اینجا هستید :

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

حراج شیرآلات سرویس بهداشتی

در این مطلب به این مورد میپردازیم که اگر در یک فروشگاه بنری زده شده و نوشته شده حراج شیرآلات سرویس بهداشتی آیا برای جلب مشتری است یا واقعا این شیرآلات تخفیف خورده اند!

چگونه بفهمیم که فروشنده شیرآلات موجود در فروشگاه خود را حراج کرده است؟ کافیست کمی تفکر کنید. و اگر وارد فروشگاهی شده اید در واقع فروشنده را سوال پیچ کنید.! اول از وزن شیرآلات خود بپرسید . شیرآلات خود را در دست بگیرید .و سبک سنگین کنید قطعا شیرآلات سبک تر ارزان تر هستند. پس اگر فروشنده ای گفت که این شیرآلات حراج خورده اگر وزن آن سبک بود به آن شک کنید. زیرا به خاطر وزن کم این شیرآلات هست که به قیمت کمتری به فروش میرسد نه حراج و تخفیف!

برای اطلاع داشتن از حراج شیرآلات سرویس بهداشتی شادکو به سایت فروشگاهی ما حتما سربزنید.

رنگ شیرآلات یک نکته مهم در فاکتور قیمت

نکته ی بعدی رنگ شیرآلات میباشد. باید توجه کنید که شیرآلات رنگ کروم به نسبت شیرآلات طلایی و سفید و برنزی ارزان تر هستند. و به قیمت ارزان تری به فروش میرسند . پس اگر فروشنده ای در فروشگاه خود یک شیرآلات برای شما روی میز گذاشت با دورنگ متفاوت و گفت که رنگ کروم حراج خورده است و ارزان تر است باور نکنید زیرا در کل در قیمت واقعی نیز شیرآلات رنگ کروم ارزان تر هستند. اما باید این را نیز در نظر گرفت که گاهی واقعا شیرآلات به رنگ کروم نیز ممکن است وارد حراجی شود.در این مرحله کار شما بررسی اختلاف قیمت است که این تخفیف چقدر اعمال شده؟!

حراج شیرآلات سرویس بهداشتی
شیرآلات رز گلد

انواع شیرآلات در حراج شیرآلات سرویس بهداشتی

شیرآلات اهرمی

شیرآلات دو دستگیره ای

شیرآلات ایستاده و دیواری

شیرآلات هوشمند

شیرآلات دیجیتالی

شیرآلات پدالی

حراج شیرآلات سرویس بهداشتی
شیرآلات کروم مدرن

در ادامه درمورد انواع شیرآلات سرویس بهداشتی و کاربری هرکدام صحبت خواهیم کرد باما همراه باشید.

شیرآلات اهرمی

این نوع شیرآلات اهرمی میشود گفت که دقیقا شبیه همان شیرآلات تک دسته ای های قدیم هستند.که زمام خیلی زیادی است که جایگزین شیرآلات تک دسته ایشده اند. یک دلیل خاص بودن این نوع از شیرآلات سطح بهداشت بسیار بالای آنهاست. علت دیگر آسانی تهیه مصرف از آن ها برای ما انسان هاست. در این نوع از شیرآلات سرویس بهداشتی عملیات قاطی شدن آب سرد و گرم و همچنین تنظیم شدن فشار آب تنها با همان یک دستگیره صورت میپذیرد.

شیر آلات طلایی

شیرآلات دو دستگیره ای

یکی از قدیمی ترین شیرآلات که از قدیم تا کنون موجود است شیرآلات دودستگیره ای می باشد. که هم در سرویس های بهداشتی و هم در آشپزخانه ها موجود است.در واقع این نوع شیرآلات در هر دو طرف خود یک دستگیره دارند . وبا این دستگیره ها امکان تنظیم کردن جریان و فشار آب ب هر دستگیره جداگانه انجام میپذیرد . هر دستگیره ای که در یک طرف قرار دارد. مسئولیت گرم یا سرد کردن آب را برعهده دارند..پس قاطی کردن آب سرد و گرم باید با چرخاندن هر دو دستگیره انجام شود. استفاده کردن از این نوع شیرها به خاطر اینکه بسیار زیاد با دست تماس دارند بهداشتی نمی باشد.

