زیست محیطی

اولین چیزی که در بخش تولید دیوارپوش چوبی باید به خاطر داشته باشید این است که چوب عایق طبیعی است . زیرا دارای ساختار داخلی متخلخلی است . که مناطقی را ایجاد می کند که گرما را ذخیره می کند . و آنها را برای روکش مناسب می کند. با پانل های نازک تر،  انواع دیوارپوش های چوبی و سقف های چوبی مصرف انرژی پایینی را ارائه می دهند. به عنوان مثال، برای مطابقت با ظرفیت عایق سیلندر یک استوانه ضخامت 10 سانتی متر از چوب جامد با رسانایی حرارتی تقریباً. 0.13 W/m*K، تا 160 سانتی متر از ماده دیگری با رسانایی حرارتی تقریباً نیاز داریم. 2 W/m*K. متخصصان ما تمام جوانب کار را با توجه به استانداردهای لازم در نظر می گیرند . و به بهترین شکل کار تمام شده را تحویل شما می دهند .

از سوی دیگر در بخش تولید دیوارپوش چوبی فروشگاه شادکو باید در نظر داشته باشیم که چوب زیست محیطی ترین ماده اولیه موجود است. این محصول طبیعی است که در هیچ یک از مراحل توسعه و فرآوری آن (کاشت، رشد، نگهداری و قطع درختان) لزوماً نیازی به فرآیند صنعتی ندارد. علاوه بر این، چوب نسبت به هر ماده دیگری مانند فولاد، آلومینیوم، پلاستیک، سیمان و غیره به قدرت کمتری برای پردازش نیاز دارد. دلایل زیادی برای استفاده از دیوار پوش چوبی  و  سقف های چوبی  هنگام ساخت خانه یا هر نوع ساختمان دیگری وجود دارد . از نظر  زیبایی، آکوستیک، اقتصادی، فنی و زیست محیطی . همان طور که قبلاً نیز به آن اشاره کردیم متخصصان ما در فروشگاه شادکو همه جوانب را در نظر می گیرند . تا محصولی با کیفیت و با کارایی بالا را به شما ارائه دهند .

تـولید دیـوارپوش چوبی
تولید دیوارپوش چوبی

تولید دیوار پوش چوبی مدرن

پانل های دیوار پوش چوبی به هیچ وجه یک عنصر طراحی جدید نیست، با این حال یک عنصر متنوع است. پانل های دیواری چوبی در طول سال ها پیشرفت زیادی کرده است . و آن را به موضوع بسیار جالبی برای بحث تبدیل کرده است.تاریخچه دیوارپوش های چوبی در قرن شانزدهم در بریتانیا و اروپای غربی آغاز شد. در این زمان، پوشش چوبی سبکی مجلل بود. و فضای داخلی خانه که با چوب تجهیز شده بود، نشانه ثروت و شکوه تلقی می شد.در بخش تولید دیوارپوش چوبی و سایر تزئینات داخلی در فروشگاه شادکو در خدمت شما مشتریان عزیز هستیم . شما می توانید به صورت غیر حضوری و آنلاین ، تمام محصولات خود را سفارش دهید .

با گذشت زمان پانل ها و انواع دیوارپوش چوبی از مد افتادند. و بازگشت این روند این بار صرفاً برای زیبایی نبود، بلکه بیشتر به این دلیل بود که نصب آن آسان و مقرون به صرفه بود. تولید دیوارپوش چوبی داخلی یک بار دیگر بازسازی شده است، با این حال نسبت به ظاهر گذشته بسیار تغییر کرده است. بزرگترین تفاوت با پانل‌های ساختگی گذشته این است که در دیوارهای امروزی از چوب واقعی استفاده شده است. پانل های دیواری با چوب واقعی به هر سبک طراحی داخلی، غنا، طبیعی بودن و احساس اصیل می بخشد. با آن می توانید یک بیانیه یا یک لمس ساده از ظرافت ایجاد کنید. این یک عنصر بسیار متنوع است.

