اینجا هستید :
خرید سنگ نمای ساختمان

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

خرید سنگ نمای ساختمان

خرید سنگ نمای ساختمان

خرید سنگ نمای ساختمان فروشگاه شادکو به شما هم در تزئینات داخلی و هم در تزئینات خارجی کمک می کند . در خرید سنگ نما توجه داشته باشید . ما در فروشگاه شادکو با ارائه انواع محصولات سنگی و آینه ای به شما خدمت می کنیم . تا با استفاده از هر یک از این محصولات راحتی و زیبایی را به ساختمان شما بیاوریم . سنگ ها فقط در نمای خانه کاربرد ندارند . بلکه کفپوش سنگی نیز زیبایی و ظرافت طبیعی را به هر اتاقی می بخشد . سنگ طبیعی می تواند به راحتی فضای خانه را زیبا کند . سنگ به طور مستقیم از معادن زمینی استخراج و پردازش می شود . و با تنوع طبیعی خاص خود ، در همه جا بی نظیر است . 

خرید سنگ نمای ساختمان فروشگاه شادکو مزایای زیادی دارد . سنگ طبیعی به دلیل دوام و زیبایی انتخاب بسیار خوبی است . این سنگ ها ظاهر گران قیمت و مناسبی دارند . و نگهداری و تمیز کردن آنها بسیار آسان است . به دلیل زیبایی و دوام سنگ ها ، این سنگ ها برای مناطق پر رفت و آمد بسیار مناسب هستند . همانطور که گفته شد سنگ نما را می توان در داخل یا خارج از منزل استفاده کرد . سنگ ها در اندازه ها ، رنگ های مختلف وجود دارند . به همین دلیل است که برای هر سلیقه دکوراسیون ، سنتی یا مدرن ، سنگی مناسب وجود دارد . طیف گسترده ای از انواع سنگ نما از جمله تراورتن ، سنگ مرمر ، گرانیت ، تخته سنگ و غیره وجود دارد .

خرید سنگ نمای ساختمان
خرید سنگ نمای ساختمان

خرید سنگ نمای طرح چوب برای ساختمان

در توضیح خرید سنگ نمای ساختمان فروشگاه شادکو در طرح های مختلف باید بگوییم . از زمانی که انسان پا روی کره زمین گذاشت ، چوب اولین ماده حیاتی برای ساخت ابزارهای اولیه و ساخت خانه بوده است . چوبها به دلیل زیبایی و انتقال گرما و صمیمیت همیشه مورد توجه بسیاری از معماران و طراحان دکوراسیون هستند . چوب یکی از ارزشمندترین منابع طبیعی است . بنابراین ، با نابودی درختان ، اکوسیستم با بحران های زیادی روبرو می شود . علاوه بر این ، استفاده از چوب با معایبی مانند افزایش خطر آتش سوزی ، دوام و عمر کوتاه ، آسیب پذیری بالا و هزینه بالا همراه است .

با خرید سنگ نمای ساختمان در طرح چوب شما نیز می توانید به حفظ درختان کمک کنید . یکی از بهترین راه ها برای حفاظت از محیط زیست ، قطع درختان و نابودی جنگل ها استفاده از انواع سنگ نما طرح چوب یا ماسه سنگ است . زیرا در ظاهر بسیار شبیه به چوب درختان است . این نوع سنگ طبیعی یادآور طبیعت زیبا و گرم است. سازگاری بالای سنگ طرح چوب با محیط ، آن را به یکی از انواع سنگ های ساختمانی در داخل و خارج تبدیل کرده است . به خاطر همین است که ما در فروشگاه شادکو ارائه انواع سنگ نما را در نظر گرفته ایم .

خرید سنگ نمای ساختمان
خرید سنگ نمای ساختمان

سنگ طرح چوب یا ماسه سنگ

خرید سنگ نمای ساختمانی طرح چوب فروشگاه شادکو ، یکی از پرکاربردترین مصالح ساختمانی امروزه هستند . سنگ طرح چوب (ماسه سنگ) یکی از انواع سنگهای رسوبی آهکی است . که از کانیهای بسیار کوچک تشکیل شده است . بیشتر ماسه سنگ ها از کربنات کلسیم ، سیلیس ، اکسید آهن و دولومیت ساخته شده اند . و به مرور زمان با رسوب مواد معدنی در رودخانه ها یا دریاها تحت فشار تشکیل شده اند . ماسه سنگ ها بسته به ناخالصی های موجود در مواد معدنی دارای رنگ های مختلفی هستند . اما معمولاً در رنگ های قهوه ای ، برنزه ، زرد ، قرمز ، خاکستری ، صورتی ، سفید و سیاه یافت می شوند . سنگ ماسه سنگ به زیبایی ، طرح شنی با امواج زیبا را به تصویر می کشد .

