اینجا هستید :
دیوارپوش شیشه ای آشپزخانه

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

دیوارپوش شیشه ای آشپزخانه

دیوارپوش شیشه ای آشپزخانه

دیوارپوش شیشه ای آشپزخانه
شیشه لاکوبل

دیوار پوش شیشه ای نوع جدید از شیشه است.این نوع دیوارپوش شیشه ای آشپزخانه رنگی کاربرد زیادی دارد.شیشه در معماری کاربردهای زیادی داشته . از دیرباز مورداستفاده ما بوده. شیشه یکی از عناصر تزئینی در معماری است و در نمای داخلی و خارجی مورداستفاده قرار می‌گیرد. علاوه بر زیبایی کارکرد زیادی نیز داشته و مثلاً اکسید نمی‌شوند ،زنگ نمی‌زند، ضد خش بودن آن‌ها است. امروز شیشه رنگی دیوار پوش با کمک تکنولوژی مقاومت بالایی پیدا کردند ولی در زمانهای دور این طور نبوده.

دیوار پوش شیشه ای یک نوع شیشه رنگی دیوارپوش مات میباشد که بین کابینت ها روی دیوار ها قرار میگیرد.این طرح آشپزخانه شما را زیبا و مدرن و شیک میکند.مزایا و تنوع این دیوارپوش ها بسیار زیاد است که در ادامه مقاله به آن میپردازیم.

دیوارپوش شیشه ای:

دیوارپوش شیشه ای آشپزخانه از این شیشه های بزرگ می توان در انواع دکوراسیون ها و در های بزرگ استفاده کرد . و بیشتر آنها را در ساختمان های مسکونی می بینیم .انواع دیوارپوش های شیشه ای تنوع بالایی در طرح ها و مدل ها و همچنین رنگ ها دارند . این تنوع باعث شده است که کاربرد های آنها رفته رفته بیشتر شود . و ما در اطراف خود بیشتر این شیشه ها را ببینیم .از این شیشه رنگی برای دیوار ها برای روی در های کابینت و بین کابینت ها استفاده می شود.میتوان حتی روی این دیوارپوش ها طرح های مورد نظر شما را چاپ کرد.و آن ها را در جای مشخص نصب نمود.

کاربرد دیوارپوش:

 • از دیوار پوش شیشه ای ها در اکثر آشپزخانه ها استفاده می شود.
 • در انواع دیوارهای شرکت ها و اداره جات استفاده می شود.
 • در انواع درب کابینت ها
 • در انواع طبقه بندی و قفسه بندی های داخل کابینت ها استفاده میشود
 • به عنوان سنگ روی اپن استفاده می شود
 • به عنوان کفپوش پارکت تمامی ساختمان ها کف ادارجات هتل ها استفاده می‌شود
 • به عنوان پله های شیشه ای در تمامی ساختمان های شیک پاساژ ها استفاده می شود
 • به عنوان تمامی سقف های بسیار زیبا و رنگی از آنها استفاده می شود
 • به عنوان شیشه های رومیزی در آشپزخانه ،انواع میزهای اداری و جلو مبلی از آنها استفاده می شود
 • عنوان دیوارپوش های حمام استفاده می شود
 • در سرویس های بهداشتی برای هر مجموعه قابل استفاده است
 • چون در ابعاد بسیار بزرگ ساخته می‌شود در دربهای هتل‌ها، پاساژها ،آپارتمان های بزرگ و برجها از آنها استفاده می شود
 • به عنوان دیوارهای شیشه ای رنگی حائل در بانک ها و اداره جات مختلف از آنها استفاده می شود
دیوارپوش سفید
دیوارپوش سفید

دیوار پوش شیشه ای متریالی جذاب!

