اینجا هستید :

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

جکوزی خانگی ارزان

این مقاله را برای کسانی که به دنبال یک جکوزی خانگی ارزان و در عین حال یک وان حمام جکوزی با کیفیت هستند نوشته‌ایم . در این متن سعی کرده ایم که به شما کمک کنیم تا با در نظر گرفتن تمامی ابعاد و نکات مهم یک وان حمام جکوزی ، بتوانید انتخاب دقیق تر و بهتری داشته باشید.

جکوزی خانگی ارزان

سر تیتر های مهم این مقاله

وان جکوزی همان وان گردابی است

مزیت های وان جکوزی خانگی

طریقه خرید وان جکوزی حمام

وان جکوزی یا وان گردابی

شرکت های تولید وان حمام در گذشته ، ابتدا تنها وان های حمام معمولی و ساده تولید می کردند. تا این که یک شرکت تولیدی انواع وان حمام اقدام به ساخت یک نوع جدید از وان حمام کرد.
این وان جدید دارای قابلیت های بسیاری بود. که مهمترین آن ، این قابلیت بود که با داشتن یک موتور چرخش آب در قسمت بدنه و شاسی ، مقدار آب داخل وان را به صورت دائمی با فشار زیاد از یک سو وارد وان حمام می کرد. و از سوی دیگر توسط دریچه های خروجی ، آب را خارج می‌کرد.
این عمل باعث می‌شد تا یک وان حمام گردابی پدید آید. به همین دلیل نام این وان ، وان گردابی بوده است. اما مانند بسیاری از محصولاتی که با نام شرکت تولید کننده معروف شده‌اند ، این وان نیز به نام جکوزی ، که نام شرکت تولیدی آن بوده معروف است.

جکوزی خانگی ارزان 012

تفاوت وان جکوزی با وان ساده

وان های ساده دریچه های ورود آب و خروج آب را به صورت کاملاً ساده دارند . به این معنی که موتوری در بدنه آن ها وجود ندارد ، که این آب را به گردش در بیاورد. تنها یک بار توسط شیرآلات ، داخل وان حمام پر از آب می‌شود و پس از استحمام از دریچه خروجی وان که به سمت چاه حمام است خارج می‌شود. در صورتی که در وان های جکوزی ، آب داخل وان ، از دریچه خروج وان دوباره وارد بدنه اصلی می‌شود. تا از طریق موتور باز هم با ترکیب فشار هوا وارد وان شود. تا هنگامی که پس از استحمام از دریچه خروجی اصلی ، خارج شود. و به سمت چاه فاضلاب برود .

تفاوت وان جکوزی خانگی ارزان با وان جکوزی استخری

وان جکوزی خانگی ارزان که با نام جکوزی آپارتمانی نیز آن را می شناسند ؛ قیمت بسیار مناسب تری نسبت به انواع وان حمام جکوزی استخری دارد . همچنین ابعاد جکوزی خانگی بسیار کوچکتر از وان های استخری می باشد. این موضوع به این دلیل است که وان های استخری معمولاً ظرفیت بالای ۴ نفر یا حتی بیشتر را دارند. اما وان های جکوزی خانگی یا آپارتمانی ظرفیت بیش از دو نفر را ندارند مگر اینکه به صورت سفارشی تولید شوند.

انواع وان جکوزی به لحاظ ساخت

وان جکوزی پیش ساخته

وان جکوزی حوضچه ای

جکوزی خانگی ارزان 2

جکوزی خانگی ارزان پیش ساخته چیست

در گذشته برای داشتن یک وان‌جکوزی ، باید به طور کامل یک بازسازی اساسی در حمام صورت می گرفت. اما امروزه شرکت های تولیدی ، وان حمام را به صورت پیش ساخته تولید می‌کنند .به این صورت که از صفر تا صد جکوزی خانگی ارزان در شرکت تولید می‌شود و به بازار عرضه می‌شود. که شما عزیزان می توانید از مراکز فروش وان جکوزی ، وان حمام مورد نظر خود را خریداری کنید.

