اینجا هستید :
دیوارپوش آینه سفید

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

آینه قشنگ

دیوارپوش آینه سفید

دیوار پوش های آینه ای : برای بسیاری از خانه ها و املاک تجاری، آینه ها و دیوارهای آینه ای اغلب یک عنصر طراحی چشمگیر را اضافه می کنند. آن‌ها می‌توانند اتاق را بزرگ‌تر به‌نظر بیاورند.به عمق بیفزایند و نور را به خوبی منعکس کنند یا مناظر فضای باز را ترسیم کنند.

از آینه ها می توان برای گرد هم آوردن یک فضا استفاده کرد یا حتی ممکن است در مرکز توجه قرار گیرند. تنها محدودیت این است که آینه باید به طور هماهنگ با بقیه محیط ترکیب شود.

با در نظر گرفتن این موضوع، در اینجا به برخی از رایج ترین سوالاتی که در مورد آینه ها و دیوارهای آینه ای دریافت می کنیم، پاسخ داده شده است.

دیوارپوش های آینه ای، مهم نیست که در کجای خانه قرار می گیرند، مهم زیبایی و ظرافت آن است. دیوارپوش آینه ای متشکل از تکه های بزرگ شیشه با کیفیت بالا، می توانند نور و ابعاد اتاق را به روش های واقعاً قابل توجهی اضافه کنند.

این دیوارپوش بادوام بوده و نگهداری اسانی دارد . و همین امر باعث محبوبیت ان در بین سایر دیوارپوش ها شده است .

مزایای دیوارپوش آینه ای

دیوارپوش های آینه ای نه تنها جذابیت بی انتها دارند. بلکه مراقبت از آنها آسان است و طول عمر بسیار خوبی را ارائه می دهند. برخلاف سایر مواد، مانند چوب و دیوار خشک، لازم نیست نگران تجمع رطوبت باشید. که به پوشش آینه ای شما در طول زمان آسیب می رساند یا منجر به رشد قالب می شود. 

دیوار آینه
دیوارپوش آینه سفید

تمیز نگه داشتن آینه نیز بسیار آسان است. یک شیشه پاک کن ساده تمام چیزی است که برای حفظ درخشش جدید روی دیوارهای آینه ای شما لازم است. اگر شما هزینه و زمان زیادی را صرف نگهداری، بازسازی یا به روز رسانی آن نکنید. مانند سایر مواد، شیشه های باکیفیت در طول سالیان درخشش و زیبایی خود را از دست نمی دهند. با پیشرفت های امروزی در صنعت آینه، آینه های معماری نیز فوق العاده قوی هستند. این ماده ای نیست که به راحتی شکسته یا خراشیده شود.

زیبایی و درخشندگی

از نقطه نظر زیبایی شناسی، وسعت بزرگ آینه های کریستالی شفاف و سفارشی همیشه چشمگیر هستند. به خصوص با یک آینه دیواری بدون قاب، شیشه شما فضای شما را با خطوط معماری تمیز مشخص می کند. 

این یک ویژگی جذاب در خانه‌ های مدرن، معاصر و صنعتی است. اما همچنین با ایجاد تعادل در تداخل‌ های پیچیده رنگ، شکل و بافت، به سبک‌ های پیچیده‌ تر طراحی داخلی کمک می‌ کند.

مزیت دیگر احساس فضای بیشتر است. در جایی که یک آینه می تواند ابعاد ظاهری اتاق را افزایش دهد. ویژگی های مورد نظر مانند فضای سبز داخلی، نور طبیعی یا محیطی یا قطعات رنگارنگ را منعکس کند، دیوارهای آینه ای این اثر را تقویت می کنند.

سفارش سازی دیوارپوش آینه ای

با دیوارهای آینه ای برای خانه، می توان شیشه را به گونه ای سفارشی کرد که کاملاً با شخصیت و ابعاد یک فضای خاص و همچنین دیدگاه طراحی منحصر به فرد شما مطابقت داشته باشد. شیشه را می‌توان با اندازه‌های دقیق برش داد تا با هر فضایی که می‌خواهید با دیوارپوش های آینه‌ای پوشانده شود، مناسب باشد.

آینه مدرن
دیوارپوش آینه سفید

وقتی شیشه شما نصب می شود، ابعاد به جای اندازه دیوار بر اساس میزان دسترسی به اتاق تعیین می شود. سپس چندین آینه کوچکتر وارد شده و قبل از اینکه بتوان آنها را نصب کرد به هم متصل می شوند. 

این بدان معناست که شما لازم نیست نگران بزرگ یا دست و پا گیر بودن آینه خود باشید. شیشه اغلب به هم متصل می شود. اما به این معنی است که دیوار شما باید کاملاً صاف باشد. یک متخصص شیشه باید قبل از شروع پروژه شما ابعاد دقیقی داشته باشد و از صاف بودن دیوار اطمینان حاصل کند.