مزایای خرید سنگ نمای ساختمان

 • خرید سنگ نمای ساختمان فروشگاه شادکو ، عمر مفید ساختمان را افزایش دهید
 • می توانید با آن نمای بیرونی ساختمان را تزئین و زیبا کنید
 • از آسیب های احتمالی مانند فروپاشی ، سایش و رطوبت سازه جلوگیری می کند
 • جلوگیری از هدر رفت انرژی حرارتی در داخل ساختمان
 • عایق مناسب در برابر صداهای محیط ایجاد می کند
 • سهولت پاکسازی و عدم پوسته پوسته شدن به دلیل آلودگی محیط
خرید سنگ نمای ساختمان
خرید سنگ نمای ساختمان

نکاتی در مورد خرید سنگ نمای ساختمان

هنگام خرید انواع سنگ نمای ساختمان فروشگاه شادکو ، انتخاب سنگ ساختمان مناسب بسیار مهم است . و از آسیب ، هزینه های اضافی و نیاز به تعمیر نمای ساختمان جلوگیری می کند . همانطور که گفته شد انواع مختلف سنگ های ساختمانی به ویژه سنگ های طبیعی دارای ویژگی ها و پارامترهای منحصر به فردی هستند . و برای استفاده در شرایط آب و هوایی خاص مناسب خواهند بود . بنابراین ، برای انتخاب و خرید سنگ نمای ساختمان بهتر است به چند مورد توجه کنید : به آب و هوای منطقه ، رطوبت در منطقه و به تغییرات و نوسانات دما در منطقه . برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در فروشگاه شادکو در تماس باشید .

خرید سنگ نمای ساختمان
سنگ نما

ویژگی های مهم در خرید سنگ نمای ساختمان

رنگ نمای سنگی یکی از مهمترین ویژگی هایی است . که هنگام انتخاب و خرید سنگ نمای ساختمان فروشگاه شادکو باید به آن توجه کنید . این ویژگی تأثیر بسزایی در زیبایی نهایی پروژه ساختمانی دارد . انتخاب رنگ سنگ نیز متاًثر از شرایط آب و هوایی منطقه است . مثلاً سنگ نمای سفید نور کمتری را به خود جذب می کند . تخلخل سنگ نیز یکی از مهمترین ویژگی های انتخاب سنگ نمای ساختمان است . این عامل مهم بسته به نوع سنگ و نحوه تشکیل آن از سنگ به سنگ دیگر متفاوت است . منظور از تخلخل سنگ وجود حفره هایی در سطح سنگ است . که مقاومت و چسبندگی مواد و ملات را تعیین می کند .

طول عمر و دوام سنگ نیز مهم است . به جرأت می توان گفت که یکی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی های انتخاب و خرید سنگ نمای ساختمان فروشگاه شادکو ، دوام و طول عمر آن است . دوام سنگ ، مقاومت آن را در برابر صدمات احتمالی و عوامل جوی تضمین می کند . نتایج تجزیه و تحلیل های آزمایشگاهی در این منطقه نشان داده است . که بافت سنگ تاثیر بسزایی در تعیین استحکام آن دارد . و تأثیر بسزایی در میزان فرسایش سنگها خواهد داشت . بنابراین ، به منظور کاهش هزینه های تعمیر و اجرای مجدد انواع سنگ نما باید به این أمر توجه کرد .

سنگ نما
سنگ نما

سایر ویژگی های خرید سنگ نمای ساختمان

علاوه بر نکات مهم ذکر شده ، پارامترهای زیر را نیز می توان در مورد ویژگی های خرید سنگ نما ساختمان فروشگاه شادکو ذکر کرد :

 • مقاومت در برابر تغییرات آب و هوایی ، یخ زدگی ، هوازدگی ، ترکیبات شیمیایی و ضربه
 • سهولت پرداخت ، برش و اره
 • مقاوم در برابر سایش ، اصطکاک و فرسایش زودرس
 • سبک وزن
 • حداقل مقدار فلزات ، ناخالصی ها و افزودنی ها
 • امکان چسبندگی زیاد و رضایت بخش به انواع ملات های ساختمانی
 • سهولت نگهداری و نظافت
خرید سنگ نمای ساختمان
سنگ نما