تولید دیوارپوش چوبی
تولید دیوارپوش چوبی

تولید دیوارپوش چوبی برای محیط های مسکونی و تجاری

در بخش تولید دیوارپوش چوبی فروشگاه شادکو به کیفیت و کارایی محصول اهمیت داده می شود . چرا که دیوارپوش ها تقریباً در هر محیط مسکونی یا تجاری قابل استفاده هستند. از آنجایی که انواع مختلفی از دیوارپوش ها در بازار وجود دارد . برخی از آنها برای مصارف بسیار خاص به کار گرفته می شوند . کیفیت هر نوع و اینکه در چه نوع محیطی از دیوارپوش ها استفاده شود نیز مهم است . در انتخاب دیوار پوش باید به چند نکته توجه کنید . که در زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم :

  • هنگام انتخاب انواع دیوارپوش، اولین متغیری که باید در نظر گرفته شود میزان جمعیت و ترافیکی است که منطقه دریافت می کند. انواع دیوارپوش چوبی برای مناطق پر رفت و آمد نیز مناسب است .
  • دیوارپوش های کاغذی و طبیعی در جاهایی که رفت و آمد کم است مناسب ترند. آنها ظریف تر از همتایان وینیل خود هستند، اما دوام کافی و سبک خاصی را برای انواع مکان ها ارائه می دهند.
  • منسوجات وینیل و مصنوعی، با حداکثر دوام و سهولت تمیز کردن، به ویژه برای بیمارستان ها، میادین ورزشی، مدارس و سایر موقعیت های پر رفت و آمد مناسب هستند.
  • در حالی که دیوارپوش‌ها بر اساس بخش‌های مسکونی و تجاری طبقه‌بندی می‌شوند، استفاده از دیوارپوش‌های مسکونی در محیط‌های تجاری ، برای داشتن حسی خانگی یا استفاده از دیوارپوش‌های تجاری در برخی از خانه‌های آوانگارد امروزی، غیرمعمول نیست.
تولید دیوارپوش چوبی

نتیجه گیری

پیشرفت در مصالح ساختمانی نیز نقش مهمی در خیره کننده بودن تولید دیوارپوش چوبی مدرن داشته است. برای مثال، چوب اصلاح‌شده با کبونی، پیشرفتی چشمگیر در محصولات ساختمانی چوبی سازگار با محیط زیست برای روکش‌های بیرونی بود. با این حال نمونه‌های بسیار زیادی از نحوه استفاده از آن در بسیاری از کاربردهای داخلی نیز دیده‌ایم. از جمله دیوارپوش چوبی مدرن . اگر فضای داخلی ساختمان یا خانه ای که طراحی می کنید فاقد سطح خاصی از گرما، عمق و بافت است، پانل های دیواری چوبی اصلاح شده ممکن است تغییر مثبتی باشد که شما نیاز دارید.

استفاده از دیوارپوش چوبی اغلب برای فضاهای با رطوبت بالا مانند حمام و آشپزخانه توصیه نمی شود. اما چوب اصلاح شده در این تنظیمات عالی عمل می کند. و حمام را از نظر طراحی بسیار شیک و مدرن می کند. پانل های دیوار پوش چوبی به طور سنتی به صورت عمودی یا افقی قرار می گیرند. اما ممکن است بخواهید قرار دادن مورب را نیز در نظر بگیرید. پس زمینه این نوار چوبی زیبا و دلنشین است. قرارگیری مورب و تن چوب به نظر قدیمی و فرسوده است. اگرچه هدف جذابیت روستایی است ، قرار دادن مورب در تنظیمات مدرن به همان اندازه جذاب خواهد بود. در بخش تولید دیوارپوش چوبی فروشگاه شادکو ، طرح ها و شکل های گوناگون را به راحتی پیدا خواهید کرد .

تـولید دیـوارپوش چوبی
تولید دیوارپوش چوبی
مزیت دیوارپوش چوبی چیست ؟

از مزایای تولید دیوارپوش چوبی می توان به دوام و پایداری ، نگهداری آسان ، بالا بردن سطح دکوراسیون داخلی و … اشاره کرد .

سایر محصولات فروشگاه شادکو

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سایر محصولات فروشگاه شادکو می توانید روی موارد زیر کلیک کنید :

2 پاسخ

    1. سلام در سطح دیوارپوش ها از مواد خاصی استفاده می شود که باعث دوام و ماندگاری آنها می شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code