اینجا هستید :
تولید پارکت ارزان آشپزخانه

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

تولید پارکت ارزان آشپزخانه

تولید پارکت ارزان آشپزخانه

تولید پارکت ارزان آشپزخانه در فروشگاه شادکو با کیفیت و کارایی بالایی ارائه می شود . بیایید صادق باشیم ، آشپزخانه مرکز اصلی خانه و مکانی است که همه تمایل به تجمع دارند . این منطقه دارای تردد زیاد است . و اغلب در معرض نشت ، خاک و رطوبت است . آشپزخانه ها باید دارای کفپوش پارکت ارزان بادوام و دوستدار آب باشند . اما بهترین کفپوش برای آشپزخانه ها چیست؟ همه دور آن می چرخند ، یک چهارپایه بلند می کنند و یک نوشیدنی فصلی می خورند . در حالی که ما گزینه های کفپوش آشپزخانه را با بهترین کارایی و کیفیت ارائه می کنیم . همچنین روی مواردی مانند کفپوش آشپزخانه مدرن ، انواع مختلف کفپوش ، و اینکه کدام کفپوش آشپزخانه بهترین است ، گزینه های کفپوش ارزان و موارد دیگر تمرکز می کنیم . 

ما در فروشگاه شادکو در بخش تولید پارکت ارزان آشپزخانه ، تمام جوانب را در نظر می گیریم . در نظر داشته باشید که بر خلاف اتاقهای دیگر در خانه ، آشپزخانه روزانه مورد استفاده قرار می گیرد . یا برای نگهداری و تهیه غذا ، ناهار خوری گروهی یا خانوادگی ، یا فقط به عنوان محل تجمع برای فعالیتها . حمام و آشپزخانه ها برخلاف هر اتاق دیگری تصادفی نیست که هر دو به طور مرتب در معرض رطوبت قرار می گیرند . از شستن ظروف ، سینک ظرفشویی ، پخت و پز ، یخ ساز/یخچال و فریزر ، تا رفت و آمد معمولی روی پا ، رطوبت یک ملاحظه واقعی است که بر همه سطوح آشپزخانه ، به ویژه کف تأثیر می گذارد . هنگام انتخاب کف برای آشپزخانه ، پوشش کف پارکت ضد آب مهم است .

تولید پارکت ارزان آشپزخانه
تولید پارکت ارزان آشپزخانه

برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از محصولات ما می توانید به صورت غیر حضوری و آنلاین اقدام فرمائید

ملاحظات تولید پارکت ارزان آشپزخانه

ما در فروشگاه شادکو در بخش تولید پارکت ارزان آشپزخانه ، ملاحظات لازم را نیز در نظر می گیریم . با توجه به اینکه هر روز پای بچه ها ، بزرگسالان و حیوانات خانگی در آشپزخانه می پیچد ، یک طبقه مقاوم نیز بسیار مهم است . بسیاری از گزینه های کفپوش ضد آب هنگام استفاده از رطوبت به آنها بسیار لغزنده می شوند . گزینه های ضد لغزش باید برای هر کفپوش نصب شده در آشپزخانه مورد توجه قرار گیرد . به یاد داشته باشید ، کار با یک متخصص کف سازی و بازسازی ، مانند شرکای خود در فروشگاه شادکو ، می تواند به شما در شناسایی ملاحظاتی مانند این کمک کند . و شما را در مسیر انتخاب کفپوش مناسب برای پروژه شما قرار دهد . 

برای نمونه تولید پارکت از نوع چوب سخت و ارزان قیمت آشپزخانه برای قرن ها در خانه ها استفاده می شود . کفپوش های چوبی همچنان انتخابی لوکس و محبوب برای بسیاری از صاحبان خانه است . کفپوش های چوب سخت جامد با دوام ، گرم ، شیک و ضد آب هستند . شما درست خواندید . کفپوش های پارکت چوبی سخت ضد آب نیستند . چوب های سخت جامد ، وقتی با سطح مناسب ترکیب شوند ، در برابر آب مقاوم هستند . اما قرار گرفتن طولانی مدت در معرض رطوبت به آنها آسیب می رساند . نشت ها باید در اسرع وقت تمیز شوند . با این حال ، آنها می توانند بیشتر از یک کف چوبی لمینت یا مهندسی شده با هسته های کامپوزیتی یا ضد آب مقاوم شوند . در ادامه بیشتر در این مورد توضیح می دهیم :

تولید پارکت ارزان آشپزخانه
تولید پـارکـت ارزان آشپزخانه

بخش تولید پارکت ارزان آشپزخانه ، ما روابط تجاری طولانی مدت ایجاد می کنیم ، ما قابل اعتماد هستیم

