وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

حراج شیرآلات دستشویی

در این مطلب خواهیم خواند که یک حراج شیرآلات دستشویی یا سرویس بهداشتی یا آشپزخانه احتیاج به چه نکاتی دارد تا آن حراج واقعی به نظر برسد. در حراج شیرآلات دستشویی حتما به رنگ شیرآلات دقت کنید. معمولا شیرآلات کروم نسبت به شیرآلات طلایی و برنزی ارزان تر و مقرون به صرفه تر هستند. پس دقت کنید که شیرآلات رنگ کروم را به قیمت اینکه حراج است به شما ارزان تر نفروشند.و بدانید که قیمت و ارزش این نوع شیرآلات همانقدر است.

چگونه بفهمیم که فروشنده شیرآلات موجود در فروشگاه خود را حراج کرده است؟ آیا اگر نوشته شود حراج شیرآلات دستشویی کافیست ؟ کافیست کمی تفکر کنید. و اگر وارد فروشگاهی شده اید در واقع فروشنده را سوال پیچ کنید.! اول از وزن شیرآلات خود بپرسید .،شیرآلات خود را در دست بگیرید .و سبک سنگین کنید قطعا شیرآلات سبک تر ارزان تر هستند. پس اگر فروشنده ای گفت که این شیرآلات حراج خورده اگر وزن آن سبک بود به آن شک کنید. زیرا به خاطر وزن کم این شیرآلات هست که به قیمت کمتری به فروش میرسد نه حراج و تخفیف!

آیا در حراج شیرآلات دستشویی رنگ ها و برندها حراج گذاشته می شود

بعله اگر حراجی واقعی باشد باید برای تمام متریال ها ، رنگ ها و برند ها حراج گذاشته شود. تا تمام مصرف کنندگان با هر سلیقه ای بتوانند از این حراج استفاده کنند.

شیرآلات روشویی کروم

انواع شیرآلات از نظر ظاهری

شیرآلات اهرمی

دو دست گیره ای

شیرآلات دیجیتالی و هوشمند

شیرآلات ایستاده و دیواری

شیرآلات اهرمی

شیر های اهرمی انقدر بسیار در تمامی جاها دیده می شود. که حتما بدون اینکه فکر کنید بی شمار در منازل رستوران یا حتی مساجد دیده اید.به شیرآلات اهرمی شیرآلات کارتریجی نیز گفته می شود. کارتریج در واقع دو سطح صاف است که به طور عمود بر روی یکدیگر قرار میگیرند و جایگزین همان مغزی های زمان قدیم که از آنها استفاده میشد هستند.که بسیار آسانتر و راحت تر از مغذی عمل میکنند.و حتی دوام و طول عمر بیشتری دارند.یک دلیل جذابیت این شیرآلات زیبا بودن و همچنین بهینه مصرف کردن آب و جلوگیری از خرابی زیاد می باشد.شیر های اهرمی مانند شیرآلات دو دستگیره ای دو اهرمه نیستند و تنها با یک دستگیره باز و بسته می شوند.

به طوریکه اگر دسته را به سمت راست و چپ عقب بچرخانید به سمت آب گرم و سرد می رود. و اگر در وسط قرار بگیرد آب ولرم برای شما جاری میکند.در اکثر حراج شیرآلات دستشویی شیرآلات اهرمی قرار دارد زیرا بسیار برای حراج مقرون به صرفه تر هستند.

شیرآلات اهرمی

شیرآلات دو دستگیره ای

شیر های دو دستگیره ای یکی از شیرآلات قدیمی هستند که دیگر طرفدار ندارد. وبیشتر در خانه های قدیمی این شیرآلات به چشم میخورد. .و برای تغییر و عوض کردن شیرآلات دیگر انسانها ترجیح می دهند که از شیرآلات پیشرفته دیجیتالی یا هوشمند و اهرمی های مدرن استفاده کنند.این شیرآلات دارای دودستگیره در دوطرف خود می باشد که یکی از آنها برای آب سرد و دیگری برای آب گرم استفاده می شود .واگر بخواهیم آب متعادل یا به قول معروف ولرمی را داشته باشیم باید هر دو دستگیره را به بالا حرکت داد. یعنی مخلوط کردن آب سرد و گرم همزمان با دو دستگیره قابل اجراست که کاری دشوار است و یکی از معایب ای شیرها محسوب می شود. همچنین این شیرآلات به خاطر تماس دست زیاد و لمس کردن شیرآلات در مکان های عمومی اصلا و اکیدا توصیه نمی شود.

شیرآلات دو دستگیره ای

شیرآلات دیجیتالی و هوشمند

شیر های چشمی در طبقه بندی همان شیرآلات هوشمند یا اتوماتیک یا همان دیجیتالی قرار میگیرند. در واقع تمام این اسم ها را مردم در یک طبقه بندی جای می گیرند.و بسیار تمام این شیرآلات عملکرد مشابه به هم را دارند . و رسالت این شیرها در واقع تماس نداشتن دست انسان با شیرآلات برای صرفه جویی در مصرف آب و همچنین حفظ بهداشت عمومی هر فرد می باشد.شیرآلات چشمی دارای یک لنز دوربین می باشد که در صورت نزدیک کردن دست سنسور به نزدیک شیر سنسور فعال می شود و به صورت اتوماتیک آب جریان پیدا میکند. اکثر این قبیل شیرآلات با مادون قرمز یا باطری یا آداپتور فعال هستند..گاهی در حراج شیرآلات دستشویی شیرآلات هوشمند نیز به چشم میخورد و برای خرید مناسب و مقرون به صرفه تر هستند.

