اینجا هستید :
دیوارپوش آینه مسی

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

دیوارپوش آینه مسی

دیوارپوش آینه مسی

دیوارپوش آینه مسی
دیوارپوش آینه مسی لابی

دیوارپوش آینه مسی شرکت شادکو یکی از بهترین روش های تزئین دیوارهای ساختمان بشمار می رود . در هر ساختمانی برای تزئین دیوارها از روش های مختلفی استفاده می شود . در این مقاله به بیان فواید دیوار پوش آینه ای می پردازیم . داشتن حداقل یک آینه برای شما حیاتی است . این به شما اطمینان می دهد که بهترین ظاهر خود را دارید . وقتی نقصی دارید بی رحمانه به شما اشاره می کند . روی هم رفته ، شما می توانید به آینه اعتماد کنید تا حقیقت را بگوید . به همین دلیل است که زنان و همچنین مردان بی شمار در روز به آینه نگاه می کنند . و ما در مجموعه شادکو با تولید انواع دیوار پوش آینه ای در خدمت شما هستیم .

 معماران و طراحان داخلی شرکت شادکو تمام تلاش خود را برای بکارگیری روش های مدرن جهت استفاده از دیوار پوش اینه ای را بکار می گیرند . تا بهترین ویژگی های یک فضا از نظر تزئینی و زیبایی را به نمایش گذارند . وجود آینه در هر خانه ای از ملزومات است . حالا ممکن است این آینه جمع و جور باشد که در کیف خود نگه می دارید .یا آینه عقب اتومبیل شما یا آینه بلند در رختکن شما باشد . یک نگاه به جهت آینه باعث می شود اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید . اما امروزه آینه ها بسیار فراتر از لوازم جانبی هستند . و کاربرد های وسیع تری نسبت به گذشته دارند . آینه کاری دیوار خانه خود را با خیال راحت به متخصصان مجموعه ی شادکو بسپارید . تا از کیفیت و زیبایی کارشگفت زده شوید .

دیوارپوش آینه مسی
دیوارپوش آینه پذیرایی

فواید دیوارپوش آینه مسی

با دیوار پوش آینه ای شرکت شادکو هر شخص بنا بر سلیقه و نیازی که دارد . می تواند به تزئین دیوارهای خانه یا محل کار خود بپردازد . برخی دیواری را که با سنگ ، چرم ، چوب و … تزئین شده باشد را دوست دارند . اما در اینجا به ۴ دلیل محکم اشاره می کنیم . که چرا می خواهید از ساخت دیوارپوش آینه ای در فضای داخلی خود استفاده کنید :

۱. برداشت از فضای بیشتر

دیوار پوش آینه ای شرکت شادکو به شما کمک می کند . تا خانه کوچک شما ، وسیع تر و دلبازتر به نظر برسد . با بازتاب نور به فضای بیشتری کمک می کنند . و در نتیجه اتاق را روشن می کنند . اگر به اتاق شما نور طبیعی نمی تواند وارد شود . قرار دادن یک آینه یا مجموعه ای از آینه ها در مقابل پنجره می تواند به بازتاب نور ورودی کمک کند . متناوباً ، یک آینه دیواری در سرسرای ورودی آپارتمان خود قرار دهید . که می تواند حس افزایش فضا را برای افراد ایجاد کند . اگر نمی دانید که دقیقاً آینه خود را کجا نصب کنید . حتماً با مشاورین شرکت شادکو در تماس باشید . ما صمیمانه آماده راهنمایی شما هستیم .

۲. دکوراسیون خود را با دیوارپوش آینه مسی تکرار کنید

متخصصان شرکت شادکو در اینجا چند ایده برای قرار دادن دیوارپوش آینه مسی برای تکرار اتاق های با سلیقه در خانه ها و ادارات آورده اند.رنگ ، استفاده از رنگ برای پوشش دادن دیوارها به زمان های بسیار گذشته بر می گردد . رنگ ها باعث می شوند جلوه ی فضای داخلی بیشتر شود و محیط زیبا و دل انگیز باشد . رعایت تناسب رنگ دیوار با سایر اشیای موجود در فضای محیط داخلی بسیار مهم است . رنگی که برای دیوار اتاق خواب استفاده می شود .

حتما باید با رنگی که برای دیوارهای اتاق نشیمن یا اتاق پذیرایی متفاوت باشد . رنگ دیوارهای آشپزخانه با رنگ دیوارهای سرویس بهداشتی نیز باید متمایز باشد . رنگ های ساختمانی که برای دیوارها و سقف ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند . از جهت جنس و ترکیب مواد متشکل آن متفاوت هستند . برای نقاشی دیوارهای فضای محیط داخلی رنگ هایی مانند : رنگ پلاستیک ، رنگ روغن ، رنگ اکریلیک ، رنگ های نانو که در زمره ی رنگ های جدید به شمار می آیند .

1.استفاده از دیوارپوش آینه ای در اتاق خواب یا دفتر کوچک و … می تواند حس جریان و افزایش سطح را ایجاد کند .

2.یک تختخواب یا میز ناهار خوری که درست در کنار یک دیوارهای آینه ای قرار گرفته است ، بسیار بزرگتر به نظر می رسد . و فضا را چند برابر می کند .

3.وقتی چراغ ها روشن می شوند ، آینه های روی دیوار در مناطق بدون پنجره مانند حمام و شیرآلات جلوه ای از نورگیر ایجاد می کنند .