جکوزی خانگی ارزان 013

انواع وان جکوزی پیش ساخته

وان قابل حمل

وان توکار

وان قابل حمل یک جکوزی خانگی ارزان

به این نوع از وان های حمام که تمام تجهیزات آن ها درون شاسی و بدنه اصلی وان قرار دارد ؛ و همچنین نصب بسیار آسانی دارند ؛ وان قابل حمل گفته می‌شود . مزیت داشتن این نوع از وان ها این است. که شما با جابجایی منزل خود دیگر نیازی به خرید وان حمام جدید ندارید. و میتوانید مانند سایر وسایل منزل خود وان حمام را نیز جابجا کنید.

قابل حمل بودن یک وان حمام از آن جایی اهمت فراوانی پیدا می‌کند که ما قصد جا به جایی آپرتمان خود را داشته باشیم.اما به طور کلی حتی اگر تنها قصد خرید یک وان جکوزی با کیفیت را دارید ، این وان ها گزینه بسیار مناسبی هستند .

وان توکار پیش ساخته چیست

برخی از وان های پیش ساخته هستند که تنها لایه بیرونی و اصلی وان حمام در شرکت تولید می‌شود. یعنی تنها لایه ی ظاهری را دارا می باشند. به این معنی که سایر تجهیزات آنها داخل محلی که برای وان در نظر گرفته شده است ؛ قرار گرفته و نصب می‌شود. برای داشتن این نوع از وان حمام ، از قبل باید فضای حمام برای داشتن چنین وانی آماده شود . و مقداری گودبرداری داخل حمام یا روی یک سکو انجام شود. این نوع از وان ها قابل حمل نمی‌باشند و برای برداشتن آنها باید کاملاً فضای حمام تخریب شود.

جکوزی خانگی ارزان 3

مزیت وان های پیش ساخته

یک جکوزی خانگی ارزان قیمت به معنای واقعی

دوام بسیار زیاد در جا به جایی ها

تنوع بسیار زیادی در ظاهر دارد

ظرفیت های تک نفره و دو نفره مناسب حمام شما

جکوزی خانگی ارزان 0014

ظرفیت جکوزی خانگی ارزان به چه صورت است

وان های حمام جکوزی بر اساس ظرفیت نیز تقسیم می شوند. زیرا دارای ظرفیت های متفاوت می باشند. به هنگام خرید یک آن جکوزی باید به این موضوع دقت کنید که متراژ دقیق حمام شما به چه صورت است. مطلب بعدی که باید به آن دقت کنید این است که دقیقا چه توقعی از جکوزی خانگی ارزان خود دارید .همچنین این نکته را نیز باید در نظر بگیرید که شکل پلان حمام شما به چه صورت است .و آنجایی که روزی که در آن قرار می‌گیرد دقیقاً قرار است چه مقدار از فضای وان حمام شما را به خود اختصاص دهد.

انواع وان حمام جکوزی بر اساس ظرفیت

وات حمامی جکوزی تک نفره

جکوزی دو نفره

وان جکوزی چند نفره

جنس یک وان جکوزی مناسب از چیست

مطلب بعدی که هنگام خرید یک جکوزی خانگی ارزان باید به آن توجه کنید این است . که شما توقع دارید وان حمام جکوزی شما چه جنسی داشته باشد ؟ جنس وان جکوزی برروی قیمت وان جکوزی تاثیر بسزایی دارد. همچنین ظرفیت جکوزی بر نوع جنس وان تاثیر گذار است. برای مثال تولید وان حمام شیشه‌ ای تنها در ظرفیت تک نفره صورت می گیرد. پس شما با توجه به نوع کاربردی که از وان حمام می‌خواهید ، باید جنس آن را در نظر بگیرید .

جکوزی خانگی ارزان 0015

جنس انواع وان حمام

وان حمام جکوزی سرامیکی

وان پلاستیک فشرده حمامی

وان حمام شیشه ای

وان سنگی حمام

اکسسوری هایی که می‌توان به وان جکوزی افزود

برای داشتن یک وان حمام جکوزی کامل می‌توانید چند اکسسوری جذاب و لاکچری به آن اضافه کنید. منظور از اکسسوری ملزو ماتی هستند که در ظاهر بر روی وان جکوزی هایی که در فروشگاه وان جکوزی قرار دارند نصب نشده است . و شما به صورت سفارشی می توانید هر یک از این ملزومات را که مورد پسند شما است . به وان جکوزی مورد نظر خود اضافه کنید . معمولاً شرکت ها در ارائه دادن این ملزومات قیمت های مناسبی را در نظر می گیرند.

