اینجا هستید :

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

جکوزی خانگی چیست

وان های حمام جکوزی انواع مختلفی دارند که یکی از انواع آن وان جکوزی خانگی می‌باشد . به جز وان های جکوزی خانگی ، وان های استخری نیز وجود دارند که احتمالا شما نمونه های آن را در استخر ها بسیار دیده اید . جکوزی خانگی چیست ؟ در این مقاله سعی می کنیم تا ویژگی های این نوع از وان های آپارتمانی را برای شما بررسی کنیم.

تفاوت وان حمام معمولی و وان حمام جکوزی

وان حمام های ساده و وان حمام جکوزی اگرچه هر دو از نوع وان حمام خانگی می باشد ، اما دارای تفاوت های زیادی نیز هست . شناخت تفاوت ها به ما کمک می کند تا انتخاب درست تری داشته باشیم . یعنی اگر وان حمام جکوزی برای ما مناسب تر بود ، با دانستن این تفاوت ها می توانیم یک وان جکوزی خانگی خوب تهیه کنیم .

جکوزی خانگی چیست

تفاوت وان های حمام جکوزی با وان های حمام ساده

تفاوت از نظر ظاهری

تفاوت شاسی

تفاوت وان در نوع کاربرد

تفاوت جکوزی با وان حمامی ساده از نظر ظاهری

برای پاسخ به این سوال که تفاوت ظاهزی جکوزی خانگی چیست؟ وان های حمام ساده ظاهر ساده تری هم دارند . وان های جکوزی معمولا در ظاهر هم پیچیدگی های خاص خودشان را دارند . در واقع وجود تجهیزات مخصوص در وان جکوزی باعث میشود تا دارای دریچه ها و درگاه های بیشتری نسبت به وان حمام ساده باشد . در هر حال وان جکوزی خانگی سادگی بیشتری نسبت به وان های جکوزی استخری دارند.

تفاوت شاسی وان ساده و جکوزی خانگی چیست

شاسی بخش اصلی وان حمام محسوب میشود. در وان جکوزی خانگی تمامی تجهیزات اصلی مانند لوله کشی ها و موتور و… در داخل شاسی وان قرار می گیرد . به این دلیل که وان ها ی ساده در قسمت شاسی خود تجهیزات کمتری را دارند در نتیجه وزن کمتری دارند . وزن وان جکوزی به دلیل سنگین تر بودن شاسی ، بیشتر است . پس تا این جا بیشتر متوجه این موضوع که ” جکوزی خانگی چیست ” شده ایم .

تفاوت این وان ها در نوع کاربرد

وان های ساده معمولا به جز استحمام ، کاربرد دیگه ای ندارند . اما وان جکوزی خانگی به جز استفاده معمول به عنوان یک وان حمام ، کاربرد های فروان تری نیز دارد . برای مثال یکی از مزیت های وان جکوزی این است که گزینه مناسبی برای آب درمانی می باشد. و همچنین وان جکوزی ماساژور های خوبی نیز محسوب می ‌شوند . این تفاوت ها قیمت وان حمامی را تحت تاثیر قرار می‌‌دهد.

وان حمام جکوزی خانگی چیست

در گذشته وان حمام تنها در نوع ساده در شرکت های مختلف تولید می شده است اما شرکتی به نام جکوزی نوع جدیدی از وان حمام را تولید کرد که دارای موتور دمنده آب و هوا با فشار بالا به داخل وان حمام بود این وان در ابتدا به نام وان گردابی نامگذاری شده بود اما مانند بسیاری از محصولاتی که به نام شرکت سازنده معروف می شوند این نوع از وان که تولید شده شرکت جکوزی بود به نام این برنده معروف شد و حالا در اکثر جهان به نام وان جکوزی آپارتمانی این وان ها را می شناسند.

جکوزی خانگی چیست 00

انواع وان حمام جکوزی بر اساس نصب

وان جکوزی آپارتمانی قابل حمل

وان جکوزی توکار داخل حمام

منظور از قابل حمل بودن چیست

بعضی از وان های جکوزی حمام هستند که به صورت پیش ساخته در کارخانه وان حمام ، تولید می‌شوند و پس از این که روند تولید پشت سر گذاشته شد شما عزیزان میتوانید آن را خریداری کرده و به منزل خود ببرید. قابل حمل بودن یعنی اگر شما منزل و آپارتمان خود را تغییر دهید نیازی به خرید مجدد وان حمام جدید ندارید و می توانید مانند سایر وسایل منزل خود وان جکوزی آپارتمانی خود را به منزل جدید انتقال دهید . اینگونه از وان ها مزیت های بسیار زیادی دارند که در پایین به آن ها اشاره می کنیم.

مزیت وان حمام قابل حمل

قیمت بسیار مناسب

تنوع فراوان در تولید

محصول نهایی دیده می‌شود

استفاده در هر مکانی

طریقه تولید وان توکار حمام جکوزی خانگی چیست

وان حمام توکار گرچه درد سر های خودش را دارد اما ظاهر بسیار شیک و لاکچری دارد. برای داشتن یک وان حمام جکوزی توکار باید محل حمام مقداری گود برداری شود اگر از قبل از ساخت حمام قصد داشتن یک جکوزی توکار را داشته باشید می‌توانید گود برداری را از همان زمان انجام دهید یا همچنین می توانید یک سکوی مجزا برای انواع وان جکوزی حمام توکار داشته باشید.

