وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

حراج شیرآلات

در این مقاله سعی داریم در مورد حراج شیرآلات سرویس بهداشتی و ست های شیرآلات خانگی صحبت کنیم. آیا میدانید که چگونه مطمئن شوید که این حراج شیرآلات واقعی است؟ ما به شما آموزش می دهیم که یک خرید واقعی و حراح واقعی را چگونه تجربه کنید.در ابتدا باید گفت هنگامی که شرکت های مختلف شیرآلات نمونه های جدیدی را رو نمایی میکنند. گاهی به نمایندگی های مختلف خود در فروشگاه ها چه اینترنتی و چه فروشگاه های حضوری اعلام میکنند که شیرآلات قبلی خود را با قیمت کمتری به فروش می رسانند. تا موجودی انبار آنها در رابطه با کالای قدیمی تمام شود. و کالای جدید جایگزین گردد.

برخی از فروشگاه های اینترنتی و حضوری از این حراج شیرآلات استقبال می کنند . برخی با زدن بنر بر روی شیشه ی مغازه ی خود به رهگذران و مشتریان خود میفهمانند که محصولات خود را وارد مرحله ی حراج کرده اند .برخی از فروشگاه های اینترنتی نیز با دادن پیام به مشتری خود و یا اعلام در سایت فروشگاهی ،خبر حراج را به گوش مشتریان خود می رسانند. پس برای اینکه از موضوع حراج شیرآلات فروشگاه مورد نظر باخبر شوید باید گوش به زنگ باشید تا از اطلاعیه های آنها با خبر شوید . البته تنها موضوع حراج شیرآلات آمدن جنس جدید نیست! گاهی به خاطر نقل مکان فروشگاه و گاهی برای فروش بیشتر و کمتر کردن سود نیز فروشندگان محصولات خود را حراج میکنند.

شیرآلات مدرن کروم

اماسوال اینجاست که چه حراجی واقعی است؟ در ادامه توضیح خواهیم داد که چگونه حراج واقعی را از حراج غیر واقعی تشخیص دهید.

فاکتورهای مهم برای تشخیص حراج شیرآلات واقعی از غیر واقعی

وزن

رنگ

جنس بدنه و آلیاژ

وزن

اگر وارد یک فروشگاه شدید و انواع شیرآلات را به شما نشان دادند. و دو محصول را درکنار یکدیگر گذاشتند و فروشنده گفت که یک محصول ما وارد حراج شده است ،حتما وزن آن را جویا شوید. اگر وزن کمتر باشد باید متوجه شوید که این حراج واقعی نیست .و در واقع به خاطر کمتر بودن متریال و وزن آن می باشد.پس از فروشنده تقاضا کنید که اگر ادعایی بر این منوال دارد هم وزن همان شیرآلات اول را برای شما تهیه کند. اگر از فروشگاه های اینترنتی خرید میکنید کار شما بسیار راحت است. شیرآلات هارا در چند صفحه ی گوناگون با یکدیگر مقایسه کنید. و وزن آنهارا در یک کاغذ بنویسید.. آن شیرآلاتی که وزن بیشتر و هزینه ی کمتری در قبال آن باید پرداخت کنید شیرآلات مقرون به صرفه تری می باشد.

شیر روشویی کروم مات

رنگ

همه ی ما اغلب میدانیم که شیرآلات رنگ کروم به نسبت شیرآلات دیگر قیمت کمتری را دارد . و به نوبت شیرآلات طلایی و بعد برنزی گرانتر هستند . حتی چند رنگ خاص نیز در بازار موجود است که تولید انبوه ندارد مانند رنگ کاهویی و…که به نسبت بقیه بسیار گرانتر هستند.پس اگر فروشنده شیرآلات کروم و برنزی را در کنار یکدیگر گذاشت. و گفت شیرآلات کروم دارای حراج و تخفیف هستند به آن توجه کنید. که ممکن است این حرف حیله و نیرنگ باشد.همچنین سریعا مابه التفاوت آن را بررسی کنید که ببینید این حراج واقعی است یا خیر.