دیوارپوش آینه مسی
دیوارپوش آینه مسی

۳. به عنوان یک آینه با طول کامل برای لباس پوشیدن کار می کند

دیوارپوش آینه مسی شرکت شادکو به شما کمک می کند . تا خود را بصورت تمام قد نیز در آینه مشاهده کنید . اگر خانه شما دارای روکش آینه قدی روی دیوار است . همیشه این فرصت را خواهید داشت که بدون اینکه مجبور باشید برای بررسی بازتاب خود به اتاق خواب یا حمام بروید ، به راحتی خود را قبل از بیرون رفتن ببینید . امروزه آینه کاری دیوار یک هنر است . و متخصصان شرکت شادکو بطور کامل با این هنر آشنا هستند . و در بالا بردن سطح دکوراسیون داخلی خانه خود به شما کمک می کنند .

۴. امنیت اضافه شده است

دیوارپوش آینه مسی

مزیت اضافی هنگام تزئین خانه با دیوار پوش آینه ای این است . که به ساکنان چشم انداز بهتر و کاملی از گوشه های فضا می دهد . آینه ها به شما کمک می کنند همه چیز را زیر بینی و در خط بینایی خود نگه دارید . بله ، به شما در کنترل مزاحمان یا کودکان بازیگوش کمک می کنند . بنابراین ، از گنجاندن آینه ها به عنوان بخشی از برنامه های خود دریغ نکنید . چون دیوارهای آینه ای با موقعیت هوشمند می تواند تمام چیزی باشد که برای زنده شدن خانه شما لازم است . ! متخصصان شرکت شادکو از مرحله راهنمایی تا نصب همراه شما هستند . و در آخر با ارائه ضمانت نامه معتبر ، منزل شما را ترک می کنند .

همانطور که قبلاً گفته شد دیوار پوش آینه ای ابعاد اضافی و توهم وسعت را برای هر اتاقی ارائه می دهد . آنها برای آپارتمان های کوچکتر در مناطق اصلی زندگی یا اتاق خواب های جمع و جورتر ایده آل هستند . در برخی از خانه ها ممکن است دیوارهای آینه ای را در برابر راه پله ها بیابید . این ترفند هوشمندانه باعث می شود هر مرحله گسترده تر به نظر برسد . و احساس امنیت بیشتری به ویژه در یک راه پله باریک ایجاد می کند . ما در شرکت شادکو با تولید دیوارپوش آینه ای پذیرایی و … در خدمت شما هستیم . فقط کافی است به ما بگویید که دوست دارید در کدام قسمت دیوارپوش آینه مسی داشته باشید .

دیوارپوش آینه مسی
دیوارپوش آینه ای

انواع دیوارپوش آینه ای مسی

 • دیوارپوش آینه کاری طرح لوزی
 • دیوارپوش آینه کاری طرح الماس
 • دیوارپوش آینه کاری طرح سیزل
 • دیوارپوش آینه کاری طرح بازوبندی
 • دیوارپوش آینه کاری طرح نیزه ای
 • دیوارپوش آینه کاری طرح خشتی
 • دیوارپوش آینه کاری طرح اریب
 • دیوارپوش آینه کاری طرح خورشیدی
 • دیوارپوش آینه کاری طرح نامنظم
 • دیوارپوش آینه کاری طرح آجری
 • دیوارپوش آینه کاری طرح رویال
 • دیوارپوش آینه کاری طرح شاخسار
 • دیوارپوش آینه کاری طرح گل
 • دیوارپوش آینه کاری طرح حجمی
 • دیوارپوش آینه کاری طرح کلاسیک
 • دیوارپوش آینه کاری طرح ماندلا
 • دیوارپوش آینه کاری طرح افشان
 • دیوارپوش آینه کاری طرح ساویس

تمیز کردن و نگهداری عمومی دیوارپوش آینه مسی

در نهایت ، تمیز کردن و نگهداری عمومی دیوار پوش های آینه ای شرکت شادکو آسان است . فقط باید ابتدا کمی آب گرم یا مواد شوینده را روی سطح اسپری کنید . و سپس با یک پارچه نرم ، حوله کاغذی یا روزنامه پاک کنید . با این حال ، برای تمیز کردن انواع دیوار پوش باید از هر گونه مواد اسیدی ، قلیایی یا ساینده خودداری کنید . دیوار های آینه ای که برای مدت طولانی در معرض رطوبت زیاد یا بخارات شیمیایی قرار دارند ممکن است درخشندگی ، بازتابندگی خود را از دست بدهند . و با گذشت زمان کمتر موثر شوند .

 مجموعه شادکو طیف گسترده ای از دیوار پوش را در همه اندازه ها و ضخامت های مختلف ارائه می دهد .همچنین با پیشنهاد و سفارشی کردن سایر محصولات خود به جنبه های تزئینی فضای داخلی شما کمک می کند . تکنیک های نصب شادکو با تکنیک های برتر در صنعت هم تراز است . نگران نباشید . از مرحله راهنمایی تا خرید و نصب با شما همراه هستیم . و کارهای خود را با ضمانت نامه معتبر ارائه می دهیم . ما به کیفیت و ماندگاری کار خود اطمینان داریم . و در نهایت در هزینه های شما نیز صرفه جویی می شود . علاوه بر ان مجموعه ی شادکو دارای محصولات بی نظیر دیوارپوش شیشه ای و … می باشد .

دیوارپوش آینه مسی
آیا در مجموعه شادکو فقط دیوار پوش آینه ای دارید ؟

خیر در این مجموعه محصولاتی نظیر پارکت لمینت و…..موجود میباشد برای اطلاعات بیشتر به قسمت فروشگاهی سر بزنید.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code