برای پاسخ بهتر به این سوال که جکوزی خانگی چیست ، در عکس زیر نمونه یک جکوزی توکار را خواهید دید برای حمام های آپارتمانی وان حمام قابل هم انتخاب بهتری محسوب می‌شود اما داشتن یک وان جکوزی توکار نیز بسیار جذاب می باشد.

جکوزی خانگی چیست 01

مزیت استفاده از وان جکوزی آپارتمانی تو کار

ظاهری شیک و لاکچری

دوام بسیار زیاد

انتخابی منحصر به فرد

نظافت راحت

موارد موثر بر قیمت وان جکوزی

ابعاد وان جکوزی

جنس این وان حمام

ظرفیت وان حمامی

وان حمام از نظر ظرفیت به چند دسته تقسیم می‌شود

تک نفره

دو نفره

چند نفره

وان های حمام تک نفره

مناسب ترین وان های حمام برای آپارتمان ها همین وان های تک نفره هستند . اگر وان تک نفره در ابعاد استاندارد تولید شود ، مناسب بسیاری از حمام های خانه های ایرانی خواهد بود . جکوزی آپارتمانی امروزه پر فروش ترین نوع وان محسوب می‌شود . زیرا مردم در سراسر دنیا ترجیح می‌دهند از حمام خود علاوه بر کاربرد استحمام ، به عنوان محلی برای ریلکس کردن و آرامش پیدا کردن نیز استفاده کنند.

وان های حمامی دو نفره

اگر متراژ حمام شما اجازه می دهد ، پیشنهاد ما این است که حتماً از وان حمام دو نفره استفاده کنید . زیرا در این حالت علاوه بر اینکه وان حمام شما ، محلی برای استحمام است . می تواند به محلی برای سرگرمی شما نیز تبدیل شود . با داشتن یک وان حمام جکوزی دو نفره می توانید هنگام استحمام تک نفره نیز ، محل بیشتری را برای خود داشته باشید در نتیجه راحت‌تر به فعالیت خود برسید.

وان چند نفره مناسب چه مکان هایی است

مناسب ترین وان حمام جکوزی برای تفریحات آخر هفته در کنار دوستان این وان های جکوزی چند نفره هستند . از این جکوزی ها می توانید در حمام های بزرگ خانگی استفاده کنید و همچنین می توانید در روف گاردن برج ها یا آپارتمان‌هایی که استخر های خصوصی دارند ، استفاده کنید. یکی از پرکاربردترین مکان‌هایی که از این وان جکوزی چند نفره استفاده می شود ، حیاط ویلاهای شخصی می باشد.

چگونه یک وان جکوزی مناسب آپارتمان خود تهیه کنید

برای خرید وان جکوزی مناسب دو راه وجود دارد. اگر شما عزیزان به دنبال وان جکوزی خانگی شیک و در عین حال مقرون‌ به‌ صرفه هستید می توانید با رفتن به صورت حضوری در محل فروشگاه وان جکوزی شهر خود اقدام به خرید وان جکوزی کنید همچنین می توانید وان جکوزی مورد نظر خود را از انواع فروشگاه های اینترنتی معتبر که به صورت مجازی کار فروش وان حمام را انجام می دهند ، تهیه کنید. خرید اینترنتی از مراکز آنلاین شاپ ایرانی مزیت های فراوانی دارد به چند مورد از آن اشاره می کنیم.

مزیت خرید از فروشگاه اینترنتی جکوزی خانگی چیست

خرید از فروشگاه های اینترنتی مزیت های فراوانی دارد برای مثال تصور کنید که قصد خرید یک وان‌ جکوزی زیبا و کاربردی و مقرون به صرفه را دارید. خب طبق معمول گذشته تصمیم می گیرید به مرکز فروش وان حمام در شهر خود مراجعه کنید ابتدا باید هزینه تردد خود و بنزین را در نظر بگیرید مسئله بعدی این است که شما باید چندین مغازه و فروشگاه را برای پیدا کردن وان جکوزی مناسب و مقایسه قیمتها و کیفیت ها به جستجو بپردازید که خود این موضوع بسیار زمان بر می باشد که حتی ممکن است تا چند روز متوالی وقت شما را بگیرد .


تمامی این دغدغه ها به هنگام خرید آنلاین وان حمام از بین خواهد رفت شما دیگر هزینه رفت و آمد ندارید همچنین می توانید به راحتی در یک سایت فروش اینترنتی هزاران وان حمام را با هم مقایسه کرده و ویژگی های آنها را بسنجید.

می‌توانید از این طریق وان حمام جکوزی خود را خریداری کنید

شما عزیزان می‌توانید انواع وان حمام و همچنین انواع وان جکوزی را در لینک زیر ببینید . ما در آدرس زیر انواع وان حمام ، ابعاد ، قیمت ها و… نوشته ایم که شما می‌‌توانید قیمت ها و کیفیت ها را مقایسه کرده و بهترین و مناسب ترین وان حمام را برای خود خریداری کنید .

با کلیک کردن روی لینک رنگی زیر می‌توانید وارد سایت خارجی فروش وان حمام و وان جکوزی خواهید شد :

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code