شیرآلات جدید طرح قدیم

جنس بدنه

به طور معمول و همیشگی باید جنس شیرآلات از آلیاژ برنج و یا سرب خشک باشد.در میان این دو باید بدانید که آلیاژ برنج بسیار بهتر و با کیفیت تر از سرب خشک است . پس در این میان به جنس شیرآلات خود که وارد حراجی شده اند توجه کنید که آیا سرب خشک است یا آلیاژ برنج . زیرا آلیاژ برنج گرانتر از سرب خشک می باشد . پس اگر شیرآلاتی که از جنس سرب خشک هستند وارد حراجی شدند باید با دقت و تامل بیشتری نسبت به آنها تحقیق کرد تا شیرآلات مقرون به صرفه و باکیفیت مناسب را خرید کنیم.

حراج شیرآلات
شیرآلات مدرن

بعد از جنس شیرآلات که مورد بررسی قرار داده شد، نوع آبکاری که انجام می شود نیز بسیار حائز اهمیت است.در واقع هرچقدر آبکاری این شیرآلات بهتر انجام شود و باکیفیت تر باشد شیر شما طول عمر بیشتری در ساختمانتان دارد و در واقع از از لحاظ اقتصادی نیز مقرون به صرفه تر است.جنس آبکاری شیرآلات به طور معمول از استیل ،برنز، مس و برنج می باشد که در بین اینها جنس استیل بسیار بهتر از بقیه جنس ها می باشد زیاکه اصلا پوسیده نمیشود وبه خاطر ظاهری که دارد لکه های آب را نمایش نمی دهد.و در هنگام پاک کردن نیز بسیار راحت تر عمل میکند. و تنها با یک دستمال نمناک تمیز و براق خواهد شد. سایر رنگ ها مانند برنز و یا مسی نیز یک حس نوستالژیک را برای عموم مردم القا میکند. و صرفا جنبه ی زیبایی آن مدنظر است و استفاده می شود.

حراج شیرآلات
شیر روشویی طلایی مات

در حراج شیرآلات ایرانی بخریم یا خارجی

در مورد محصول شیرآلات واقعا به طور صد در صدی نمیتوان گفت که شیرآلات خارجی بهتر است یا شیرآلات ایرانی ! زیرا امروزه تمام شرکت های اروپایی سفارش های خود را به کشور سازنده ی چین می دهند. و چین سفارش آنها را تولید میکند . ودر واقع تحت لیسانس کشور های دیگر قرار میگیرد. با این حال شرکت های ایرانی نیز قطعات خود را از چین وارد میکنند. و با پنج سال ضمانت و گارانتی به بازار میفروشند. و در اقع فقط کار مونتاژ در ایران انجام می شود . همه ی ما میدانیم که محصولات چینی درجه یک تا سه دارد. که هم جنس با کیفیت هم جنس بی کیفیت در یک کشور تولید می شود. و باید بدانیم که در واقع چه نوع درجه کیفیتی را خریداری میکنیم .

حراج شیرآلات
شیر روشویی طلایی

آیا میدانید با خرید از فروشگاه اینترنتی باعث کمتر شدن ترافیک و کمتر شدن ترافیک و حمل و نقل باعث کمتر شدن آلودگی هوا می شود؟

در حراج شیرآلات ایرانی بخریم یا خارجی ؟

ر مورد محصول شیرآلات واقعا به طور صد در صدی نمیتوان گفت که شیرآلات خارجی بهتر است یا شیرآلات ایرانی ! زیرا امروزه تمام شرکت های اروپایی سفارش های خود را به کشور سازنده ی چین می دهند. و چین سفارش آنها را تولید میکند . ودر واقع تحت لیسانس کشور های دیگر قرار میگیرد. با این حال……برای خواندن ادامه مطلب کلیک کنید و وارد سایت شوید…

فاکتورهای مهم برای تشخیص حراج شیرآلات واقعی از غیر واقعی چیست

همه ی ما اغلب میدانیم که شیرآلات رنگ کروم به نسبت شیرآلات دیگر قیمت کمتری را دارد . و به نوبت شیرآلات طلایی و بعد برنزی گرانتر هستند . حتی چند رنگ خاص نیز در بازار موجود است که تولید انبوه ندارد مانند رنگ کاهویی و..که به نسبت …….برای خواندن ادامه مطلب وارد سایت شوید.

4 پاسخ

    1. با سلام به شما دوست عزیز خیر در حال حاضر فقط امکان خرید اینترنتی مهیا میباشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code