اینجا هستید :
تولید کفپوش شیشه ای

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

تولید کفپوش شیشه ای

تولید کفپوش شیشه ای

در فروشگاه شادکو متخصصان در بخش تولید کفپوش شیشه ای تمام استانداردهای لازم را رعایت می‌کنند. تا محصولی با کیفیت و عالی را به شما عزیزان ارائه دهند. یک کفپوش شیشه ای می‌تواند افزودنی ظریف به طراحی اتاق خواب ، سالن پذیرایی و … باشد. در کنار استحکام تضمین شده طراحی کف شیشه ای خانه ، حس بی وزنی و سبکی خارق العاده را نیز به اتاق می‌آورد. برای ساخت چنین کفپوش‌هایی از تریپلکس کاملاً ایمن و بادوام استفاده می‌شود. ضخامت تریپلکس به گونه‌ای محاسبه می‌شود که کف شیشه ای بتواند بار حداقل 300 کیلوگرم در متر مربع را تحمل کند که کلید ایمنی است. کفپوش شیشه ای در سال‌های اخیر رایج شده‌است. و اغلب در هم‌‌پوشانی کف‌های داخلی نصب می‌شود.

در بخش تولید کفپوش شیشه ای این قطعه شفاف به دلیل استحکام و پایداری آن، شیشه قابل راه رفتن نیز نامیده می‌شود. که به بالا بردن سطح دکوراسیون داخلی شما کمک می‌کند. انواع کفپوش شیشه ای به فضا ظاهر معماری زیبایی می‌بخشد. اما تعدادی از مزایای مهم دیگر را نیز ارائه می‌دهد.همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، کف شیشه ای بسیار زیبا به نظر می‌رسد. اما این مهم‌ترین دلیل نصب کف شیشه ای نیست. دو مزیت بسیار بزرگ که یک کف شیشه ای می‌تواند به فضا ارائه دهد، گسترش بصری یک اتاق یا فضا و نور است. کف شیشه ای از شیشه سکوریت مخصوص ساخته شده است، بنابراین بادوام و مقاوم در برابر حوادث احتمالی است. 

تولید کفپوش شیشه ای
تولید کفپوش شیشه ای

دوام و تولید کفپوش شیشه ای

همان‌طور که گفته شد کف شیشه ای بسیار مقاوم است. اما اغلب مردم این نوع دکور را کمی خطرناک می‌دانند ، که بدون ترس روی آن راه بروند. و از ما در بخش تولید کفپوش شیشه ای می‌پرسند که آیا کف شیشه ای به اندازه کافی قوی است ؟ آیا می‌تواند به راحتی وزن‌های سنگین را تحمل کند ؟ متخصصان شیشه و آینه شادکو تمامی پاسخ‌ها را ارائه خواهند داد. برای اطمینان از عدم تحقق ترس‌ها، اعتماد به متخصصان بسیار مهم است. برای اطمینان از ایمنی شیشه ما به یک سازه فولادی نیاز داریم. همچنین از شیشه‌های لمینت سکوریت شده با ضخامت تا 5 سانتی‌متر استفاده می‌کنیم که کاملا بادوام است. شیشه در طول ساخت به طور ویژه برای به دست آوردن خواص افزایش یافته در برابر بارها و اثرات مواد شیمیایی ، پردازش می‌شود.

 می‌توانید یک دکور داخل شیشه را به صورت تصاویر عکاسی ، صدف ، سنگ ، مهره و چیزهای کوچک دیگر قرار دهید. در نهایت، وقتی صحبت از اتاق‌های صمیمی و خصوصی می‌شود ، می‌توانید به سادگی از شیشه مات استفاده کنید . با توجه به اینکه در گذشته انواع کفپوش شیشه ای عمدتاً در مؤسسات تجاری مورد استفاده قرار می‌گرفتند . و به دنبال تقویت زیبایی محیط‌های تجاری خود بودند . اما امروزه تولید کفپوش شیشه ای به طور فزاینده‌ای در بین بسیاری از صاحبان خانه‌ها نیز محبوبیت پیدا کرده است . سیستم کفپوش شیشه‌ای یک کف بی‌نظیر و منحصربه‌فرد برای خانه و فضای تجاری شما فراهم می‌کند. شیشه شفاف چند لایه مقاوم حرارتی با لایه PVB به دلیل دوام و استحکام بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مورد اجازه می‌دهد تا نور به ویژه به طبقات پایین نفوذ کند.

