اینجا هستید :
دیوارپوش شیشه ای رنگی

وبلاگ شادکو

shadkoo.Blog

مطالب پر بازدید

دیوارپوش شیشه ای رنگی

دیوارپوش شیشه ای رنگی

دیوارپوش شیشه ای رنگی
دیوارپوش شیشه ای رنگی

یکی از قسمت هایی که در طراحی دیزاین منزل مورد توجه قرار می‌گیرد دیوار است. دیوار به عنوان جداکننده فضا در نظر گرفته می شود. که علاوه بر این موضوع می تواندیک عنصر دکوراتیو نیز محسوب شود.این روزها با بکار بردن دیوارپوش شیشه ای رنگی متنوع می توان نمایی بسیار زیبا در منازل ایجاد کرد.

استفاده انسان از متریالی به نام شیشه امروزه بسیار افزایش یافته است . به طوری که امروزه را عصر شیشه می نامند . دیوارپوش آینه ای پذیرایی به همین دلیل ما شاهد استفاده از این متریال جذاب و زیبا در انواع محیط های خارجی و داخلی هستیم . همچنین از این شیشه ها در تولید انواع محصولات دکوری استفاده می شود . مانند دیوارپوش شیشه ای که از انواع شیشه های رنگی زیبا در تولید آن استفاده می شود . همین موضوع باعث فروش دیوارپوش شیشه ای شده است.

با مدرنه شدن دکوراسیون ها ما شاهد استفاده بیشتر از این دیوارپوش های شیشه ای در دکوراسیون ها داخلی و محیط های خارجی شده ایم . از دلایل فروش ساخت دیوارپوش شیشه ای مزیت های خوب آن است . دیوارپوش آینه ای پذیرایی که در ادامه مطلب به آن خواهیم پرداخت.که نقش مهمی در بازار شیشه رنگی پیدا کرده است . و در کارخانه های شیشه رنگی خط تولیدی ویژه ای به خود اختصاص داده اند .

همچنین تنوع در این قیمت دیوارپوش های شیشه ای باعث استقبال اکثریت مردم و طراحان شده است . و دست مشتری را برای خریدی خوب باز گذاشته است .

جداکننده ی شیشه ای

دیوارپوش شیشه ای رنگی ساده

منظور از شیشه برای دیوار همان شیشه‌های رنگی معمول و شفاف است که وجود دارند.شیشه رنگی برای دیوار تنوع رنگی بسیار گسترده‌ای دارند که متناسب باسلیقه و دکوراسیون کلی می‌توانند انتخاب شوند.کاربردهای فراوانی می‌توانند داشته باشند که با توجه به نیاز مشتری انواع آن را باکیفیت فوق‌العاده به‌راحتی می‌توان تولید کرد.

شما با استفاده از این دیوار شیشه ای زیبا میتوانید هم فضایی سنتی و ارامش بخش را درست کنید.و هم میتوانید با این نوع شیشه فضایی مدرن و جذاب ایجاد کنید.تصمیم این انتخاب با شماست.

دیوارپوش شیشه ای رنگی

شیشه رنگی برای دیوار یا دیوارپوش شیشه ای یک لایه مواد شیشه است
که روی دیوار نصب شده و نیازی نیست زیر آن گچ کاری و رنگ شود. این محصول از مدرن ترین مواردی است که امروزه در دکوراسیون ها استفاده می شود. استفاده از لوازم بی کاربرد در دکوراسیون مدرن هیچ جایگاهی ندارد و قواعد اولیه ی مدرن زیستن را زیر سوال میبرد. حالا که از شیشه رنگی به عنوان یک محصول مدرن یاد میکنیم باید بگوییم کاربرد آن چیست.

دیوارپوش شیشه ای رنگی

چرا دیوارپوش شیشه ای رنگی

شیشه رنگی برای دیوار از دیوارپوش شیشه ای در هر مکانی که احتمال آسیب زدن به آن وجود داشته باشد استفاده میشود.
به عنوان مثال دیوارپوش شیشه ای در آشپزخانه ها و حمام ها بیشترین کاربرد را در خانه دارد. در آشپزخانه ها یا فضای بین کابینت هارا به طور کامل با دیوارهای شیشه ای رنگی میپوشانند یا از آن فقط پشت اجاق گاز و شیر آب استفاده میشود. در سرویس بهداشتی و حمام هم در مناطقی احتمال خیس شدنشان بیشتر است از آن استفاده میشود. دلیل آن هم این است که دیوار کپک نزند ، کثیف نشود و باد نکند. یعنی از دیوارپوش شیشه ای به عنوان یک محافظ استفاده میشود.