شیرآلات آشپزخانه

شیر آلات ایستاده و دیواری

شیرهای ایستاده و دیواری در واقع امروزه برای شیرآلات و دکوراسیون خانه های مدرن و کلاسیک بسیار زیبا و جذاب می باشد.همچنین بسیار برای روشویی توالت و یا آشپزخانه استفاده می شود.

شیرآلات برنزی

شیرآلات هوشمند

شیرآلات چشمی که در بسیاری از اماکن عمومی استفاده میشود را شیرآلات هوشمند می نامند. در واقع وقتی شما دست خود را زیر شیر میبرید و ان شیر هوشمندانه تشخیص میدهد که باید شیرآب را باز کند به آن شیرآلات هوشمند میگویند. در این نوع شیرآلات بسیار بهداشت رعایت میشود زیرا هیچ گونه دخالت دستی انسان با این شیرآلات نخواهد داشت. همچنین با این روش بسیار در مصرف آب نیز صرفه جویی خواهد شد.این شیر به گونه ای طراحی شده است که ابتدا باید جسمی در میدان دید این شیرآلات قرار بگیرد تا آن برنامه ای که برای این نوع شیرها تعبیه شده صورت پذیرد.و آن امواج مادون ققرمز اجازه خارج شدن آب را صادر کند.

شیرآلات هوشمند

برای قاطی شدن  و تنظیم شدن آب سرد و گرم یک اهرم در کنار این شیرها تعبیه شده است. همچنین شیر های چشمی دارای یک وبلاتور هستند که مسئولیت آن مخلوط کردن آب با هوا است. این کار باعث می شود تا حجم کمتری از آب از شیر خارج شود و در نتیجه به صرفه جویی در مصرف آب کمک کند.

شیر آلات دیجیتالی

این نوع شیرآلات یکی از مدرن وخارجی ترین شیرآلات جدید در دنیای امروزی هستند که در بازار های مدرن و امروزی موجود می باشد.این نوع شیرآلات یک صفحه نمایشگر دیجیتال دارند که با استفاده از آن می توان قطع و وصل شدن جریان آب، شدت فشار و دمای آن را تنظیم نمود.

شیرآلات هوشمند

شیر آلات پدالی در حراج شیرآلات سرویس بهداشتی

این شیرآلات برای کارکرد نیازی به انرژی برق و باطری ندارد و تنها کافی است که مصرف کننده پای خود را روی پدال تعبیه شده در زیر روشویی فشار دهد. همچنین تنظیم فشار آب خروجی نیز متناسب با میزان فشار دادن پدال است.

شیرآلات پدالی

حراج شیرآلات سرویس بهداشتی
شیرآلات مدرن

برخی سوالات شما درباه ی حراج شیرآلات سرویس بهداشتی

شیرآلات دو دستگیره ای به کدام نوع شیرآلات میگویند

یکی از قدیمی ترین شیرآلات که از قدیم تا کنون موجود است. شیرآلات دودستگیره ای می باشد. که هم در سرویس های بهداشتی و هم در آشپزخانه ها موجود است.در واقع این نوع شیرآلات در هر دو طرف خود یک دستگیره دارند . وبا این دستگیره ها امکان……

چگونه بفهمیم که حراج شیرآلات سرویس بهداشتی درست است و بازار گرمی نیست؟

کافیست کمی تفکر کنید و اگر وارد فروشگاهی شده اید در واقع فروشنده را سوال پیچ کنید! اول از وزن شیرآلات خود بپرسید ،شیرآلات خود را در دست بگیرید و سبک سنگین کنید قطعا شیرآلات سبک تر ارزان تر هستند و اگر……

شیرآلات دیجیتالی همان شیرآلات هوشمند هستند

خیر این نوع شیرآلات یکی از مدرن وخارجی ترین شیرآلات جدید در دنیای امروزی هستند که در بازار های مدرن و امروزی موجود می باشد.این نوع شیرآلات یک صفحه نمایشگر دیجیتال دارند که با استفاده از آن می توان …….

فرق شیرآلات هوشمند با دیجیتالی در چیست

در شیرآلات دیجیتالی این نوع شیرآلات یک صفحه نمایشگر دیجیتال دارند که با استفاده از آن می توان قطع و وصل شدن جریان آب، شدت فشار و دمای آن را تنظیم نموداما در شیرآلات هوشمند…… برای خواندن ادامه مطالب درسایت شادکو کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code