معرفی یکی از بهترین سنگ ها

تراورتن

در توضیح خرید سنگ‌نمای ساختمان فروشگاه شادکو به معرفی تراورتن از جمله سنگ های آهکی می رسیم . که در اطراف چشمه های آب گرم و آبهای معدنی شکل می گیرد . این نوع سنگ بافت و رنگهای مرمر منحصر به فرد دارد . که آن را به یکی از محبوب ترین مصالح ساختمانی تبدیل کرده است . در خرید سنگ تراورتن نکات برجسته شامل موارد زیر است :

 • سبک خاص و منحصر به فرد
 • ماندگاری بالا
 • ثبات رنگ
 • متخلخل
 • به راحتی تعمیر می شود
 • مقرون به صرفه
 • سازگار با محیط زیست
 • قابلیت پرداخت بالا
سنگ نما تراورتن
سنگ نمای ساختمان

هنگام خرید سنگ نما فروشگاه شادکو توجه داشته باشید . که تراورتن مناسب ترین و بهترین گزینه برای نمای بیرونی و حتی در برخی قسمت های داخلی ساختمان است . این سنگ کاملاً متخلخل است . بنابراین قابلیت چسبندگی بالایی دارد . و به راحتی با ملات به دیوار می چسبد . تراورتن در برابر نفوذ آب سرد ، گرما ، اشعه های مضر نور خورشید مقاوم است . این سنگ طیف گسترده ای از رنگ ها را دارد . بسیاری از معماران از تراورتن برای ساختن سنگ نمای رومی استفاده می کنند .

انواع تراورتن

ایران یکی از قطب های استخراج سنگ های طبیعی در جهان است . در خرید سنگ نما ، معادن سنگ تراورتن زیادی وجود دارد . انواع تراورتن موجود در ایران عبارتند از:

 • آتشکوه
 • تنه درخت
 • حاجی آباد آبروباد
 • حاجی آباد روشن
 • راست تکاب
 • خلخال
 • دره بخاری چرمی
 • دره بخاری روشن
 • دره بخاری موج پیچ
 • چرم نقره ای مراغه
 • طرق
 • عباس آباد
 • کاشان
خـرید سنـگ نمـای ساختمان
خرید سنگ نمای ساختمان

خرید سنگ نمای ساختمان فروشگاه شادکو

خرید سنگ‌نمای ساختمان فروشگاه شادکو ، نمایی شیک به ساختمان شما می بخشد . از آنجایی که شکل و اندازه آنها یکنواخت است، ظاهری تمیز و متقارن ایجاد می کند . که مورد علاقه بسیاری از صاحبان خانه است. سنگ ها را می توان تقریباً برای هر پروژه ای از جمله راهروها، دیوارها و دهانه ها برای درها و پنجره ها استفاده کرد. سنگ نمای ساختمان برای صاحبان خانه ایده آل هستند . زیرا در برابر آب و هوا، آفات، پوسیدگی، کپک و آتش مقاوم هستند. این سنگ ها در اندازه ها، رنگ ها و رنگ های مختلف موجود هستند. همچنین دارای خواص عایق خوبی در برابر حرارت، صدا و رطوبت هستند. 

یکی دیگر از مزایای بزرگ خـرید سنگ نمای ساختمان این است که آنها از مواد بازیافتی استفاده می کنند که حاوی هیچ گونه مواد شیمیایی خشن نیست . که می تواند بر سلامت شما یا محیط زیست تأثیر منفی بگذارد. سنگ کاری نمای ساختمان به صورت منحصر به فرد می تواند سبک جذاب و جالب تری را برای خانه شما ایجاد کند. گزینه های ساخت سنگ نمای خانه شامل اضافه کردن یک راهروی سنگی، اضافه کردن دیوارهای سنگی، اضافه کردن یک دیوار سنگی کم ارتفاع در اطراف ایوان یا حتی یک شومینه یا کوره در فضای باز برای مهمانی های تابستانی شما است. تیم ما از سنگ تراشان آموزش دیده حرفه ای می توانند با آجر، سنگ، سنگ فرش یا محصولات مصنوعی کار کنند . تا ظاهری ایده آل برای خانه شما ایجاد کنند.  

خرید سنگ نمای ساختمان
خـرید سنگ نمای ساختمان
خرید سنگ نما برای تزئینات داخلی در کجاها استفاده می شود ؟

سنگ نما در تزئینات داخلی ساختمان در آشپزخانه ، پشت میز تلویزیون ، تزئین اطراف شومینه و … استفاده می شود .

3 پاسخ

  1. سلام بله ما در فروشگاه شادکو هم بصورت جزئی و هم بصورت عمده سفارشات را می پذیریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code