دیوارپوش شیشه ای آشپزخانه چیدمان و رنگ و دکور در فروشگاه ها بسیار مهم است و باعث جذب مشتری می شود . انتخاب رنگ و نور کافی باعث افزایش فروش در فروشگاه ها و بازار ها می باشد . جذابیت این شیشه انواع دیوارپوش ها باعث می شود هم فضای شما زیبا و بزرگ به نظر برسد و هم محصولات فروشگاه شما جلوه زیبایی از خود نشان دهد . دیوارپوش شیشه ای ها به دلیل براقیت و انعکاس نور مشتری را به خود جذب می‌کند و این امر مهمی در فروش می باشد .و زیبایی و دکور خوب باعث درخشیدن فروشگاه شما در چشم مشتری میشود.

نصب دیوارپوش شیشه ای:

 • از تراز لیزری برای درست اجرا کردن استفاده می کنیم
 • زیرسازی درست و صاف
 • سکوریت و گاهی لمینت کردن
 • برای چسباندن از چسب سیلیکون و پلی یورتان استفاده میشود.
دیوارپوش طرح دار
دیوارپوش طرح دار

قیمت دیوارپوش شیشه ای:

 • اندازه شیشه برای دیوار
 • لمینت کردن
 • سکوریت کردن
 • ضخامت شیشه
 • طرح دار بودن شیشه
 • طراحی لوگو روی شیشه
 • مات یا براق بودن

سایت شادکو کلیک کنید

مزایای انواع دیوارپوش:

 1. ضد باکتری
 2. مقاوم در برابرخط و خش
 3. وزن کم
 4. تنوع رنگ بندی
 5. ضد آب و رطوبت
 6. نصب آسان
 7. انعکاس نور
 8. دارای یووی
 9. مقاوم در برابر حرارت
 10. عایق صوتی و حرارتی
 11. مقاوم در برابر رطوبت
 12. امکان ایجاد طرح دار کردن

مقاومت در برابر حرارت:

از این مزیت شیشه رنگی دیوارپوش می‌توان برای درهای فر استفاده کرد.به دلیل تکنیک مخصوص در ساخت این شیشه رنگی برای دیوار میتوان از آن ها برای شیشه های گاز رومیزی استفاده نمود.این نوع شیشه در برابر حرارت بسیار مقاوم هستند و برای گاز های رومیزی نیز استفاده میشود.

مقاومت در برابر رطوبت:

به دلیل اینکه این شیشه برای دیوار عایق ۱۰۰ درصد رطوبت و حتی آب هست از آن می توان در سرویس ها ،سینک های ظرفشویی، دیوارهای حمام استفاده نمود.و به هیچ عنوان این شیشه زنگ نمیزند و آب و رطوبت را از خود عبور نمیدهد.چون ساخت شیشه رنگی دیوارپوش بسیار فشرده است و عایق کامل در برابر اب و رطوبت است.

تنوع رنگبندی دیوارپوش شیشه ای:

باعث می شود بتوانیم به راحتی رنگ‌های مناسب با فضا را انتخاب و نصب کنیم.این تولید دیوارپوش ها تنوع رنگی بسیار زیادی دارند که شما به راحتی میتوانید بهترین و مناسب ترین رنگ را برای.دیوار های آشپزخانه یا هر جایی که شما بخواهید انتخاب کنید.حتی میتوانید روی این دیوارپوش ها طرح های دلخواه شما را چاپ کنیم.این مدل بسیار جذاب تولید دیوارپوش آینه ای و زیبا میباشد.

بین کابینتی طرحدار
بین کابینتی طرحدار

انعکاس نور:

انواع دیوارپوش این مزیت مهم باعث می شود که در هزینه برق صرفه جویی کرد و این امر بسیار مهم و اخلاقی است.زیرا سطح شیشه بسیار براق است و باعث بزرگنمایی و روشنایی محیط میشود.

سبک مدرنیته دیوارپوش شیشه ای:

یکی از دلیل های مهم این دیوار پوش ها جدید بودن و مدرن بودن آنهاست . این نوع سبک و متریال بسیار جدید و مدرن است و کسانی که به دنبال یک تنوع و سبک متفاوت هستند انتخاب و تولید دیوارپوش آینه ای شیشه ای بهترین گزینه می باشد.