شیشه‌ساز های باتجربه همچنین می‌ توانند شیشه‌ های شما را از مربع‌ های بزرگ‌ تر برش دهند و شکل دقیقی را به شما بدهند. این می تواند طرح های جالبی را ارائه دهد.  مثلا:

زیبایی دیوار
دیوارپوش آینه سفید

به جای استفاده از مربع‌های بزرگ‌تر شیشه، می‌توانید از قطعاتی با شکل مشخص که روی هم قرار گرفته‌اند، مانند لانه زنبوری، الماس یا شکل دایره‌ای استفاده کنید.

قیمت دیوارهای آینه ای چقدر است

مانند هر عنصر دکوری، فاکتورهای مختلفی برای هزینه دیوارهای آینه ای در نظر گرفته می شود. هزینه خود آینه بر اساس اندازه آینه تمام شده ، ضخامت آینه، بریدگی ها و هر رنگی مانند مشکی ، برنزی ، شفاف یا خاکستری است . هزینه های اضافی شامل هرگونه حمل و نقل و جابجایی برای حمل ایمن آینه به محل کار و کار لازم برای آماده سازی یا تقویت دیوار و نصب آینه می شود.

چگونه می توانم از ماندگاری آینه خود اطمینان حاصل کنم

آینه ها با کیفیت و طول عمر بالا طراحی شده اند. این را می توان با توجه دقیق به خلوص شیشه، دقت صافی شیشه، ضخامت شیشه و کیفیت مواد بازتابنده استفاده شده برای پوشش به دست آورد.

هنگام نصب آینه در محلی که رطوبت بالایی دارد. مانند حمام، حتما از سازنده خود بخواهید که کناره آینه را ببندد. این به محافظت از نقره در برابر فرسایش و تخریب با گذشت زمان کمک می کند. باعث می شود آینه زیبا و طولانی تر به نظر برسد.

اگر آینه من بشکند چه اتفاقی می افتد

آینه ها ممکن است در اثر ضربه ناگهانی، ترک ها، آسیب به لبه ها یا شکستگی خود به خود بشکنند. در مورد شکستگی آینه، ایمنی همیشه باید اولین نگرانی باشد . افراد را از منطقه دور نگه دارید. قبل از ارزیابی میزان آسیب، تمام قطعات شکسته را با خیال راحت تمیز کنید.

زیبا لوکس
دیوارپوش آینه سفید

بسته به نوع و شدت شکستگی ممکن است بتوان آینه شکسته را تعمیر کرد. اگر یک پانل از یک دیوار آینه ای باشد، ممکن است فقط پانل را جایگزین کنید. اگر آسیب خیلی شدید باشد یا آینه برای کارکنان یا مشتریان خطری ایجاد کند، معمولاً بهتر است آن را تعویض کنید.

چگونه یک آینه را تمیز کنیم

بسیار مهم است که از یک پاک کننده غیر آمونیاکی در آینه خود استفاده کنید. پاک کننده را روی یک پارچه اسپری کنید و سطح شیشه را تمیز کنید. بسیاری از صاحبان آینه ها این اشتباه را مرتکب می شوند که یک پاک کننده آمونیومی را مستقیماً روی سطح شیشه می پاشند . در حالی که این روی شیشه آینه تأثیری نخواهد گذاشت، از راه های دیگر تأثیر منفی بر آن خواهد گذاشت.
رطوبت پاک کننده می تواند روی لبه آینه بغلتد و یک عمل فتیله ای انجام دهد. در آنجا باقی می ماند یا حتی به پشت آینه نفوذ می کند و باعث آسیب از قسمت پشتی اینه و ضعف ایمنی ان می شود.

دیوار شادکو
دیوارپوش آینه سفید

آیا می توانم برش هایی در دیوار آینه ای خود داشته باشم

آیا فوق العاده نیست اگر هر سطحی یکنواخت و مسطح باشد؟ متأسفانه، بیشتر دیوارها در واقعیت اینطور نیستند. اغلب وسایل، پریزها یا کلیدهایی بر روی دیوار وجود دارد. که آینه یا آینه ها در آنجا آویزان می شوند، که استفاده از برش را ضروری می کند.

کاربردهایی که در آن برش ها رایج هستند عبارتند از:

  • حمام های تجاری و مسکونی
  • سالن های ورزشی خانگی
  • استودیوهای هنری تجاری یا رقص
  • سالن های ورزشی تجاری

در این مورد، شما باید اندازه‌گیری‌های دقیقی را به سازنده آینه ارائه دهید تا بتواند در طول فرآیند تولید، برش را به اندازه مناسب ایجاد کند .

چگونه یک آینه را تمیز کنیم؟

بسیار مهم است که از یک پاک کننده غیر آمونیاکی در آینه خود استفاده کنید. پاک کننده را روی یک پارچه اسپری کنید و سطح شیشه را تمیز کنید. بسیاری از صاحبان آینه ها این اشتباه را مرتکب می شوند که یک پاک کننده آمونیومی را مستقیماً روی سطح شیشه می پاشند و…

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code