تولید کفپوش شیشه ای
تولید کفپوش شیشه ای

چرا تولید کفپوش شیشه ای

با این حال، هنوز اطلاعات نادرست زیادی در مورد استحکام ساختاری و دوام سطوح شیشه ای متحرک و همچنین سایر جنبه‌های این نوع کفپوش وجود دارد. تولید کفپوش شیشه ای به سطح قابل راه رفتن و متریال ساخته شده از مواد شیشه ای اشاره دارد. نصب انواع کفپوش شیشه ای یک راه عالی برای افزایش میزان نور طبیعی وارد شده به اتاق شما است. و در عین حال عایق کاری ، جذابیت و زیبایی را نیز افزایش می‌دهد. کفپوش شیشه ای بیشتر در طبقات بالا مورد استفاده قرار می‌گیرد. تا نور طبیعی اتاق ها در طبقات پایینی بهتر شود. استحکام کفپوش شیشه ای بسته به حداکثر باری که انتظار می‌رود تحمل کند متفاوت است.

شاید گمراه شده باشید که فکر کنید شیشه یک ماده شکننده است و به همین دلیل بی خطر نیست. اما در مورد سیستم‌های کفپوش شیشه ای فروشگاه شادکو ، این نمی‌تواند دور از واقعیت باشد. این طبقات دارای ساختار پشتیبانی قوی هستند. و به گونه‌ای طراحی شده‌اند که در برابر ترافیک قابل توجهی از پا مقاومت کنند. شیشه ای که به طور خاص به عنوان مواد کفپوش استفاده می‌شود، معمولاً پنج برابر قوی‌تر از شیشه‌های آنیل شده معمولی است. در تولید کفپوش شیشه ای ، مقاومت و تمام استانداردهای لازم در نظر گرفته می‌شود.

تولید کفپوش شیشه ای
تولید کفپوش شیشه ای

تولید انواع کفپوش شیشه ای

شیشه سفت شده

در تولید کفپوش شیشه ای ، شیشه‌های مقاوم که برای کفپوش استفاده می‌شود، به عنوان شیشه سکوریت نیز شناخته می‌شوند. و به گونه‌ای طراحی شده‌اند که از نظر ساختاری به اندازه کفپوش‌های فلزی یا چوبی ایمن باشند. استحکام و پایداری ارائه شده توسط این نوع کفپوش تضمین می‌کند که یکپارچگی ساختاری حفظ شود. برای ساخت شیشه‌های سخت شده، شیشه استاندارد را تا دمای شدید گرم می‌کنند و با خنک شدن سریع انجام می‌شود. در فروشگاه شادکو می‌توانید انواع کفپوش‌ها را ببینید. با هم مقایسه کنید. و بهترین کفپوش را انتخاب کنید. مانند موکت تایل ایرانی ، کفپوش اتاق بچه ، کفپوش سرامیکی رنگ روشن و ….

اختلاف دمای بسیار زیاد بین بیرون و داخل شیشه در طی فرآیند خنک‌سازی سریع، کشش کافی ایجاد می‌کند که شیشه را تا پنج برابر قوی‌تر از شیشه معمولی نگه می‌دارد. حتی در صورتی که چیزی بسیار سنگین روی شیشه سکوریت بیفتد، به سختی می‌شکند. ممکن است به جای تکه‌های شیشه‌ای بزرگ و شکسته، متوجه تکه‌های شیشه‌ای با اندازه کوچک شوید. در بخش تولید انواع کفپوش شیشه ای فروشگاه شادکو می‌توانید از سایر کفپوش ها نیز با طرح‌های متنوع به صورت غیرحضوری و آنلاین دیدن‌کنید. مانند : کفپوش اتاق بچه ، کفپوش سرامیکی رنگ روشن و ….