تولید پارکت چوب سخت و ارزان آشپزخانه

در بخش تولید پارکت ارزان آشپزخانه ، همان طور که گفته شد با وجود “ضعف” ، چوب های سخت یک کف آشپزخانه عالی هستند . آنها همچنین می توانند ظاهر متفاوتی را در طول سالهای زندگی خود از طریق اصلاح مجدد به کفپوش خانه یا دکوراسیون مستقل به آشپزخانه اضافه کنند . بسته به سطح ، کفپوش پارکت چوبی سخت می تواند لغزنده باشند ، با این حال ، متغیرهای طراحی مانند خراش های دستی یا تکه های پریشان یا عرض/طول تخته می توانند سطح بیشتری برای کشش ایجاد کنند . به خاطر همین بهتر است که تمام مراحل را به دست یک متخصص در این زمینه بسپارید . همکاران ما در فروشگاه شادکو ، شما را از صفر تا صد راهنمایی خواهند کرد .

در بخش تولید پارکت ارزان آشپزخانه گرایش هایی که باید با چوب های سخت در سال 2021 مورد توجه قرار گیرد ، رنگ های سبک تر و تنوع در کار است . در حالی که تزئینات گردو و گیلاس عمیقاً سنتی و بی انتها هستند . کفپوش چوبی سخت برای سال 2021 دارای رنگهای چوبی روشن تر و طبیعی تر است . به دنبال عباراتی مانند “بلوند” و “عسل” باشید تا سطح دکوراسیون آشپزخانه شما ارتقاء پیدا کند . همراه با خاکستری و سفید . تنوع رنگ یکی دیگر از روندهای مستمر در سال 2021 است . پارکت تیره مخلوط با پارکت های روشن و متوسط ​​، کف چشم نوازی را ایجاد می کند . همه این رنگها طبق سلیقه و مکانی که در اختیار دارید ، ارائه می شود .

تولید پارکت ارزان آشپزخانه
تولید پـارکـت ارزان آشپزخانه

در بخش تولید پارکت ارزان آشپزخانه ، ما از بالاترین استانداردهای کیفیت پیروی می کنیم ، ما بیش از انتظارات شما هستیم

تولید پارکت لمینت و ارزان آشپزخانه

در بخش تولید پارکت لمینت و ارزان آشپزخانه به طور کلی ، مانند کفپوش چوبی ، کفپوش لمینت یک انتخاب گرم و مقاوم در برابر آب برای آشپزخانه است . از آنجا که ضد آب نیستند ، صاحبان خانه باید به خاطر داشته باشند که هنگام انتخاب لمینت به این نکته توجه کنند . لامینت ها مدتهاست که راهی کم هزینه برای به دست آوردن ظاهر چوب سخت سنتی هستند . همانطور که گفته شد همه چیز را در فروشگاه شادکو از صفر تا صد بصورت صادقانه بیان می کنیم . تمام مزایا و معایب را باز گو می کنیم . با ارائه تمام این راهنمایی ها ، در نهایت این خود مشتری است که دست به انتخاب می زند . و مطمئن باشید که از این انتخاب آگاهانه لذت خواهید برد . و در هزینه های شما نیز صرفه جویی خواهد شد .

با همه این تفاسیر بسیاری از تولید کنندگان کفپوش پارکت در حال حاضر “لمینت ضد آب” را نیز ارائه می دهند . که دارای یک هسته سفت و سخت از مواد ضد آب است که استحکام و ثبات را افزایش می دهد . اینها ضعف درک شده نسبت به رطوبت را از بین می برند . این ورقه های جدید هنوز مزایای لمینت های سنتی را دارند . از جمله انعطاف پذیری نصب و… بیشتر کفهای لمینت را می توان روی هم کلیک کرد . و یا به طور دائمی نصب (چسباند) یا شناور شد . و امکان نصب روی سطوح زیر زمینی ناهموار را فراهم کرد . همه این مزایا در بخش تولید پارکت لمینت و ارزان آشپزخانه ، سفارش پارکت لمینت را به یک انتخاب گرم و مقاوم در برابر آب برای آشپزخانه تبدیل کرده است . 

تـولـیـد پـارکـت ارزان آشـپـزخانه
تولید پـارکـت ارزان آشپزخانه

سایر تولیدات فروشگاه شادکو

تـولـیـد پـارکت ارزان آشـپزخانه
تولید پارکت ارزان آشپزخانه
از مزایای تولید پارکت ارزان آشپزخانه چیست ؟

از مزایای تولید پارکت ارزان آشپزخانه می توان به نصب راحت ، مقرون به صرفه بودن ، داشتن گارانتی معتبر و … اشاره کرد .

2 پاسخ

    1. سلام قیمت دقیق رو می تونید بصورت آنلاین و غیر حضوری از مسئول فروش ما دریافت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code