شیرآلات دیجیتالی

شیرآلات ایستاده و دیواری 

نوع زندگی انسان ها در این دوره و پیشرفت های چشمگیر تکنولوژی باعث شده است که خریدن شیرآلات بسیار با قبل تغییر کرده باشد و تقاضای بیشتری داشته باشد. شیرآلات ایستاده دو کاره بوده و هم در آشپزخانه و هم روشویی سرویس بهداشتی قابل استفاده و نصب می باشند.در حراج شیرآلات دستشویی و سرویس بهداشتی شیرآلات ایستاده و دیواری به کارتریج آنها حتما دقت کنید تا از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد.نوع دیواری شیرآلات معمولا فقط برای سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرند.

شیرآلات ایستاده

انواع شیرآلات بر اساس رنگ در حراج شیرآلات دستشویی

کروم براق و مات

سفید و مشکی

رزگلد و طلایی

شیرآلات کروم

پر بازدید و پر مخاطب ترین رنگ شیرآلات، رنگ کروم است. که به خاطر زیبایی بالا و ست شدن راحت با بقیه ی محصولات خانه و همچنین قیمت بسیار کم تر و راحت تمیز کردن همیشه طرفداران خاص خود را دارد. از طرفی سختی آنها در برابر جریان آب نیز مهم و تامل برانگیز است. اما این نوع از شیرآلات نسبت به مواد شوینده مانند اتک و وایتکس حساس هستند. در کل برای هیچ شیرآلاتی نباید از مواد شوینده استفاده کرد. بلکه فقط از پاک کننده های مخصوص باید استفاده شود.

حراج شیرآلات دستشویی
شیرآلات کروم

شیرآلات سفید و مشکی

شیر های سفید رنگ و مشکی رنگ برای دکوراسیون و طراحی های خاصی استفاده میشوند.به طوریکه در طراحی های مینیمال یا مدرن بسیار فضارا شیک می کنند.شیرآلات سفید میتواند با دکوراسیون تماما سفید مختلط شود اما بهتر است که برای دکوراسیون سفید از شیرآلات مشکی براق یا مات استفاده شود. تا این تضاد رنگی بین سفید و مشکی مشخص باشد و خود را نشان دهد.

شیرآلات مشکی

انسان های جسور و پر ریسک در کنار دکوراسیون های رنگی خود از شیرآلات رنگی نیز استفاده می کنند ،و اگر بلد باشید که چگونه در کنار هم به یک ست مناسب برسید فضای فوق العاده هیجان انگیزی را درست خواهید کرد. این شیرآلات تفاوتی که با رنگ های شیرآلات دیگر دارند نوع آبکاری آنهاست که به دو مدل پودی کوره ای و چینی قرار داده شده است. که باعث می شود لک و اثر انگشت روی شیرآلات معلوم نباشد. واین یک مزیت نسبت به شیرآلات کروم و طلایی است..پس با این نتیجه تمیز کردن آن هم بسیار راحت تر می باشد. شما میتوانید در حراج شیرآلات دستشویی بسیار قیمت مناسب تر این نوع شیرآلات را خریداری کنید.

حراج شیرآلات دستشویی
شیرآلات سفید

شیرآلات طلایی و رزگلد در حراج شیرآلات دستشویی

معمولا از این دو رنگ در جاهای سلطنتی بسیار استفاده میشود.هنگام خرید حتما باید بادوام و با کیفیت ترین آن را استفاده کنید. بادوام ترین و با کیفیت ترین مدل این نوع تولید این شیرآلات روش pvd است که باعث می شود تا دوام رنگ و کیفیت بیشتر، تمیز کردن راحت تر و دربا داشتن این مزایا قیمت بالاتری را نیز داراست.

حراج شیرآلات دستشویی
شیرآلات طلایی

انواع دیگر رنگ‌ها در حراج شیرآلات دستشویی و سرویس بهداشتی

در کنار رنگ های کروم ،طلایی ، و سفید و مشکی که پرفروش ترین ها محسوب می شوند. رنگ های دیگری نیز وجود دارد مانند رنگ های زیتونی ، رزگلد ،بژ و…..که با سلیقه ی برخی افراد همخوانی دارد . یک نکته ی مهم این است که این رنگ ها به دلیل اینکه کمتر به فروش می رسند از تنوع و گوناگونی زیادی برخوردار نیستند. اما یک مسئله ی مهم این است که اگر توان مالی خرید در بعضی رنگ های خاص را ندارید. میتوانید گوش به زنگ باشید تا در حراج شیرآلات دستشویی یا حمام آن را خریداری کنید .

حراج شیرآلات دستشویی
شیرآلات مدرن
حراج شیرآلات دستشویی
آیا در حراج شیرآلات دستشویی تمامی رنگ ها و برندها حراج گذاشته می شود

بعله اگر حراجی واقعی باشد باید برای تمام متریال ها ، رنگ ها و برند ها حراج گذاشته شود تا تمام مصرف کنندگان با هر سلیقه ای بتوانند از این حراج استفاده کنند وحتی ….. برای خواندن ادامه مطلب کلیک کنید.

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code