کف پوش
تولید کفپوش شیشه ای

شیشه لمینت

در بخش تولید کفپوش شیشه ای فروشگاه شادکو ، شیشه لمینت یک نوع شیشه ساختاری است که دارای یک لایه پلی وینیل بوتیرال (PVB) در بین دو شیشه است. لایه میانی PVB برای ایجاد چسبندگی ساختاری بسیار قوی عمل می‌کند. این به این معنی است که حتی در دریچه شکستگی، شیشه به جای پرتاب شدن تکه‌های شیشه به طور خطرناکی به داخل لایه PVB می‌چسبد.این باعث می‌شود که کفپوش شیشه ای لمینت بهترین سیستم کف شیشه ای از نظر ملاحظات ایمنی باشد. فراموش نکنید چسب پلاستیکی همچنین قابلیت عایق حرارتی کف شیشه ای را افزایش می‌دهد.

شیشه سندبلاست

در بخش تولید کفپوش شیشه ای فروشگاه شادکو، شیشه سندبلاست شیشه ای است که در سطح آن برای ایجاد ظاهری مات ، تصویری حک شده است. در طی فرآیند سندبلاست، ماسه از سطح شیشه عبور می‌کند. و باعث سایش و ظاهر مات می‌شود. تصاویر همانطور که از طریق این نوع شیشه‌ها دیده می شوند ، تار به نظر می‌رسند. به همین دلیل است که کفپوش شیشه‌ای سندبلاست در میان صاحبان خانه‌هایی که عاشق زیبایی منحصر به فرد کف‌ پوش‌های شیشه‌ای هستند، محبوب است. اما هنوز هم مایل اند تا حدی حریم خصوصی بین رویه و اتاق های پایین را حفظ کنند.

تولید کفپوش شیشه ای
تولید کفپوش شیشه ای

برای نصب صحیح سیستم کفپوش شیشه ای، مراحل زیر را در نظر بگیرید:

  1. دهانه سازه را آماده کنید – ضمن مراجعه به نقشه‌های پروژه تایید شده، موقعیت تیرچه های کف را تعیین کنید. این مرحله همچنین مستلزم آماده‌سازی محیط از طریق تمیز کردن، آب بندی و ضد رطوبت است.
  2. نصب تیرچه ها و بلوک های لنگر – در مرحله بعد، بلوک‌های لنگر را روی سازه نصب کنید. و به دنبال آن تیرچه‌های طبقه اولیه و ثانویه را نصب کنید. بست‌ها باید محکم باشند. تا از هرگونه مشکل ساختاری در آینده جلوگیری شود.
  3. درزگیر را اعمال کنید – باید درزگیر را روی تقاطع تیرچه‌های کف و واشر سیلیکونی بمالید. این یک ساختار هوابند بدون رطوبت داخلی ایجاد می‌کند.
  4. لعاب را نصب کنید – قبل از نصب لعاب، فضاهای محیطی را در اطراف سیستم کفپوش شیشه ای قرار دهید. این تضمین می‌کند که فشار لعاب یکنواخت برای جلوگیری از شکستگی وجود دارد. در همین حال، باید مطمئن شوید که بست‌های نصب به اندازه کافی محکم هستند. تا شکاف‌های بین لعاب و واشر بسته شود.

کار را با لعاب سطح بالایی به پایان برسانید، ابتدا لایه ساختاری را نصب کنید. و سپس لایه سطحی راه رفتن را نصب کنید. در حالی که برخی از انواع لایه‌های سطحی راه رفتن را می‌توان با دو طرف رو به بالا/پایین نصب کرد. لایه‌های سطحی راه رفتن مقاوم در برابر لغزش فقط یک سمت بالا/بالا دارند. بنابراین باید مراقب باشید که آن را با سمت اشتباه “بالا” نصب نکنید.

ساخت کفپوش شیشه ای .. بیشتر بخوانید

کف پوش
تولید کفپوش شیشه ای
فواید استفاده از کفپوش شیشه ای چیست ؟

از فواید کفپوش شیشه ای می‌توان به دوام و پایداری ، نگهداری و تمیز کردن آسان و ….

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code