کاربرد دیوارپوش شیشه ای رنگی

 • در شرکت ها
 • در کارخانه ها و تمام محیط های اداری
 • در مغازه ها
 • در فروشگاه ها
 • در تمام ساختمان های تجاری
 • در خانه ها و منازل
 • در هتل ها
 • در مزون ها
 • و در هر مکانی که شما بخواهید.
پارتیشن شیشه ای رنگی

شیشه رنگی

شیشه دیوارهای شیشه ای رنگی در گذشته با اسم ارسی یا اورسی در بازار تولید و عرضه میشد. از آنها بیشتر در مناطق کویری استفاده میشده است که رنگ زیادی در آن وجود ندارد. استفاده از شیشه رنگی ارسی در عین عبور نور از شدت گرمای آفتاب کم میکرد و حشرات را هم گیج میکرد و از آسیب های آنها نیز کم میکرد. با گذر زمان انواع مختلفی از شیشه رنگی با تغییراتی که در شیشه داده شد بوجود آمدند. برای انتخاب جنس شیشه رنگی بهتر است اول انواع شیشه رنگی هارا بشناسیم.

شیشه رنگی پارتیشن

پارتیشن و دیوارهای شیشه ای رنگی برای جدا سازی قسمت های داخلی به کار می رود. در خانه و در محیط کار به خصوص برای جدا کردن هر بخش بسیار پرکاربرد می باشد. رنگ شیشه ها نیز باعث می شود تا فضا از یکنواختی خارج و اگر در محل اداری و کاری مورد استفاده می گردد، فضای شادتری ایجاد گردد. که قطعا بر روحیه کارکنان مشغول به کار نیز می تواند تاثیر گذار باشد.

انواع شیشه رنگی:

 • اورسی یا مشبک
 • لاکوبل براق
 • متلوکس
 • متلاک یا متالیک
 • ترنسپرنت
 • سندبلاست
 • ساتینا
دیوارپوش شیشه ای رنگی
دیوارپوش شیشه ای رنگی

اورسی یا مشبک:

شیشه آینه کاری دیوار رنگی برای دیوار ارسی نام قدیمی همان مشبک است. در اصل ارسی یک سبک پنجره است و شیشه های مشبک چون در آن سبک از پنجره استفاده میشدند به این نام معروف شدند. شیشه های رنگی ای که حفظ حریم را که همیشه جزو مهم ترین مسائل معماری ایرانی-اسلامی بوده است را به خوبی حفظ میکند و در عین حال فوق العاده زیبا هستند. این شیشه به دلیل شکننده بودن زیاد مناسب این نیست که از آن به عنوان ساخت دیوارپوش شیشه ای استفاده شود.

لاکوبل براق:

شیشه لاکوبل یک برند شیشه سازی است که شیشه های رنگی تولید میکند. شیشه های پشت رنگ شده چون اولین بار از این برند وارد ایران شده است به نام شیشه لاکوبل شناخته می‌شود. نام اصلی این شیشه ها back painted glass یا همان شبشه پشت رنگ شده است. علت این نام گذاری ریشه در نحوه ی تولید این شیشه ها دارد.

و نحوه ی تولید آن به این شکل است که پشت شیشه های شفاف را چند میلیمتر با دستگاه مخصوص رنگ میزنند. این شیشه ها قابلیت سکوریت و لمینت شدن را دارند و به همین دلیل بهترین گزینه برای استفاده به عنوان دیوارهای شیشه ای رنگی دیوارپوش هستند. شما میتوانید این محصول را در رنگ مشکی ، سفید و هر رنگ دیگری که بخواهید سفارش دهید.

دیوارپوش شیشه ای رنگی
دیوارپوش های متنوع

شیشه متلوکس به عنوان شیشه رنگی برای دیوار:

شیشه رنگی برای دیوارهای شیشه ای رنگی از محصولات برند لاکوبل هست. تفاوت آن با لاکوبل براق این است که شیشه های متلوکس مات هستند. از پشت آنها چیزی مشخص نمیشود و حریم را دو طرف را حفظ میکند. با شنیدن نام متلوکس میدانم چه چیزی به ذهنتان می آید و دقیقا هم همانطور است. این محصول فوق العاده لوکس و لاکچری است. شما می توانید از شیشه های متلوکس هم به عنوان شیشه رنگی انواع دیوارپوش استفاده کنید و آنرا در هر رنگ و ابعادی که میخواهید از شرکت شادکو سفارش دهید.

شیشه متلاک یا متالیک:

شیشه برای دیوار با نگاهی عمیق میتوانید متوجه تفاوت های آنها میشویم. برای مثال هنگامی که نور به شیشه ی لاکوبل براق میتابد ما یک شیشه ی کاملا شفاف و رنگی میبینیم. اما با تابش نور به شیشه های متلاک حالت تبلور مانندی که در آن وجود دارد شروع به برق زدن میکند و حس فوق العاده جذابی را القا میکند. این شبشه هم قابلیت لمینت و سکوریت شدن را دارد و یک گزینه ی فوق جذاب به عنوان دیوار شیشه ای رنگی دیوارپوش است.