دیوارپوش شیشه ای آشپزخانه
شیشه لاکوبل براق

نظافت آسان دیوارپوش شیشه ای:

دیوارپوش شیشه ای آشپزخانه استفاده از این شیشه برای دیوار بسیار کاربردی است . به دلیل اینکه به راحتی تمیز میشود هم فضا را مدرن نشان می‌دهد .کافی است شما با یک دستمال نم دار روی این شیشه رنگی برای دیوار را بکشید.بدون هیچ فشار و اذیتی میتوانید این شیشه رنگی دیوارپوش ها را مثل روز اول زیبا و تمیز کنید.و از تمیز کردن آن اذیت نشوید.و همیشه یک شیشه براق و زیبا داشته باشید.

دیوارپوش شیشه ای
شیشه بین کابینت طوسی

برای استعلام قیمت آینه کاری دیوار کلیک کنید

دیوارپوش شیشه ای گلس برد:

دیوار پوش شیشه ای رنگی گلس برد صنایع تولید شیشه و اینه شادکو به دلیل برخورداری از سطح صاف و صیقلی برای تخته های وایت برد هم استفاده می شود. ینی شما عزیزان می توانید با ماژیک بر روی شیشه و با کمک یک تخته وایت برد تمامی نوشته را از بین ببرید.

دیوارپوش شیشه ای رنگی سکوریت:

اگر اندازه شیشه رنگی برای دیوار پوش ها بزرگ باشد و از حد استاندارد بیشتر باشد حتماً باید سکوریت شوند که مقاومت این شیشه بالا برود و به راحتی نشکند.چون وزن این شیشه رنگی دیوارپوش ها زیاد میشود و هنگام شکستن خطر بسیاری دارد.به مین دلیل حتما شیشه های سایز بزرگ را سکوریت و لمین کنید.این کار را به ما بسپارید تا ما بهترین و باکیفیت ترین را برایتان تولید کنیم.

دیوارپوش شیشه ای رنگی لمینت:

لمینت کردن هم مثل سکوریت کردن مقاومت شیشه را بالا میبرد. اگر این دو کار را با هم انجام بدهیم مقاومت شیشه رنگی دیوار پوش ما ار بالا می‌رود و دو چندان می‌شود .

دیوارپوش شیشه ای رنگی چاپی و طرحدار:

شما می توانید طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید و ما روی شیشه برای شما چاپ کنیم و یا حتی طرح مدنظر خود را به طراحان ما سفارش دهید و آن‌ها برای شما طراحی کنند بر روی شیشه چاپ کنیم .

دیوارپوش مات
دیوارپوش مات

جذابیت فضای داخلی با دیوارپوش شیشه ای….

اگر شما صاحب یک دفتر یا شرکت از دید این مسئله برای شما مهم است که مشتری و ارباب رجوع را جذب کنید .اولین برخورد و اولین نگاه مسئله مهمی است .پس با داشتن انواع دیوارپوش یک دکوراسیون زیبا شما می توانید فضای خود را زیباتر کنید.و این کار احترام به مشتری میباشد.شما میتوانید با کمک این شیشه های زیبا فضایی مدرن را برای خانه ،اتاق،محل کار خود ایجاد کنید.

جنس دیوارپوش ها از چیست؟

از دیوار شیشه ای های چند لایه سکوریت شده که بسیار مقاوم هستند تهیه و تولید می شود این شیشه رنگی دیوارپوش ها در جنس های مختلف و ضخامت های مختلف در بازار عرضه می شوند و جایگزین کاشی و سرامیک در بسیاری از دکوراسیون ها شده اند.

قیمت دیوارپوش به چه عواملی بستگی دارد؟

اندازه شیشه ضخامت و ….بستگی دارد.

دیوارپوش شیشه ای رنگی سکوریت چیست؟

اندازه بزرگ شیشه ها و ……سبب سکوریت شدن می شود.

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code