اینجا هستید :
خرید جزئی پارکت چوبی

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

خرید جزئی پارکت چوبی

خرید جزئی پارکت چوبی

خرید جزئی پارکت چوبی هم مانند خرید عمده به صرفه می باشد . چون ما در شرکت شادکو به رضایت مشتری و کیفیت محصول می اندیشیم . فروش ما چه بصورت عمده باشد یا جزئی در ارائه پارکت چوبی با کیفیت هیچ تأثیری نخواهد داشت . در ابتدا باید بگوییم که پارکت نوعی کفپوش چوبی است که با چیدمان تکه های کوچک چوب در الگوهای متمایز و تکراری ساخته می شود . در حالی که کفپوش های پارکت سنتی به صورت یک پارچه نصب می شدند . بیشتر پارکت های مدرن به شکل کاشی تولید می شوند . که در آن تخته های چوبی به یک ماده پشتی چسبانده می شوند . 

با خیال راحت به خرید جزئی پارکت چوبی بپردازید . پارکت های چوبی در چند اندازه معمول وجود دارند . و ضخامت کل پارکت ها معمولاً از 5/16 اینچ تا 3/4 اینچ متغیر است . پارکت ها معمولاً شامل روکش مش کاغذ ، پارچه یا پلاستیک هستند . که با اسکلت نازک فلزی یا پلاستیکی ساخته شده اند . لایه رویی چوب سخت معمولاً بلوط است . اما ممکن است افرا ، گردو و سایر گونه های چوب سخت نیز باشد . ما در مجموعه شادکو به تولید انواع پارکت چوبی می پردازیم . اگر در انتخاب مشکل داشتید . با متخصصان ما در تماس باشید .

خرید پارکت
خرید جزئی پارکت چوبی

برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از محصولات ما می توانید به صورت غیر حضوری و آنلاین اقدام فرمائید

خرید جزئی پارکت چوبی و نصب آن

به طور سنتی ، پارکت ها همیشه به عنوان تخته های ناتمام نصب می شدند . که سپس رنگ آمیزی شده و با یک لایه سطحی محافظ ، دقیقاً در محل کار ، نصب می شدند . اما از زمان معرفی چوب سخت جامد آماده در دهه 1940 ، این نوع کفپوش جدید به طور فزاینده ای محبوب شده است . و امروزه پیدا کردن آن آسان تر از تخته های چوبی سخت ناتمام سنتی است . به خصوص در خرده فروشی ها و خرید جزئی پارکت ، احتمالاً انتخاب بسیار خوبی از کفپوش چوب سخت از پیش آماده شده در انواع پارکت چوبی و رنگ آمیزی متفاوت وجود خواهد داشت .

خرید جزئی پارکت چوبی و نصب این کفپوش چوبی سخت از پیش ساخته مزایای خاصی دارد و اشکالات زیادی نیز دارد . هنگام تصمیم گیری ، مصرف کنندگان باید مزایا و معایب این نوع کفپوش را درک کنند . توجه به این نکته ضروری است که مزایای کفپوش چوبی سخت آماده از قبل بیشتر برای محصولات چوبی سخت جامد کاربرد دارد . کفپوش چوبی سخت مهندسی شده ، که به صورت پیش ساخته نیز به فروش می رسد . با لایه ای نسبتاً نازک از چوب سخت ساخته شده است . که روی لایه های اصلی تخته سه لا یا تخته خرده چوب متصل شده است . 

در صنایع سنگ و کفپوش شادکو از بالاترین استانداردهای کیفیت پیروی می کنیم . ما بیش از انتظارات شما هستیم

انواع پارکت
خرید جزئی پارکت چوبی

پارکت ناتمام در مقابل پارکت آماده

در خرید جزئی پارکت چوبی ، در حالت ناتمام طبیعی ، پارکت مستعد رنگ آمیزی و آسیب است . و باید برای محافظت از سطح چوب سخت آن به پایان برسد . کاشی های ناتمام پس از نصب کفپوش سنباده زده می شوند . رنگ آمیزی می شوند و در محل به پایان می رسند . این به شما این امکان را می دهد که رنگ لکه یا هر نوع روکش دلخواه خود را انتخاب کرده . و گزینه های تزئینی زیادی را در اختیار شما قرار دهد . خرید عمده پارکت هم در مجموعه ما وجود دارد . برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید .

در خرید جزئی پارکت چوبی ، کاشی های پارکت از پیش ساخته شده با روکش چوبی بسیار مقاوم و کارخانه ای کار می شوند . از آنجا که این کار به صورت صنعتی انجام می شود . پایان کار می تواند به طور قابل توجهی دوام بیشتری نسبت به یک مورد در محل داشته باشد . این امر باعث می شود زحمت و آشفتگی استفاده از روکش در خانه شما کاهش یابد . برای کسب اطلاعات بیشتر با متخصصان ما در کارخانه پارکت شادکو در تماس باشید .

پارکت تیره
خرید جزئی پارکت چوبی

گزینه های طراحی کفپوش پارکت 

کفپوش پارکت و خرید جزئی پارکت چوبی یکی از شیک ترین و تزئینی ترین گزینه های کفپوش موجود است . که آن را به گزینه ای محبوب برای محیط های رسمی مانند اتاق نشیمن ، اتاق غذاخوری و سرسرا تبدیل کرده است . با این حال ، در حالی که دقت ظریف و جذابیت بصری کفپوش پارکت در مکان های رسمی یک مزیت است . اما در سایر مناطق می تواند یک اشکال باشد . به عنوان مثال ، الگوهای هندسی پارکت برای آشپزخانه و حمام ، که نسبتاً کوچک هستند ، بسیار شلوغ است . این کفپوش بسیار تزئینی همچنین می تواند فضاهای کوچک اتاق خواب را تحت الشعاع قرار داده و حس شلوغی به شما القا کند .

در تولیدی پارکت و خرید جزئی پارکت چوبی در محیط های مرطوب کمی بهتر از تخته های چوبی معمولی است . این به این دلیل است که تخته های جداگانه در کاشی ها به دلیل تغییرات رطوبت کمتر مستعد انبساط و انقباض هستند . با این حال ، پارکت هنوز به طور عمده از چوب ساخته شده است . بنابراین در محیط های بسیار مرطوب ، مانند حمام های پر استفاده ، تاب می خورد ، قالب می گیرد ، و چاق می شود .

کفپوش چوبی رنگ روشن
خرید جزئی پارکت چوبی

بازسازی کف پارکت و هزینه خرید جزئی پارکت

درخرید جزئی پارکت چوبی باید به این موضوع نیز اشاره کنیم . که پارکت در اصل از چوب سخت ساخته شده است . و بنابراین می توان آن را سنباده زنی و اصلاح کرد . برخی از کاشی های پارکت را می توان تقریباً برابر با فروش کفپوش چوبی از جنس چوب با ضخامت مشابه اصلاح کرد . با این حال ، تمیز کردن کفپوش پارکت به آسانی مانند تخته چوب سخت معمولی به این دلیل نیست که دانه مواد در جهت ثابتی قرار نگرفته است . در عوض ، تخته های کوچک چوب ممکن است در چند جهت مختلف نشان داده شوند . حتی ممکن است لازم باشد در مکانهای خاصی به سنباده دستی متوسل شوید تا سطح آن صاف به نظر برسد .

هزینه کفپوش چوبی سخت ساخته شده معمولاً به ضخامت و ابعاد سفارش در هر فوت مربع بستگی دارد . برای مصالح و نصب هزینه هم حساب می شود . این چوب های سخت غیر معمول است که تمایل دارند بسیار گران باشند . این قیمت ها باعث می شود چوب سخت سخت آماده از چوب سخت ناتمام گرانتر باشد . اما به یاد داشته باشید که در زمان و هزینه سنباده زنی ، رنگ آمیزی و اتمام تخته ها صرفه جویی می کنید .

کفپوش  سفید و طوسی
خرید جزئی پارکت چوبی

پل ارتباطی با مجموعه شادکو و خرید جزئی پارکت چوبی

بعد از خرید جزئی پارکت چوبی وقتی یک تکه چوب آسیب می بیند . اغلب می توانید با صیقل دادن نقص ، آن را ترمیم کنید . با این حال ، در یک طبقه از پیش آماده شده ، لایه ضخیم مهر و موم به این معنی است که وقتی قسمتی از کف آسیب می بیند . تنها راه ترمیم آن این است که سطح تمام کف را سنباده بزنید یا قسمت شکسته را برداشته و جایگزین کنید . برای کسب اطلاعات بیشتر فقط کافی است که گوشی را بردارید و با متخصصان ما در مجموعه شادکو در این زمینه در تماس باشید . آنها خوشحال می شوند که شما را راهنمایی کنند .

خرید جزئی پارکت چوبی در چه رنگ هایی صورت می گیرد ؟

این پارکت در رنگ های سفید ، طلایی و … تولید و عرضه می شود .

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code