دیوارپوش شیشه ای رنگی

شیشه ترنسپرنت:

شیشه های رنگی ترنسپرنت ، در واقع شیشه های شفاف رنگی هستند یعنی نور از آنها عبور میکند و پشتشان مشخص است. از آنها زیاد تحت عنوان شیشه رنگی دیوارپوش استفاده نمی شود. چون با پر شدن پشت آنها حالت شفاف خود را از دست میدهند و ظاهری شبیه به لاکوبل پیدا میکند. البته تفاوت های جزئی هم در ظاهرشان خواهد بود.

اما در نهایت حرف حرف شماست و اگر شما اینطور میخواهید نشد ندارد. پیشنهاد میکنیم در صورتی که خواهان استفاده از این شیشه برای دیوارپوش هستید حتما آن را سکوریت یا لمینت کنید. ممکن است کمی در هزینه های آن تغییر ایجاد کنید اما موضوع سلامت شماست چون سکوریت و لمینت کردن امن کردن شیشه است.

شیشه سند بلاست:

فرآیند مات کردن شیشه را سندبلاست میگویند. در این نوع از مات کردن شیشه ، قطعات شن و خاک خاص را با شدت زیاد بر روی شیشه پرتاب میکنند. میتواند این مات شدگی ساده باشید یا با هر طرحی مات شود. استفاده از این نوع شیشه به عنوان شیشه رنگی دیوارپوش ، در صورت سکوریت یا لیمنت شدن میتواند پیشنهاد مناسبی برای خاص پسندان باشد.

سقف شیشه ای رنگی

دیوارپوش آینه ای نور فضا را افزایش می دهد:

آینه ها منعکس کننده خوبی برای انواع نور منابع طبیعی و مصنوعی مانند نور خورشید یا لامپ ها هستند. بنابراین اگر از دیوارکوب و دیوارپوش آینه کاری ستون دیوار شده استفاده کنید ، فضای خانه شما روشن تر می شود و نیاز به تعداد چراغ های روشن را کاهش می دهد. در این صورت میزان مصرف انرژی خانه شما نیز کاهش می یابد.

استفاده از انواع دیوارپوش‌ آیینه ای برای تکمیل ظاهر خانه ، استودیو ، باشگاه ورزشی ، فروشگاه و یا دفتر کار مقرون به صرفه و در عین حال چشم نواز است. ابزارهای دکوراتیو آینه ای نظیر انواع قرنیز ، دیوارکوب و دیوارپوش های آیینه ای در اکثر ساختمان های مدرن نصب شده اند. این ابزارها در ابعاد مختلف کوچک ، متوسط و یا حتی بزرگ وجود دارند. بنابراین شما می توانید به راحتی در خصوص ابعاد ، شکل و رنگ دیوارپوش آینه ای مورد نظر خود را تصمیم بگیرید.

دیوارپوش شیشه ای رنگی برحسب ضخامت:

۱- ضخامت ۴ میل

شیشه ی رنگی با ضخامت ۴ میلی متری کاربردهای گوناگونی از قبیل نمای درب کابینت، نمای درب کمد دیواری، رومیزی‌های کوچک و غیره دارد.

۲- ضخامت ۵ و ۶ میل

شیشه های رنگی با ضخامت ۵ و ۶ میل غالبا با کاربری پوشش فضای دیواره بین کابینت، بعنوان دیوار پوش دکوراتیو، تخته وایت برد شیشه ای، رومیزی و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد. این شیشه‌ها بیشترین مصرف را در عرصه دکوراسیون داخلی دارند.

۳- ضخامت ۱۰ میل

بیشترین کاربرد این سایز و موارد مشابه دیگر آن از قبیل شیشه ۸ و ۱۲ میل بعنوان صفحه کابینت، رومیزی، نمای ساختمان و غیره می‌باشد.

۴- ضخامت ۱۶ و ۲۰ میل

با توجه به هزینه بالای شیشه‌های ضخیم، استفاده از این سایز به نسبت سایزهای دیگر کمتر است. اصلی ترین کاربرد شیشه ضخیم بعنوان صفحه کابینت، صفحه‌ی بار شیشه‌ای، اوپن آشپزخانه، رومیزی های بزرگ از قبیل میز کنفرانس، میزهای دکوری و فضای باز می‌باشد.اگر نیازمند صفحه ای بزرگ از شیشه باشیم مثل میز کنفرانس که ابعاد بزرگتری میباشد از شیشه ضخیم استفاده میکنیم.

دیوارپوش شیشه ای رنگی
دیوارپوش شیشه ای حمام
دیوارپوش شیشه ای در چه ضخامت هایی تولید می شود ؟

این شیشه در ضخامت های 4 میل و …

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code