انواع ملزومات لاکچری که می‌توان بهجکوزی خانگی ارزان افزود

مانیتور و صفحه نمایش

بلوتوث و یو اس بی

اسپیکر و بلندگو

انواع چراغ های زینتی

شیشه ها ی آکواریومی

آینه

و…

برای داشتن یک حمام مناسب ، به چه لوازمی احتیاج داریم

برای داشتن یک حمام زیبا تنها وجود وان جکوزی خانگی ارزان کفایت نمی کند برای این منظور باید یک توالت فرنگی با ابعاد و قیمت مناسب داشته باشید همچنین داشتن شیرالات ست و جدید کمک شایانی به زیبا تر جلوه کردن فضای حمام خواهد کرد

سرامیک های با کیفیت به ما کمک می‌کند تا حمام خود را از ظاهر قدیمی به ظاهری کاملاً مدرن و جدید تغییر دهیم.
سینک روشویی مناسب نیز برای داشتن حمامی که پاسخگوی تمام نیازهای ما باشد لازم است
همچنین شما عزیزان میتوانید با نصب یک آینه حمام بک لایت مدرن فضای حمام خود را دلنشین تر کنید.

چگونه یک وان جکوزی خانگی ارزان بخریم

برای خرید یک جکوزی خانگی ارزان قیمت می توانید به مراکز فروش وان حمام در شهر خود مراجعه کرده و به صورت حضوری خرید وان جکوزی را انجام دهید . همچنین برای سهولت در خرید خود می‌توانید ، از فروشگاه های اینترنتی معتبر که در سراسر کشور مشغول به فروش اینترنتی وان حمام هستند ، کمک بگیرید. امروزه فروشگاه وان حمام هایی که به صورت اینترنتی فعالیت می‌کنند نیز به شما عزیزان خدمات ویژه ای خواهند داد.

مزیت خرید جکوزی خانگی ارزان به صورت اینترنتی

هنگامی که شما از سایت های معتبر اینترنتی خرید می‌کنید در واقع هم در هزینه خود صرفه جویی می‌کنید و هم در زمان خود. به طور معمول اگر بخواهید یک محصول را خریداری کنید ، باید متحمل هزینه فراوانی شوید . تا به مکان بازار شهر خود برسید و باید زمان زیادی را صرف گشتن در مغازه های مختلف کنید تا کیفیت ها و قیمت ها را مقایسه کنید. اما با خرید از مراکز اینترنتی دیگر این مشکلات را نخواهید داشت .

با کلیک کردن بر روی دکمه زیر وارد بخش فروشگاهی وان حمام مجموعه شادکو خواهید شد. که در این صفحه می‌توانید انواع وان حمام را از نظر کیفیت ، کاربرد و قیمت با یکدیگر مقایسه کرده ، و در نهایت وان حمام مناسب خود را خریداری کنید.

روی لینک زیر کلیک کنید تا وارد صفحه از نمونه های خارجی جکوزی حمام شده و انواع آن را در این صفحه ببینید:

4 پاسخ

  1. سلام خسته نباشید . جنس این وان های جکوزی از چی هست ؟ رنگ سفیدشون با گذشت زمان زرد یا بد رنگ نمیشه ؟؟

    1. جنس این وان های جکوزی معمولا از ABS/PMMA
      است که لایه بیرونی با رنگ اکریلیک رننگ آمیزی میشه . وان های قدیمی دچار رنگ رفتگی و زرد شدگی میشدند اما در وان های جدید با کیفیت در سال های بسیار طولانی شما زرد شدگی در وان حمام نخواهید دید.

    1. سلام و ادب . خیر تا وقتی که کالای ایرانی با کیفیتی مشابه یا حتی برتر از محصولات ترک در بازار ایران هست ، چرا خرید کالای ترک با قیمتی به مراتب بالاتر ؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code